Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
5. máj 2010

babulky kde ste vsetky,mne je akosi smutno,sme zase sami,a v poslednej dobe mam akosi cas na net.

moncika15
5. máj 2010

ja som tu 🙂

lienka55
5. máj 2010

maly sa mi vypytal uz spinkat,dnes to ma akosi posunute,a celkom mi to vyhovuje.

moncika15
5. máj 2010

kazdemu sa fajne buvka ked prsi 🙂 ja som sa dnes uz naspala dost tak uz nemozem lebo budem buntosit v noci. uz mi ostalo tusim trosku lepsie 🙂

janette4
5. máj 2010

ahojte.veru,aj my spíme už dobrú pol hodinu.dnes mi cez deň vôbec nespal,lebo ráno vstával výnimočne o 9tej a cez obed už nechcel.vrieskal tam jak divý,najprv chcel,aby som spala s ním,potom zas,že nie,potom chcel cikať,potom čajík,potom kakať a furt dokola.po vyše hodine som to vzdala,najedol sa a išli sme von.tam sa zas zrýpal,lebo už bol unavený,má oškretý nos,aj pery,aj ruky 😝 domov sme prišli tesne pred búrkou,ešte som stihla prádlo spred bytovky strhnúť.ešte že sme nešli cvičiť,lebo neviem,ako by sme išli domov,ked tata máme v robote.

Ivetka a aký stolík by si chcela?vyslovene detský?my sme kupovali v TN v Asku drevený- s motívom vláčiku Thomas a k tomu boli dve stoličky,komplet za 25€.

Monika,kočíky len v Riu a v tej mamine pod biliardom.ja som kupovala obidva kočíky tam a som spokojná aj s obsluhou aj s ponukou.Vecičky skôr v starom detskom poniže rohových potravín,tam sú najlacnejšie.ja som dosť kúpila cez net.

moncika15
5. máj 2010

no to viem ze tam za rohom predavaju decke veci. tam mama este pre mna plienky kupovala 😅

michaela2410
5. máj 2010

aj ja som tu...dnes som bola u kadernicky, ale zmena strihu ziadna, len som mala melir a vyfukanie, no a skoro tridsat eciek v pr...eli 😒 ale to je jedno, musim sa o seba nejako zacat starat, lebo akosi roky sa uz ukazuju 😖

jarabicka
5. máj 2010

Ahojte dievčence...aj ja sa tu mocem🙂

moncika15
5. máj 2010

baby spisujem si co treba kupit pre babo. take drahsie veci co sa viac oplatia v polsku kupit. poradte 🙂

janette4
5. máj 2010

nooo,švagrovci tam kupovali kočík,autosedačku,prebaľovací pult,postieľku,neskôr chodítko,stoličku na papanie,aj takú prenosnú hojdačku....inak,podľa mňa máš ešte na nákupy kopuuuuuu času

moncika15
5. máj 2010

ano len ja uz si potom do polska netrufnem a urcite nie na namahave nakupy. aha jedalenska stolicka .dik 😉
21.5. by sme sa na 3D mozno mali dozvediet pohlavie ak bude dobre natocene.

natsa
5. máj 2010

asi to zmizlo tak píšem ešte raz.My sme kupovali v polsku autosedačku,zavinovačku,postielku,madrac,hniezdo,deku dokočára,fusak.Oblečenie sa tam moc neoplatilo.Aj ja som dost cez net dokonca aj plienky z poštolkamy aj tu prenosnu postielku tu sme dokonca riešili ked som bola v porodke.ja somju našla potom dohodla.na druhý den som išla do nemocky tak to potom polovičiak dokončil.ked sme prišli domv aj z malým tak už bola doma.
veru monci bežteraz.ja som bola tiež ked som bola v 4 alebo 5 mes.Inak kočíky ano v polsku.Výber veliky adobre ceny

