Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

moncika15
26. jún 2010

ahojte 🙂
@natsa ked citam tvoje prispevky xyta ma panika, ze moje prvorodene bude xlapec 😅 vzdy som tuzila po dobrom tixom dievcatku a nemam predstavu ako budem zvladat xalana. dufam, ze sa nepoda na muza 🤐 😀

lienka55
26. jún 2010

Ahojte,
my mame dnes brigadu,takze stojim od rana pri hrncoch. 😠 Idem este upratat.Maleho mi prisla mamina zobrat,lebo vov vedlajsej dedine su furmanske koniky,tak isli pozriet. 🙂

janette4
26. jún 2010

ahojte.Monika a prečo si myslíš,že dievčatká sú dobré a tiché?Kamarátka má dcérku,rovnako starú ako Maťo a tá je aj za 5chalanov 😝 neboj,zvládneš aj chalana,kým sú malý,neni v tom rozdiel,vymýšľajú všetci rovnako 😀

ja som sa dnes rozhodla,že po roku skúsim spraviť koláč z kysnutého cesta.Mne to kysnuté moc nejde a vždy,ked sa mi nepodarí,sa zapoviem,že najmenej rok ho robiť nebudem.Robila som marhuľový "báleš" a kakaovník.ten marhuľový vyzerá dobre,ale kakaovník mám akýsi suchý 😝 ☹
chlapi spia,ja som zase prala,sadila kvety do závesného kvetináča-už 2krát mi ich vyplavilo,tak dostali poslednú šancu 😒 a idem trochu upratať,lebo je tu jak po výbuchu.
prajem vám krásny,slnečný víkendík 🙂 😉

moncika15
26. jún 2010

@janette4 nejako mam viac vstah k dievcatkam ako k xlapcom 😅 😝
s mamou sa xystame upiect tortu, otec a moj muz mali meniny... spravime podkovu a kazda sa vyblazni na polovicke svojho oslavenca 😀 nemate nejaky recept ? zatial to vyzera na piskotove cesto 😅

lienka55
26. jún 2010

@moncika15 jeeej Moni to je pekny napad. 🙂
My sme dnes riadne unaveni vsetci,ale stihli sme si aj grilovat,mamina so segrou boli vynsovat poloviciakovi.Maly skonal a zaspal o 20.30h. co u neho nebyva,ale nespal poobede.Tak uz mam veget konecne. 🙂

natsa
26. jún 2010

@moncika15 aj ja som chcela dievčatko ktore by bolo krásne ako obrázok,ktoré by malo dlhe vlasky a krasne šatočky,ale som rada aj za chlapca,tak už sme doma boli sme mame gratulovat,moja potahovka bola na chut dobrá,plnka bola z ladových gaštanov ale Z MMF sa mi moc dobre nepracovalo.
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7420
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11215

janette4
27. jún 2010

Ahojte.Dnes som prvááááá 😀
@moncika15 aj ja som hrozne chcela dievčatko,aj som bola trochu sklamaná,keď povedali,že chlapec,ale keď sa narodil,vedela som.,že by som ho nevymenila za žiadne dievčatko.
teraz sa radšej spolieham na to,že to bude zase chlapec,aby som potom nebola sklamaná.a ak by to bolo predsa dievčatko,aspoň budem mať dvojnásobnú radosť.

natsa
27. jún 2010

No tak ja som druhá.Tak mám maleho preč,polovičiak v práci,malý pride až večer.tak je mi hej.pečem kačicu,teraz mi smrdi po celej chadži,ja ju nemusím.Pojdem poupratávat,utriet 100 ročný prach a poumývat kuchynsku linku a ked mi vyde čas a budem ešte vládat tak okná poumývam.
Prejem krásnu nedelu.
@janette4 ja ti strašne prajem to dievčatko ale zasa mat chlapca je asi troška praktickejšie ked máš chalanske veci

moncika15
27. jún 2010

tretiaaaa 😀
@janette4 ja som toho xlapca brala najprv ako krivdu, ze tolko sme na to cakali a nakoniec je tam xlapec 🙄 brala som to tak ze zabera miesto dievcatku... no sprosta som bola 😀 samozrejme ze ho lubim najviac nasvete a neviem sa ho dockat kedy ho vystiskam 😵 😵 😵
drzim palce nex je tam dievcatko, bolo by pekne mat parik 🙂

