Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
23. jún 2009

Lienka tak to je super že tam máte všelijaké možnosti ja by som asi všetko pochodila hádam masirovať by som sa nechala každý den.
Yami a to ako maluješ ten hrad?Máš šablonu?Mne sa tieč take lubi ked raz bude mat malý svoju izbu tak mu plánujem niečo tiež nakresliť

yamahafazer
23. jún 2009

to som si len vymyslela a namalovala ona ma celu izbu pomalovanu este ked som bola tehu som jej malovala v izbe mozes pozret album

rikarr
23. jún 2009

yamaha ty si tiež tak kresleno zameraná...aj ja som malej kreslila ...kuk foto

lulu723
23. jún 2009

Evka to je krasny hrad si veru sikulka. 😀

ja som necvicila,lebo po cisarskom som ani nemohla a teraz sa mi nechce radsej som si kupila väcsie nohavice a hotovo.a moj hovori,ze ma hned zbuchne a nemusim ani cvicit,ale to si robi len srandu.bez mojho vedomia to nemoze spravit to musim suhlasit ja 😠

erika13
23. jún 2009

ahojte...
Evka,si sikulka,mala ma nadhernu izbicku 😉

Rikarr,to je super,ze sa Viki pyta a sama od seba 🙂

Lienka,uzite si Tatry,my ich mame pochodene krizom-krazom.Romana chodi k doktorke len na preventivne
prehliadky,vzdy hovorim,ze za to vdacim horam a moru 😀

V piatok sme zacali oberat marhule,tak najblizsie 3 tyzdne stojim na rebriku,mame 30 stromov marhul ☹
Cez vikend sme boli aj po nakupoch-TN,PN-vyuzili sme skarede pocasie a odlahcili ucet,v Laugariciu zacali zlavy.
Slapky a balerinky som kupila dnes v Garfielde v PN,dvoje za 22eur 🙂 🙂 🙂
Upiekla som piskotu,este spravim slahackovo-smotanovy krem s jahodami-mp ma zajtra meniny 😉

michaela2410
23. jún 2009

tak teda, tomas mi tu zrusil, co som tu napisala 😒

Tak sa vam po case ozyvam, pekne ste tu popisali 🙂 ja som stale ukaslana, ale aspon sa uz cosi zistilo, dnes mi volal Klicka, ze vo vytere z nosa som mala akysi bacil, ci co to je, vraj moraxela. Myslela som si, ze je to detsky bacil ☹ tak tam zajtra rano idem, asi dostanem atb...bleee ☹

inak, v skole je chaos s odovzdavanim knih...a podobne...ale nastastie mam vysvedcenia napisane, vcera som pisala do pol dvanastej, len musim dat do poriadku nejake papiere a bude pokoj.

lulu723
23. jún 2009

boze Erika ty mas ale vydrz sak ty robis vsetky tie prace co ja neznasam.v zahradke mam samu burinu sa divym,ze tam este rastu jahody a ked ma uz 20 cm tak doleti moj a vykosi to z krovinakom. 😠

michaela2410
23. jún 2009

tak ste sikkulky, co stihate a ze sa vam chce 🙂 mne sa nechce nic, ale teraz sa musim premoct a ist okupat deti a dam sa asi do zehlenia, lebo ta kopa ma uz prerastie ☹

lulu723
23. jún 2009

neboj Miska to zvladnes ja napriklad nezehlim to len rukami vyrovnam a poskladam,ale niektore veci musim a to mam nervy,lebo mala sa mi vzdy okolo zehlicky mota a zhadzuje mi to prkno 😠

erika13
23. jún 2009

Viem,ze je to divne,ale mna zahradka bavi,mam radost zo vsetkeho,co mi tam vyrastie:jahody,hrach,rajciny,papriky,zeleninka a pri trhani buriny sa odreagujem-psychicku unavu z prace vyvazujem fyzickou aktivitou 😀 😀 😀
Vy energiu minate na deticky,mne uz Romanka vyrastla,aj ked ma obcas vytoci,to ta puberta ☹

lienka55
23. jún 2009

Tak chvilku sme boli vo vyrivke,potom v bazene,ale ozaj len chvilocku,lebo som sa strasne bala,aby mu nieco zase nebolo,lebo my mame plavanie zakazane.Tak som trosku zariskovala.Chcela som ist aj na masaz,ale nemal mi kto maleho varovat. ☹ 😠
Uz sme v posteli a cakame na tatu.

