Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
3. júl 2009

Žanetka tam už som kukala- drahé.asi mu kupim tu žirafku za 11,75 len už som zabudla na ktorej stranke to bolo ani zašlaka ju nemužem naisť. 🙄

janette4
3. júl 2009

ivetka,veď aj tá muchotrávka stojí teraz 11,73€

mirkaff
3. júl 2009

aj my sme chceli kupit malemu muchotravku,,jednalo sa nam hlavne o tu striesku.......
vedela o tom cela femily a nakoniec mu bazen kupila MM babka,,a samozrejme ze bez striesky......
tak sme druhy nekupovali......

no Lenca tak nech Vam praje hlavne pocasie na tom vylete.........

Janette dufam ze Matusko nechyti znova ten zapal...hrozne,,,tak mi ho je luto 😢

natsa
3. júl 2009

tak ja som si ho už objednala odtialtohttp://www.hypernakup.biznisweb.sk/product/baze...

ajkabezka
3. júl 2009

ahojte...nemám absolut šanci přispívat- teď výjimka, řekla jsem si že se ozvu..- stále se trápíme horečkami, včera celý den40tky, predvčerom aj 41,1, dnes už dopo vyzeralo že bude dobře, ale zas se ohlásilo 40,2..takže stresy a stresy..do toho začaly bolet moje snad všechny zuby, a to mám 13.jít na operaci...fakt jsem si štěstí vybrala hodným manželem a mentálně zdravými dětmi...dochází mi síla..takže vás počtu jen skokem z mobilu, když mám pár minut pauzu mezi měřením teploty...
..krásný víkend, super dovču a hlavně BUĎTE ZDRAVí!!!!!!!!!!!!!!!!!! Andrea

janette4
3. júl 2009

ajka, hlavne skoré uzdravenie!!!!bože,to má ale hrozne vysoké horúčky,to hot takto trápia zúbky,alebo aj nejaká choroba?

Miri, má tam zápal,ale slabý,tentokrát som to rozpoznala skôr.Pýtala som sa z čoho,veď bez čiapky nechodí,ani v týchto horkách,chúďa,je pod ňou celý mokrý, v prievane nebol,nádchu nemá, zuby nejdú...vraj možno z vody..kukala som jak debil a doteraz nechápem,ako môže mať zápal v uchu z vody. 😲

ten bazénik som aj ja hľadala len so strieškou.Môj otec,šikovný,mu kúpil,chcel mi spraviť radosť,ale to je až od 3rokov,je dosť veľký a hlavne je bez striešky.

lienka55
3. júl 2009

Ahojte,tak ja som dnes vobec nemala cas,rano som utekala do Tesca na nakupy,potom s malym von,varila som mu obed,umyvala kupelnu a WC,popolievala kvety,poobede som konecne bola na tie marhule,zajtra ma caka zavaranie,a vecer bol u nas program pre deti, take karaoke show. 🙂
Tak sme sa zabavili,maly sa vyblaznil a zaspal hned od unavy. 😝
Zajtra pojdem aj hodovat k mame,ale az na vecer.Este jej budem piect aj zakusok.

Prajem krasny vikend a vsetky si dobre odpocinte!!! 🙂 🙂 🙂

natsa
3. júl 2009

Tak dnes som bola rozhodnuta že malý sám zaspí.Uložila do postielky dala dudu a pusu na dobrú noc.odišla som za pár sekúnd sa rozplakal vydržala som to počuvať 8 min.Sedel,celý brontový zobrala na ruky a nemohla som ho utíšiť.Planovala som ho znova dať do postielky ked bude v klude.Zasa mi zmaril moje plány.Žanetka tak ti si to mala dobré že ti prvý krát zaspal po 7 min.Ja vobec neviem ako na neho.On sa tak strašne rozhuka že sotva zaspí.Ked ho dám MM a odídem tak plače. ☹

