Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
28. mar 2009

dakujem za obdiv, ale matiku som zboznovala ad malicka, vzdy som ju chcela ucit. Horsie je to s mojim druhym predmetom - chemiou, s ktorou som nechcela mat nikdy nic spolocne a teraz v nej vidim krasu. 🙂

lenca13
28. mar 2009

Ahojte a vitam medzi nami Misku 😉 matiku som mala tiez vzdy rada a dcere tiez ide lepsie matika aj tento tyzden bola naskolskom kole mat.sutaze klokan 🙂 aj ked je v skole docela sikovna a pocitac ovlada lepsie ako ja 😀 😀 😀

mirkaff
28. mar 2009

aj nasu Martinku bavi viac matika ako napr.slovencina......pritom ako druhacka mala s matikou problem a cil je z nej co sa tyka matiky jednotkarka.....nam sa dnes rozpadla pod Ondrejom stolicka tak som ho nahnala nech to ide opravit..tak cil tu huci kompresor a jakasi elektricka pistol ci co to je...a dokonca po asi pol roku opravi aj na postielke tie tycky,,lebo maly to uz sam vybere stade a veru uz sa tot po mne s tu tycku ohanal......no ale zatial je pri stolicke,,aby som to nezakrikla a nakonec sa nic s postielku diat nebude........

mirkaff
28. mar 2009

MICHAELA ty mas dnes sviatok,,ved je den ucitelov....tak vsetko naj a nech sa ti v praci dari :

martinano
28. mar 2009

ahoj michala ja viem ze si ucitelka a viemaj kde ked si mala druheho synceka stetli sme sa v porodnici ja tam pacujem a tusim si aj na gympel chdila,ale to uz neviem presne

michaela2410
28. mar 2009

Mata: je to mozne, ale prepac, uz si ta vobec nepamatam. ☹ Ale vsimla som si, ze si tusim aj na diskusii u Tiraciek, Danka a Radka su moje kolegyne. 😉
Mirka: dakujem ku gratulacii, si jedina, kto mi zatial gratuloval, kedze od stredy som opat na marodke, takze so ziakmi som nebola a ani neviem, ci by si spomenuli, kedze ucim len od februara

michaela2410
28. mar 2009

No, trocha som sa pohrala a pridala par fotiek mojich zlaticok. V albume su pod nazvom "moji chlapi". 😎

natsa
28. mar 2009

Miška máš krásne deti-Obdivujem ťa že máš rada predmety ktoré má málokto rád,nájdu sa aj výnimky.Ja som nikdy vnich krásu nevidela,ja som bola na šport a kreslenie.Mrzí ma a vyčítam si to,že som nešla na športovú školu.po škole som zlenivela aj na šport a kreslenie,že neviem už ani kreslit a som pohodlná sa prinútiť na cvičenie.už to ostalo len pri vychádzkach z maliím. 🙂

natsa
28. mar 2009

Martina ty pracuješ v TN v pôrodnici?

michaela2410
28. mar 2009

co sa tyka sportu, tiez som rada sportovala, ale teraz sa akosi neviem prinutit ist si zacvicit, ani ta kondicka uz nie je ziadna. Navyse, aj keby som sa niekde vytrepala, samej sa mi veru nechce ☹

martinano
28. mar 2009

ano nasa pracujem
michalka ja si ta pamatam len pre to,ze ucitelka a pani vratnicka mi to pripomenula aby som na teba kuk
to uz si nemoze pamatat, ja si tiez niektre tvare vobec nepamatam.idem pozriet fotecky, maly sa hra

natsa
28. mar 2009

No vidíš ja som rodila v TN a vôbec Ta nepoznám.
Ja sa teraz snažím cvičiť doma a vôbec ma to samú nabaví.Po 10min končím ustatá(lenivá)

michaela2410
28. mar 2009

natsa, to ta obdivujem 😵 , ja sa nenastrojim ani na to. ☹

martinano
28. mar 2009

natsa to bude tym,ze som na materskej

michaela2410
28. mar 2009

Vidim, ze to tu zaspalo, tak dobru noc zelam, idem si aj ja lahnut 😔

martinano
28. mar 2009

dobru kocky

natsa
29. mar 2009

Maťa no vidíš ani som si to neuvedomila.

rikarr
29. mar 2009

čaute, vítam ťa miška ......

nejako nestíham ..aaa matika ...fúú teraz sa ju drvím na skúšky..ale stredoškolskú a som paf z toho ...

my sme sa včera rodinkovali a 3 hodiny sme sa prechádzali a viki tiež pešo ......nechápala som kusisko prešla ......

mirka mne robí čiapočky táto baba -----sú super aj klobúčik nám robila ...kukni http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=51681

my máme tieto : http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=460770
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=460768
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=341702

martinano
29. mar 2009

rikarr tie ciapocky su krasne 🙂

rikarr
29. mar 2009

aj mne sa veľmi páčia .....
a robí hocijaké ....... vyberieš si farbu,aj štýl a ona to už dá nejako dokopy,aj ozdoby si povyberáš .....

