Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mata_murkova
18. aug 2010

@natsa Danko je sikovny chuap🙂

janette4
18. aug 2010

Ahojte.Baby,tak ste sa rozpísali,že neviem,na čo mám skôr reagovať.

@mata_murkova vitaj medzi nami.vidím,že si takmer presne mesiac predo mnou.a odkiaľ presne si?
@moncika15 božinku,tak je riadne skoro.ale verím a držím palčeky,aby malinká bojovala a bola z nej krásna baba. 😉

@moncika15 ja som si v lekárni kupovala:lieh-ten sme používali od prvého dňa na dezinfekciu pupčeka,,fialovú vodičku(a využili sme ju ešte nemal ani 2týždne),sterilné gázové štvorčeky, vatové tyčinky, detské manikúrové nožničky,teplomer, rektálnu tyčinku,krém na ritku,na čistenie nošteka Libenar,nejaké kvapky na prdíky-pre istotu-najlepšie nám vyyhovoval Espumisan.v drogérke:vlhčené utierky,podložky na prebaľovanie,plienky.Koztmetiku som mala dopredu kúpenú Bubchen,ale malý mal a stále má suchú pokožku,takže pre nás bol neprijateľný,tak sme prešli na Johnson a ten používame doteraz.

@natsa Ivetka,nástupom na materskú ti končí rodičovská a na prvé dieťa už nedostávaš ani cent,dostávaš len materskú a potom rodičovskú na druhé dieťa 😒 Ľutujem mamičky,ktoré majú veľmi malý rozdiel medzi detičkami,napr.okolo roka 😝
my sme boli doobeda gratulovať švagrinej,dnes má meniny,svokre som odmietla ísť,tak išiel polovičiak sám,ale za 5min.bol doma,vybavil to medzi dverami 😀 .poobede prišla kamoška s Maťovou frajerkou,pred chvíľou odišli,uťahaná som jak kôň. 😝

lienka55
18. aug 2010

Ahojte,
prisla som sa rozlucit,zajtra odchadzame do Tatier,do nedele.Este idem rano do poradne,tak drzte palce. 😉

@mata_murkova vitaj medzi nami,odkial si presne???

moni no tak to pekne sa poponahlalo na svet drobca male,co sa stalo,preco?ale vela deti sa tak narodi a su z nich potom normalne deticky ako ine ostatne,aj ja mam takeho bratranca.

michaela2410
18. aug 2010

@moncika15 ja ked som mala tomasa, tak tam bola tiez jedna maminka, co porodila v 26tt, takze lente satocky tehotenske, co si dala usit jej nakoniec boli nanic...ale maly bo riadny chlap a tiez bol celkom v poriadku...ale ako dopadli uz neviem, lebo je som odchadzala skor ako ona...ale mala pekny datum 04.04.04 (4.4.2004) 😉

michaela2410
18. aug 2010

@mata_murkova aj ja ta vitam, vidim, ze uz tu je viac tehotnych nez netehotnych 😀 😀 😀 zeby som sa aj ja na to dala?...fuj, co ma to napada 😒 ale muz by sa potesil 😀 😀 😀 mne vsak dvaja stacia, ale ako sa hovori, nikdy nehovor nikdy

lienka55
18. aug 2010

dievcata tuto tabulku som hladala dlho,nemohla som ju najst,tak som si ju sem ulozila. 😉

moncika15
18. aug 2010

@michaela2410 hlavne moc nekric lebo aj tebe zacne konik odpocitavat tt 😀

dada78
18. aug 2010

@moncika15 čo sa týka kozmetiky, pre Maťka tak ako Ti radila Lenka mám Johnsons s dávkovač, super vec, teraz sa už sprchuje a je to výhoda, v jednej ruke ho pridŕžam, do druhej nadávkujem 😵 na zapareninky u nás zaberá Rybilka,Sudokrém akosi nie 😕 nechápala som prečo. potom všetko čo písala Žanetka, tie prebaľovacie podložky som si brala aj do pôrodnice, dala som si ich prvé dni pod seba, nemala som hneď zašpinenú posteľ 😉 UM som popredu nekupovala,to sa dá kúpiť aj z pôrodnice v nejakej lekárni, tuším budeš rodiť v TN, tam je určite nejaká otvorená aj v nedeľu.
@mata_murkova vitaj 😉 😉 teraz máš akurát krásnu polku pred sebou, už je to poznať že si tehu, aj Ti bývalo zle na začiatku ?
@jarabicka krásne fotečky z oslavy, Jakubko bol určite hviezda 😉
@natsa Danielko je šikulka, zachvíľku bude bez plienok 😉
@ostrovcacka ja som tiež genciánovú vodičku - fialovú vôbec nepotrebovala ani ju nemám kúpenú 😕 niektorí ju dokonca neodporúčajú --- ale to je tak,čo doktor to názor !
@lienka55 krásnu dovolenku 😉 😉 😉 😉 nech Vám výjde počasie 🙂

