Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
13. okt 2010

@moncika15 a vy nebývate u vašich?či niekde v podnájme? 😨

janette4
13. okt 2010

@lienka55 Lenka,ak dobre chápem tieto veci,tak nástupom na materskú,25.12.mi končí rodičovská na Matúška.A vymysleli to ešte horšie ako tú prvú verziu. 😝 platím si 50€ mesiačne,aby som mala materskú a tým pádom aj ten vyšší RP a takto dostanem akurát veľké H...KeĎ si zo 190€ odrátam škôlku,poistku,telefon,internet,mlieko a plienky,už som v mínuse,tak netuším,ako vyjdeme 😠

moncika15
13. okt 2010

@janette4 zanka u nasix a asi tu aj dlho stvrdneme 😅

mame postielkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵

@katusik007 a dadulka21 ako bolo v americkej ulicke? 😀

moncika15
13. okt 2010

@janette4 ja si tiez neviem ani predstavit ako sa da z toho vyzit ☹ kebz sme mali niekde este najom platit tak to mozme ist rovno po zobrani 😅

janette4
13. okt 2010

@moncika15 lebo sa mi zdalo,že si raz spomínala nejaký byt,tak som myslela,že sa budete sťahovať.
neboj,ešte budeš rada,aspoň ti vaši pomôžu,hlavne asi mama,keď sa malý narodí.

no,keby nám nepomáhali moji rodičia,finančne aj materiálne,asi by sme tiež už chodili po žobraní.Ešte že Michalova výplata pokryje hypotéku,byt a ešte ostane trochu aj na živorenie. 😝

moncika15
13. okt 2010

@janette4 spominala som byt v bytovke kde byva katusik a dadulka ale po uvazeni sme s uzom skonstatovali ze to draho vyxadza 😒
teraz ani prec nexceme ist ale ked bude maly potrebovat normalnu postel potom ineho vyxodiska nebude 😒

janette4
13. okt 2010

@moncika15 no ja bývať v dome,tiež sa do bytu nehrabem 😀

janette4
13. okt 2010

baby,poraďte mi nejakú polievku,zajtra musím čosi zbúchať.kurnik,veď už neviem,čo by som do tých hrncov nahádzala 😝

ostrovcacka
13. okt 2010

Ahojte, hotovy roman ste tu napisali a ja zrovna dnes nic nestiham,doobeda s malou vonku popri tom na poste a v obchode, ked spala dorabala som puncovy a robila tie karamelovo coko kosicky a ked mala vstala tak som robila vonku este dve aranzma na cintorin co beriem do Rak., bola ma pozriet aj Ludka s detmi, nasa Vaneska bola taka rozjasena ked tu bola Erika ze som ju normalne nespoznavala, trieskala hracky o zem a samozrejme jednu aj pokazila tak dostala po prstoch vzapati mi to bolo luto ze som jej capla, ja som hrozna v tomto rychlo vybuchnem a potom banujem, my asi zajtra neprideme nehnevajte sa ale ja nestiham zajtra este musim upratat pobalit veci a darceky, v piatok chcem este varit ked tu budu nasi varovat Vanesku a chcem im aj neaky kolacik upiect, idem aj kadernicke a kozmeticke tak by som to nestihala nehnevajte sa rada by som...

ostrovcacka
13. okt 2010

Nie je ten obraz moc dobre vidiet pretoze je zafoliovany a ja uz ho nechcem rozbalovat,ale aspon taketo foto

ostrovcacka
13. okt 2010

A tu je este par fotiek co maloval uz davnejsie ale len par nemôzem sem dat vsetky lebo by som tu sedela do rana

ostrovcacka
13. okt 2010

Medzi tymi fotkami je aj ten obraz co ideme davat teraz k tej svadbe ale asi ste si vsimli ze je tam bez folie

jarabicka
13. okt 2010

Ahojte baby, pridávam fotečky z tortičky, som veľmi spokojná, veď pozrite a usúďte samé🙂...Alenka ďakujeme veľmi pekne...
...a moja veľkááá vďaka patrí Janke, parááádne koláčiky upiekla, Janulik ďakujem veľmi-veľmi pekne...

