Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sticker
8. okt 2008

Tak to dúfam, Lienočka, že to máte zo zubov ☹
Erika, si nachladnutá? Lebo ja sa začínam cítiť tiež na prd 😔 . Mám ako keby nádchu, ale je to tak "ďaleko", že nič mi netečie, keď to mám tak blbo napísať. Ale chcela by som v piatok zbehnúť k MUDr., príp. zajtra. Lebo sa mi to s prestávkami tá nádcha vracia každý druhý týždeň 😒 ☹

moncika15
9. okt 2008

ahojte,
tak som doma po nocnej 🙂
ja nefajcim,kavu pijem len vynimocne a prexadzky bohuzial nemam s kym absolvovat 😒 ale z busa vystupujem vzdy n\o zastavku dalej aby som sa troxu presla, tak sa hadam da povazovat to za prexadzku 😝

tusim na kazdeho lezie nejaka xripka alebo co. ja zas mam obdobie krvacania z nosa 😅

rikarr
9. okt 2008

jani mám upchaný nos a škriabe ma hrdlo 🙄 no proste je mi naprd ... aj malá má už nádchu v noci ani nespala lebo nemohla dýchať,odsať sa jej nedalo 😨 chúda.... muž je zatial fit ale som volala kamoške do lekárne nech mi spraví balíček a už ho mám doma -nemali sme nič na nachladnutie lebo my nezvykneme byť chorí ale totok je čosi asi rodinné lebo aj svokra aj švagor 1 aj druhý aj moja mama sú scíplí ....ale ja obvinujem švagrinu lebo sa takáto scíplá dotrepala na oslavu a ja blbá som ju nevyhodila 🙄

marekovej chodím tiež už dlho pred tým som chodila blandovej na 5 školu no a mareková my pol roka týžden po týždni dávala zuby po nej do poriadku ale už len preventývky absolvujem sem tam nejaký kaz ....aj sestra k nej chodí aj malý dendo aj švagor aj mama ...tato a amoj mm chodia inam ....

monička aj to je prechádzka ... v jednom čísle mama a ja bolo o tom písané ...keby si chcela našla by som ti tie články

lienka55
9. okt 2008

Ahojte vsetci marodi,
nam tepoloty neustupuju volala som aj dr. a povedala ze ked neustupia tak zaniest treba moc na vysetrenie.
Pravdepodobne to bude nieco take ako chripka,angina... 😠 ☹ 😠
Uz ma to vobec nebavi stale cosi mame. 😠 😠 😠

Potrebujem este dnes zbehnut do NM ani sa mi nechce ked je vonku takto. 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

moncika15
9. okt 2008

rikarr, najdes prosim 🙂 dakujem

janette4
9. okt 2008

ahojte.Minulý týždeň boli chorý všetci drobci, tento sú choré maminy. ☹
My sme dnes boli pozrieť týždňové bábätko.Susede sa pred týždňom narodila malá Viktória a včera prišli z pôrodnice, tak sme ich boli privítať.Taká bola drobulinká.Ani sa mi nechce veriť,že pred 2mesiacmi bol taký drobček aj Maťko.A to je ešte o 600g ťažšia ako on. 😀
Včera mal ísť mm s malým na prechádzku, ale bol strašne unavený,tak som bola ja.Povedal,že pôjde dnes.Ako na potvoru tam začalo pršať, takže ho to zase minie.Pred chvíľou som s drobcom tancovala,sa mu to páčilo,vyškieral sa jak slniečko.
Baby na www.mamidrink.com máme fotečku v súťaži.Keď budete mať čas, neposlali by ste nám hlas:Matúško-slniečko.?Vďaka.Ak tam niektorá tiež máte fotku, dajte vedieť,prispejeme aj my svojim hlasom.Škoda, že som o tej súťaži nevedela skôr.
O hodinu prídu moji rodičia pozrieť Maťka, tak idem trochu upratať, nech tu nemám jak v tanku. 😀 😀 😀
Majte sa pekne a liečte sa. 😎 🙂 😉

moncika15
9. okt 2008

ahoj janette4, zahlasovala by som ale je to moc fotiek a neviem vasho Matka najst ☹ ....