natsa
18. aug 2010

Dievčence velmi pekne vám dakujem za Dankovu pochvalu.Radujem sa ako malá že chce chodít na nočník a že mám šikovné a rozumne dieta.Niekedy je jak z divých vajec ale už si kopu veci da vysvetlit.ako napr.dnes ráno.Zakaždým ma tahá z postele no mne sa nikdy nechce ved to poznáte.tak ked nejdem tak spustí hrozný krik a vydobíja si to na silu.No dnes som mu povedala že nech ide do obyvačky nech si pustí telku a že nech pozerá rozprávky že za ním za chvýlu prídem.aj si telku zapal a sedel na gauči a čakal.
tie podložky som mala aj ja je to dobrá vec,bravala som si to aj do poradne.Fialovu vodičku som mala tiež kupenu ale v porodke mu hned odtrhli pupík tak sa mu to hojilo krásne tak som to ani raz nepoužila.
UM? umelé mlieko?a to je na čo dobré mat v porodke?ja som mala to štastie že som to nikdy ani nekupovala.

mata_murkova
19. aug 2010

takze cafte baby no presne som zo starej turej ale s polovickou sa chceme stahovat do lubine kde trosku opravujeme chalupu, drahy tvrdi ze na konci mesiaca sa mozme nastahovat ;D:D:D ale si neuvedomuje ze este neni nicc spravene vyzera to tam ako na stavenisku bez vody elektriky a pod..no ale plan je tak snad do konca roka budeme byvat.
je super taketo forum teraz nasavam same infosky a zistujem co mi este chyba🙂
asi si myslite ze mi sibe ked sem pisem o piatej rano ale ako cakam drobca vobec nemozem spavat. tak rano stiham kuknut co je nove a o 7mej hajde do prace🙂
ja by som vam tiez poradila aky kremik aku vodicku ale este som v tom neni celkom zbehla🙂

@dada78 poznat to uz je uz mam pekny lavorik pred sebou🙂 zle mi nebyvalo teda ako sa to vezme neutekala som na zachod ked som sa nadychala cerstveho vzduchu a pod. nevracala som ani raz za to ma dobre potrapi zaha a to uz cakam kedy na wc pobezim inak v pohode vsetko zvladam🙂
@michaela2410 sa mi paci ze mas dve a pripustas aj tretie baby co su okolo mna po prvom porode zavrhli uz akekolvek deti tak ma strasia... radsej sa vyhybam takej spolocnosti:D

lienka55
19. aug 2010

Dobre ranko,
aj ja este stiham sem nakuknut a docitat vas.Uz som bola na rozky a idem sa osprsit a hajde k dr.
co sa tyka este fialov.vodicky tak my ju pouzivame este aj etarz ked je treba. 😉

@mata_murkova nesibe ti 😀 ,mavame tu take ranostajky. 😉
@natsa Ivetka a to umel. mlieko som nemyslela do porodky,ale nechat si ho doma. 😉

Majte sa tu krasne,a nepopiste toho vela,aby som potom stihala citat. 😀 😉

kaktusik007
19. aug 2010

no toto je strasne...
@mata_murkova tu ma uvitaci vybor, a ja nic ☹ ale to bude asi tym ze ja som sa slusne neopytala, ci vam sem mozem vliest... oki, tak sa pytam.... babyyyy, mozem sa pridat??? 😀 😀 😀

michaela2410
19. aug 2010

@mata_murkova ja nepripustam, vsade to zavrhujem, ale manzel by chcel este dievcatko...ale uz mame svoje roky, tak neviem...a mne dvaja bohato stacia 😀 a inak vstat tak skoro rano je super, ked bol starsi maly, tak pravidelne vstaval o piatej, pol siestej...a o osmej som mala vsetko porobene, pozehlene, uvarene...bolo to super, ale teraz sa mi veru nechce a uz sa hrozim toho, ze zacnem vstavat o siestej, robit desiatu tomasovi do skoly (to som doteraz nemusela), vsetkych pobudit a vychystat...este aj manzela 😀 ktory je strasne lenivy na vstavanie 😒
@kaktusik007 jej jasne ze ta vitame, len ja som tu jeden cas nechodila a nebola som si ista, ci si tu uz predtym davnejsie nezavitala, kedze nikto iny nereagoval, myslela, som, ze uz ta tu poznaju...tak prepac a este raz, vitej medzi nami 😀 😀 😀 😀

michaela2410
19. aug 2010

@moncika15 ja som umele mlieko tiez popredu nekupovala...ved ak by si aj mala nejake problemy s kojenim, tak neviem, ci ti by ti dr. nemala poradit, ci takemu novorodeniatku...ja som umele mlieko pouzivala pri tomasovi az od nejakeho piateho mesiaca a u lukasa to uz ani neviem, ale tiez az ovela neskor...