moncika15
5. máj 2010

presne to co si pisala ty mam uz aj ja zapisane ze kupime tam 🙂
ked natrafis na dobry obxod tak aj oblecenie je za par supov. ja som tam pokupila vela veci krsniatku.
kociky sme pozerali uz asi pred rokom a oni maju taky blby styl ze kocik tam asi nevyberieme. tam su tusim uz 4kolesove ani neni, vsetko otocne kolecka 🙄

lulu723
6. máj 2010

Ahojte 😉
lenka ano aj ja si idem kupovat novy kocik.henten bol z druhej ruky a je tazky neda sa skoro strcit do auta a vela miesta zabera.kebyze maju tajyto pekny aj vo fialovom bola by som rada,ale asi tazko bude tak musim vymysliet inu farebnu kombinaciu.

moni ja mam v tom detskom kamaratku a je velmi ochotna a niekedy da aj lacnejsie tie veci.a ma tam aj na pozicanie 2 perinky na krstiny vtedy som zaplatila za nu 200sk velmi krasna bola.a inac vecicky by som odporucala v tescu tam asi kazda mamina nakupuje pre babetko a teraz su tam strasne krasne vecicky uz som pokukovala aj po dupackach len moj ma sfukol,ze naco na to pozeram ked este neviem co cakame 😝

janette4
6. máj 2010

ahojte.To naše krpaté zas spalo do 9tej,už vidím,ako mi zase odsabotuje obedný spánok 😝 .a to bol už pred 20v posteli.moji chlapi išli ma nákup na sobotňajšiu oslavu,ja dováram polievku a letím na injekciu.potom ešte kuknem,či čosi píšete.

Ludka,prečo zrovna fialový chceš?veríš tomu,že to bude predsa len dievčatko? 😉

lulu723
6. máj 2010

nie preco Zanka?ved fialovy moze mat aj chalan.mne sa paci taka farba 😉

mne tu huci mala za usami neviem co jej je asi jej dam po zadku sak sa furt nervaci.ked mi uschnu vlasy tak ju nachvilu vypustim von na dvor nech si pobeha a nech je kludnejsia 😠

janette4
6. máj 2010

aj mne sa páči fialová,včera som videla krásny v Turej,ale bol trojkolka. 😝

ja som malého zrovna uložila,ale je mu tam akosi veselo.chcela bych si trochu upratať,snáď to vydrží trochu od víkendu,nech tu nemám bordel 😝

lienka55
6. máj 2010

Ahojte,
my sme dnes rano utekali do bochodu,kupit si ranajky,lebo nas nemal kto obsluzit, 😀 kedze je tatino na sluzobke.Varila som,tosku upratala,periem,mam majstrov,maly mi este nespi,vykrikuje z postele 😠 .A inak mam veget.
Ani vonku sme neboli,lebo stale soplime,a potrebujem aby mu to rychlo preslo. 😠 😢

Ludka aj mne sa paci strasne fialova farba,a myslim si,ze je vhodna aj pre dievcatko aj pre chlapceka. 😉

lulu723
6. máj 2010

no praveze svagrina ma uz kupeny trojkolku fialovy znacka BEXA je az z Bardejova,ale mne sa nejako tie trojkolky nepacia a este mi tu mame briezok a su tu take väcsie kamene,aby tu nebolo blato a asi by som mala o chvilku po trojkolke 😝 no uz je tu burka vypinam pc zatim papa 😉

janette4
6. máj 2010

mne sa tiež trojkolky nepáčia,nemôžem si pomôcť,príde mi to jak táčky.a ešte keď na to nacapia tú autosedačku a vozia to decko v tom...otras,normálne mi je ľúto tých detí.

naše malé predsa len zaspalo,tak si pomaly pečiem.a závislačím 😀 a u nás je už po búrke,možno nakoniec pôjdeme aj von

lienka55
6. máj 2010

zanka a co oslavujete?

