Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
19. jan 2010

evi,ale niéééééé, 😀 😀 😀 😀 už dotiaľto som vedela,že si pohodová baba.len škoda,že si nám troška po vychodňarsky nedala 😀 😀 😀

Lenka,áno.vykrojíš a opačne otočíš na plech.keď neotočíš,neviem,čo sa stane,neskúšala som,možno sa nezdvihnú...neviem.

idem pozrieť fotky

janette4
19. jan 2010

Lenka krááásne fotky si potobila.

lienka55
19. jan 2010

praveze spllllllllnas 😀 😀 😀 ,ale na fotke co mas v albume si ina,akoby si to ani ty nebola.

jarabicka
19. jan 2010

Fotky súúú peknučkééé 🙂

Janette, tak kec ani času teľo ňebulo žeby som vam daco pohutorela a znaš jak mi mala šľinu hutorec???...sebe dace kurz vychodňarčiny, naj še tu necitim jak u cudzim švece a budzece zo mnu hutorec...šedzi vec???? 😀 😀 😀
Lem bars me neprehutoruj žeby mi hutorela po vychodňarsky bo už lem tak budzem a veckaľ me nezastavice 😀 😀 😀 😀

janette4
19. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jarabicka
19. jan 2010

Lienka S pravdou von a pravdivo...kde som lepšia??? 😀 😀 😀

lienka55
19. jan 2010

nerozumiem,radsej po nasi 😀 😀 😀

lienka55
19. jan 2010

v skutocnosti

janette4
19. jan 2010

ja som rozumel...ale až na nejaký 5ty krát 😀

pridávam sa:v skutočnosti

a ostatné maminy sú kde?tu je real diskusia a oni už asi všetky spia.asi pôjdem zalomiť aj ja.

jarabicka
19. jan 2010

To som rada 😉 ...to ozaj nerozumice??? 🙂

jarabicka
19. jan 2010

Aj ja idem do hajan, už ma polovičiak láááka, asi niečo bude 😉 ...hádam si to nenechám úúújsť 😀 😀 😀 ...idem sa k nemu šuchnúť, nech potom on šuchne mňa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janette4
19. jan 2010

Evi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lienka55
19. jan 2010

ale evka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aj ja idem rano vstavam skoro na krv,bojo,bojo ☹

jarabicka
19. jan 2010

...ale šak je po 22.00, takže môžu byť aj také perverzáááky, ináč mne nevadia také kecy, tak si z toho nič nerobte 😉 ...

...ale už idem lebo o to prííídem 😀 😀 😀 😀 😀 ....

...bolo mi potešenííím vás spoznať dááámy...dobrú nocku... 😉

natsa
19. jan 2010

Tak ja tu ešče čumákujem.ja som tiež hovorila že na stretko neprišla Evka ale najaká druhá ženská.Inak nám musiš dat kurz vyhodiarčiny.Sraandááá.Ked čosi trepneš tak to stojí za to.Veru beš ešče si to rozmyslí a čo potom.tak ja ešte obriadim farmu a idem sa šuchnut do prázdnej postele 😀

natsa
19. jan 2010

bož šak som to sprosto napísala že ženská.Uplne si bola iná ako na fotkách mala som pocit ako keby prišiel druhý človek.

jarabicka
20. jan 2010

Aááále baby, to ozaj úplne inak vyzerám na fotkách a v skutočnosti????...

...hm, mám tam fotku po pôrode, tak to som asi ešte taká ubolená ☹ ...a ešte je tam foto aj tesne po pôrode a aj z krstu...asi som tam bola trocha chudšia a teraz aj ja mám pocit akoby mi potajne dávali do jedla - p do p - (prášok do pečiva), ako sa to na mňa lepí 😀 😀 😀 😀 😀 ...hm príde leto tak so sebou musím niečo robiť 😉 ...