sticker
9. okt 2008

Janette - si tu? Poslala som Ti IP. Prečítaj si ho čím skôr, prosím.
Inak, mňa bolí hnusne od večera zub. Takže ráno idem k MUDr. lenže mám nádchu, tak neviem, čo tam budem robiť, ako budem dýchať a či ma vôbec vezme ☹ Ale tak ma to bolí, že sa bojím, aby sa mi nervy nezapálili 😔

lienka55
9. okt 2008

janette poslala som vam hlas,len som nakukla na par fotiek a niektori maju uz vela hlasov tak dufam ze sa vam podari ich dobehnut 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rikarr
10. okt 2008

ja som vás nenašla

monička pošli mi do ss tvoj email, oscanovala som ti tie články tak ti ich pošlem mailom lebo som to dala do fotkového formátu takže ked si to uložíš a zväčšíš malo by sa to dať čítať 😉 a veeeľmi veľa je popísané aj na nejakej stránke fakulty asistovanej reprodukcie ...ale už neviem presne ....

ludia dnes mi je lepšie ale malá bola u dokiny aj s mužom šli tam o 8,00 a prišli o 11,00 ...má nejakého bacila takže nie vírus ako ja má asi troje lieky na nufáčik, dvoje na hrdielko a ešte nejaké do zásoby -keby niečo 🙄

sticker
10. okt 2008

No teda, Erika. Tak aj Vikinku to chytilo 😒 ☹ . Snáď sa z toho cez víkend dostane 🙂
Vonku je tak pekne, konečne. Zub už nebolí, je z neho len jedna diera ☹ Musím si dávať pozor, aby som jedla na druhej strane 😝

rikarr
10. okt 2008

ja idem 6.11 zubajde tak som zvedavá čo nájde 😖

lienka55
10. okt 2008

Ahoje,
tak mi sme vecera vecer mali tepolotu 39,5C.Dnes sme boli aj u dr. prehliadla ho, niesli sme aj moc na vysetrenie a ten je v poriadku takze nejaka vyroza.

Hovorila ze tie vysetrenia co mu zatial robila su ok len jedna stolica je pozitivna a to ze v nej ma krv,co neznamena ze kaka krv ale bude alergicky na materske ,kravske mlieko alebo celiak.Tolko diagnoz nam uz povedali ale ani jedna sa zatial nepotvrdila na 100 percent tak uz sama neviem comu mam verit. 😠 😠 😠
Dnes sme boli trosku poobede aj vonku lebo dovecera by som sa vnutri asi zblaznila.

Aky mate program na vikend,ma byt vraj pekne 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

sticker
10. okt 2008

Lienka, ja som teraz dosť vecí zisťovala o celiakii pre kamarátku. Jej malá má 5 rokov a teraz jej to zistili. A idú na krv celá rodina, lebo že to je dedičné. 😒

lienka55
10. okt 2008

Jani mozes mi to nejako o tej celiakii poslat,keby nehodou ale radsej budem ak nas to obide.

sticker
10. okt 2008

Pošli mi cez IP mail, ja to mám tuším uložené v pc, tak Ti to pošlem 😉
Janett - dala som hlas aj dnes 😀 😉

janette4
10. okt 2008

Ahojte.My sme mali včera perný deň.Malý bol celé doobedie nervózny a keďže som si potrebovala uvariť, capla som ho do autosedačky,dala do kuchyne na stôl a kuchtil so mnou.Bol hore celé doobedie,poobede mal ísť papať,ale keď som mu chcela dať začal strašne plakať a nakoniec zaspal.Zobudil sa až o 2hodinys takým plačom ako keby ho z kože drali.Síce sa najedol,ale zase začal hrozne plakať, krútiť sa, šponovať - zas sme mali koliku.3hodiny som sa s ním trápila, ku koncu som už revala s ním,lebo už som nevedela ako mu pomôcť. ☹ ☹ ☹ Nakoniec sa mu trochu uľavilo a večer aj zaspal.Ale v noci ho to bruško asi tiež bolelo,lebo bol hrozne nepokojný a stále sa vrtel. ☹
Dnes to už bolo zase ok, doobeda sme boli na prechádzke a poobede som vyhnala tatina,nech si ho užije aj on.Ja som si zatiaľ povysávala, umyla podlahy, utrela prach, požehlila,naplnila sušičku jablkami, no paráda,mohol by s ním chodiť aj častejšie.
Teraz už všetci moji chlapi spia:jeden v postieľke,druhý pred televízorom a tretí/pes/mne pri nohách 😀 😀 😀 .

moncika15
10. okt 2008

janet, moj hlas je vas 😉

janette4
11. okt 2008

Ahoj MOni, vďaka.ak budeš mať čas, môžeš aj dnes a zajtra.Zajtra, v nedeľu to končí.

