Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
7. sep 2010

@ostrovcacka Jani,ale sak ma uz neospevuj tolko,kazda zena je krasna ked je tehulka 😉
@natsa Ivetka ja som chcela malu dat len na nejake 2-3 hodky doobeda do skolky,ale musim pockat asi do toho decembra a znova sa opztat a ked nie tak az potom teda na ten zapis ist,aby od buduceho septembra nastupila.len sa obavam,ze tam uz nebude chciet ist ked uz budeme mat maleho 😒 ved aj vcera brala zo skolky jedna mamina malu,ktora bude mat 4 roky a strasne plakala,lebo doma maju este jedno dievcatko ktore bude mat este len 2 roky aj to neviem kedy.a inac asi vycitila aj pristup tej nasej riaditelky tak sa ani necudujem,ze tam nechcela ostat 😠
@kaktusik007 gratulujem k ♥ a 1 cm 😀

no pojdem do obchodu aj ked sa mi v takomto pocasi nikde nechce ist,ale chlebik nemame a nejako sa uz dogulam 😀

kaktusik007
7. sep 2010

@lulu723 v akom pocasi,???? tu je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasneeee 🙂

ostrovcacka
7. sep 2010

U vas je krasne u nas taka hmla ze by sa dala krajat 😒

dada78
7. sep 2010

ahojte, hlásim sa po pár dňoch odmlky, boli sme na svadbe v sobotu a včera bol ešte MM doma,tak som sa k PC ani nedostala 😕
@lulu723 ešte stále 2v1 ? som na Teba myslela, že zmeškám prvé správy ... super,že som o nič neprišla, inak verím,že tie najposlednejšie dni sú najhoršie, každá to chce mať rýchlo za sebou, tak už môžeš 😉 😉 😉 😉 😉
@kaktusik007 gratulujem k // teda toľko tehuliek, super !!!!!
@ostrovcacka na Turej vyšlo slniečko ale uvidíme dokedy, aj včera bolo doobeda pekne a na obed už lialo 😒
skúsim aspoň dočítať koľko toľko 😉 😉 😉 no a dve fotečky zo svadby pridávam 😎

janette4
7. sep 2010

ahojte.
@kaktusik007 gratulujem k srdiečku,a k 1cm. 😉 je to super pocit,keď ti dr.povie,že srdiečko bije,že? 🙂

@lulu723 ako píšeš to srdiečko? 😨

janette4
7. sep 2010

mali by sme dať stretko,aby sa aj na
@betina1984 nejaký ten tehu vírus nalepil.pri toľkých tehulkách pokope by ju to asi neobišlo 😀 😀 😀

ja som bola dnes na poradni,všetko je ok,srdiečko bilo o 106,mám mať naďalej kľudový režim 😀 😝 a ďalšiu mám o mesiac.akurát sestrička pozerala,že som pol kg schudla,ale že to nevadí,že bábu dávam všetko.

lulu723
7. sep 2010

tak a ja som sa uz dokotulala domov bola som v obchode a zaplatit seky za fon,aby ma nevypojili ked budem v nemocke 😅 nejako ich zabudam platit,ale uz to je zaplatene tak je fajn.isla som kupit ten chleba a pozrela som na Zuzku tehulku tam som bola ale pol hodky a islo sa domov.teraz je tu pekne tak sa mala hra vonku v piesku a ja idem niejaku polievku uvarit a upratovat obyvku,lebo po malovani sa tam neda ani hnut 😖
@janette4 das si lave Alt a stlacis 3 ♥ 😉

janette4
7. sep 2010

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lulu723
7. sep 2010

@janette4 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janulka610
7. sep 2010

@lulu723 ahoj som tu nová a ako vidím, tak ty to máš už naozaj len za pár. Chcela by som sa ťa opýtať čo všetko si berieš do pôrodnice pre seba a pre bábo. Tie zoznami čo mám sú nejaké dlhé a aj sa odlišujú, tak mám z toho guláš.

