Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sticker
21. nov 2008

To sa už zajtra idete zabávať? Ja neznášam dlhé nechty, takže ťa úplne chápem 🙂 😉 Ja som nervózna, len kúsok mi narastú 😝
Mirka - presne si to vystihla. Mne to pripadá, ako keby som ani nič iné nemala robiť, len stáť pri deťoch a "vychovávať". Ale keď musím aj variť, upratať, oprať a všetko ostatné, tak jednoducho sa niekedy nedá byť "dokonalou" matkou, matkou, ktorá nikdy nekričí a tak. Ja svoje deti veľmi ľúbim a dala by som za ne aj život, ale nedokážem byť pri nich každú sekundu zo dňa.....

miriamkac
21. nov 2008

Jani, ved to sa ani neda...ved aj decka potrebuju trocha "sukromia".....moja mala sa aj sama rada hra a hlavne nech jej do toho nekecam... 🙂

lienka55 a kde si si davala robit nechty?

sticker
21. nov 2008

Aj sa na Teba tak pozrie - akože maminka nechaj ma nevidíš, že sa hrám? 😅 😀 Prípadne ma upozorní, že to nerobím dobre a jej hra je o inom 😅 🙂

lienka55
21. nov 2008

mirka robila mi ich kamoska od nas ona v tom podnika aj maluje pre oriflame.Ona ma malovala ked som sa vydavala som s nou velmi spokojna.Svoje nechty mam hrozne az sa za ne hanbim ked ich mam take okusane. 😝 Ked mam umele tak ma to ani nenapadne si do nich zakusnut.

miriamkac
22. nov 2008

lienka....taka manikura by sa zisla mojmu manzelikovi...on si straaaasne kuse nechty, raz som mu ich aj nalakovala priesvitnym lakom.. 😀 😀 ...nepomohlo.... 😎 ...a nasa mala herecka si tiez kuse nechty, po kom to asi ma?

lienka55
22. nov 2008

ahojte,
tak my sme uz doma,bolo celkom fajn len som strasne premrzla bala som sa aby mi nenachladlo mliecko. 😎 Najedla som sa zakuskov mala som na ne velku chut.Lebo uz len tak na svadbu nepojdeme. 😀

miriamkac ja si ich tiez strasne okusujem hlavne ked som nervozna a mam z niecoho stresy,co je dost casto. 😠

sticker
23. nov 2008

Ahojte 🙂 Ale krásne vonku sneží 😵 My tu máme na balkóne majstrov - sa cítim ako vo výkladnej skrini. Ale som sa snažila nebyť v obyvke. Akurát, keď Julka obedovala tak jeden mladý si čupol pri kuchynské okno a robil jej kuk a rehotal sa na ňu 😀 Herečka mu dovtedy kývala, ale akonáhle sa začal pozerať, tak naťahovala ku mne ruky a mama mama 😀 No ale im nezávidím v tej kose robiť. Ani sme ich nečakali. MM sa bojí, že bude zlý balkón, keď mrzne ☹ Snáď sa mýli 😒
Keď sa baby zobudia pôjdeme k prababe. Som zvedavá, ako bude Jul reagovať na sneh 🙂 A Janka zaspala u našich už o jedenástej 😕 To mi je podozrivé. Ale veď ju mám doma aj zajtra, tak prípadne ak na ňu niečo lezie, odplašíme to 😅 😀
Julke som včera objavila také pupáčiky, tak som sa vystresovala. Ona má zaparenú "chacharušu" a tak neviem, či si to nepreniesla. Lebo akokoľvek sa snažím, kým ju prebalím stihne tam aspoň raz dať ruky. Ale potom ma napadlo,že jedla hrozno aj mandarinku. Tak to možno má z toho. Zatiaľ som ich našla pri členkoch a pri zápästí. No dnes to má trochu slabšie - aspoň si nahováram. A inak je v kuse upišťaná. Ja tomu hovorím, že je "roztečená", lebo sa stále po niekom liape a len sa tak poneviera a hľadá, o koho by sa mohla oprieť a mrnčať 😒 ☹
No, tak som sa rozpísala a idem sušiť hlavu 😅 😉

lienka55
23. nov 2008

Ahojte 🙂 ,
🙂 jani tak dufam ze to nebude nic vazne.Aj nas maly nejaky upistany,ale pozerala som mu na zubky,a ma ich vela ponalievanych,ale momentalne mu idu ocne,uz ma kusok vonku.
my sme si dnes poobede vsetci traja konecne po dlhom case zdriemli tak som si trosku odpocinula.a teraz cakame navstevu. 😅

miriamkac
23. nov 2008

Caute caute....my ideme po dvoch tyzdnoch zajtra do skolky, tak som zvedava.... 😉

sticker
23. nov 2008

Leni no ja sa tých očných neviem dočkať 😠 ☹ Ak nerátam zadné stoličky, tak očné sú posledné zúbky, ktoré nám chýbajú. Idem sa ospršiť, Jul už spí a Janka sa tu ešte hrá.
Mirka moc držím palce. Ale Laďka sa teší?