natsa
6. máj 2010

Ahojte-mne sa fialová nepáči doslova mám k nej odpor.Ale neberte to vzlom.ale kočík može bytpekný.No hádam ani von dnes nepojdeme lebo by sa určite kupal cv bačorine.uzaj páči sa vám toto?http://detsky-bazar.hyperinzercia.sk/detsky-nab...

lienka55
6. máj 2010

Ivetka mne sa to paci,uz som to videla aj nazivo,vyrabaju to poliaci,David ma taku jednu stolicku.

natsa
6. máj 2010

Leni a nieje to labilné no ved vieš ako to myslím

janette4
6. máj 2010

ahojte.Lenka,oslavujeme moje narodky,okrúhliny 😝

Ivetka,mne sa to tiež páči,aj sme nad tým uvažovali,len sa mi to zdá dosť drahé,tak sme nakoniec kúpili to v dráčiku.

moncika15
6. máj 2010

ahojte 🙂
mam za sebou prve tehu grckanie a to na namesti v meste 😅 😀

lulu, tesco to isti od tial uz mam slusnu vybavickuu este z pred 3 rokov co som si myslela ze ostanem hned tehu 😅

natsa
6. máj 2010

Zanka aj v dráčiku maju take stoličky aj zo stolikom?

janette4
6. máj 2010

Ivetka,takéto nie,ale videli sme ich v TN v Priore a aj na jarmokoch ich mávajú.
v Dráčiku sme kúpili takéto:

lulu723
7. máj 2010

Ahojte tak ja uz asi trpim tehotenskou nespavostou a uz tu trtosim za pc 😀 alebo to preto,ze krpata dobre spi? 😕
no myslela som si,ze burka bude riadna a tu v Lubine padlo len par kapiciek a bolo po burke 😝
pockali sme na tata a boli sme v Meste na namesti.kupili sme malej dvoje nohavice co mame este doma take fialove a strasne sa mi na nej pacia tak sme vzali este zelenkave a take lososove no som natesena.este som tam obzerala vecicky pre mimi no strasne male dupacky som objavila az mi to bolo smiesne a to bolo cislo 62 a ked som si predstavila,ze Erika mala len 46cm tak to som mala ozaj jak babiku 😀 no len moj ma spucoval,ze este neviemme co to je tak nech si tu nakupnu horucku necham pre seba 😝 potom sme kupili macke taky ten penovy pristresok,lebo ma mat male kocatka aj som ju spucovala,ze je z nej slapka a da kazdemu 😀 no nic aspon bude mat co Erika prevlakat v kociku,ale sak nechame jej len dve a ide sa dat sterilizovat ja tu nebudem mat potom plny dvor kociek 😠

moni no teda to je neprijemna skusenost a co si nieco zavonala co sa babatku nepacilo?mi sme boli potom na zmrzku a do billy sme isli,lebo mala chcela balonik.
ja neviem,ale vsetky decka si ich vlacia po zemi a potom im prasknu tak sa mala aj jedovala,ze co jej to furt davam hore.
a este tam co sme kupovali tie nohavice tak na poschodi je ten vypredaj a boli tam dve stolicky a stolik mali nozicky z ceruziek sa mi to strasne pacilo aj segra uz rozmysla,ze jej to musi kupit ked bude mat 2 roky.stalo to okolo 30€.
a som zistila,ze musime malej asi uz kupit velku postel,lebo v postielke chudatko si furt tlce hlavu a potom v noci place tak asi aj preto mavame taketo noci,ale musim to nejako vymysliet,lebo by som skor zobrala poschodovu.no uvidime co vymyslim.

Erika a teba sa chcem spitat,ze ako to zvladas z malinkym a z Viki a ci uz mas nejaky rezim z malym.lebo uz dost dlhu dobu nad tym rozmyslam ako to bude snami 😉

lulu723
7. máj 2010

no myslim,ze pri takomto prejave stihnete vypit aj kavicku 😀