@natsa neprides umyt okna aj k nam. ja som velkonocne upratovanie uz nestihla 😅 do decembra cez ne ani vidiet nebudeme. muzovi to nezverim lebo by vyzerali este horsie ako teraz 😀 😀 😀

natsa
27. jún 2010

@moncika15 ked mi vide čas tak určite pridem 😀 Ja som to tiež tak trocha podobne cítila.Teda tiež som chcela dievča ale vravím si ved aj chlapec bude fain.ked som išla do porodky tak som vedela že to bude chalan ale v kutiku duše som čakala niečo ine,mala som aj neutralne veci.ked mi povedali že je to chlapec tiež som bola sklamaná ale trvalo to len chvýlu pokým mi ho neukázala.Hned ma prešla tužba po dievčatku,trocha som sa pred sebou hanbila.a už by som ho nevymenila za žiadne dievča,je naše a lubime ho najviac na svete

michaela2410
27. jún 2010

ja som bola sklamana, ked mi pri druhom povedali chalana, ale lubim oboch najviac na svete, aj ked su niekedy priserne neposlusni... 😎 😎 😎 a mam pocit, ze s chalanmi je to aj lahsie potom v puberte... 😀 😀 😀

janette4
27. jún 2010

Miška,aspoň nám neprídu domov tehotní 😀 😀 😀

michaela2410
27. jún 2010

@janette4 😀 😀 😀 😀 😀

moncika15
27. jún 2010

@natsa zajtra idem na morfo UTZ tak vam mozno pridem povedat ze to bude baba 😅 😀

@janette4 presne to iste ma napadlo 😀

lienka55
27. jún 2010

Ahojte,
my sme dnes mali celkom peknu nedelu,doobeda som nevarila,zostalo zo vcera.Boli sme na nakupe v Tescu,a potom sme isli svokrovi vynsovat.Maly opat poobede nespal,takze uz spime.
Co sa tyka tych chlapcov,tak si ani neviete predstavit ako som ja chcela dievcatko,no ale co uz,tiez by som ho nevymenila za nic na svete.Uz sa iba spolieham ze druhe baba. 😀 Aj ked teraz uz viem,ze to bude chalan,tak mozno do tretice. 😀 😀
@moncika15 a ty uz vies ze to bude chlapec,nieco mi uslo??? 😉
@janette4 ale ti nasi chlapci sa pricinia o to otehotnenie. 😀
@natsa a kde si mala Danka???

moncika15
27. jún 2010

@lienka55 tak to ti teda par tt uslo 😀 mam to povedali na 3D v 15tt ale to si mala ine starosti tak sa necudujem ze ti to uslo 😒

lulu723
27. jún 2010

cavte baby a tehulky 😀 tak dnes tato napustal bazen a mala sa tam vevalila a nechcela ist prec tak sa tesila,ze tam bude voda az jej teda pustil tu vodu a chvilu sa tam clapkala obuta a aj oblecena potom sa stihla ostriekat a mala uplne mokre nozky tak uz sa aj pratala odtial 😀 isla spat o 10 vstala o 12 co mi aj vyhovovalo,lebo sme isli k mojmu dedkovi do Beckova a na hrob babicky,lebo uz to bolo 15 rokov co zomrela 😒 aj som povedala Erike,ze tuto baba buva tak nech jej posle bocku a nech jej zakyva tak kyvala o 106 aj bocenovala no zlata bola 😵 a potom sa najedla ceresni a jahod a zmrzliny a kade coho potom nic nechcela jest 😠 aspon sa tam vyjasila a ja som bola na rebriku a trhala ceresne a mala normalne po mne isla liezt tak uz som aj andela volala,ze nech ju ide zobrat. 😝 bol to krasny den,ale idem spat,lebo asi mi odpadne chrbtica jak ma strasne boli ☹

