Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

yamahafazer
17. jún 2009

mary a kolko to stoji lebo doktorka mi nevedela presne povedat

mary3
17. jún 2009

My sme za jednu vakcínu platili vtedy okolo 2500SK a sú to 2 dávky, takže okolo 5000SK... ale to bolo pred rokom tak neviem či aj teraz je taká cena....

lienka55
17. jún 2009

Ahojte ,,chudulky a baculky,, 🙂
Takze je tu tema co s kilami ,ktore mame navyse?Ja mam tiez este nejakych 10kg navyse po porode,ale uz si z toho nic nerobim,pretoze uz ich nedam dole ani keby som co robila.Ja na diety nie som stvorena. 😀 😝 Inak ich ani necitim,ani ich nie je vidiet,ale su tam. 😀 😀 😀 😠
Ja som dnes sama,mama si prisla pre maleho,tak makam a makam ,dorabam ,co mam zameskane a idem este do PN.

yamaha,my sme s cajikom tiez zacinali uz ako sme priisli z porodnice/feniklovy,harmancekovy,granulovane/a ostalo nam to az doteraz,lebo caje pije maly na hektolitre. 😀 😉

mary,ako Lukasko,hoji sa mut to?

natsa
17. jún 2009

ozaj Luky ako? ja budem dávať očkovať proti žltačke typu A stojí okolo 1000sk jedna dávka mne povedala doktorka aby som ho dala zaočkovať ked ideme na dovolenku lebo sa to prenáša rukami.ja som začala dávať čaj ked mal 3 mes.teraz vypije 3 po 100ml.dnes som mu dala špagety z tvrdým syrom tak to ládoval,mal ešte tie kukuričné šulky.
počuli ste že od nového roka by mala byť rodičovská vo výške životného minima,? teda vyše 9000sk.v sebtembri to podávajú do návrhu dúfam,že to schvália.

mirkaff
17. jún 2009

lienka55 a ty tie kila nechavas doma ked ides von??alebo kde ich mas ulozene,ked neni videt........no ja som po Martinke vazila 52 kg aj s topankami a pred nu som mavala este menej,,ale to bolo ze ani rici ani cici.........no a cil mam tolko co mam aj velke rici a skoro ziadne cici 😀 😀 😀 ...............
ale mame to zasluzene........aj tie kilecka,,ved mame krasne deturence a ked si vsimnete kolke sedemnastky behaju po meste,,kratke mini,namiesto opasku prelozeny slaninkovy spek a este si tak hrdo vykracuju.........no nemam pravdu 😀
nase drobca spi...a ja som sa strojila zehlit ale som poskladala co sa dalo a asi nahovorim Matku na bazen,,
Ivet ty si sa nepytala na ockovanie proti pneumokokom?? ze ked chodime k tej istej dr.ze ci ani tebe ho nebude chciet zaockovat........inak tento jej postoj sa mi nelubi.......

lienka55
17. jún 2009

Bola som v PN je tam obchod s topankami a ked si kupite jeden par topanok tak druhy mate za 1EUR.Tak som si kupila jedny botasky za 78OSK a druhe sandalky letne mam za 30SK.No nekup to? 😀

mirka,neblazni,ze kde mam tie kila?Vozim ich so sebou na bicykli. 😀 Ved sme ta vcera pochvalili ze dobre vyzeras,ze si schudla. 😉To je super ked ta niekto pochvali a zalichoti ti,nie?

natsa aj ja som chcela uz davno dat Davida zaockovat proti zltacke A,ale dr. nam hovorila ze po roku,potom sme boli stale chori,ze az ked sa pozviechame no a teraz nemozeme kvoli operacii,tak dufam ze potom niekedy na jesen nam to uz konecne vyjde.Proti pneumokokom sme zaockovani. 😉

lulu723
17. jún 2009

evka aj ja som chcela dat zaockovat proti rotavirusom,ale doktor povedal,ze je to zbytocne a este sa mi smiali,ze som nejaka bohata ked chcem tolko zaplatit za ockovanie a stoji to 2000sk.mala uz prekonala 2x hnackove obdobie a je v pohode.ale zato je zaockovana proti pneumokokovi.teraz je to uz povinne,ale pred rokom sme platili nejako tusim 300sk.

