Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
21. máj 2010

moni a jak to,ze uz vedia co to bude? 😕 ale gratulujem k pravdepodobnemu chlapcekovi 😵

dada78
21. máj 2010

ahojte maminky,s niektorými sa poznám už z iných tém, so Žanetkou aj osobne 😉 ak nevadí občas by som k Vám nakukla 🙂
som zo Starej Turej a mám malého Martinka, 4.6. bude mať prvýrôčik.Do regionov som veru nepozerala a teraz mi padli oči na túto tému.

michaela2410
21. máj 2010

dadka, vitaj medzi nami, samozrejme, ze sem mozes zabludit, hoci ja sem tiez nechodim casto, lebo uz nie som na materskej 😉

moncika15
21. máj 2010

lulu, lebo to je 3D a tam je to lepsie vidiet 😉
uz sa pomaly zmierujem s xlapcekom aj ked z dievcatka by som asi z koze vyletela od radosti 😀 podla mna to je isty xlapcisko lebo to co mu tam trcalo to boli jasne vajka a pipik 😅 . dr. povedala: " aha pozrite tu mu stoji !" :D

natsa
21. máj 2010

Leni hlavu hore.Možno za pár mesiacov budeš rozmýšlat inak.držím vám palčeky aby vás čím skor prepustili a Dadkovy prajem skoré uzdravenie.ja som podobne rozmýšlala ked som išla z porodky.bola zo mna kopka neštastia a vravela si že to nezvladnem.pri prepuštani som bola uplakaná a ešte som vyhlasila že druhe mat nechcem.ja viem že to s vami nemožem porovnávat ale som ta chcela troška povzbudit.
Monci tak to bude predsa chlapec?no tuto u nás je prevaha chlapcov dievčatá idu asi na export 🙂 Polovičiak tiež chcel strašne dievča a ked chodil so mnou na sono tak sa stále vyvedal že či to bude predsa len chlapúec už mi tím liezol na nervy.aj som ostala troška sklamaná ked sa narodil Danko ale len dotial pokial mi ho neukázali.zrazu som bola rada že mám zdrave a krásne dieta,no a polovičiak doslova na nom lipne najradšej byho nedával ani do školky ani školy len aby bol pri nom.on sa totižto vnom vidí-je to jeho pýcha

lulu723
22. máj 2010

Ahojte vitam dadku 😉

moni,ale sak 3D sa robi neskorsie ci nie?ved ja idem az teraz na 3D 😕

lulu723
22. máj 2010

no a vcera som bola z JankuEvku a zo Zuzkou na prechadzke a veru mi to dobre padlo.dosla som o pol 1 malu som dala spat a ta chudatko zaspala po stojacky teda hlavicku mala polozenu na postely a tak zaspala a spala tak asi 20 minut rychlo som ju dala do postele a spala do pol 4.potom sa napapala a isla som si este trosku upratovat.normalne upratujem po etapach ved som stale viac unavena 😒
o pol 9 isla mala spat a o 2 zacal hukat susedkyn psisko asi na jezka a ona krava nic nespravila tak uz o 3 ked sa aj mala zobudila nabehla som do obyvky nech jej zavola a nech ho okrikne,alebo co a normalne mu este nadala,ze co si to dovoluje jej volat o 3 rano,ze pes je na to,aby stekal a on jej hovori,ze ale mala je uz hore,ze sa zobudila a ona,ze nech,ze aj oni su hore no p... jakasi asi jej ho otrovim,alebo co. 😠 potom do pol 5 mala nemohla zaspat,lebo bol Miro v spalni,ze ide snami spat tak potom som ho vyhnala,ze takto sa neda spat ked mala sa furt blazni tak som ho poslala do obyvky a Erika po nom a ja,ze nech aspon sa vyspim a veru spala tam do 7 a potom take sprinty za Mirom ked sa zobudila,lebo nevedela kde je a bala sa.rychlo som ju obliekla nabalila a isla k mame,lebo dnes pojde prvykrat vlakom do Mesta a odtial idu do Beckova k mojmu dedkovi.uz teraz mi chyba a bojim sa o nu 😒

dada78
22. máj 2010

@lulu723 michaela2410 ďakujem 🙂 Môžem sa spýtať, je v NMnV nejaké materské centrum ? leto my tu nemáme a s niektorými maminkami vy sme sa radi posnažili o jeho vytvorenie, akurát nám nehrajú do karát priestory 😖 škôlky a jasle dali podnikateľom, myslím tie priestory čo boli navyše 😒

michaela2410
22. máj 2010

neboj lulu, erika bude mat aspon super zazitok z vlaku, moji chalani by sa prevazeli stale 😀

dada78
22. máj 2010

ak chcete nechám chvíľku odblokovaný fotoblog, nech vidíte moje slniečká 😉

janette4
22. máj 2010

Ahojte.Adelka,vitaj.ale šak u nás je materske centrum,len sa to vola babyklub.nevýhoda je,že je to len raz do týždňa.v Meste je materské centrum,ako sú tie dlhokánske schody,oproti nim je taká vysoká budova a tam je.no s priestormi je to teraz všelijaké tu.musíme pokecať,ked sa stretneme 😉