moncika15
27. jún 2010

@lulu723 napinavy den si mala 😀 pockaj co to bude zajtra po tyx ceresniax,jahodax a zmrzline 😨
mna tiez neuveritelne bolievaju krize, aj dnes som liezla z postele jak 90rocna babka same och ach jej juj 😅 😀

lienka55
27. jún 2010

@moncika15 tak to mas pravdu,asi pri tych mojich starostiach mi to uslo. 😉

ostrovcacka
27. jún 2010

Caute baby,tak ja som dnes asi posledna,cely vikend som nemala kedy pisat,vcera sme boli s Jarabicou a detmi v TN,bolo fajn Vaneske som kupila prsiplast taky super ze zvnutra je aj podsity takou teplou latkou akoby dekou a este zhanam gumaciky,mali ale staly 15 éčiek a to sa mi zdalo veru vela,neviete o neakom lacnom obchode v Meste kde by som ich mohla kupit?a dnes sme zasa boli u nasich vo Bzinciach lebo otec bude mat v utorok meniny tak sa bolo cosi popit a grilovalo sa,ale ja som robila sofera tak ja si to vynahradim az na chate 😝 a ozaj Ludka ty si davaj pozor na tom rebriku aby ste si neublizili,ozaj mala sa dnes u nasich napchavala hrachom tak uvidime co to budu ake prdy zajtra 😕 dufam ze ju nebude boliet brusko tak caute dobru

moncika15
27. jún 2010

@ostrovcacka nie si posledna 😅 myslim ze v tescu som videla male gumaciky a nestali vela.

lulu723
28. jún 2010

@moncika15 moni no sak rano uz som aj letela na wcko 😝

janette4
28. jún 2010

dobré ránko babule.

@moncika15 v tesku stoja 15€.tiež som ich obkukovala,ale bebola som ochotná dať toľko.

@ostrovcacka ja mám od tejto pani,keď sa s ňou dohodneš,chodí predávať každý štvrtok na Turú na jarmok,môže ti ich doniesť priamo tam:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=9396

janette4
28. jún 2010

no a nie na jarmok,ale na tržnicu 😀

lulu723
28. jún 2010

baby tento bazar co je tu na konikovi je super 😀 len ked mi dojdu veci andel ma asi zabije 😝

janette4
28. jún 2010

@lulu723 😀 😀 😀

janette4
28. jún 2010

@lulu723 čo si si pekné objednala?

natsa
28. jún 2010

ja som kupovala na MY u čínanca stáli 8€

natsa
28. jún 2010

baby kolko vypiju vaše deti za den čajiku náš maly asi 6 fliaš a za noc 3,zda si mi to byt moc tak som išla dnes doktorke nech mu vyšetria krv,dala som ešte malemu zistik krvnu skupinu tak tam zaplatím 600sk

jarabicka
28. jún 2010

Pekné popoludnie baby, Kubko mi už tak pol hodku spinká, tak idem na vás nakuknuť 😉
... ráno sme boli na chvíľu vonku, lebo ved je krááásne, spapali sme polievočku /resp.snažili sme sa ju papať 😒 /, akosi nám posledné dni vôbec nechutí papať, Kubenko je síce v papaní hrozný prploš a keď nerobíme celá rodina opičky a bláznov zo seba,tak sa naše veličenstvo 😀 😀 ani nenaje 😠 ...babka už vravela, že keď Kubko odrastie, tak sa hlááási k Radošincom 😀 😀 😀 ...no a cez víkend keby nás niekto sledoval, tak nás rovno nasáčkujú celú rodinu do auta a berú na psychiatriu 😀 😀 😀 😀 😀 ...dedko zavýjal robil psa, babka bola mačička, ocinko baran, švagrina huska a švagor kohut, každý niekoho napodobňoval a tak sme jedl, resp. Kubenko na nás pozeral či nám hrabe 😀 😀 😀 bola aj švagrina aj švagor, tak sa každý snažil, len aby Kubenko papenkal....niekedy chce kľud a niekedy sa naje, len keď ma divadelné predstavenie 🙂

...dnes budem žehliť a prichystávať nejaké veci na dovolenku, dúfam že Kubenko bude OK 😉