janette4
23. nov 2008

ahojte, my sme sa poobede vrátili od mojich rodičov.V sobotu sme boli na nákupoch v Poľsku, a dneska som bol az nich úplne hotová.Večer som zaľahla už o 19.hod, ☹ ale aspoň sme kúpili takmer všetko,čo sme chceli.
v noci krásne nasnežilo,tak som sa doobeda bola s malým trochu prejsť.on si aspoň pospinkal a ja som sa prebrala, lebo tam bola hroznááááááááá zima.Už sme chvalabohu doma. Rada chodím k našim, ale ešte radšej odchádzam.Ešte u nich bývajú dvaja moji bratia a keď tam prídu aj ich frajerky, je to na mňa veľa ľudí naraz a pre malého tiež.

Maťko je posledné dva večery hrozne nervózny a umrnčaný.skúšala som,či mu nejdú zúbky, ale nič som nenašmátrala.strašne zle sa mu zaspáva a v noci spí tiež dosť nepokojne. ☹

janette4
23. nov 2008

Ako to prebieha,keď idú zúbky a ako ich ocítim? 😨

sticker
23. nov 2008

No Žanet - sú deti, ktoré majú zúbky od 4 mesiacov. A to neucítiš hneď. Ale zväčša sú navreté ďasná - také kopčeky. Väčšina mamičiek zistí, že majú zúbok, keď kŕmia drobcov lyžičkou a tá štrngne o zub.
Je dosť možné, že Matúško bude o chvíľu "malá šelma zubatá" 🙂 😉

lienka55
23. nov 2008

Janette4 a co pekne ste pokupili,aj ja by som rada isla do Polska na nakupy.Kto ti varoval maleho?
A co sa tyka tych zubkov nam vysli na zaciatku 4mes.zistili sme to tak ze skusali sme s lyzickou ci strnkne. 😀 Tie prve ani neviem ako mu vysli bol v pohode, ale tie ostatne,to uz som vedela lebo bol zly,upistany.

Jani my stolicky este nemame idu nam najprv ocne ale mame vsetky ponalievane aj stolicky.Zajtra idem s malym este na vysetrenie do PN bojim sa ist na aute lebo mm nestihol vymenit pneu a ked je teraz takto vonku.

janette4
23. nov 2008

Lenka, malého mi varovali moji rodičia. svokrovcom neverím.

Kúpili sme stoličku na papanie, sánky, autosedačku 9-35kg,veľký bager, penové puzzle na koberec.no a samozrejme oštiepok, vegetu/podravka/, kur.mäso, bravč.mäso,(keďže mrzlo jak besné,nebol problém s prevozom)a mojim rodičom vianočný darček od nás:stromček.A ešte k nemu žiarovky, chceli také tie klasické so štipcom.boli za super cenu a banujem,že sme nekúpili aj pre nás.A malému som kúpila ešte také kožené čižmičky, zvnútra kožušinka a s brnbolcami, perfektné sú. 😀

A čo sa chystáš ísť kupovať?

mirkaff
24. nov 2008

dobre ranko prajem.citam ze vecer tu bola hromadna diskusia 😀 jaj aj ja by som isla do polska,sice som tam bola raz,ale strasne sa mi to vsetko lubila,taka trhova atmosfera.. 🙂 Zanetka spominas ze svokrovcom neveris,,precitaj si IP. 😖

lienka55
24. nov 2008

Dobre ranko,
Tak to ste super nakupili. 😅 Ja sa nechystam ist na nakupy do Polska to som len chcela ist ale nejdeme. ☹ 😠

Ja budem mat dnes rozbehany den idem teraz prezut pneumatiky,potom dr.pre kartu a ny vysetrenie do Pn,uz to vidim aky bude maly zly ved uz od rana je upistany.

mirkaff
24. nov 2008

lienka55 mas doma tie saciky na moc?no ja by som jeden potrebovala pre mrnousa,neviem si predstavit ako mu chytim moc.hod mi na IP tel.cislo ked budem zajtra vonku by som ti brnkla....ddd moc 🙂

snehovavlocka
24. nov 2008

majka, ak sa tu ukazes, chod na gympelnmnv, to je nasa 🙂 dam vediet aj ostatnym

lienka55
24. nov 2008

Maly mi teraz zaspal ale za pol hodku ho musim zobudit tak mi ho je luto,bude zly cely den. 😝

Co porabate?Vonku nam zacalo snezit 😅 😅 😅 .