lulu723
7. sep 2010

@janulka610 Ahoj no teda stale nove tvare su tu.moc sa tesim 😀
no a ja mam zbalene:2 kojenecke podprdy a aj vlozky do podpr.,zupan,3 koj.kosele,uteraky,hygienicke potreby,vlozky na noc a mam aj take 2 podlozky kebyze moc krvacam,aby som im to tam nezaspinila,slapky,nohavicky,ponozky ,nabijacku na fon,krizovky,a pre maleho plienky vlhcene utierky a tycinky do usiek. 😉

janulka610
7. sep 2010

@lulu723 moc ti ďakujem. a plienky len jednorázové? Kde plánuješ rodiť?

lulu723
7. sep 2010

@janulka610 ano jednorayove.ja budem mat prcka takze mne stacia pamersky 2-5kg 😉 a idem do TN

a vcul si idem este vychutnat poobednajsi spanok.moyno aj posledny ☹

@janette4 Zanka keby cosi tak mas napisat mywiel IP,lebo ona moc do juloviek nechodi oki? 😉

janulka610
7. sep 2010

@lulu723 tak moc dík a dobre si odpočin

ostrovcacka
7. sep 2010

Len na rychlo som sem nakukla,vitaj medzi nami Janulka, Dadka malinky je zlatucky, ja skusam robit srdiecko ale nejde mi to, uz musim idem zehlit mam toho vela tak sa idem zrelaxovat 😀

kaktusik007
7. sep 2010

ahojte, diky za gratulacie, a skusam: ^~ˇ^˘˘°°°°˛˛˛```˙˙˙˙´´´˝˝˝³³³³³²²²²¡¡¡¡¡€€€¼¼¼½½½¾¾¾‘‘‘’’¥¥×××׬¬¬¬³¤²²¡ no srdiecko nie je ani jedno 😠

😀

lienka55
7. sep 2010

Ahojte,
tak ja som od 04.00h rana hore,maly zacal plakat strasne ze ho boli usko,stale si ho chytal.Tak sme uz nezaspali a utekali rano hned k dr. Pozrela ho,ale vsetko je ok,iba to tam v usku mal vraj torsku cervene,tak nam predpisala klapky a aj do nosteka aj do ust na odhlienenie.
Tak dnes sme ani v skolke neboli.

@kaktusik007 aj ja gratulujem k srdiecku,ja kedze mam problemy,tak ja cakam na kazdu poradnu ci bude vobec bit??? ☹ My uz mame 5,5cm.
@dada78 dadka aj na teba by sa to uz mohlo nalepit ked je tu tolko tehuliek. 😀
@janette4 a preco musis mat kludovy rezim aj ty mas nejake problemy???Nespomynala si. 😉

lienka55
7. sep 2010

Ahojte,
tak ja som od 04.00h rana hore,maly zacal plakat strasne ze ho boli usko,stale si ho chytal.Tak sme uz nezaspali a utekali rano hned k dr. Pozrela ho,ale vsetko je ok,iba to tam v usku mal vraj torsku cervene,tak nam predpisala klapky a aj do nosteka aj do ust na odhlienenie.
Tak dnes sme ani v skolke neboli.

@kaktusik007 aj ja gratulujem k srdiecku,ja kedze mam problemy,tak ja cakam na kazdu poradnu ci bude vobec bit??? ☹ My uz mame 5,5cm.
@dada78 dadka aj na teba by sa to uz mohlo nalepit ked je tu tolko tehuliek. 😀
@janette4 a preco musis mat kludovy rezim aj ty mas nejake problemy???Nespomynala si. 😉

ostrovcacka
7. sep 2010

Tak uz som sa zrelaxovala 😀 nebolo toho zehlenia az tolko ako to vyzeralo ale dalsie dve pracky sa susia a este mam plny pradlovy kôs,akosi sa toho pradla nemôzem zbavit to je hrozne mala je stale ako take male prasiatko a teraz ked je blbe pocasie tak to zle schne,volala som s Evkou to nie je nic nove ale hovorila mi ze maly teplotuje,pozeral ho aj lekar ale ze je v poriadku a asi to je zo zubov lebo aj hnackuje 😖 joj Lulu aj ja by som si veru isla pospat aj by som mohla len potom by mi robota stala a len by sa mi to kopilo ako s tym pradlom,dnes su bola aj svokra a bola s malou trocha na prechadzke a potom mi na truc nechcela zaspat to vzdy robi ked ju necham s niekym inym krpec maly no uz musim zasa ist uz krici o dusu a to nespala ani hodku ahojte

