Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

dada78
16. sep 2010

keby ste niektorá mali problém s dojčením,táto maminka je laktačná poradkyňa a robí to zadara tu na MK:
https://www.modrykonik.sk/forum/laktacna-poradna/vsetko-o-dojceni/

lienka55
16. sep 2010

@natsa 🙂 🙂 🙂

janette4
16. sep 2010

@dada78 o nej viem,ale v takejto veci podľa mňa nie je nad osobný kontakt. 😒

janette4
16. sep 2010

@natsa no veľmi dobre.už len pozrieť ten čínsky kalendár,kedy to vychádza na to dievčatko.

moncika15
16. sep 2010

@natsa to o tom fajceni si hovorila o hlavacikovi ze? 😅 😀 aj mojho spucoval, ze spermiogram na nahovno, neviem kolko nepodarenyx IUI a milost pan si ide zapalit 😅 a potom pride k doktorovi aby mu pomohli mat decko...sme len kukali ze jake jedy xytil 😅

moncika15
16. sep 2010

@natsa a moc moc moc gratulujem k obrovskemu pokroku,ze muz suhasil s druhym babom 😵 neboj podarilo sa prve tak aj druhe sa urcite podari. to by bolo aby sa v tejto rozbehnutej teme nepodarilo 😅 😀 😀 😀

janette4
16. sep 2010

no baby,už len to stretko dať,aby sa nalepilo na všeky 😀

moncika15
16. sep 2010

@janette4 este pockajte na mna aj ja uz sa xcem prist s babatkom ukazat 😎

mirkaff
16. sep 2010

natsa tak sa podarilo presvedcit... 🙂 no teda ja teda nemozem na stretko aj keby som ako chcela....ked je to take chytlavee 😀 😀 😀

janette4
16. sep 2010

@mirkaff 😀 😀 😀

mata_murkova
16. sep 2010

cavte baby pisete jak zerave🙂

co sa tyka toho Hlavacika zazila som ho aj v dobrej aj v zlej nalade..treba to brat tak ze je aj to jeho zamestnanie len zamestnanie a ze je to len clovek ..proste raz mas dobry den a raz zly...tiez sme taky len kazdy ocakava od lekarov usmev na tvari lenze ono sa to niekedy neda

@dada78 tusim si ta najmem ako laktacnu sestru :D
@jarabicka vitaj vitaj @ostrovcacka sa ta nemohla dockat samozrejme ze aj my sme sa tesili 🙂
@lulu723 mas zlate dieta ked tak buva som zvedava na moju potvorku aka bude

inak lubinanky kde ste schovane cez sviatok sak som sa prehanala vcera po lubiny s kocikom (s poicanym mimcom) a nikde ani noha🙂

mata_murkova
16. sep 2010

@mirkaff ved ty uz mas v materstve prax co nezvladnes este jedno? ;)

lulu723
16. sep 2010

@mata_murkova jaaaj Matka ja som isla az dnes z malym von a aj z Jankou.ked budes vidiet modro-cierny 3-kolesovy kocik tak to som ja 😀

moncika15
16. sep 2010

@lulu723 pekne ze sa priznavas ze mas o koliecko menej 😀 to ste vsetky z lubiny? 😕

mata_murkova
16. sep 2010

@lulu723 dobre pamatam modrocierny 🙂

@moncika15 aj ja mam o koliecko menej:D ja som zatial z turej povodne z makova ale zachvilu budem z lubiny:D

baby drzte mi palec rano ma caka glukoza bleee a na listku mam ze nemozem ani pit takze parada tesim sa ja cela 🤐

lulu723
16. sep 2010

@mata_murkova neboj to zvladnes len to cakanie je unavne 😒
@janette4 zevraj predavaju u nas nejaky domecek,ale to nech ti napise Janka to mi ona hovorila 😉

moncika15
16. sep 2010

@mata_murkova kam ides na to do mesta? hlavne si zober cistu vodu so sebou. mna by vykotilo. ale za tie 2 hodiny som vypila tak 4 glgy na osviezenie 🙂

mata_murkova
16. sep 2010

@moncika15 hej do nm kovacovi uz to chcem mat za sebou

moncika15
16. sep 2010

@mata_murkova jaj ja som zabudla ze kovac to robi u seba. ja som bola na internom

moncika15
16. sep 2010

baby, na starej turej je niekde obxod s kocikmy? alebo niekde v okoli?