ostrovcacka
13. okt 2010

@jarabicka prosim ta pekne nedakujem nie je zaco, hoci kedy ked budes potrebovat ved kamaratky si musia pomahat ja tebe dakujem ved aj ty si mi minule napiekla, ja som tu tortu dievcence videla aj na zivo je úžasna tak ako na fotečkách 🙂

dada78
13. okt 2010

@jarabicka už som obdivovala na FB, alenka je fakt kúzelník, ako živé tie ružičky, určite to bude super darček ! a šťastnú cestu aby som potom nezabudla

dadulka21
13. okt 2010

Na prechádzke? No des, malý živý, stále v pohybe, kričal a vymýšľal ani sme si poriadne nepokecali 😖

@kaktusik007 Nabudúce s kočíkom 😉 ak ešte nejaké bude 😝 , toľko vecí som sa ta chcela spýtať, ale pri tom našom čertíkovi som ani nestihla ☹
@moncika15 aký bol pudinček?? Čo chutil im?? 😎 a foto ešte nieje?

dadulka21
13. okt 2010

A zabudla som napísať tortička je náádhernááá

My sme mali dnes 2 rôčky 😀

dada78
13. okt 2010

@dadulka21 Adamkovi všetko najlepšie ! 😉 😉 😉

dadulka21
13. okt 2010

@dada78 dakujeme, čítam tvoj príbeh a normálne som hotová, slzy na krajíčku, čo revem vlasne, ach musíš byť veľmi silná a statočná ☹

janette4
14. okt 2010

dobré ránko kočky.

@jarabicka torta je nááááádherná,mamina sa určite poteší 🙂

@ostrovcacka waaaauuuuuu,tvoj manžel je maliar,alebo to má len ako koníčka?náááááádhernééé obrazy.ušetríte kopu peňazí,nemusíte kupovať darčeky 🙂

lienka55
14. okt 2010

Ahojte,
dnes mam dost nabity den,poloviciak je dnes doma ide so mnou na to sono,tak nam drzte palce.Mam strach celkovo,ale aj to ze natrafim na toho Hlavacika a bojim sa ho len na cokolvek spytat. ☹
Chcem pobehat este néjake obchody,potrebujem tehotenske rifle.
@janette4 tak ak som to spravne pochopila takze budes mat tiez tie mensie RP???
@dadulka21 ano Adelka je silna,aj ja som uz viac krat revala pri jej pribehu.Klobuk dole pre takymito maminami. 🙂
@ostrovcacka no uzasne obrazy,preco sa tym nezivi???
@jarabicka krasny kosicek od Alenky,zlate rucicky ma 😅 ,niet co pochybovat,ale predstavovala som si ho uplne inak. 😉

mariro
14. okt 2010

@ostrovcacka - no paradne obrazy...fakt macher 😉
som tu inac vcera nebola ,lebo nebola elektrina,cosi opravuju 😉
@jarabicka - torta je paradna 😉

A inac baby som tehotnaaaaaaaaaa 🙂 ,sa to podarilo,k dokimu idem az 28.10.aby bolo cosi vidiet,ale priznaky uz mam,nevolnost a palenie zahy sem tam...parada tesim aj z toho,aspon viem ze sa cosi deje.
Dufam ze tentoraz to dobre dopadne 😉 😀

lienka55
14. okt 2010

Jeeej uzasna spravicka hned tak z rana,tfuj,tfuj,nech to vsetko dobre dopadne@mariro.

janette4
14. okt 2010

@mariro jéééééj,parádna novina.Držím palce aj ja,nech všetko dobre dopadne.už si si robila aj test?

mariro
14. okt 2010

@janette4 -dakujem , ano robila som testy a ciarka pekne silnie 😉 ,pichanie v podbrusku ,som vyskakovala a vrieskala po dome ,hore dolu som chodila...este ze nikto nebol doma 😀

mariro
14. okt 2010

@lienka55 - dik,veru tfuj tfuj aj my vravime,tak potichucky sa tesime 😉

mariro
14. okt 2010

@janette4 - inac ak sa bude segre chciet tak by sme dobehli na Staru Turu dnes vas pozriet na to stretko co planujete.Ona ma dceru 2 rocnu.Byva v Kostolnom ona.

janette4
14. okt 2010

@mariro jasné,prídite,nech nás je čo najviac,zaberieme celé ihrisko 😀

dadulka21
14. okt 2010

@mariro Gratulujem, tak nech všetko dobre dopadne 😉 Taká dobrá správička, hned je krajší dník

mariro
14. okt 2010

@dadulka21 -ano ano, krasny dnik,......salalalala 😀 😎