michaela2410
17. jún 2009

tak ahojte, konecne prispejem aj ja. najka som naho.v.n.o, znova strasne kaslem, ale ved to u mna nieje ziadna novinka! 😖
V skole je finis, tak mam toho vela, lebo decka chodia a otravuju, ze si chcu opravit znamky. Neznasam to, lebo cely rok nic nerobia a posledny tyzden si zmyslia, ze "ved mam zle znamky"! 😠
Ale v piatok to skonci, v pondelok mame klasifikacku a potom to bude len zhon s vysvedceniami, ucebnicami, atd...Na prazdniny sa uz tesim, dufam, ze sa z tych mojich chorob vystrabim 😉

natsa
17. jún 2009

mirka nepýtala ale opýtam sa za mesiac to ideme na tú žltačku,bavili o prevenare ten stojí 66 euro Danko by ich musel mať 3 a to je dobrá palka tak ho dám zaočkovať ked bude mať neviem presne či 2 alebo 3 roky a to nám bude stačiť 1
dnes som videla "krásavicu"ráno bolo horko ana navlečená vo vyťahaných špinavých teplákoch plátené tanisky mala trigovicu a ešte na tom tepl.bundu a mala náušnice tie také blišťavé guličky čo bývajú rôznych farieb majú ich v každom výklade v klenotníctva tuším je to od swarovského.no musela som sa otočiť.
Inak mirka to máš pravdu o tých sedemnástkach poniektoré sú na svoj vek dosť obézne a oblečú sa tak že ja by som nemala odvahu obliecť sa tak doma akokeby nemali súdnosť možno majú doma štíhle zrkadloé.
Krupica malý už lozý a stále ho to ťahá k telke a ktým prehrávačom vždy ho odvlečem na druhý konec izby nestačím dopísať 2 riadky a už je zas pri tom

mirkaff
17. jún 2009

maminka zvykaj si....Danielko bude len a len sikovnejsi,,ale aspon vieme ze ked tie deturence vymyslaju su zdrave....

nase male spalo pobede pol hodinu,,,potom bol upistany,tak som ho navecer isla vyvetrat,tak si zmolil oci ale potom ho to niak preslo..........aj sme sa zakecali,,ale aspon som sa vyhla ohrnaniu zemiakov........

ajkabezka
17. jún 2009

ahojte..našla jsem toto téma a tak mě napadlo, že jestli se múžu mezi vás přidat..jsem ze Starej Turej

lulu723
17. jún 2009

Ahoj jasne,ze sa mozes pridat a vitam ta medzi nami.ja som tiez z turej,ale uz vyse roka byvam v Lubine.a mimochodom vobec ta nepoznam,ale mas strasne krasnych chlapcov.

baby idem drichmat tak dobru nocku zelam papa 😀 😀 😀 😀 😀

michaela2410
17. jún 2009

ahoj ajkabezka, vitej medzi nami 😉 Ako sa to tu rozrasta! Mali by sme znova spravit nejake to stretko, aby sme sa zoznamili s novymi clenkami nasho "klubu" 🙂
Sa mi to minule stretnutie pacilo a navyse mam uz veget v praci, uz len dva tyzdne, huraaaaa. 😀

ajkabezka
17. jún 2009

lulu,miska děkuji za přivítání..lulu v Lubini má švagr dom-Haruska-poznáš je?..miška stretko může být,rádi se seznámíme..jdeme s manžou spinkat-ps:upřesním- Stará Turá-Súš=o)..dobrou noc..

michaela2410
17. jún 2009

aj som sa potesila, ze tu este niekto je...ale tiez ides spat, tak dobru... 🙂

natsa
17. jún 2009

Ahojte Aja bezka môžem ti hovoriť Aja?Tak ahoj medzi nami.Mimochodom aj moj malý je Danielko.A ty si sa tu kde zobrala?Si asi češka že?Napíš niečo o sebe.Pekné detičky máš.

martinano
17. jún 2009

ahojte kocky
dlho som tu nebola, zdravim opat z norka tri tyzdne na slovensku ubehli ako voda mame nove pisatelky.no lenka nevyzeras,ze nosis nejake kila navyse zazrela som ta v meste,ked sme boli doma a mirka tiez nie.
mirkaff prosim ta na co ti nechcela dr.maleho zaockovat?