erika13
23. jún 2009

Miska,ja ta obdivujem,aj vsetkych ucitelov,ved to nemate povolanie,ale poslanie,v dnesnej dobe su decka velmi drze a nevychovane ☹

yamahafazer
23. jún 2009

isla som pozret co ste popisali a pri tom sa najest lebo som nestihla mala uz buva krasne 😵 a ja uz idem tiez nech som vyspata aj ja.
dakujem za pochvalu len ten hrad je taky trocha capaty lebo ma az napadlo ked som ho mala domalovany,ze som to mala robit podla pravitka a nie len tak rukou bolo by to rovnejsie,ale nevadi ved mala to aj tak moze pocmarat 😀 mna bavi kreslit aj na chodbe som namalovala lebo tam sme maly taky holy plac nevyuzity a este sa chystam malovat obnrazky lebo nemame ziadnych obrazov len neni tolko casu to sa jedine da ked mi niekto malu varuje.Som jej dneska od kamosky kupila penove puzzle na zem lebo ona ma dvoje take pekne z rozpravkou tak jej to chcem zabalit az na vianoce lebo musim pokupit zakedy mam peniaze lebo potom uz nemusia byt tak po troche musim pokupovat co sa mi paci.Uz mi konci materska a idem na rodicovsky tak to bude biedne musim si to ist este na socialku vybavit to sa ide zasa do tej zelenej budovi v meste vybavit rodicovsky?

rikarr som pozrela mala ma tiez krasne izbycku pomalovanu 🙂

janette4
23. jún 2009

ahojte.Evi áno,v zelenej budove,tuším na 7.poschodí

my sme boli na prechádzke s kamoškou.Malý mi začal spávať už len raz za deň,väčšinou doobeda, včera ťahal 8hodín,dnes 7hodín a učíme sa zaspávať sami bez mamy v posteli.tak je pri tom veľa plaču,mne tiež moc nechýba,ale musíme to zvládnuť. ☹

lienka55
23. jún 2009

rikarr a kedy mas skusky do skoly?A Viky spava uz sama vo svojej izbicke?

natsa
23. jún 2009

No ja strašne obdivujem aké ste všetky šikovné ja som pri vás lavá ako zábradlie.sem tam sa mi niečo podarí navariť možno sa viem ešte namalovať ale to je asi všetko.Keby som mala záhradku tak hádam ani burine by sa tam nedarilo.Na stenu by som nedokázala nič namalovať hádam niečo podla šablony.
Janette ja som tiež chcela maléhu učiť samého zaspávať-vzdala som to,uspávala som ho 2 hod.kopu revu,od unavy mu padala hlava žmolil si očká a spať nie a nie.Nakoniec aj tak zaspal prsníku a v noci to isté.Dnes som kúpila malému také sandalky za 3 eura.

yamahafazer
24. jún 2009

ahojte 🙂
mala sa napapala a spi dalej a ja tiez uz ranajkujem lebo sa mi uz nechce spat uz som aj pracku pustila.Chcem ist este do obchodu najlepsie by bolo ist s muzom na velky nakup nech nemusim stale nosit po trochach.

mirkaff
24. jún 2009

ahojte maminky..........

hned z rana ta musim Natsa sp..rdnut.........a to ako mozes povedat ze nic nevies?? a ze burine by sa u vas nedarilo,,moja ved tej sa dari vsade............. 😀 a nam ozdobnym kvetinkam sa tiez vsetko dari 😀 😀 😀 no nemam pravdu,baby???