michaela2410
19. aug 2010

no, idem nieco robit, lebo musime ist este tomasovi nakupit nejake veci do skoly 😉

natsa
19. aug 2010

@kaktusik007 samozrejme že možeš tak ahoj medzi nami.Ja som si myslela že si si náhodne prečítala naše temy a že si len tak poradila.
@mata_murkova ja som mala to iste vnoci som nemohla spávat mala som to uplne otočené.Ešte že som nechodila do roboty.
polovičiak dnes ráno vymyslel že pojdeme zajtra do cirkusu.ja že reku nemusíme nikam chodit to máme aj doma.

dada78
19. aug 2010

@natsa 😀 😀 😀 pohotová odpoveď drahému😀 😀 😀
@mata_murkova keď ma zbadáš na Turej tak sa kľudne prihlás, my tu tiež bývame 😉
@kaktusik007 ja som si tiež myslela, že sem chodíš už dávnejšie, ja som sa pridala len nedávno, tak vitaj, neni si aj Ty z Turej ?

kaktusik007
19. aug 2010

@dada78 no som, sak ta poznam z videnia 😀 - ale v 18tich som odisla do blavy, a po 10tich rokoch som sa vratila sice do okresu, ale asi tak cca 20 km od turej 🙂
tak dakujem za privitanie 😀
@natsa to s tym cirkusom je dobreeeee 😝

michaela2410
19. aug 2010

@natsa aj ja by som chcela ist s chalanmi zajtra do cirkusu 😎 ale super odpoved drahemu... 😀

natsa
19. aug 2010

@michaela2410 tak sa tam stretneme,To vieš doma to máme zadarmo

michaela2410
19. aug 2010

@natsa ale vyzera, ze tu maju aj zvieratka, to sa detom najviac paci...

jarabicka
19. aug 2010

Čaves dievčence, tu sa to akosi hmýri novými tvárami 😉 to je super, že sa to rozrastá 😉 Kaktusik, Maťka vitajte medzi nami 😉
Maťka ty ideš bývať do Lubine??? 🙂 a kde budete bývať??? fíííha, pomaly pol partie z koníka bude z Lubine 😀 😀 😀 vy ostatné sa tu nechcete nasťahovať???to by sme mali stretkááá každý deň 😉 to je super, aspoň sa to tu trocha omladí a pribudnú mladí ľudia 😉 a inač v Lubini je super bývať, že Janka, Ľudka 🙂 😉 😀 ...tak sa tu máááme super, môžte nám závidieť 😉 😉 😉 😀
...ja akurát balím čo-to na cestu na východ, polovičiak išli aj s dedom, aj s malým na ringloty, tak donesú maminke robotu, aby náhodou nemala prestoj 😀 😀 😀 😝 😝 😝
...noo, tak ja utekám pokračovať, ešte tu zablúdim, hodím čo-to do kufra a mrknem na koňa, musím využiť čas keď mi Kubko s tým nepomáha 😉

lulu723
19. aug 2010

@jarabicka jasne Evka 😀 😀 😀 fakt sa tu dobre byva a ked sem pride aj Matka tak uz budu v Lubine dalsie 4 babetka tak sa nam to tu pekne bude rozrastat a aspon skolku nezavru 😀
@mata_murkova ja bude rodit tiez v TN ako nasa Monicka 😉

michaela2410
19. aug 2010

@jarabicka hm, skoda len, ze ten moj poloviciak nechce ani pocut ist byvat niekde mimo mesto...ja by som sla hned, a hocikde... 😎

janette4
19. aug 2010

ahojte.
@natsa Ivetka,ja sa vždy rehocem na tých tvojich odpovediach polovičiakovi 😀 😀 😀

@lulu723 aj ja idem do TN rodiť 🙂

ja som dnes akási o ničom,celý deň ma bolí brucho,akurát som prišla s malým z vonku,idem ešte uvariť granadír,lebo nemáme doma už ničoho .Zajtra ideme do Nitry na Agrokomlex,malý je maniak na traktory,bagre a pod.stroje,tak myslím,že sa mu tam bude páčiť.a v sobotu prídu na celý víkend moji rodičia aj bratia,lebo robia dlažbu v kuchyni,tak tam nemôžu chodiť.

kaktusik007
19. aug 2010

@moncika15 som ta prave nasla v teme latkovky, som nevedela ze aj niekto z tejto temy prepadol tej zavislosti 😀 len pockaj, az sa ti krpcek narodiii.... co bude potom 😀

inak, trencianska porodnica je uplne najsamlepsia volba 😀

katren
19. aug 2010

Ahojte maminky, viem, že je to asi mio témy, ale mohli by ste mi poradiť s vašimi skúsenosťami s gyn.dr. v NM? Chela by som svoju zmeniť, ale neviem, kam by som išla. Moc ďakujem. Katka

moncika15
19. aug 2010

@kaktusik007 ja som na to dnes prisla tiez. zajtra si o tom popiseme teraz ma muz vyhana 😀

moncika15
19. aug 2010

@katren predpokladam ze xodis k dr kourilovej 😅 aj ja som xodila a tiez som si tu pytala radu. presla som dr. durdikovi a az na jeho slabu komunikativnost som spokojna 🙂