Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
21. dec 2009

Ahojte.Lenka,Davidkovi prajeme aj my skoré uzdravenie.Možno je to len viróza,Maťo mal včera tiež zvýšenú teplotu,stále kýchal a soplil a dneska nič.

Ivetka,to už sú v akcii?Minulý rok boli až medzi sviatkami 😒 my už máme darčeky nakúpené,nejaké ešte dorábam.teraz ešte robím kalendár pre našich,lebo na nete som prepásla termín,dokedy to treba dať spraviť 😒

rikarr
21. dec 2009

tak čo baby?tušim vas chytajú choroby ---tak vam prajem nech ste všetky fit aj s krpcami ...ako by to bolo cez vianoce chovať bacili doma...........

darčeky už mate v kope?????my už mame všetky, ešte 2 musim zabaliť a bude to..len treba isť zajtra na poštu a ja rozmyšlam kde strčim malu aby som nemusela isť s nou 🙄 ...napečené mate???????ozaj čo ste kupili deckam????????

natsa moj mužo si včera kupil fajn rifle za fajn cenu v c&a

natsa
21. dec 2009

Zanka to len dnes ale to len na kozmetiku.Ja mám niečo napečené nechcem vela piect ved sa prežereme ako také svine.dnes sme boli na očkovaní tak sme sa vybavili až 14.30 potom malý zadrichmal a stávao až o 16 tak zasa pojde neskoro spať.

mirkaff
21. dec 2009

caute babuse......

jaj sak som dnes ako mechom prastena,,vcera som kmitala aj ked bola nedela,a dnes som ledva cosi pospratovala.....no nist zo mna neni......ja si chcem tiez kupit niake nohavice,a mozno aj rifle,sak zislo by sa cosi nove do skrine......no nam slecna vcera rano zahlasi ze by chcela krasokorcule,ze sak sme kupovali minuly rok,no zniesla som ich z podkrovnej skrine,jaj ani cez nart ich nenavliekla,,proste minimalne o dve cisla male,sak som ich aj strcila na bazar na predaj...tak ak viete o niekom kto zhana krasokorcule c.33.dajte vediet......

no Ivet ked spominas ten vypredaj,,MM bol dnes so svokrom a svagrom v tesku v PN,no ze co tam bolo ludstva,ze supy su nula,ze niektore krabice boli poroztrhavane,aj tam chceli cosi ze pohladat,ale ze sak ked to videli ,ze jak keby mali chorobu salenych krav ti ludia......teda tak sa o tom vyjadril moj poloviciak......

Lienka vy pokazdej nosite k dr. Davidkov moc??

lienka55
21. dec 2009

Dakujeme za priania zdravia,dnes poobede sa nam zase trosku zvysila.

Co sa tyka toho vypredaja kozmetiky v Tescu,tak to reklamovali aj v telke.Ja som este dnes vybehla do Mesta dokupit mm sal a rukavice,a klasicke kapesniky.Inak uz mam vsetko a aj pobalene.

Mirka kedze sme boli dost problemovy,casto chori a co sa tyka tych nasich zdravot.problemov tak musime zakazdym ked ma teplotu a ked su nejake co i len male problemy.Preistotu,potom hned vieme co nam je.
😉

lienka55
21. dec 2009

Ozaj a dnes ked som boloa s malym u dr. tak sme sa na 21.1.objednali na ockovanie proti kliestovej encefalitide.

lulu723
22. dec 2009

Dobre ranko ženy 😀 pozerali ste vcera pelišky?ja som sa nasmiala jak koza 😀 mala spala uz od 7 tak potom okolo pol 10 vstala a robila nam spolocnost o stvrt na 11 sme ju dali spat ja som sa este najedla fasirky a zem.kase a celu noc mi bolo zle uz som aj letela na wc,ale potom mi to trosku preslo,ale teraz mi je stale tak na nic 😒 aj ma tak pichalo v pravom vajecniku tak neviem co sa deje. ☹ malinka mi este spinka tak tu tukam jak datel.