tak ked uz ste sa tu pochvalili ze co vsetko malujete drobcom

mirkaff
24. jún 2009

maly mi to uz odoslal,,este som ani nedopisala

tak ked uz teda malujete take cence obrazky na steny tak sa chcem spytat ze akymi farbami to malujete??temperky,,alebo su to niake origos na stenu?? a kde ich kupujete??

lulu723
24. jún 2009

Mirka takuto myslienku som ja chcela napisat aj ja som zvedava akymi farbami to kreslite.hadam vyskusam aj ja nieco nacmarat na chodbu.

ja zase vysivam Evka zo Zanku uz videli co tak budem mat vysity obrazok a dam na stenu a ked sa zadari tak kupim este nejake dievcatka,alebo co a budem dalej vysivat.teraz ked sa mi mala sama zahra tak je to uz v pohode a mam cas na taketo prkotiny 😉

rano,ze jaky sok MM vzdy je z malu do pol 8 a ja si pekne buvam a dnes o 7 uz nebol doma mala sa zobudila uz tam skakala v postielke a ja ze kde je tak som vystartovala jak vychor z postele,ze mu idem nadat,ze kde je v prdeli ked mala pisci a jeho nikde.do mna este väcsie jedy tak som mu zavolala kde je a on,ze je na pumpe v meste a ide na hriby urcite pojde kdesi do riti do Tatier,alebo kde.jeho brat,ze ci ma zase slak trafa tak som radsej zlozila,lebo by som ich poslala do papa 😠 juuuj jaka som nasrana ide ma tu rozhodit 😠

yamahafazer
24. jún 2009

este som vas prisla pozret mala znova zaspala este spia s muzom a ja som vyvesila pradlo.

ja to malujem temprekami a normalnou farbou na stenu co sme malovali nam ostala biela a este aj farba co sa pridava do bielej zlta a modra tak to vyuzivam a obtahujem to takou fixou ciernou co je na rozny material

lulu nerozculuj sa zbytocne ti to skodi ja sa nerozculujem na take veci,ale aspon ti mohol povedat,ze ide prec mne moj vzdy povie aby som bola pripravena lebo to by bol tiez sok keby som vstala a on nikde.

mirkaff
24. jún 2009

takze ked budem mat predlohu tak to musim najskor ceruzkou,,potom idu farby a ked je to suche tak to obtiahnes tou ciernou..dobre som to pochopila??

aj nase drobca znova spi.......a ja namiesto zehlenia a varenia pri PC jak prilepena....

no dnes ideme na cintorin..muzova babka presne rok dozadu umrela.....urobila som taku ikebanku,,teda ja tomu tak hovorim.....do kvetinaca........dokonca ma svokra pochvalila ze je to paradne.........

tak skusim aj ja nieco poriesit na tu stenu do deckej.....ved budu mat na jesen dve izby..konecne budeme mat origos spalnu v podkrovi a tam bude aj detska izba a dole im zostane detska na hranie,,tak im tam cosi asi nakreslim....

Lulu mas kupenu farebnu predlohu na vysivanie??

lulu723
24. jún 2009

Evka sak aj mne vzdy hovori,ze niekam ide a teraz toto.aj som sa ho pytala ci mi nemohol povedat,ze ide na hriby.taka som rozculena na neho.niekedy si myslim,ze viac mysli na seba ako na nas. ☹ stale len niekde beha a ked prsi tak sa tesim,ze bude snami aspon sa z malou zahra a on sa dovali o 8 co uz mala chodi spavat,lebo este museli pomerat niekde strechy.som normalne znechutena z neho,on sa stara aj kupuje co je treba aj malej vzdy nieco kupi niekedy aj mne,ale mne to nestaci ja si chcem uz vylozit pekne nohy a nech sa stara aj on,ale to je len Andel a co jej mam dat...Andel a mam ju dat spat? a toto furt ocuvam takze kebyze ma snu ostat doma tak sa obavam,ze by sa o nu ani nepostaral aj ked velmi dobre vie co ma papat a co nie.aj okupat vie aj prebalit.obliect to je samozrejme aj ked niekedy da body naopak tak veru neviem ci by to zvladol ked ma tu z neho raz vykoti 😠