teraz som kamoške dávala robiť ......bude mať dievčatko v júly

natsa
29. mar 2009

To pre našeho asi nebude,ale inak je to pekné.a čo dnes robíte ked prší?Ja som sa bola preist a teraz čušíme doma.Malý je zasa akýsi zlý stále mrčí,musím ho neustále zabávať to asi kôli zúbkom.

erika13
29. mar 2009

Ahojte baby,my sme tento vikend vyuzili naplno 😉
Vcera sme doupratovali,boli sme aj na turistike,ale ked sa zazeleneju stromy,bude to krajsie 🙂
Tatovi som spravila tortu,ma dnes meniny.

Dnes sme neturovali pre pocasie,tak sme boli vyskusat nakupy na Morave,fakt sa to oplati.Okrem potravin som si kupila topanky a Romane bundu,benzin za 23 Kč 😅

Kto rozumiete matike,mate moj obdiv!Mna viac bavia jazyky.Ale aj Romanka ma radsej matiku,tym logickym prikladom z olympiad som nerozumela,co riesila v 3.triede. 😀

michaela2410
29. mar 2009

my sme doma, ja sa snazim liecit, medzitym robim poriadky s detmi, lebo tie sa nudia pri tomto pocasi, tak hrame karty, hry...ale najlepsia zabava je pre nich pocitac 😒 Ja uz chcem JAR!!!!

mirkaff
29. mar 2009

caute...Rikarr parada,,no ja uz mam objednanu u tej holky,a nasa Martinka je zatazena na ruzovu,cervenu,tak som zadala farby a ako ta siltovka ma vlastne vypadat......dokonca suhlasila aj s kvetinkou 😲 my sme dnes pobede hromadne zalahli,,sak take pocasie...a mrknem si Miss a zaspim jak stolverka

lulu723
29. mar 2009

Ahojte holky tak mi sme boli v tomto pocasi v TN na nakupoch a stretla som tam Dojcana tak sme si trochu pokecali zevraj bol po operacii zlcnika a ze sa ma inac fajn.ja som si kupila rifle,jarnu bundu a tricko.MMsi kupil 2 kosele take machrovske a malej sme kupili satocky na leto riflove kratase na traky aj z trickom,potom kratke kratasky a taku latkovu bundicku na jar.uz sa vytesujem kedy to na nu natiahnem 😀 mala bola cely cas dobrucka vozili sme ju v trojkolke a vsetci co tam maly male deticky vlacili ich na rukach tak som veru aj dobre spravila,ze som tu trojkolku zobrala.
potom sme isli este nakupit do tesca kupila som si 2 baliky cerealii a dostala som zajka nesqika zadarmo tak mala sa tesila.kupili sme jej aj telefon nech ma co ozuzlavat,lebo ten moj vzdy skonci na zemi 😀
hmmm jeden uprsany den za nami a kopu penez pominanych 😠

mary3
30. mar 2009

Ahojte...
Ahoj Miška, aj ja ta vítam...
Ani som nemala čas sem cez vikend nakuknúť....
V sobotu sme boli v ZOO v Lešnej na Morave a potom ešte na nákupoch, fakt sa tam strašne oplatí nakúpiť, tak sme tam strávili celý deň... bolo super, pridala som aj nejake fotky....
Dnes je zas nanič vonku, pustila som práčku a pojdem ešte poupratovať....
Pekný dník....

natsa
30. mar 2009

My sme boli tiež na morave ešte minulý týžden.Mäso tam je ozaj lacné aj mlieko aj vcelku kozmetika,ale niečo tam stojí skoro ako u nás

rikarr
30. mar 2009

lulu akú bundu si si kúpila lebo mne tiež treba .......hod foto aj nákupu, potom to zmažeš....

mary aj my sa chystáme do lešnej ....aj na nákupy na moravu .....

my sme sa včera prechádzali aj ked pršalo ...malá mala pršiplášť a gumáky a bolo

michaela2410
30. mar 2009

no, ja som sa prave veatila s Lukinom od doktorky, tak sa nam podchvilou tahaju a vracaju sople a kasle, ze sme to nakoniec tiesili ATB. Kedze som aj ja chora, zaviezla som ho k nasim do Cachtic, tam mu bude lepsie, tak ja idem trocha upratat. ☹ Ja idem na kontrolu zajtra, tak som zvedava, ci ma uz konecne pusti do roboty. Ved ked to zratam, som tam od februara, ale z toho som uz pat tyzdnov odmarodovala 😅 Uz ma to vazne nebavi a mam uz aj poriadne depky. 😖

martinano
30. mar 2009

ahoj miska
to bud dobre
aj ja som chora matko bol tomu to pechadza,ale tiez ma to nebavi.maly bol prv krat chory ☹ .
to bude dobre za chvlu pojdes do roboty a depky nebudu 😉