ajkabezka
3. júl 2009

janet má ZASE jako obvykle angínu jak ďas! 😠 😠 😠 - lezou mu dolné dvojky, jeho imu sa soustředí na zuby a pustí do těla všechno možný ☹ ....je očkovaný proti pneumokokom a zírala jsem jak súva když mi doki řekla že v krku má PNEUMOKOKA 😲 😲 😠 😠 !!!!! nechápu na co je očkování když absolutně nenabralo smysl 😠 ..
tpl klesla konečně na 38,4- po dvou dnech 🤐 ...snad 🤐 🤐 .....už 🤐 🤐 ........bude 🤐 🤐 ......líp 🤐 🤐 ....psssssst ať to nezakřiknu!... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
..pěkný večer.. 😉

lulu723
4. júl 2009

Andrejka ty mas riadne starosti z drobcekom.nasa mala nemala dokonca ani 38 stupnovu teplotu a kebyze ma 40 tak to ma tu asi vykoti.mozem byt rada,ze ma taku dobru imunitu.skore uzdravenie prajem a dufam,ze to nechyti ten druhy. 😉

Zanka mne sa to tiez nezda,ze by to mal Matusko z vody ved ked ja malu kupem tak normalne ma v usku aj vodu a doteraz nic nechytila a to tu mame urcite chladnejsie ako vy v bytovke a je v pohode 😉

vysiel nam 4 zubok tak teraz vyzera jak zajko 2 ma dole a 2 hore 😀

predvcerom mi MM doniesol male kocatko je cela rysava a vola sa Garfild je to sice macka,ale ved to nevadi to mame na tych potkanov co sa nam to tu prehana v noci.svine nejako zistili,ze mozu zrat Chasanovi granule tak chodia v noci na hostinu 😠

dnes pride MM okolo 13 tak sa tesim,lebo sa budeme kupat v bazene vcera sa uz mala capotala v tom malom 😉

inac su tam velmi pekne tie bazeniky aj ine veci jak budem mat viac euracov tak objednam aj nafukovacky,alebo to kreslo 🙂

natsa
4. júl 2009

ahojte.tak Ajka to ti teda nezávidím tie starosti to si teda vytrpíš až mu narostú všetky zubky.malemu to raste akosi divno pravá jednotka hore mu ešte neraste ale mu rastie vedla 2.trocha pečiem príde nám zajtra návšteva prajem pekný výkend

mirkaff
4. júl 2009

ahojte maminky........
tak sa hlasime opat z domu......planovala som tam byt dlhsie ale neter tiez ochorela ,tak som zdrhla,nech cosi nepochyti aj on,,ale Martinka tam ostala......

Ajka tak to je aj na kona moc,,take teploty,,boze sak hadam to bude klesat.......kazdopadne prajem pevne nervy...a ze pneumokoka v hrdle,,a po ockovani,,no parada. 😢 ......tak nech tych diagnoz nemate malo,,este aj toto 😢

Janet ved to prvy krat pocujem ze z vody..........

Lienka55 a to bola u nas karaoke show,,ani som nevedela ze take cosi bude............

natsa
4. júl 2009

Tuším sa všetky ešte slníte alebo ste všetky odpadli z toho horka?Tak náš milostivý pán si pospal dnes len pol.hod.Zobudil sa o 12 tej potom som ho ukladala o 3 tej a nie anie zaspať aj som ho dnes sprchovala aby mu nebolo tak horko.tak nám až teraz o 7 zaspal.ani sme neboli dnes vonku.Fuj šak by som už načisto zdechla.Doma máme všetky izby otočené na západ,fukáre su zapaté celý den ale tak aby to nešlo na malého.Na papuli sa mi vyhodil pluzgier tak som znova fešanda.
Žanetka aký je ten bazénik už si ho skúšala?Ja sa ho neviem dočkať.

janette4
5. júl 2009

ivetka,neskúšala, dostane ho na narodky.a vymýšľame ísť na týždeň do Chorvátska,len máme problém s dopravou ☹

natsa
5. júl 2009

Nemáte vlastné auto?alebo chcete ísť autobusom?No mi tiež riešime dopravu kto nás hodí do BA na letisko čiastočne to máme vyriešené

michaela2410
5. júl 2009

Tak ahojte, aj ja sa tu hlasim...