lulu723
24. jún 2009

Mirka ano mam taku predlohu vyzera to jak obraz a do toho som si musela dokupit bavlnky nejaku perlicku ci co to je.dala mi bavlnky za 5 korun tie najlacnejsie,ale aj tak ma to vyslo skoro 600 korun.sak len ten obrazok stal 300sk.uz to vysivam 5 dni a mam len taky spodny kusok vysity.sak musim byt aj tu aj poupratovat aj navarit a aj o malu sa postarat tak vysivam po takych malych kuskoch a hlavne po veceroch a pri telenovelach to sa mala pekne hra 😉

rikarr
24. jún 2009

ahooojteeee

malá buntošila v noci tak som spala až 3 hodiny 😒

lulu - ja mám tiež také pocity pri mojom že všetko je dôležitejšie ako my ale zas si vieme aj pekne všetci spolu polenošiť alebo niečo robiť ...... a ked je s malou sám jej kolkrát aj jesť zabudne dať - ešteže si malá vypýta

lienka - už dllllho spí sama na velkej posteli vo vlastnej izbe .....aaa skušky som mala cca 2 týždne dozadu a nespravila som, najviac ma nasrala svokra a švagrina -lebo im som to nehovorila a ked sa už PO dozvedeli tak došla s vokra s ušklebkom že :" a ty si chcle aisť do školy ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 " akože ako keby som nemohla alebo som bola tupá 🙄 a potom dodala :"no ved xxxx hovorila že to neni šanca" 🙄 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 😠 😠 😠

rikarr
24. jún 2009

fuchtla

inak malujem na stenu obyč bielim primalexom a potom tymi farebnymi tonovačmi do farby čo sa davaju .....

najskôr si nakreslim ceruzkou, ked sa mi to lubi obtiahnem fixou a potom vyfarbím

lulu723
24. jún 2009

Erika to mas teda svokru ja by som jej hned nadala.kukala som tvoj album Viki je krasne dievcatko pekna po mame aj po tatovi.a strasne sikovna.z Erikou by si asi rozumeli sak ked bude stretko tak dojdi aj ty z malou. 🙂

my sa tiez chystame urobit podkrovie len nemame este dost koruniek teda nemame ziadne a z prasiatka sa veselo vybera 😠 tam bude mat erika izbu a asi aj my spalnu este uvidime ako to spravime ja by som chcela mat podkrovie po celej streche mame to v tvare L,ale moj nechce,ale sak ked dorobime strechu tak nech cely vrch pripravia na podkrovie a hotovo sak hadam dokym splatime hypoteku tak bude cely vrch obyvatelny 😝

mirkaff
24. jún 2009

no my uz mame z prasiatka ktore sa vola HYPOTEKA vsetko minute.......len najviac ma sere to ,,ze sme si poprerabali..600 000sk minuli a nic neni na nas napisane..........

lulu723
24. jún 2009

mirka ako to mam chapat?to,ze mate prerobene byvanie a nieje to vase, 😨

rikarr
24. jún 2009

joj aj ja rabujem prasiatko s menom viki 🙄 ale ona má dve jedno kde sa nedá vyberať na papierové korunky a druhé na mince kt. jej potom zamiename ale jaksi sme dlho nezamienali lebo vyberám furt na somariny čo treba.....

svokru neriešm, čo ma ponej, dosť som sa narozčulovala nad nou....určite by som sa dotrepala na dalšie stretko....neboj...minule mi to nevyšlo....
tento vykend idem na stretko z babetka 😀 😎 tešíííím

mirka u nás je všetko napísané na muža a to ma serie