Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
20. jan 2009

AHOJTE,
tak mne skoro ostalo zle 😝 ked som sa pozrela kolko ste tu toho popisali,normalne som unavena z toho. 😀 Konecne som to tu docitala.Doobeda som dozehlila tu kooopiskko a mala som aj pomocnika 😀 😀 😀 ,kuk do albumu. 😅
Bola tu rec o rokoch,tak ja mam za mesiac 27/stara k....a/ 😀 .Bodicka som kupovavala vo vypredajoch ale teraz mi ich nosi segra,ale nemozem vam povedat odkial,iba ak tak napisat do IP.

janette aj tak si skoro trufas na druhe teda podla mna, ja by som to nezvladla,ani psychicky ani fyzicky. ☹ Nakolko ma David velmi vycerpava. 😝

jani uz si volala Darinke?

jami3
20. jan 2009

Ahojte 🙂 ja tu ako tieňový pozorovateľ sledujem, koľko nových tvárí pribudlo - babenky vitajte

Ste sa včera bavili - že priemyslováčky - aj ja som tam chodila - no asi sa odtiaľ nepoznáme - ja som stará štruktúra - že 35 😢 - takže suverénne vediem 😖

Leni, kde je tá fotka?? akosi ju nemôžem nájsť 😕

lenca13
20. jan 2009

Jami ved ja som mladsia len o dva roky tak teoreticky my sme sa mohli poznat z priemyslovky 😀

lienka55
20. jan 2009

Pokusam sa ju tam ulozit zatial mi to nejde,dam vediet. 😉

jami3
20. jan 2009

Lenca - mne bola triedna Jamborová -odbor technológia. Z mešťanou chodil so mnou do triedy Robo Uhrík a Peter Hlatký. A Veď tvoja mamina šila v Podolí, nie?

lenca13
20. jan 2009

Inak tie mena my nic nehovoria 😉 mama sila kedysi davno v podoli asi tak 27 rokov dozadu aj to doma 😉 v Cachticiach robi uz 6 rokov

jami3
20. jan 2009

No to šitie bolo veru dáááááááááávno - naposledy mi šila šaty na svadbu - to som mala 6 😀 😀 😀 . Moja mama si k nej dávala šiť 😉 a my sme sa aj niekedy spolu hrali 🙂
A ty si bola tuším prváčka, keď som ja končila. Ja si ťa pamätám. Nie si ten ročník, čo Noro Mitošinka od nás?

lenca13
20. jan 2009

Jami no mozno sme sa spolu hrali 🙂

to asi tak vychadza ze ty si koncila a ja som bola prvacka ale to meno my tiez nic nehovori 😉

miriamkac
20. jan 2009

Cau Jami...vidim, ze si zmenila foto 😀 ...uz pracujes?

jami3
20. jan 2009

no veď v dvojičkách všetky, nie????
Ešte len na uspatí mojich detí 😠 😀 Nemám čas ísť sa dohodnúť- to vieš, žena na materskej 😀
Keď mám pravdu povedať - tak sa mi ani moc nechce - nechávam to na poslenú chvíľu- ale viem, že zase mám ísť na nejaké školenie a tak...

miriamkac
20. jan 2009

hej...ved som tiez zmenila pre to...po dvoch rokoch 😝 😝 😝 ....
hehe.....tak to ti verim.....ja uz teraz pomaly tiez pokukujem po nejakej robote....uz mi je doma dlho 😝

elika
20. jan 2009

Ahojte baby, chcem vam dat do pozornosti podujatie sice v Trencine, ale veeeelmi zaujimave. Je to najma pre maminky, ktorych deticky este nehovoria, ale chceli by mamickam nieco povedat aj tak... kuknite www.znakovanie.sk pekny den prajem 😉

lienka55
20. jan 2009

Tak sa mi podarilo ulozit toho ,,mojho pomocnika,, do albumu/kuk/. 😀 😀 😀

mirkaff
20. jan 2009

hmm..ja uz som o mozno niecom podobnom pocula,sice to bolo uz davnejsie,ale ta holka robila au pair v londine a tam sa bola na takom niecom pozriet s domacou panou a s dievcatkom ktore nemalo ani rok....ale moze to byt zaujimave.mna by potesil znak od mojho syna v style mamina o niekolko sekund budem cikat,,,,to by som mozno stihala aj nocnik nachystat

miriamkac
20. jan 2009

tak pre nas to uz nie je....my uz "blaboceme" aj cikam, kakam....ale akosi nie vo vhodnu dobu.... 😝

rikarr
20. jan 2009

kukla som foto....leni máš super pomocníka 😉

miriamkac na tej fotke si ty?????(čo máš pri nicku)

miriamkac
20. jan 2009

jasne, preco Erika?

rikarr
20. jan 2009

si tam kočka..... 😎

miriamkac
20. jan 2009

Vdaka..... 😉 ...vidim, ze aj ty si zmenila foto v pase...... 😀

rikarr
20. jan 2009

hej som tam na nepoznanie 😀 😀 😀 😀

mirkaff
20. jan 2009

Miriamkac IP

sticker
20. jan 2009

Babenky teda ste sa rozkecali 🙂 Ja som "nepoužiteľná". Bola som u MUDr. niečo mi pichla, dala tri krabičky liekov, ale nepomohlo. Vôbec sa neviem hýbať. Chodím ako slimák, neohnem sa, Julku neviem prebaliť, zdvihnúť...no nič ☹ . Ešte aj Janku mám doma - po troch dňoch v škôlke má zase soplíky.
Mirkaff kde že máš fotku? 😕 Lienka tvoja je pekná aj Erikina 🙂 😉
Zle sa mi sedí, tak sa pomaly dekujem. Zajtra ráno idem tiež na injekciu...mohla by zabrať ☹

miriamkac
20. jan 2009

mirkaff heh....badam.... 😉

lienka55
20. jan 2009

miriamkac ani ja ta nemozem poznat na tej fotke,si tam ina. 😉

jani a naco to mas injekcie,na tie krize?Inu fotku som nenasla musim sa odfotit. 😀

sticker
20. jan 2009

Hej. Asi mi to dala na kríže. Vlastne ja ani neviem, či sú to kríže. Na pravú stranu ledva stúpam. Už ma aj napadla platnička....no toto je hrozné. Napr. teraz keď sedím a chcem pohnúť pravou nohou, tak si ju rukou nadvihnem ☹ a presuniem tam kam chcem. 😒

lienka55
20. jan 2009

Jani nechcem ta strasit ale moze to byt aj zapal sedacieho nervu,mozno si niekde nachladla je to nebezpecne.

sticker
20. jan 2009

Tiež ma napadlo Leni, či to nie je niečo viac ☹ Ako sa to lieči?

lienka55
20. jan 2009

tiez obstreky,klud,v teple mala to nedavno moja suseda uz taka starsia pani a lieci sa to dlhodobo.Mala s tym velke problemy ani chodit nemohla.

sticker
20. jan 2009

Dnes som mala celkom kľud, no to sa nedá pri dvoch deťoch 😔 Najviac mi je ľúto Julky - nemôžem ju ani na ruky zobrať, prebaliť tiež...neviem čo budem robiť ☹ Ani hrať sa s ňou nemôžem. Mm je doma ešte zajtra, moooožno vo štvrtok a hotovo. Zase v kuse v robote.
Tak som sa tešila k Darinke ☹ Mne to snáď nikdy nevyjde 😔

martinano
20. jan 2009

jani IP