no a vcera som tu aj pisala,ale nejako sa mi to vymazalo tak som sa na to vykaslala tak pisem dnes,ze ja nemam a ani moj ziadne darceky kupene a ani napecene.mama mi povedala,ze mi niecoho par kuskov da tak hadam dnes spravim suhajdy a este nejake bomboniky a serem na vsetko.ozaj dajte nejaky dobry recept na suhajdy sem,lebo co sa furt hrabem na nete v tom tak si nemozem furt vybrat,ake by boli dobre oki? 😉

lulu723
22. dec 2009

aaaaaa este Zanka Matuskovi,zelam vsetko naj k 1 rociku aj 5 mesiackom cmukyyyyy 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵 😵

janette4
22. dec 2009

Ahojte,Ludka ďakujem,veru,ani ma nenapadlo,že máme mesiacoviny

Noooooo,možno tá nevoľnosť a to pichanie je príznak niečoho..... 😀 Chcela som ti napísať tie šuhajdy,čo robíme my,ale nemôžem to nájsť.ak ti to moc neponáhľa,poobede brnknem mame a napíšem.inak sú fantastické.

my sme sa práve napapali a pôjdeme sa trošku prejsť,dať vtáčikom do búdky chlebík.A Už IDEM,lebo mi tu škrieka jak pavián 😝

lulu723
22. dec 2009

nie Zani neponahla to nase mrnca stale spinka 😕

lienka55
22. dec 2009

Ahojte,pekne mrazive ranko prajeme,
my sme mali opat hroznu noc,neviem dokedy to bude trvat,este stale som sa poriadne nevyspala,a ze druhe,no zrela potom na psychiatriu. 😀
Ja som povysavala,urobim dnes vyprazany syr s hranolkami.

janette4
22. dec 2009

Lenka,my máme na prd noci už celý týždeň,už si začínam zvykať. 😝

Ludka,tu je ten recept:

čokoláda:1stužený tuk(cera)
1BB puding
1PL prášk.cukru
1PL kakaa
100g várovej čokolády
Plnka: 150g pomletých orechov
150g cukru
1/2dcl rumu-príp-podľa chuti aj viac 😀
horúce mlieko
V hrnci si roztopš tuk, postupne pridáš čokoládu,kakao,cukor.v nádobe zmiešaš suroviny na plnku a zaparíš horúcim mliekom,rozmiešaš.dáš do košíčkov.

ak by si chcela, mám aj so salkom,ale s tým je väčšia prplačka.
snáď sa vydaria a dobre si na nich pochutíte.inak,toho cukru my toľko do plnky nedávame,aby to nebolo moc sladké 😝

môj krpec zaspal,tak idem ešte dorábať darčeky.

lienka55
22. dec 2009

Zanka my este stale od narodenia nespime poriadne,neviem kedy sa to zmeni???? 😠

lulu723
22. dec 2009

a ja mozem povedat,ze aj ked ma mala teraz nejake male prehanky tak spinka pekne od pol 8 niekedy aj do 9 sice vstanem k nej asi 2-3x,ale to len dat dudku,alebo caj alebo ju zakryjem a spime dalej.takze ja tu strasim uz od 7 a mala vstava okolo tej 8-9 ako kedy.dnes sa prekonala a spala az do pol 10 teda aspon si myslim,lebo jak som dosla do spalne ona uz cula jak rybycka a rozoberala postielku.tak snu mixovala az sa odvalila jedna strana,ale krpec ani sa nejako nepytala na ruky.len jak som ju chytila hned som utekala ju prebalit a osprsit,lebo bola precurana cela tak som teraz doprala aj paplon a aj podusku.plienka bola taka tazka,ze som ju aj zvazila a mala 651g a to len cisto nacikane no kebyze ma pampersku tak je asi komplet cela ocikana 😠 boze uz tu zase kraviny pisem 😀

janette4
22. dec 2009

ludka 😀 😀 😀 tak pocikané plienky ma ešte nenapadlo vážiť 😀 😀 😀 😀 ,ale tiež je niekedy ťažšia ako Maťo.ale ja ho v noci 1x prebaľujem,lebo jemu by nevydržala celú noc.včera bol cez obedný spánok precikaný už po 2hod.

a už vypekáš? 😀

lulu723
22. dec 2009

no tak nam ked sa zda taka tazka vzdy ju zvazime.nam nastastie plienka vydrzi celu noc a raz sa stalo,ze bola aj sucha,ale to zalezi od toho ci v noci pije kakako,alebo caj a tuto noc veru stiahla 1,5 flasky tak preto bola precikana. 😀
ja teraz robim cestoviny z nejaku syrovu omajdu a veru uz aj idem na tie suhajdy,lebo naozaj nebudu do Vianoc 😀

a zabola som teraz v tom vazení bol nas rekord 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natsa
22. dec 2009