Ajka, tak to ti veru nezavidim, rychlo sa uzdravte

Zanetka a kam idete? My chodime do Chorvatska na vlastnu past, ale aspon mame auto, tak nieje problem sa dostat, kam treba...Ale uz tretikret sa chystame na to iste miesto. Len neviem, ci nam to vyjde, lebo chodili sme posledny augustovy tyzden, len teraz musim 25.ho nastupit. V juli ideme na tyzden do talianska, ale tam to mame spolovice zaplatene a zaistene. Uz sa tesim, ale tiez nechcem nic zakriknut, aby sme nepochoreli a neostali doma ☹

Chlopi su na Zelenej, vraj pozeraju ako prsi, ja som isla po obede domov poupratovat byt, lebo vcera sme neboli doma. Ale konecne som to spravila, este musim pozehlit, ale ved to pocka!!!
Som total vypotena a unavena. Este sme mali sluzbu tu na poschodi, tak som bola aj tam stiahnut dlazku, ale pre dnesok hadam aktivity stacilo!
Idem nieco zjest a konecne sa natiahnem na gauc, lebo ochvilu pridu moje zl;aticka a uz pokoj mat nebudem.

lienka55
5. júl 2009

Ahojte koceny 🙂 🙂 🙂 ,
my sme dnes boli u mamy na hodoch,aj som sa stihla dnes slnit v bazene na nafukovacke,tak som konecne opalena.Maly bol aj na kolotoci-detskej manezi, vobec sa nebal,co som sa cudovala. 😲
Zaspal hned bol strasne unaveny.Vcera sme boli aj s mm na zabave tak som trosku ponocovala a teraz to budem mat zameskane. 😉
Zajtra ideme k dr. po vysledky a budem mat aj majstrov a vselico ine ,tak neviem ako budem stihat. 😝

janette4
5. júl 2009

ahojte.Ivetka, mám favoritku,na tej si netrúfam.to nám ponúkli známy,ktorý tam majú na celé leto zajednaný apartmán a týždeň tam bude voľný,tak nám ponúkli,zaplatíme si iba cestu.Ale už sa to rieši,asi nás odvezie brat autom mojich rodičov a potom príde pre nás,lebo manžel si na takú dlhú cestu netrúfa.

Mali by sme ísť na ostrov Mali Lošijn.Trochu mi kazia radosť naši aj manžel,že Matúško je na takú dovolenku ešte malý,že budeme mať len starosti,že nezvládne cestu a tak.vraj aby sme išli až o rok.lenže ja chcem na budúci rok otehotnieť a keď budeme mať dve deti,už duplom sa nikam nedostaneme ☹ Tak dúfam,že všetko vystrelí,ako má 😉

My sme boli včera u kamarátky na oslave 1.rôčika jej dcérky.malá bola zlatá, jak malá princezná,spravila som jej kyticu z ľalií a ruží.pôvodne mala byť len taká malá do ruky,ale akosi sa mi to vymklo z rúk 😀 a bola taká väčšia. 😀
Maličká vydržala s nami až do konca,do 23.hod. 😝 normálne som z nej nechápala.ale bolo super,Maťko jej rozbalil darčeky,lebo ona nemala záujem 😀 aj jej ich hneď vyskúšal 😀

dnes sme boli u našich, teraz som dožehlila,idem od hajan,lebo dnes som mala akýsi nabitý deň.Dobrú nôcku vám prajem.

natsa
6. júl 2009

Žanetka len bežte aj z malím ved je z neho už velký chlapJa som tiež najprv nevedela ako zvládneme dovolenku z malým ešte nemám skúsenosti z malím dieťatkom ale hádam to pojde hovorím si že to nejako zvládneme je to tam prispôsobené aj detom a určite išli na dovolenku aj z menšími.ja chcem otehotniet ked bude mat Danko 2 roky.

lienka55
6. júl 2009

Ahojte,
Zanet len utekajte,ked mate moznost a su nejake peniazky len chodte,lebo potom nemusi byt uz moznost.Ved chodia aj s mensimi babetkami,ja sa tiez bojim ako to zvladne David,stale si myslim aky je este maly?
My ideme tiez do Chorvatska ale az prve dva septembrove tyz.
Ja by som chcela ostat tehotna na buduci rok niekedy ,ale este neviem presne kedy. 😵