...ozaj ináč prajem dobré rááánko, ako inak vstávala som vychechtaná a šuchnutá 😀 😀 😀 😀 😀 o nič som neprišla 😉

...čo máte dnes na pláááne???

mirkaff
20. jan 2010

caute babuse......
Evka nazivo si uplne uplne ina,ale teraz ked sme Vas videli nazivo tak konstatujem ze jakubko je totalka cela maminka.a uaj mala Vanesska sa mi lubila,na svoj vek velmi rozumne dievcatko...tak od nas pozdravuj Janku,ze tu s nou ratame...
Zanka ja som si vsimla ze si bola niaka ticha,ale tak kde sa vyvyprvam ked nie medzi babami,mne sa teda papula nezavrela,co uz,ja som raz taka,ukecana.....

a to akoze ostala mineralka?,my sme mali dva dzusy,potom mala Martinka bielu vineu a ten zakusok.....
a akoze co sa casnik pytal ci tam este niekedy prideme?,ak hej pojdeme si to asi zarezervovat a jemu doporucime dovolenku alebo pevne nervy.......inak v aute som este vypravala MM ze jak sme tam mali tie nase kolace povybalovane,povedal ze sme blbe,ze to sa nepatri,,ze dobre ze sedel v aute,ze nesiel za nami.
no nase decka po ceste obe zaspali,este sme mali skoro havarku,lebo taky pako sa pri milexe rutil jak samovrah az za caru,task moj sa uhybal az tak ze sme isli po tej krajnej trave ,normalka mi zostalo zle....
no a doma sme ich z auta brali polospiacich,Matka sa zobudila,mrnave sa az v sedacke na chodbe,sam sa bral do postele,ale este sa prebral,vopchal sa v pyzame a v papucach malej do vane,tak sa este pojasili,ale vypil kakao a zalomil hadam behom 15 minut.......ako pisem jeziskovi ze chceme velku trampolinu,a materske centrum v dedine,nech je taketo K.O. z neho kazdy vecer.......
cil uz samozrejme vystraja,dojmy zo vcerajska ho asi opustili,ale mne bolo s vami fajn.....

no a ideme do reality dnesneho dna.....pustit pracku,varenie,zamiesim ten receptik od Ivetky..... a pobede to cievkovanie....sa bojim,asi som mala z toho v noci depku,lebo sak som spat poradne nemohla....
no inak este musim napisat k andelovi..teda ja mu uz asi inak nepoviem,maz u mna plus ze si si takto pekne ochranoval svoje pokladiky,....a odkazem mojho na
www.sedysomarik.sk

pekny den..babulky

mirkaff
20. jan 2010

boze cil som kukla tie fotky,vsetky ste tam pekne,aj deturence su nadherne ale sak ja som tam jak smrtka,a este k tomu nenazrana 😀 😀 😀

erika160669
20. jan 2010

Ahojte mamicky z okolia NM.Ja som tu nova.Som starsia mamicka noveho predcasnika v rodine.

mirkaff
20. jan 2010

ahoj Erika.....tak sa nam trosku predstav.......a vitaj medzi nami ....prave vcera sme mali stretko,,pozeram do pasu ze aj ty mas medzi detmi dobry rozdiel....aj ja..... 🙂

lulu723
20. jan 2010

Ahojte baby vitam Eriku medzi nami a dufam,ze sa prida aj ked budeme mat dalsie stretko aj ked Palko ma necele 4 mesiace sak hadam sa niekedy postasti.

no mne vcera tiez bolo super,ale moj povedal Zanke,ze uz na stretko nepride,ze toho bolo na neho moc,ale ja som rada,ze aspon na jednom bol a uzil si tolko bab pokope.

mne rano bolo zle a jako na potvoru moj isiel o pol 7 do prace a mala uz vyhukovala tak som ju isla taka ubolena prebalit a dala do postielky nech dalej spi,ale to nepomohlo tak som jej zapala telku a chvilku pozerala a potom ma zase otravovala,ale spala som az do 9 nedala som sa zobudit. 😀 potom som do seba natlacila 2 banany,lebo to mi byva zle len ked som hladna a uz som utekala za babami aj z kocarom len este predtym som si zabuchla kluce vo dverach tak andelovi som volala nech mi ich donesie ja som medzitym utekala na postu tam sme mali Lubinsky zraz tak sme kocarovali vyse hodiny aj som premrzla dobre krpata zaspala v kocary tak tam doteraz spi ani som ju nevytahovala nech len spinka.fotky som videla su peknea ze Andelovci to musim ukazat mojmu 😀 😀 😀