Ahojte,tak misme boli dnes v Tn boli sme ešte čosi pokupiť.Malý bol dnes zasa zlý,nechce ma posluchat,stále chce len polovičiaka zamnu ide len ked chce mlieko.V obchode si polovičiak kukal rifle ale si nekupil lebo tie rifle su tenké maá ich za chvýlu dréravé a su drahé.Malý v obchode zbadal akesi trenky zavesené tak snimi lietal ani mi ich nechcel dat aby som ich vrátila,všetci sa na nom rehnili ked tam tak lietal.Neskor prihodím aj ja recept na šuhajdy.je stým prplačka ale ked ich okuštujete tak sa ich neviete dojest.ja ho mám od jednej strašne dávno,ja ich robievanm vedšinou na velku noc.Tak zas letím mám ešte trobotu,večer sa tu zastavím tak zatial pa, a Matuškovy posielame božček k 17 mesiacom.

lulu723
22. dec 2009

ocuj Zani a ten BBpuding tiez 1PL? a kolko toho mlieka?ci to podla toho ako huste to mam mat?vidite cukrarka som a jaka velka dora 😀 😝

janette4
22. dec 2009

ludka bb puding celé balenie, mlieka,podľa toho,aké to chceš husté

natsa
22. dec 2009

Tak ja prikladám moj recept/výde z todo asi 90-100ks
100g masla,2 varové čokolády,1 sladené salko,2-3PLkakaa.
Salko varíme od varu 2 hod neotvorené(to asi poznáte.)po vychladnutí zmiešame z maslom a kakaom.Papierové košíčky vytrieme zo štetcom roztopenou čokoládou a necháme ztuhnúť.Potom na to dávame plnku zo salka a zasa na vrch roztopená čokoláda.dáme ztuhnut ešte som zabudla do nutra možeme dat liesk.oriešok.Chutí to ako raffaelo

janette4
23. dec 2009

ivet, tento recept mi hovorila aj mamina,len som ho nepísala,lebo s tým je väčšia prplačka,ako s tým druhým.a naši robia okolo 1000ks.

joj,baby,neviete o nejakej záložni na deti?ten náš krpec je už druhý deň jak z divých vajec.včera už vonku aj dostal po riti,prišli sme domov jak divé prasce,obidvaja.dnes už stihol vyliať pohárik s čajom, zhodiť na seba sušiak s prádlom, povyťahovať karty zo satelitu....

natsa
23. dec 2009

Zanka ty máš doma to isté čo ja.stále neposlucha robí same somariny a ked mu niečo nechcem dat tak vrešti a jeduje sa,ja som už rozmýšlala že ho predám cigánom alebo kdesi do lidla 😀 už som mu aj hovprila že ho pojdem vrátit do porodnice a zoberem si iné lepšie

lienka55
23. dec 2009

Ahojte,
no ale dievcata,ved by ste si hnes utekali po tie vase zlaticka,neblaznite,co by ste bez nich robili,hlavne ze su zdravi,nie je nad to.Verte mi!!!! 😉
My sme dnes boli s tatikom v PN na ovocie a u nas jeden chlapik predava ryby tak sme boli kupit troch pstruhov,teraz nam plavaju vo vani dolu v pracovni,tak ma David o zabavku postarane. 😀
Dufam,ze aspon zajtra si date pokoj od kona,fb,farmville,......atd. 😉
Neviem ci sa tu dnes este ukazem.

Prajeme vam krasne,pokojne a pozehnane sviatky v kruhu najblizsich,nech ste vsetci stastni a zdravi.cmuk

janette4
23. dec 2009

Lenka, veď my sme rady,že sú zdravý,len sme také náročné,že by sme chceli,keby občas ešte aj trochu poslúchali 😒

Ivetka,akurát včera manžel povedal,že kde je to dobré dieťa,čo nám všetci chválili.už aj moja mama povedala,že fakt sa zmenil,že predtým bol dobručký, teraz len vymýšľa,kde by čo vyviedol,len nervačí,robí naprieky,keď sa s niečim hrá 3min v kuse,staviam od radosti slavobránu 😝 dúfam,že ostane v tomto "leveli" a nebude sa to ešte zhoršovať.

