Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
6. aug 2009

no je tiež pravda,no ja som si vtedy pripadala trocha hlupo.ja aj ked dám malemu rožek v predajni tak to nahlásim a vždy polovičku dám do sáčka.

ufka
6. aug 2009

Ahojte zbežne som si vás čiiiitla.som rada,že ste sa mali fajn cez týžden a že bolo super aj na dovolenkách a že máte poslušné detičky tak to má byt možete byt na seba hrdé maminy. ja si to vždy hovorým ked je malá vpohode a je ako anjel-že to záleží aj od toho ako v pohode sú rodičia.a ked je čert tak aj ja som...
v dekodome som si ešte nič nekúpila ale nechcem jej ešte dospelácku,až do nového domu teraz nemáme vela miesta. máme novú obyvačku kreslo astolíky tak sa vytešujem kúpili sme v Drevone

teraz sme u mojho dedka robý krov na dome tak mužík pomáha na streche a ja varím a bybka stráži malú je to celkom v pohode večer si vždy zájdem z nejakou starou kamošou pokecat čo sme neni často spolu a tak. budem tu asi až do nedele .
prajem váám pekný večer ak sa tu už neukážem..

natsa
6. aug 2009

ufka už si zohnala nejaký džop?

lienka55
6. aug 2009

Tak my sme sa konecne stastlivo uspali,tak uvidime aka bude tato noc. ☹

ufka a kde mas babku a dedka?

michaela2410
6. aug 2009

juj, prave som dozehlila a doskladala ponozky. Pojdem sa osprsit a sadnut k telke, ale kukla som, ci tu niekto nediskutuje, ze sa pridam. ale nic, tak idem. 😀 papa!!!

lienka55
6. aug 2009

miska a ja som vzduch? 😀

simasa
7. aug 2009

Ahojte,

Natsa, idete zajtra na Family day? Ak ano, mozno sa stretneme... 😉

lienka55
7. aug 2009

Ahojte,
ja som stihla byt uz aj v Meste,bola som si pre pas,uz ho mam hotovy,za tyzden,to bola rychlovka,asi nemaju tolko roboty. 😀

A kde maju family day? 😉

lulu723
7. aug 2009

Ahojte vcera som bola z malou na 1.rocnej prehliadke a Erika ma 7680g a asi nejako 72 cm.a hned na buduci tyzden musime ist do TN na nejake vysetrenie. ☹

mary3
7. aug 2009

Ahojky... malý spí tak idem trošku počítať čo ste písali...

Lulu, prečo musíte ísť na vyšetrenie?

lienka55
7. aug 2009

lulu dufam,ze to nie je nic vazne,vystrasila si ma. 😲

natsa
7. aug 2009

Simi palo nás neptihlásil tak škoda.vraj čo tam budeme robiť.Hádam na budúci rok.

natsa
7. aug 2009

Inak čaute.bola som u zubára,zaváram oharky a varila guláš.Inak dnešná noc hroza furt v kuse bol hore nechcel byt v postielke a stále plakal,tak som povedala mojemu že je upištaný stále by sa nosil na rukách a nevie sa sám zahrať.tak som povedala dost zakázala som mu aby ho stále vláčil a neaby ho nechal aj samého ja ked som s ním celý týžden sama tak sa môžem zblázniť.

michaela2410
7. aug 2009

Jeeej lienka, museli sme poslat spolu, lebo ja ked som kukla, tak posledny zapis bol o 20.45, tak som reku uz vsetci spia 😖

A co a kde je family day?

janette4
7. aug 2009

ahojte.Mirka, ja som to pochopila tak,že to doniesli tvojim deťom a potom si ho zoberú domov.