Maťa celý týždeň odúčam od plienok,zatiaľ len doma a dnes sa mi prvýkrát pocikal,ale dúfam,že to bude len výnimka.

lulu723
22. máj 2010

dadka ja by som chcela popozerat chlapcov. 😉 uz som o tebe citala aj v inej teme a dost ma to zobralo,ale ako si pisala Romanko poslal z nebicka braceka 😉

lulu723
22. máj 2010

Zanka tak moja vcera velice lietala z nocnikom a furt len cccccc hovorila,akoze cika tak som jej dala dole plienku a sedela na nocniku aj 10 minut potom sa postavila tak som jej natiahla pancusky a tak si behala a furt som sa jej pytala ci ide cikat tak furt ne ne.az sa docurala potom a furt to natahovala tie pancusky a ja,ze no moja zlata mala si sa vypytat na nocnik tak furt behala zase ocurana a pozerala sa na to a ukazovala mi to a ja,ze sak sa vypytaj no a prd z toho,lebo sa docurala druhy krat tak uz som ju teda prezliekla aj osprsila 🙄

lulu723
22. máj 2010

no a zase ma to dost zobralo uz som si aj poplakala zase 😢

dada78
22. máj 2010

Žanetka, práveže u nás je zatiaľ aspoň ten Babyclub raz do týždňa, inak sa pre maminky nerobí nič 😒 Baby sa boli pýtať na úrade a skôr ich odporučili na evanj.pána farára, že bývalá hud.škola patrí cirkvi, no ale neviem si to tam predstaviť, veď to je celé podmáčané a vlhké aj vo vnútri 😖
Matúško je šikulko, zachvíľku bude bez plienky 😉 a teraz na leto ho to ešte ľahšie odučíš.

lulu, Maťko je už riadny mládenec, hrozne rýchlo utieklo obdobie, že bol bábo ☹ teraz sa už prechádzame po námestí,že ho držím za jednu ruku. Konečne začal robiť ťapi ťapušky, vieš Žanetka, že som sa sťažovala,že bojkotuje všetky moje snahy o ukazovanie, mama sa tak snaží všetko učiť a on nič nechcel robiť 😠 no tak už sa to zmenilo 😀 😀 😀

janette4
22. máj 2010

adelka,neboj,každé dieťa je iné,aj jeho to začne baviť.ja to vidím aj na Matúškovi,inak my doteraz nevieme ukázať ako sa má,aký bude veľký a pod.,proste ho to nezaujalo 😒 ,ale keď po pozorujem proti niektorým deťom v jeho veku,vidím,že každé je iné.niektoré kecajú o 106 a zas nevedia napr.byť bez plienky alebo smrkať,Maťo pekne smrká do vreckovky a jazýček sa mu ešte len rozväzuje.ale vraj chlapci sú taký "neskorší",tak to moc neriešim.

a asi som to zakríkla,lebo už sa mi pocikal 2krát,tak som mu dala plienku,už som mu nemala čo obliecť.ale je akýsi soplavý,tak možno aj preto kašle na pýtanie a ciká častejšie.

ideme na chvíľku von,len tak pri bytovku.Adelka nepôjdeš okolo? 😀

V tom babyklube sme sa aj pýtali,či by to nemohlo byť aj častejšie,hlavne cez zimu,príp.za nejaký symbolický poplatok,aby sa im to trochu rentovalo,ale nechceli,lebo že to by zas niekto mohol povedať,že sa na tom obohacujú.
V tej budove čo vám navrhli by to asi nebol dobrý nápad,veď ja sa tam bojím aj stáť,čo čakám,kedy to spadne.
Inak,viem,že v Meste je to tiež v budove,ktorá patrí cirkvi,tie kočky,čo to prevádzkujú,nemusia platiť nájom a hračky a pod. kupujú zo sponzorstva.ale je to tam pekné.

lienka55
22. máj 2010

Ahojte,
tak nam dnes museli opat prevazovat ranu,revali sme ako,, tur,,ale uz to mame za sebou.Povodne to chceli robit az v pondelok.
Tak som sa spotila pri malom,normalne som mokra ako mys od drzania.

Adelku vitam aj ja,pozname sa.Som velmi rada,ze sa k nam pridala.