lienka55
18. jún 2009

Dobre ranko,
zeby prvaaaaaa?My sme hore od 06.30h,taticko nas zobudil. 😠 Dnes mame veget. 😅

martinano a co si neprihovorila,ja ked som v Meste tak vyzeram ci niekoho nestretnem,ale nikdy nemam stastie. 😉

ajka,vitaj medzi nami. 😅

mirkaff
18. jún 2009

zdravim........jej ake pekne ze sa rozrastame..no veru budeme musiet zorganizovat stretko cim skor..

takze pekne vitam Ajkabezka,,hned idem mrknut album.......tak nam teda napis nieco o sebe,,tusim ta sem zaviala laska,na Slovensko....... 😀 to je pekne,,,,,,

Martinano jednalo sa o pneumokoka.......vsetky deticky zaockovane su,len nas nieje.....

a ked uz sme pri tom stretku tak navrhnite datum,cas a prideme...........

mirkaff
18. jún 2009

herecka Lienka uz si vyspinkana??

lienka55
18. jún 2009

mirka,no to urcite vyspikana,ja by som zatoto mm prizabila.On rano vobec nema cit a pochopenie ze ja v noci vstavam k malemu a on si vecer nenachysta veci a potom rano hrkoce,bucha ide ma porazit. 😠
Ides aj von?

mirkaff
18. jún 2009

u vas je to tak ako u nas.........moj ma tiez rano zobudil kvoli tomu lebo hladal kopacky na futbal,,tak som mu povedala ze vcera som mala trening a ze ich mam este na nohach..........

jasne ideme von,,len cil som este na pokeci,,pisem so segru

lienka55
18. jún 2009

Ja som prave pospratovala riad z mycky a tiez netujem. 🙂
To bolo dbreeeeeeeee s tymi kopackami. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natsa
18. jún 2009

Bre ránecko všetkým,Mirka máš dobré hlody 😀 Ja ani neviem kedy moj odíte do roboty a ked chodí z nočnej ani to iba ked sa ráno malí zobudí už leží a chrní.
Lienka napíš dátum a čas stretka okrem prvého júlového týždna to som u našich mama má dovolenku.
malý je zasa protivný pokračujeme od včera večera stále vrzúka v postielke aby sa hral to ju ide rozmlátiť no sám sa nezahrá tak idem sa mu venovať,ešte že mám od včera navarené

lulu723
18. jún 2009

Ahojte baby 😀 lienka ja by som mojho urcite zabila kebyze mi toto urobi ja som strasne vybusna a hned ma vsetko rozculi a este k tomu mi prisla navsteva/kramy/ takze som vysmiata.idem asi do obchodu,lebo mala nechce spat.

Aja viem kde je Súš.som si myslela,ze byvas niekde v strede Turej.a Harusku poznam,lebo z jeho synom Dusanom som chodila do triedy. 😉

lulu723
18. jún 2009

Mirka ty si sama sranda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mary3
18. jún 2009

Ahojte.... my sme ráno boli zas u dr, ešte mu to previazali a doma už máme na to dávať panthenol, pondelok ideme na kontrolu a potom to budeme zas niečim mastiť.... ale dnes v noci už bol uplakaný, ako sa mu to hojí asi ho to svrbí lebo si do toho chce stále škriabať..... aj som mu dala v noci sirup od bolesti... a navyše ho preháňa z tých atb aj ked mu dávam aj probiotiká, tak sme sa stavili ešte aj na plienky....

Ajkabezka, vitaj 🙂

Mirka, fakt dobré 😀

martinano
18. jún 2009

mirkaff urcite daj maleho zaockovat doktorka ti nema pravo povedat,ze nie a ked sme pri tom teraz je to ockovanie povinne, pre deti narodene od 1.1 09
mary napisem ip
lienka bola si tak dalej a martin mi kamsi zdrhal, kym som sa otocila, uz som ta zas nevidela

lienka55
18. jún 2009

Ivetka,my tiez nemozeme zaciatkom jula,ideme do tej nemocnice.Nechame to az na potom,alebo ho dame koncom juna? 😉 Vyjadrite sa vsetky.

Mati,skoda rada by som ta videla,mozno na buduce. 😉

Cakam kym pride segra z roboty,bude u nas robit pizzu,ona hu robi taku skveluuuu!!!!!! 😝 😀

lenca13
18. jún 2009

Ahojte tak vitam Ajku 😉u nas zatial vsetko v pohode prazdniny sa blizia tak sme Radke chystali trochu program takze v juli nebude ani poriadne doma 🙂