janette4
11. okt 2008

Dobré ránko, všetkým.Vonku vyzerá,že bude pekne, aký máte program na víkend?Ja som si upratala včera, keď bol mm s drobcom na prechádzke, takže dnes mám lážo-plážo.Doobeda si operiem a poobede vyrazíme asi von.A zajtra tiež tak asi.Zajtra prídu poobede aj naši,tak možno pôjdu s nami aj oni.
Lienka o tej celiakii bolo písané aj v septembrovej Mamine, ale len dva články a nebolo to zamerané vyslovene na deti, ale tak všeobecne.Ale myslím, že to platí tak pre dospelých ako aj pre deti.Dúfam, že to nakoniec nebudete potrebovať,že to bude len planý poplach.Držím palce. 😉

sticker
11. okt 2008

Janet tak už som aj ja dala hlas 😉 A zajtra zase 😀
Mon, keď chceš a páči sa Ti, aj ja tam mám fotku 😀 My si so Žanetkou dávame hlasy navzájom 😀 Aj tak nevyhráme, ale pre ten pocit. Naši drobci sa držia celkom dobre 🙂 😉

moncika15
11. okt 2008

sticker,a ako sa vola tvoja foto? ked uz hlasujem tak poriadne a na vsetky strany 😀

mame doma 3 PC takze to su 3 hlasy denne 😉

janette4
11. okt 2008

moni,teda vy ste počítačoví maniaci?to má každý svoj PC?Neviem,či ti Janka písala, Julka má "radosť po kupkaní" auž nás dokonca predbehla.No nie je tam zlatá?

sticker
11. okt 2008

Monika - ako píše Žanetka - Radosť po kupkaní. Je tam holotrtko malá Julka. Moc ďakujem 🙂

sticker
11. okt 2008

Lienka - pošleš mi ten mailík, na ktorý Ti môžem poslať tie súbory?

lienka55
12. okt 2008

Ahojte prajem vam krasne aj ked zahmlene ranko. 😎 😎 😎

Vcera som sa sem vobec nedostala,lebo sme mali vela prace.Upratovanie,varenie mali sme brigadu,a este sme schovavali aj zeleninu z vonku a oberali jablka,no tak to chodi na dedine.
My uz teplotu chvalabozku nemame a v stredu ideme este na nejake vysetrenia.Dufam ze bude dnes pekne aspon tak hlasili,chceli by sme ist niekam von,musime si uzit este tatina lebo nam odchadza na sluzobku.Tak budeme cely tyzden samy. 😢 ☹ 😔

sticker
12. okt 2008

Ahojky 🙂 No teda zatiaľ je neskutočná hmla a aj celkom chladno. Ale veď snáď sa to rozplynie 😉
Malej Janke začínajú zase soplíky 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ Týždeň bola v škôlke! Už ma to nebaví. Neviem, či je to z tej škôlky, ale boli tam minimálne dve deti, ktoré som počula kašľať jak starých chlapov 😠 😠 😠 Ani ruka pri ústach, nič! A jasné, že Janka pri nich 😠 Zajtra si ju nechám doma, aj tak som to chcela. Lebo sa potrebujem vyspať. A má byť pekne, tak radšej pôjdem s nimi von ja .

rikarr
12. okt 2008

moni pošli mi tvoj mail nech ti pošlem články

janette4
12. okt 2008

ahojte.no aký ste mali deň?My sme doobeda kuchtili a piekli a poobede som s Matúškom vyrazila von,.Bolo síce hnusno, ale aspoň sme boli na čerstvom vzduchu.Toto počasie s ním robí divy.Kým inokedy som rada,keAď spí za celý deň aspoň 2hodiny, dnes prespal takmer celý deň.Ja neviem,či bol hodinu hore.Myslela som, že večer mi nezaspí,keď celý deň prechrnel, ale spí jak poleno. 😀 Dúfam,že naňho niečo nelezie. ☹
Zajtra ideme na nefrológiu, tak som zvedavá.Dúfam, že mu nebudú dlho robiť zle.Minule mu robil iba sono a riadne si poplakal.Už aj mm je trochu maród,niečo naňho lezie.Zajtra si asi kúpim nejaké vitamíny, aby som to od neho nechytila aj ja.

sticker
12. okt 2008

Žanetka dúfam, že aspoň Ty budeš v poriadku. Ja to vždy chytím od malých 😒 . A vychutnaj si, že Matúško tak spinká. Jesenná únava asi chytila aj jeho 😀 😉