Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
27. apr 2010

wae tak to skusim aj ja 🙂 aj ked vyprazany syr je vyprazany syr 😝

janette4
27. apr 2010

Ivetka,aj Matúško miluje kočíky.jemu baby berú fúrik a motorku a on im kočíky.im je to vzácne,lebo doma také nemajú 😀

natsa
27. apr 2010

monci skus ja som to nejedla ale polovičiakovy to velmi chutilo.Máš pravdu že vyprážaný je vyprážaný.Ale tá robota a ešte k tomu ked to vytečie a more oleja.Také niečo uvýtaš ked ked budeš mat málo času a ked ti bude dieta piščat za ušamy.je to za chvýlu.Hned som šupla zo syrom aj hranolky do truby a za 40 min bol obed

natsa
27. apr 2010

Zani tak si ma ukludnila.lebo sa mu vedší chlapci smialy že aho clapček z kočárom ale jemu to bolo jedno.ja si ho neviem predstavit ako vzorne vozí 😀 ved ani nevedel že bábiku z kočíka stratil

lulu723
28. apr 2010

Ahojte kocky si predstavte co stvaraju na septembrovkach.chcu nas dat do sukromnej temy,aby nikto nemohol ocumovat co piseme.je to sice dobry napad,ale ako im potom date vediet,ze uz mam babetko?vobec sa mi to nepaci 😒

lienka55
28. apr 2010

Ahojte,
my sme prave dovysavali,dali sme vyvetrat periny von a utekam pre segru do Mesta do roboty.
Dnes si uvarime cestovinu s kecupom a syrom.Az zajtra budem varit. 😉

Ludka ale ved ked si uz v tej ich teme,preco by sa ti nedalo im dat vediet ze uz mas baby???Ako to vlastne funguje ta sukromna tema?Inak ja som tiez rozmyslala,ze by sme si to mohli dat,aby nm se nikto necumel.Ale to musi tusim vytvorit zakladatelka temy?

natsa
28. apr 2010

no nebol by to zlý napad.človek by aj chcel čosi viac napísat ale viem že si to tu može ktokolvek prečítat.vobec neviem ako to funguje zo sukr.témamy.možno by nám poradila administrátorka
Inak pekný den prajem.Danko je dnes teda extremne zlý.Vyhadzuje ma od počítača,tak som mu povedala že tu budem sediet nech sa chvýlu aj sám zahrá

moncika15
28. apr 2010

ahojte, moc toho nenapiste. prisla som len na skok odkukat nastin link na ten nevyprazany syr 😀 prave ho robim 😝

lienka55
28. apr 2010

tak my mame dnes zo spominanych cestovin ......pizzu,segru som prehovorila nech mi ju spravi,ja som lava na teketo veci. 😀

moncika15
28. apr 2010

recept sa osvedcil 😵 len sa tak zaprasilo 😀 len co je to 6ks pe trox xlapov 😅 horkotazko som uxranila jeden syrik mamine

ale ked budu drobci neposlusny treba im dat umyvat tie salky..to je za trest 🙄 😀

zas ma xyta mocak,neviete ci mozem urinal?

lulu723
28. apr 2010

Lenka to je normalna tema len tam ma pristup len ten kto sa tam zaregistruje inac nikto tam nemoze nic citat a ani pisat 😉

lienka55
28. apr 2010

lulu tak sa tam z 😉 aregistruj.

lulu723
28. apr 2010

sak ja som tam zaregistrovana to ma tam oni pridali,lebo nikomu to tam neslo sa zaregistrovat

moncika15
28. apr 2010

baby v kolkm tt ste boli na 3D? lulu ty ides kedy?

janette4
28. apr 2010

moni,ja som bola v 28tt.Robí sa to v 20-30tt

moncika15
28. apr 2010

pridala somnove foto kuknite 😀 😀 😀 😅

natsa
28. apr 2010

pekná bublinka.No velká škoda že sme nemali priložitost ta vidiet na živo a pohladkat bruško aby si nás" nakazila" tehotenstvom.

lulu723
29. apr 2010

Ahojte moni ja idem na 3D ked budem nejako v 26-27tt,ale chodi sa este na morfologiu v 20tt to ta tam posle doktor a pojdem do TN a tam sa objednaj hned aj na 3D oni ti zavolaju kedy tam mas prist.väcsinou sa tam chodi po pracovnej dobe 😉 idem kuknut tvoju bublinku 😵

lulu723
29. apr 2010

juuuj jake krasne babatenko mas a to brusko ti uz pekne rastie.len pekne papkaj a neobmedzuj sa ved ty aj tak nepriberies viac ako 12kg tak sa nemusis stresovat potom z chudnutim 😉

moncika15
29. apr 2010

lulu, bodaj by 😀 lenze ja som uz za tyx 11tt pribrala dost a hlavne sa mi to lepi na zodok 😠 s tym mam problem stale keby som sa nekrotila tak neviem neviem 😅 teraz sa to neda kedze nemozem pocitit hlad inak ma napina.