natsa
20. jan 2010

ahojte babulenky.Tak hned musím privítať Eriku.Určite sa jej tu bude medzi nami páčiť.Tak malý drichme vrátili sme sa z centra.Boli sme tam zo Zanku tak sme si dobre poklábosili a aj detičky sa spolu zahrali.No bolo nám fajn.Teraz varím granatír.Musím potom aj ja pridat fotky len neviem či budete ešte niektorá pridávat že by sme ten album ukončili,aby som vedela kolko tam mám nechať volneho miesta.
Mirka už máš čosi napečené?tam nemáš čo pokazit ved ani čok.poleva tam nejde 😀
Evka tak si bola šuchnutá?veru aj mne to asi chýba lebo som akási nesvoja 😀 Taká som bola včera tak trocha opustená.polovičiak na nočnej ešte že malý tíško odfukoval.Dnes si malý v cente potichučky poprdal,čucháme aky to smrad aj som myslela že je pokadený,ved má aj z čoho polovičiak ráno do neho tlačil oškvarky čo mu kolega doniesol zo zabíjačky,a už sa mu chválil že doniesol jekitka,tlačenku a kapustnicu a že sa už teší ako sa spolu natlačia.Bože šak on Danka doriadi potom nebude chcet jest normálne veci.

jarabicka
20. jan 2010

Vítame ťa Erike, len prednedávnom tu vitali mňa a už aj ja privitávam 😉 , takže Kubenko prestáva byť najmladším???...ale ten čas letí a ani sa nenazdám a mám doma poriadného chlapa 😉

jarabicka
20. jan 2010

...ta dze sce šicke???...Ivetka, veruže som bola šuchnutá a jak parááádne 😀 😀 😀 😝 , hm, veruže sa daj šuchnúť hneď budeš vedieť čia si 😀 😀 😀 😀 😀 ...inak volala som polovičiakovi kedy príííde z práce, lebo akosi mám chuť na repete 😀 😀 😀 😀 😀

natsa
20. jan 2010

Evka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chcem ešte Zanku pochválit,že včera bola velmi statočná že sa držala že nás postila k slovu 😵

janette4
20. jan 2010

ahojte.Evka,ja sa tu z teba šúlam od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akurát som išla písať,že sme s Ivetkou boli v centre a pozerám,že ma predbehla.Ivet,ja som sa tam potom ešte vrátila, pri policajtoch som zistila,že nemám telefon.ale Majka ho chvalabohu našla.

Náš malý išiel včera spať až o pol9,ešte sa jašil s našimi.teraz bol zase unavený,z hrania s Dankom,bože,to je také zlaté chlapča,tak sa na mňa krásne usmieval 🙂 🙂 🙂

Ludka vidíš,nakoniec začneš aj chodiť na prechádzky s Lubinčankami 😀 😀 😀

Mirka, veru snažila som sa,lebo minule mi baby povedali,že občas nestíhali 😀 ,ale dneska som si to v centre vynahradila a dobehla to.Tá kočka,čo tam je musela mať dosť,ani sa poriadne nedostala k slovu 😀 😀 😀 😀
Čašník mi povedal,že tam ostala nezaplatená minerálka,ale ja som mu povedala,že si jumusel zabudnúť vyškrtnúť,lebo že baby boli všetky platiť.a ich problém, majú si to účtovať hneď. 😝

Ja už som mala ísť domov,ale mamina išla ku kaderníčke a nechcela malého nechať len s dedkom,lebo keď sa prudko zobudí a začne plakať,dedko ho nevie utíšiť.doobeda som bola v semexe nakúpiť kvetináče,môžem servítkovať o 106,inak Mirka,mali tam aj náplň do tej taviacej pištole,raz tak dlhú,ako bola original za 0,30€-.
Malému sa tam hrozne páčili také vtáčiky,čo reagujú na pohyb,ale už som nemala peniaze,tak mu ho bol tatino kúpiť.

jarabicka
20. jan 2010

Ivetka 🙂 , ozaj chcela som sa opýtať na tie pagáčiky aká má byť veľká "šialka"? 😀 😀 😀 -to je výrok Dary zo superstar, riadne sa na tom stále kosím, že šialok kávy 😀 😀 😀 , trúúúba odíde zo Slovenska a už nevie rodnú reč 😒 ...spravila by som tie pagáčiky v piatok, cez víkend máme návštevu, tak sa vyšvihnem 😉 , ak sa mi to podarí 😉 ...vyrdžia do nedele čerstvé, či ako ich skladovať, aby boli aké také? 🙂

Zanka, šúúúľaj sa, šúúúľaj, smiech prospieva kráááse 😉 , hm možno vám tu aj trošku trebalo takú šaľenu a dzivu vychodňarku, aspoň še zašmejece 😀 😀 😀

rikarr
20. jan 2010

ako bolo????????????

jarabicka
20. jan 2010

Paráááádne!!!!!! 🙂 ...baby som už spoznala, hm, škoda, že Teba som nemala tu možnosť ☹ ....snáď nabudúce 😉