lulu723
16. sep 2010

@moncika15 nie v turej nieje nijaky takyto obchod.skus TN v priori ci kde to tam je

moncika15
16. sep 2010

@lulu723 tam som uz bola parkrat aj v PN aj v meste 😒

natsa
16. sep 2010

no baby kedy dáme stretko kym sa nám počasie načisto nezoserie a neochladí.

@moncika15 neboj ved stretko bude ešte kedy ideš na matersku? že by si zavítala na stretko nás obrknut či sa ti páčime aby si vedela ským si vlastne píšeš 🙂

dada78
16. sep 2010

@moncika15 na Turej neni žiaden obchod s detskými vecami ani kočíkmi, pár maličkostí sa dá kúpiť pod schodami v Dome služieb toť vše 😖

moncika15
16. sep 2010

@natsa 1.10. mi zacina materska 🙂 co by ste sa mi nepacili 😀

ostrovcacka
16. sep 2010

Ahojte
@mata_murkova ty si ale truhlik 😀 😀 😀 co si sa neozvala ked si tu bola asi si isla aj okolo nasho domu musis brnknut ked si v Lubine a ozaj my mame tiez o koliecko menej len sportovy a zeleny, inak ak na buduce pôjdes cez dedinu tu dolu je nas domcek tak kludne buchaj,zvoncek nemame a ja take male tucne prasiatko 😀 😀 😀 ti pridem otvorit urcite ma spoznas podla toho prasiatka 😀 😲
@natsa jeeeeeej tesim sa s tebou uz aby to bolo v brusku!!!!!!!!povedz tvojmu ze nech sa ukaze ci je poriadny chlap
@moncika15 skus kociky v TN v Laugariciu ale nie v tom novom obrovskom ale v centre vedla Priora tam maju velky vyber aj my mame odtial kociarik a to stretko musime stihnut este aj pred tym ako porodis a samozrejme potom este dalsie do Vianoc uz nam vela casu nezostava.Babule ktore idete zajtra na jarmok a v sobotu na rodeo? Dnes som bola aj s Evkou konecne ale len na chvilocku lebo vypeka a vybaluje a cez vikend maju oslavu tak snou budem az v pondelok šlak ma trafí 😠 😢 Dnes som piekla zasa puncovy jednej uz mam toho plne brile aj ked ziadne nemam 😖 Ozi baby dnes ma asi Ludka meniny ak je Ludmila a ja telivaro som dnes s nou bola a ani som ju nebocenkala!
@lulu723 takze mila Ludka: Zivot v stasti a pohode s myslou veselou,vela zdravia,lasky a skutocnych priatelou ti zelam aj s Vanesiacikom aj s manzelikom

ostrovcacka
16. sep 2010

Sorry za tu fotku ale mali sme niekde aj fotene cez den ale nemôzem ju najst ked ju najdem poslem ahojte

ostrovcacka
16. sep 2010

Tak uz som ho nasla aj cez den len si odmysli ten sneh a do konca je tam aj nase o koliecko menej

moncika15
16. sep 2010

@ostrovcacka tam som uz parkrat bola. je tam velky vyber ale vyssie ceny a v novom laugu skoda pozerat to je pre ine panicky nie pre nmna 😅 ani v juzanke nic nebolo zaujimave 😅
koniec koncov, dakujem za odpovede, ale kocik sme prave objednali z netu 😵 nuz nakoniec pristal aj na podstatne vyssiu sumu ako sme mali v rozpocte ale co mal spravit ked som mu nenodenne basnila o tom kociku 😀 😀 😀

idem citat knizku co mi dal muz k narodkam 😵
dobru nocku prajem 🙂

moncika15
16. sep 2010

@ostrovcacka krasny domcek 😵