mirkaff
24. nov 2008

prave co sme sa napapali,Martinka utekala do skoly na kruzok a maly mi tu hucakuje na rukach.dosli nam fotky z happyfota,tak idem zalozit konecne aj malemu album.bola som s kamosku a ta spominala ze jej maly ma asi slintavku,tak som pre istotu ani nesla k nej,no a ze uz ju maju aj dvojicky co ma Jami3 😢

lenca13
24. nov 2008

Ahojte tak ja som umyla konecne aspon jedno okno este ma caka dalsich 5 😒 a Stick bol u nas doobeda na kavu 🙂

rikarr
24. nov 2008

ahojte

tak malá vracala iba ten štvrtok 3x ale stačilo vždy sa veľmi ropzplakala chuda moje aj tepoty vysok é mala celú noc tak sme naklusali hned ráno k dokine, brala jej krv na testy a teda nič vážne to nebolo len vírus nejaký, dala jej COSTI- na ukludnenie žalúdka a paralen na teplotu...bála som sa lebo zvracaním sa začína niekedy aj zápal uška, mozgových blán a obličiek...ale našťastie nič z toho sa nepotrvdilo.
neviem kde to chytila ved sme neboli so škôlkaármi ani školákmi v styku 😒

ten štvrtok nechcela vôbec piť ani v noci som sa bála strašne akonáhle ucítila že je to tekuté zavrela pusu a hotovo no ale v piatok som do nej dostala 4dcl a v sobotu 5dcl 😉 v nedelu už ani teplotu nemala a ani dnes len sa pýta zase 2x spať a to spala už iba raz, aj papať začína už tak je dobre 😉

miriamkac
24. nov 2008

Erika to ma tesi, ze uz sa to na dobre obratilo......nejaka brusna chripka to mohla byt.... ☹
Nasi chlopci su stale ukslani a usopleni....uz neviem, co s nimi....sa mi to zda strasne dlho..... 😒

mirkaff
24. nov 2008

ahojte.no lenka13 ty sa rozbehni a dojdi aj ku nam,,mne sa ich fakt nechce umyvat a to som minuly rok ako tehotna lietala jak fretka,,myslite ze mam niaku darebacku chorobu 😀 😀 😀 ha ha Janette citaj IP.llienka55 asi sa ti zajtra ozvem,ak moja derava hlava nezabudne

janette4
24. nov 2008

ahojte. ja som dnes malému bola kúpiť takú vodičku na tie zúbky. hore má dva úplne vypučené biele, ale keďže prvé idú spodné,ešte sa čosi natrápime s nimi.dala som mu na noc aj trochu sirupu panadolu, aby trochu lepšie spinkal.asi ho to bolí,lebo sa mi v noci hrozne hádže v postielke a podchvíľou je s plačom hore.
Zajtra idem dr. na vakcínu, vonku je krásne nasnežené,dúfam,že to vydrží až do zajtra,zoberiem aj malého,lebo nám nepôjde elektrika.
Musím manžela nahnať,aby spravil tie sánky, čo sme kúpili, musíme ich vyskúšať. 😀 😀 😀

sticker
24. nov 2008

Žanetka moja Janka mala prvé horné zúbky 🙂 Stále sme čakali, kedy jej vylezú zúbky - pozerali sme dolu a už som sa zmierila, že to tak skoro nebude a zrazu....hore bol zub 😀 😀 😀
Takže možno Ťa Matúško prekvapí 😉
A tu tiež sneží, ale asi nemrzne, lebo sa to na chodníkoch vôbec nechce udržať, len na autách ☹

janette4
24. nov 2008

janka, to by som bola rada,lebo keď mu tam prejdem s prstom, má to úplne také hrbolaté a biele.a dolu nič.tak dúfam,že sa s nimi nebude dlho trápiť.

u nás sa sneh drží, všade je krásne bielo.Neznášam zimu,ale tuším prvýkrát v živote sa tomu snehu teším,kvôli malému, aj keď on si to ešte tak neuvedomuje. 😉

moncika15
24. nov 2008

ahojte babule 🙂
ako sa tu mate? ja som zahrabana po usi v poznamkax, letakox, vyzitkax.... pripravy svadby v plnom prude 🙂
kto vam hral na svadbe? kto vas kameroval,fotil? kolko si nexali zaplatit? vobec nemam sajnu v akyx cenax sa to pohybuje,nexcem si potom hlavu trepat 😅

mirkaff
25. nov 2008

ahojte vsetky maminky.u nas je pekne nasnezene,ani sa mi nezda byt zima,drobec sa napapal a dal si slofika a ja takto necinne pri PC....a co dnes kuchtite??ja asi urobim palacinky,tych sa MM asi nikdy nepreje 😝 no Janette4 vy uz chcete papat stehienka??? 😀 nas s tymi zubkami predbehnete,nas ondrejko ma fakt len tak nepatrne naliate dasienka,,no ak to bude tak ako pri Martinke tak mu pojdu zubky neskoro,tej vysiel prvy zubok ked mala 9mesiacov 🙂