Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
13. máj 2009

Ahojte.Dohovie čo sa deje z našou Jarabičkou,Lulu nevieš,nepísala ti?

michaela2410
13. máj 2009

Vidim, ze sa to u Evky rozbehlo! Takzesa v nemocke stretne s kolegynou, ktora dnes porodila chlapceka.

Nejako vela ludi okolo mna, navstevuje tn nemocnicu! vcera prapustili po malej operacii ocina, zejtra ide na operaciu moja mamina (idu jej konecne vybrat z nohy sroby) a dnes toto...

No, je tu ale veselo!!!

(smajliky mi blbnu, tak ich nepridavam 🙂 )

michaela2410
13. máj 2009

AAAA, tak ked som ho dala rucne-strucne, zostal na mieste 😉

lulu723
13. máj 2009

veru este nepisala myslim,ze zajtra tam je velka vizita tak uvidim ci mi napise,ze co sa bude dalej snou diat 😕

lulu723
14. máj 2009

Ahojte baby tak mam nove spravicky o Evke 🙂 stale je malinky v brusku len ju monitoruju stale ma vysoky tlak inac ma vsetko oki.brali jej krv a musi zbierat 24 hodinovy moc a ze potom sa uvidi co snu 😉 inac jak pise tak sa ma oki a aj babetko. 🙂

lenca13
14. máj 2009

Dobre ranko 🙂 tak my sme dnes vstavali o siedmej 🙂
Ludka tak ju pozdravuj 🙂

natsa
14. máj 2009

no to je dobre,že sú obaja v poriadku,pozdravujem aj ja,ideme teraz von a potom sa uvidí ako mi malý naplánuje den,ale dnes sa nám akosi ochladilo 🙄

lienka55
14. máj 2009

Dobre ranko,
my sme hore od 06.46h,uz perieme,dnes je akosi skaredo,ochladilo sa nam tak neviem ci vobec pojdeme von. ☹

To je super ze Evka s maliunkym su v poriadku ,a co je lepsie ,ze su pod lekar.dohladom keby cosi. 😉
Mirkaff mas krasne aranzman pred domom v zahradke,obdivovali sme ti ho.Dufam,ze sme ti ho ,,nevykukali,,. 😀

mary3
14. máj 2009

Ahojte...
Nas maly spi uz od 9-tej, ma to teraz nejak poposuvane.... idu mu teraz zubky - stolicky, tak je viac umrncany...

Jarabicka, tak stastny porod zelam, nech to vsetko dobre dopadne....

A vam vsetkym pekny dnik

janette4
14. máj 2009

ahojte. Aj my pozdravujeme Evku s bruškom. 😉

Ja som ráno čistila chladničku,mala som upchatý ten odtokový kanálik,či ako sa to volá a teraz varím obed.včera som pozerala počasie, hovorili 287stupňov, ale vonku to veru nevyzerá na 28čku. ☹

lulu723
14. máj 2009

veru idem jej napisat,ze ju vsetky pozdravujete 😉

ja som bola na poste predplatit si MAMA A JA na 2 roky tak dostanem aj deku.potom som isla do obchodu kupit malej jogurtik a doj.vody a hned som utekala ku kamoske.ta piekla rebarborovy kolac,hrybovu polievku som jej ja uvarila a este stihla dat piect pizzu a uteka hned na poobednu.takto sme jej trosku pomohli.veru je dobre ked tu mam takuto kamosku dokonca je len o rok mladsia tak si velmi dobre rozumieme a byvame aj blizko seba skoro.ked som od nej isla tak sa nejako rozprsalo tak ocakavam,ze aj tato dojde domov.mala teraz zaspala v kociku tak idem jej rychlo uvarit polievocku,aby ju mala teplu a hlavne cerstvu tak zatim papa a budem vas o vsetkom informovat 😉 😉 😉

natsa
14. máj 2009

Janett 287 stupnov?Tak to bude po nás ,tak sa ideme rýchlo schovať do chladničky 🙂

lulu723
14. máj 2009

baby dalsie nove spravicky o Evke.tak malinky je este v brusku a podla sona jej povedali,ze malinky vazi 3900g to je riadny valibuk tlak sa jej stale neupravuje tak caka co bude.ja si myslim,ze bude mat cisarsky.vy mate aky nazor? 😕

natsa
14. máj 2009

No to je teda chlapisko,moj mal rovných 4000g ale keby nemal problemy zo srdiečkom tak by som ho rodila normálne.Ja si tiež myslím že cisarákom,ale to je tažko hovoriť záleži na lekároch oni sa niekedy rozhodujú z minúty na minútu.

lulu723
14. máj 2009

no mne veru nechceli spravit cisarsky,ze mam rodit normalne zadockom von,ale potom jeden tak znechutene mi povedal,ze mi ho teda odporuca ked mala vazila len 2400g.

lenca13
14. máj 2009

Ludi no ja myslim ze jej spravia cisarsky ked ma problemy s tlakom.Ja som tiez nevedela ze pri Radke budem mat cisarsky a tiez bola mala 😉

janette4
14. máj 2009

Natsa 😀 😀 😀 tuším tam mám jedno číslo navyše 😀

Lulu, tak to je teda riadny chlapisko.Tiež si myslím,.že keď má aj problémy s tlakom,že jej spravia cisársky.

rikarr
14. máj 2009

ahojte

tak teda chvílu sa tu nesttíham staviť a hned takéto novinky ....evke aj drobcovi držíme palce ....nech je čím skôr von a koníkuje s mamou 😉

ja nestíham vôbec ....celý den behám po malej a vo volnej chvilke sa učim takže ja poriadkumilovný človek mám totál zanedbanú domácnosť ...... čo už ...do júna vydržíme ....inak som vysadila antiku tak ideme na vec s mangelom 😀 a tak ...

konečne prší - ak sa mangel dostaví v normálnej dobe domov tak sa pojdemučiť

natsa
14. máj 2009

Rikarr tak nech sa vám to podarí na prvý šup-nech ta dlho nemorí 😀

andreao
14. máj 2009

No caute,
tak pekne novinky, Evi nech to mas stastne za sebou a cim skor.