som sa zobudila pred 8 lebo nam zas rezali asfalt pred domom a teraz som jak mexom prastena 🙄 zrovna terraz musia robit tu kanalizaciu, miesto kocika si budem muset kupit tank aby som sa dostala z ulicky 😝

michaela2410
29. apr 2010

fuha, budit sa o osmej? to je super, ja som hore od siestej, kazde rano a aj cez vikend, lebo vtedy zase deti strasia, hoci by mohli spat...a este som aj tak sprosto uz nacvicena, ze ked aj spia deti u babky, tak som hore o siedmej 😒

natsa
29. apr 2010

Ahojte.Tak ja som od sameho rána stála pri hrncoch.Varila som brav.guláš a piekla Zankine mafiny.Su vinikajuce.dakujem za recept.Zajtra ideme asi k našim uvidime ako mama bride z BA išla tam na vyšetrenie.A pridu nam montovat Maghio lebo máme neschopneho domovnika ktoreho netrapí v akom stave su anteny lebo on telku nekuka tim padom nekuká nikto z baráku.

bambulka_079
29. apr 2010

Caute bayb , dufam ze nevadi , ze sa pridam do vasej debaty a zaroven sa chcem spytat , ci pouzivate vyrobky znacky got2b ? ak ano , ake ? pls napiste mi do IP 🙂

lienka55
29. apr 2010

Dobry vecer,
od rana som bola u maminy,na 13.00h som bola objednana ku kozmeticke,potom som vybehla na nakup do Tesca.Konecne som doma,utahana,maly bol dnes cely den vonku,uz je opaleny,cele usi ma spalene,cervene. 😀
Inak uz asi piatu noc klop,klop spime bez plienky. 🙂

Moni,brusko krasnucke, drobcek rastie ako z vody ani sa nenazdas a uz bude vonku. 😉 A co sa tyka toho tvojho zadku,vobec sa tym nezaoberaj,ved na drobca si sa straaaaaaaasne tesila,tak co tam po nejakych par kilach navyse. 😀 😉

natsa
29. apr 2010

monci neboj zadok pojde dole ved sa nalietaš okolo babetka.mna tak moj zadek netrapi ako moje brucho a moje vitahane prsia od kojenia

moncika15
30. apr 2010

ahojte
vedela som uz pred tehu ze tehotenstvo nici postavu. bodaj by sa mi kazila este minimalne raz 😅 😀 este nemam prve a ja uz planujem druhe 😵

som si dnes pekne pospala, o pol 8 som vystrojila muzika a spala az do 11 😎 , krasne je vonku.az ma to laka opalovat sa ale bojim sa teraz slnka tak som radsej pri PC 😀

lienka55
30. apr 2010

Ahojte,
iba vas pozdravim,mam dnes vela prace,maly konecne zaspal,tak idem makat. 😝 Este aj varim.

Pekny vikendik,ja mam mat zajtra majstra,tak u nas bude pracovny. 😝

janette4
30. apr 2010

ahojte.
moni,to si si pekne pospala,to som ja tuším ešte nikdy takto nespala. 😀 slniečka sa nemusíš báť,akurát by si sa nemala opaľovať.ja keď som išla rodiť uprostred leta,bola som opálená jak blb:dekolt,nohy,ruky,tvár,chrbát a brucho trčalo biele 😀 ja som chodila na dlhé prechádzky so psom,lebo som bola na marodke celé tehotenstvo.

ja som krpca pred chvíľou uložila a keď sa vyspí,pôjdeme spať k našim,lebo náš tatino ide skoro ráno s mojim tatinom na rybárske preteky.moc sa mi nechce,lebo ja sa u našich nevyspím,ale nejako vydržím.zajtra navečer sa vrátime,lebo večer si idem s kamarátkou sadnúť von,už sa teším,potrebujem sa trochu odreagovať,lebo Maťo je v poslednej dobe hrozne nervný 😝

janette4
30. apr 2010

ozaj a všetkým prajem krásny slnečný víkendík 🙂

janette4
30. apr 2010

Baby,neviete náhodou,či by niekto nechcel kočík 4kmbibáciu?ten čo sme mali pri Maťovi by sme chceli predať,lebo už sa nám páči iný 😀