lulu723
7. sep 2010

juuuj ako som sa dobre vyspala 😀
@ostrovcacka Janka ved robota ti neutecie a treba si aj oddychnut a nacerpat energiu 😉 sice ja uvarim len polievku,lebo sa mi vtedy nechcelo a hadam este niekde utriem prach a koncim.proste sa mi nechce,lebo aj chrbat ma dost boli a nebola by som rada kebyze ma to chyti v noci.radsej nejako rano nech ma to drapne,aby mama mohla prist.chudatko aj v noci je v pohotovosti 😀

janette4
7. sep 2010

@lienka55 tak aj vy rastiete.Kľudový režim mám mať kvôli tomu,že ma hrozne bolievalo bruško,niekedy som nevládala ani chodiť a tvrdlo mi.ale to z toho,že som stále s malým,naháňam sa po ňom,naťahujem....ale beriem to magne B6 a je to lepšie,akurát keď viacej chodím,tak ma to dosť bolí.
mne už prišli výsledky tých tripletestov na Downov syndrom a mala som 1:1000.pri Maťovi som mala 7500,ale vraj je to v poriadku,tak asi hej.a podľa ich výpočtov by mal byť termín 27.1.,lebo bábo je o týždeň väčšie.to by bol inak celkom fajn dátum,26.má manžel narodky.

@lienka55 na to srdiečko aj ja vždy nedočkavo čakám

@janulka610 vitaj medzi nami.ty už to máš tiež za pár...týždňov

@kaktusik007 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

janette4
7. sep 2010

@lulu723 keď som čakala Maťka,mama posledný týždeň spávala s telefónom na poduške 😀

janette4
7. sep 2010

@lulu723 ja som aj tak plánovala,napísať je IP,lebo viem,že do júloviek chodí máličko.a samozrejme napíšem aj do Trenčanskej témy 😀

janette4
7. sep 2010

baby,boli ste niektorá v TN na 3D u Jankovského?neviete koľko sa platí?my sme boli v Hlohovci,Miško chce,aby sme teraz išli do TN,že je to bližšie,ale neviem,s Hlohovcom som bola spokojná

michaela2410
7. sep 2010

@lulu723 len som sem mrkla a ty si este tu???? 😕 😕 😕

michaela2410
7. sep 2010

precitam vas inokedy, lebo dnes to mam nabite, len som tu hladala jednu adresu, tak som mrkla, ci tu este ludka "strasi" 😀 😀 😀

lulu723
7. sep 2010

@michaela2410 Miska 😀 😀 😀 😀 😀
@janette4 Zanka plati sa 50€ za 3D,ale ked si to tak zoberies tak to mas taku istu sumicku kebyze cestujes do Hlohovca.mne robil 3D Hlavacik je to super chlap len niekedy je dost naladovy ja som ho zastihla v dobrej nalade.spravil nam 12 fotiek a 16 videi,aby sme videli ako sa maly hybe.a napriklad kamoske spravil len nejakych 12 fotiek a bolo vybavene

lulu723
7. sep 2010

@kaktusik007 pekne sistlac lave Alt a 3 a musi to ist ♥ 😉

moncika15
7. sep 2010

@lienka55
@janette4 a uz citite pohyby ci stale take neurcite mrvenie?ja som sa tiez bala toho srdiecka, na poradnu kedy som ho mala prvykrat zacut som isla s tym ze aj tak tam nebude 😔 nemohla som uverit ze som vobec tehotna po takej dlhej dobe 😅 teraz som kludnejsia ked sa drobec mrvi tak viem ze srdiecko byt bude 😵

silvinka78
7. sep 2010

Ahojte mamičky.Konečne mám chvilku napísať vám.23.8.2010 sa nám narodil synček Šimonko,48cm,2780g.Je taký úžasný a sme šťastý,že ho máme

lulu723
7. sep 2010

@silvinka78 jeee gratulujem k drobcekovi tesim sa.normalne som na teba zabudla 😅