Rikarr vela stastia, aj v snazeni, aj na skuskach 😉

Tak dnes je hrozne pocko, vcera som aj ja pozerala predpoved a absolutne im to nevaslo, teda ale o tolko stupnov, nech sa nehnevaju.....

My sme boli doobeda vonku, teraz sa len tak motkame.
Prajeme pekny zvysok dna.

lenca13
14. máj 2009

Ahojte tak Erika nech sa vam to cim skor podari 🙂

michaela2410
14. máj 2009

Ahojte! evke drzime palceky, nech to ma co najskor za sebou a je jedno, ci normalne, alebo cisarakom, hlavne nech su zdravi. 😉
Zajtra sa chystam na navstevu za maminou ( ale do ineho pavilonu), tak tam budem na nu intenzivne mysliet.
😎
Ahojte, mala by som ist osprchovat deti a ulozit ich, len dohraju s manzelom domino. Je uz vela hodin, ale necham ich, ked ma na nich chvilu casu, nech si ho uziju. 🙂

lulu723
14. máj 2009

no Erika tak len pekne sup sup do postele k manzelovi 😀

ja som tiez vysadila tabletky a ked som ich 4 meiace nebrala sup a uz som bola v tom.to som mala riadne nervy,lebo sme nemali kde byvat,ale uz je vsetko oki.no a teraz ich vobec neberie manzel si dava pozor,lebo vie,ze by som ho aj ubila,kebyze sa stane nehoda a ked som po tom cisarskom tak by to veru nebolo teraz vhodne.ale o rok uz si pozor nemusi davat to uz ideme veru na dalsie nech neni Ericka sama. 😀

mirkaff
15. máj 2009

zdravim.......no vy ste tu popisali.......ja som sa vymotala z kuchyne o pol desiatej..ale torty su v chladnicke...neskor hodim foto...zajtra maju decka narodeninovu oslavu.......

podla mna by jej mali urobit cisarsky.....s vysokym tlakom nie su zarty.......

Rikarr tak nech sa Vam to snazilkovanie vydari .........

tak este ze tu mame teba Lulu,,aspon netrpneme a mame cerstve info...baby tak uvazujem ze aj ked sa moc nepozname,,niak sme si sadli.......uplne super

Lienka55 dakujem,,aj ty mavas vzdy nieco cence na dverach,,takze aj u teba je co obdivovat.....a zatial ten furik nohy nedostal,,,,,,i ked v nasej dedine je mozne vsetko

michaela2410
15. máj 2009

Ahojte, prišla som do roboty skor, že čosi porobím (opravím písomky a tak... 😉 ), ale sa mi nechce a radšej som kukla, čo naša Evka 😵
Stále nič, tak jej ďalej držíme palčeky!!!

rikarr
15. máj 2009

len rýchlo zdravím a kukám čo nové ...... 😀

pojdem dať malej desiatu a pustím jej nodyho na pc nech mám pokoja pojdem variť ....

babyyyyyyy aké zábavky majú vaše decká ked sú doma v takomto počku??????a od kedy je asi vhodné domino alebo pexeso alebo také?????alebo vodové farby???

lulu723
15. máj 2009

Ahojte akurat som pisala Evke co je nove a chudatko ani sa moc nevyspala,lebo dostala nejaku chluchonemu pani na izbu a zevraj strasne chrape tak bola skoro celu noc hore. 😒 dostala tabletku,lebo ma malo zeleza tak som jej napisala nech si teraz pekne pospi a nech naberie vela sil 🙂

moja mala teraz zalahla tak si mozem porobit poriadky 😉

mary3
15. máj 2009

Ahojky...
Len som nakukla na skok, maly nechce zaspat, vcera spal 2x cez den, inak spava len raz a vecer nie a nie zaspat, stale vymyslal a rano bol uz o 6 hore.... Teraz som ho chcela ulozit, ale mrncal tak som ho nechala tak, este sa hra... teda vyhadze vsetky auticka z krabice na postel a je po hre...

rikarr
15. máj 2009

ahojte ..

tak to nieje bohviečo také chrápanie,možno sa to drobcovi znelubi a pojde von 😀

ja som dnes bola konečne akčná, už som sa na to nemohla pozerať ..umyla som kuchynu, kúpelne, pozametala a naparila si podlahy.urobila ryžový nákyp (ak máte nejaký mnam recept na nákyp tak šup ho sem) 🙂
utrela som prach, teraz som malú vyšmarila hore ale ešte dupoce ....jej ale stačí ked z dola skríknem, v momente lahne, zakryje sa a čaká (márne) kým jej prídem prehovoriť do duše 😀 😀 no a potom z toho čakania zaspí 😀 😀 😀 😀

lulu723
15. máj 2009

rikarr to je mile.moja tiez teraz buva.tak isto ju necham samu poskace po postielke a zachvilu je tuha.ja som tiez akcna dnes uz som si prezliekla paplony dala prat umyla kuchynsku linku upratujem pracovnu este ma caka zehlenie umyt dlazky vsade musim dat malej papat juuuj mam toho eset dost,ale dnes to chcem rychlo spravit,lebo zajtra nam pride navsteva tak,aby neprisli do bordelu.vsade su omrvinky a hlavne z chrumiek.vcera ich mala vysypala zo sacku skoro ma trafilo 😠