Inak neviem ci sa mi sem podari este dnes prist,ale zajtra odchadzame do BA tak na na myslite a drzte nam palce,dakujeme. 😉

janette4
6. júl 2009

Ivetka,no práve,že aj ja.a s bruchom sa veru nikam teperiť nebudem.
Mňa z toho mm trafí šľak.večer mi povedal,že ok.,dnes už mi volal,že asi nejdeme.Kamoška je v tom,že prídeme, dokonca odhovorila Uto,ktoré nám zohnala,že keď pôjdeme s mojich rodičov,teraz budem vyzerať jak krava.povedala som mu,nech si to rozmyslí,že VEčER chcem počuť jasnú odpoveď áno,alebo nie. 😠 Ešte aj moji rpdičia do mňa stále hustia kvôli financiám 😠 najradšej by som sa zbalila a išla s Maťom sama.

janette4
6. júl 2009

a o malého sa nebojím,veĎ tam budeme dve s rovnako starými detičkami,navzájom si pomôžeme.

Lenka, držíme palce,nech všetko dobre dopadne a budeme na vás myslieť 😉 😉 😉

mirkaff
6. júl 2009

zdravim .........

janet nevahajte,,ak je moznost a ze ked to nebude niake brutal drahe,,neni o com.........
no tak tu sa budu rozrastat rodinky,,len sa lubkajte a mnozte........ 😀 😀 😀

Lienka55 no snad Vas uz neposlu domov,,nech to ma Davidko cim skor za sebou.......a drzime palce

my sme sa v sobotu v N.M. v tesku stretli s kamoskinim manzelom,,a ten spominal ze Lenka,jeho manzelka je tiez so synom v BA v nemocnici,,operuju mu cikulku ,ked nam to spominal ako mu infuzku napichli rovno do vylucovacej trubice,,az mi slzy vybehli....... 😢

nase drbca akosi dnes vystraja,,ale skor`

mirkaff
6. júl 2009

maly mi to odoslal.........

nase drobca akosi dnes vystraja,ale skor by som povedala ze objavil ze sa da preskakovat z postele do postielky,,takze mame okolo postele vsetky podusky a paplony pretoze maly sa postavi na postel a jednoducho sa hodi dopredu...zatial bez placu a ujmy na zdravi......este ze si to nasmerovava k postielke kde je medzera od postele k postielke niakych 20 cm,,ale normalka krpec maly tak nasmeruje nohu ze doslova preskoci na matrac v postielke.....

boze,, hotova litania...som sa niak rozpisala........

natsa
6. júl 2009

Lienka tak držíme prsty aj na nohách nech všetko dobre dopadne.Nech ste už čo najskôr doma a aby ste už nemuseli ísť do tej hnusnej nemocnice.
Žanetka to poznám to sú také situácie blbé.Pomali sa navnaduješ,tešíš sa jak blázen ,pripravená že to zvládneá a naraz prd 🤐 Chce to mat hlavu v chlade a nohy v teple. 😀 Vyčkaj až sa všetko utrse.Určite všetko dobre dopadne a pojdete na dovču 😉

mirkaff
6. júl 2009

alebo daj Janet vsetky nase prispevky,,ze sme za to aby ste sli na dovolenku precitat aj TM..........mozno ho vecsina presvedci

lulu723
6. júl 2009

Ahojte baby tak mi ideme niekam do Liptovskeho Mikulasa na 4 dni,ale az koncom jula a zaciatkom augusta.bude tam este rocne dievcatko to ma mala kamosku tak sa nudit nebude len ked mala Karinka uz chodi a nasa este stale nie.uz sa tesim,lebo nam tam daj aj postielku druhu musime zobrat a aj stolicku,aby Erika mala kde papat. 😀

mirkaff
6. júl 2009

Lulu tak dovtedy mozno urobi Ericka velke pokroky a pusti sa bezkat,,a mozno tie prve krocky urobi prave na tej dovolenke..ved ona je sikulka 😀 😀 😀

michaela2410
6. júl 2009

ahojte, len pekne chodte na tu dovcu, aj ja by som uz si trufla aj s takym malym...lukas ma vyhana, lebo chce hrat hru a ja som mu to slubila...

lulu723
6. júl 2009

Mirka ved ano veru je sikovna uz sa strasne tesim len este musim niekoho zohnat,aby isiel sem a postaral sa o papuchov,psa,macku a zajacka 🙂