Ludka,prečo musíte ísť do TN?Inak,počula som,že malá už behá sama, gratulujem. 😉

Ja som dnes bola kúpiť Maťkovi topánočky,také,aby mal už pevnú nožičku,skoro ma švihlo z tých cien 😝 ,ale čo ž,keĎ to treba.

natsa
7. aug 2009

Eričke prajem všetko obré k 1 ročiku.no tak to už je šikovnica ked bežká sama.

lulu723
7. aug 2009

Zanka,Ivetka dakujem 🙂 a neni to nic vazne len musi ist mala na detsku gynekologiu pretoze ma vnutorne pysky spojene a musia jej to rozdelit inac by mohla mat ako starsia z tym problemy.to sa zevraj u dievcatiek stava.ale jak to doktor povedal jak ju pozeral,ze no a hned vas poslem do TN ja som si myslela,ze tam ma nejaku hnusobu a ma to zapalene,alebo co.ale spravia jej taky maly zakrok a bude v pohode sice bude rucat jak tur,ale radsej teraz ako neskor 🙂

simasa
7. aug 2009

michaela, prepac, mala som to napisat do IP - ide o firemnu akciu 😅

natsa
7. aug 2009

no Ludka to nezávidím,nebude to pre nu stres?ved já mám dost ked tam musím íst no ale je to len pre jej dobro.Chudatko malé

natsa
7. aug 2009

no Ludka to nezávidím,nebude to pre nu stres?ved já mám dost ked tam musím íst no ale je to len pre jej dobro.Chudatko malé .
no ja rozmýšlam ked začne malý cupotat že kupim tuto niekde z bazaru

janette4
7. aug 2009

ivetka,čo kúpiš z bazaru? 😀

janette4
7. aug 2009

aha,už so pochopila,topánočky 😀 Ivetka,ja som tiež tak kúpila na MMA,a boli nám na dve veci,lebo maťo má vyšší nártik,takže musíme skúšať. 😝

natsa
7. aug 2009

No eštezatial nič ale len rozmýšlamže potom malému topánočky ked začne cupkať v obchode si za to pýtaju nekrestanské peniaze,ved to bude mať chvýlu.

janette4
7. aug 2009

ja som mu popredu kúpila tie prvé kožené,klasika biele topánočky na šnurovanie, aj také krásne na zapínanie na bok,a nakoniec som ich dala kamoške,lebo ich nemohol obuť.takže musíme všetko skúšať a lacným nákupom cez net asi odzvonilo. 😒

lulu723
7. aug 2009

Zanka a tebe Matusko uz chodi?nasa zacala skust ked mala presne rok a teraz jak sme boli na dovolenke tak boli tam 2 rocne dievcatka kamosky a oni uz davno chodia tak mala nieco obkukala a teraz chodi jak maly dabel a vzdy ide za Kubom/zajac/ a tam mu stale berie kefku co ho češem a ukazuje mi co ma v rucicke.a dnes pricupkala zo sandalkou tak som jej ju obula a poslala som ju nech mi donesie aj druhu a na tu sa vyprdla 😝 tak chodila len z jednou sandalkou.dneska sa valala po dlazke hola tak som ju veru aj odfotila a jak zbadala,ze ju fotim hned sa postavila a utekala mi zobrat fotak krpec maly 😀

lienka55
7. aug 2009

lulu na batolatach je tema zrastene pysky u diecvat,sem tam som tam nakukla zaujala ma ta tema aj ked nemam dievcatko,tak skus tam mrknut mozno sa dozvies nieco viac.
Inak spominali tie dievcata ze to treba sledovat od narodenia a cistit.Drzim place.

lienka55
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulu723
7. aug 2009

jeee dakujem Lenka nevedela som,ze aj takato tema tu je moc si mi pomohla 😉

lulu723
7. aug 2009

no nieco som si precitala a nevyzera to dobre rano jej to kuknem ake to ma.kurnik ake problemy teraz v lete mame.co ma ten tuk neinformoval co mam robit.on len povedal,ze tam jej to nemam cistit,ze ono sa to cisti samo tak som jej to vzdy len umyla,alebo zotrela vlhcenim servitkom.chuda moje male este nevie co ju caka a dufam,ze ju to nebude boliet 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