Lenka,to vieš,že ešte budem čumákovať na koňovi,aj na FB,aj na farme 😀
Aj tebe prajeme kráááásne a pokojné Vianoce, a Davidkovi Bohatééééééééého Ježiška. 🙂

lienka55
23. dec 2009

zanka ja to vidim na Davidovi cim je vacsi ,viac vystraja a je to s nim len horsie a horsie.Takze sa mas na co tesit aj s Ivetkou. 😀

Tak ale hadam aspon zajtra si date pokoj,dnes este mozeme. 😉

mirkaff
23. dec 2009

caute baby....
no uz sme doma,teda niak sa nam to vcera zvrtlo,inak kocovny cigani su proti nam nula.....rano ze vyrazame pred siedmou do TN,lebo sme isli s malu na tu MR...no tam sme vyse hodiny cakali a nakoniec ze musime si zajtra dojst pre vysledky,lebo dr.ze to posielaju do 10tich prac.dni..tak sme zostali u nasich a dnes ze ideme do TN pre vysledky,a tam sa nam na parkovisku pokazilo startovanie,aj sa v tom MM prplal hadam tristvrte hodinu,,potom normalka ruky chrontave co si ich umyval s dazdovu vodu pri ryne niakeho domu....no tak sme isli MHD do maxu,lebo sme cakali kym nas pride svagor odtiahnut,,potom eszte naspet k nasim pre decka,,pobrali sme im este darceky od nasich a nabaleny a umorduvany domov...no a cil maly spi,ja narychlo varim polievku,,este ze mam napecene.....a ako tak poupratovane, ako napisala Ludka aj jezisko sa narodil v mastalke 🙂

..no baby oni su tie decka rovnake,,jedine ze by sme si ich niako posuvali,ze dva dni tam,dva dni tam a tak dokolecka,este by sme zohnali niaku bezdetnu maminu nech sa priuci,alebo by to bola pre nu hotova chodiaca antikoncepcia?? 😀
ja robievam suhajdy tak ako pisala Natsa....roky rokuce....ale nie 1000ks ako u rodiny Kobylkovej 😀 Zanka 😀 😀 😀

Ludka dobre som sa zasmiala,,no to ma este nenapadlo.....inak ja sa stazovat na maleho spanok nemozem,spava jak poleno,,i ked martinka ta dokaze buntosit za noc aj tri krat.....ale to uz v ramci dg...som sa dozvedela 😖

no mne na farmu chodi robit Martinka,ja som z toho mimo......

janette4
23. dec 2009

Mirka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a ako dopadla Martinka na MR?

No,keď sa začne dariť,už sa darí furt 😒

natsa
23. dec 2009

ahojte.tak my sme tam na čo stále nadávam.Neznášam ludí čo sa hrnu tesne pred vianocami do obchodu čo su jak šalený div že sa nepozrážaju.My sme taký istý.Polovičiak si zmyslel že nám ešte niečo chýba že to musíme kupit tak sme leteli.Pri tescu sa nedalo kde zaparkovať,lietala som po obchode ako splašená lebo sme zabudli kupiť rožky a boli sme už pri pokladni tak som letela pre ne.dnes som sa zasa muselA ROZčULOVAť znova sme mali lístok z pošta že tam máme balíček boli sme doma a na lístku bolo adresát nezastihnutý.Tak som volala veducej na poštu(mala som chuť niekomu vynadať)že ako je to možné,máme napísané nas chránke aj poschodie.Znova sa vyhovárala že nemáme zvončeky.vynadala som jej žo čo tam maju za lajdákov,že si poštovné zaplatím a ešte si musím pre to chodiť.No polovičiak len ostal zízať že taku rozčulenu ma ešte nevidel.A pritom už som sa bola raz sťažovať.kupila som malemu 2 papučky tot z konika.
Lienka to my samozrejme myslýme zo srandy že ich predáme.Samozrejme že sa tešíme že su zdravé ale niekedy je toho vela.Samozrejme že by sme naše deti nedali nikomu na svete a že ich lubime na dovšetko aj ked su zlý ako 100 čertov.
Dievčence!Prajeme vám z polovičiakom a Danielkom aby ste prežily krásne Vianoce z najbližšímy aby prebehli v pohode aby všetky detičky boli zdravé aby im nadalej svietili očičká od šťastia.
Na facebooku mudem určite zajtra strčená ved kto za mna oberie plodiny-som zavisláčka

lienka55
23. dec 2009

Ivet ved ja viem ze ste to mysleli zo srandy.ved aj ja. 😉

mirkaff
23. dec 2009

V snehovej náruči zima zem láska,
v tisíce hviezd vzplanie ohník čo v ľudských srdciach praská,
nech kvitne pod stromčekom láska,
o jej svetlo nech neprichádza nik.
Kroky radosti nech nezdobí iba Vianoc čas,
nech zdravie a láska v novom roku hladí Vás.

Krasne Vianoce,bohateho Jeziska , detickam rozziarene ocka a vsetkym prijemnu vianocnu pohodu praje Mirka,Ondrej,Martinka a Ondrejko....