Ludka ja som Adelku vlastne spoznala podla jej pribehu,ktory ma tiez dojal viac krat k slzam ,a tak som jej napisala. 🙂

lulu723
22. máj 2010

Ahoj Leni ja som nejako nezaregistrovala preco isiel Davidko na operaciu a co mu operovali a preco? 😅 nejako som domotana z toho vsetkeho 😕

dada78
22. máj 2010

@janette4 zvyknem v sobotu sa zamotatať až do vaších končín, ale dnes ideme do Mesta na opáčky - malý Oliver má 9mes - tažke už nie až také baby,ale vždy nám do toho čosi prišlo 😒 strašne sa teším, zase troška zmena prostredia. Už som mala minule nutkanie ísť na "výlet" do Mesta ale v autobuse neviem,či by Maťo vydržal, on je teraz taký neposedný a zase vlakom neni som si istá,ako je urobené priechod na nástupište, síce šporťák neni až tak ťažký, ale aj tak, lepšie by bolo keby fungoval výťah čo tam robili ... božinku však som na stanici nebola odkedy som zistila,že som s Maťkom tehotná 😅 😕

@lienka55 ahojky, to Ste boli na pohotovosti ? zlatko malé, hlavne aby už nemusel viackrát ísť.

janette4
22. máj 2010

Adelka,snáď sa Lenka nenahnevá,že odpoviem za ňu-sú v nemocnici v BA,po operácii.

V tom MEste je to síce pekne spravené,aj pomerne bezpečne si myslím,je tam podchod,ale tých schodov..... 😝 keď som s malým v Meste,vždy! musíme ísť na stanicu pozrieť vláčiky,lebo on je na ne maniak.

michaela2410
22. máj 2010

V Meste uz nieje problem dostat sa na nastupiste, vytah uz funguje 😀 😀 😀

Adelka, mas to tazke, som si poplakala a dakujem bohu za zdrave deti, krásny ale smutný pribeh. Verim, ze teraz budu uz len tie vesele s martinkom 😉

janette4
22. máj 2010

Inak,Moni,to sa aj ja čudujem,že už je vidieť,čo čakáte,obzvlášť chlapčeka,lebo vajíčka zostupujú až okolo 5mesiaca 😕

Ludka,ja tiež chystám ísť s Maťom do Mesta vlakom,keď sa mu tak páčia,nech má zážitok.
a myslím,že sa o ňu nemusíš báť,bude mať zážitok,ani si na mamu nespomenie. 😀

moncika15
22. máj 2010

lulu, ja pojdem na 3D aj po 20tt 🙂 teraz sme boi v tom prvom termine od 13 do 15tt co sa robi
na 3D je to vidiet uz ovela skor. keby ste xceli vidiet foto tak mi napiste bo mam bloknuty album 😉

strasne bolesti krizov mam dnes, co sa uz nevystrem ci co 🙄 furt v kuse, an xodit, ani lezat.... mozu mi na to nieco dat aelbo ma poslat na rehabilitacie? 😨

lulu723
22. máj 2010

no ved prave Zanka ani sa na mna nepytala 😢 pekne sa vyblaznila zo segrankou aj jej zaspala v kociku.a vo vlaku zase uz bola nervozna,lebo uz chcela behat.idem pospratat a okolo 6 mi donesu moje drobatko.juuuj jak mi chyba a to len koly tomu,ze som snu nonstop a neni som na samotu zvyknuta.mne je lepsie snu 🙂

lienka55
22. máj 2010

Ludka ak sa nenahnevas necham si to iba pre seba,je to pre mna osobne a chodi tu vela ludi,ktori tu iba cumakuju. 😠

Adelka ved som ti spominala, ze ideme do nemocnice ,ale asi si zabudla, nas ,,spolocny problem,,. 😉

lulu723
22. máj 2010

oki Leni chapem tak nech je uz Davidkovi lepsie a nech ste uz doma drzim vam palceky,ale drzis sa statocne ja by som uz neviem co robila asi na stenu by som sa skrabala od nudy 😒

natsa
22. máj 2010

Ahojte.Adka tak som mrkla na tvoj album.Je mi uprimne luto čo sa vám stalo,pri takýchto veciach vždy plačem a hnevám sa aky je ten svet nespravodlivý.Ale zároven si hovorím že v nebíčku je možno lepšie,páčilo sa mi ako si to zobrala.

dada78
22. máj 2010

lenka, vedela som,že máte ísť,len si nepamätám termín 🙄 moj vykojený mozog 😠 tak nech Ste čím skôr doma 😉

@janette4 možno bude Matúško železničiarom,keď ho bavia vláčiky 😉
inak pri Maťkovi mi v 14tt povedali že je to jasný chlapec, tak sa pekne doktorke ukázal 😉

@moncika15 mňa tiež boleli v tehu kríže, niekedy som nevedela čo so sebou, stále som skúšala sed ľah a chodenie, mala som hematom tak som bola na rizikovom doma celý čas

moncika15
22. máj 2010

ja by som sed lah nezvladla a ked xodim niekedy ma az zasekne ze nemozem spravit krok 😔 mam po povedat durdikovy ci svojej obvodnej? neviem kto mi s tym poradi 😅

pozrite si moj fotoalbum mam tam brusko ked lezim 😀

dada78
22. máj 2010

@moncika15 jej tebe robí drobec také hrbolky ako mne Maťko 😵 ešte má moc pľacu tak cestuje 😉