Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
3. mar 2010

Tak skoro vsetko som porobila,varim si este polievku na zajtra.
Paradne sme sa vyvetrali,maly bol na motorke vonku.Presne o tyzden ideme na zapis do skolky.

Zanka a kde si bola s Mirkou?Uz som na nu myslela,nebola tu asi dva,tri dni. 😉

snehuliacika
3. mar 2010

ahojte maminky, ako sa máte? čo máte nového ;) erika teiž blahoželám k narodeniu dieťaťka 🙂 moja kamoška mamina, kt. nemá prístup na net zháňa pre svoju malú detskú ohrádku tka sa chcem spýtať či náhodou neviete kde by sa dala zohnať za normálnu cenu ;) a v okolí nového mest alebo v novom meste, alebo či nemáte niektorá na predaj ;) Ďakujeeeeeeeem a prajem pekný dníček, môžete písať aj do ip díky

lienka55
4. mar 2010

Ahojte babule,
kde ste vsetky,co je s vami? 🙂

natsa
4. mar 2010

ved tu nikto neni tak pa pa

lienka55
5. mar 2010

Dievcata haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!

Uz som tu dnes nakukla druhy krat a nikde nikoho,co protestujete??? 😀

lulu723
5. mar 2010

Ahojte 😉 no kdeze je nasa Ericka?este stale je v nemocke?

u nas vsetko postarom.len Erike sa rozvazuje stale viac jazycek co som rada.len nech si vykecava. 😀

Mirka a kde si sa nam stratila?zachvilku tu budeme len 4 co tu piseme 😒 a zavru nam temu ☹

lienka55
5. mar 2010

Jedna kocka co rodila s Erikou v jeden den na teme porodnica TN su uz doma tak dufam,ze aj Erika su. 😉

natsa
5. mar 2010

Ahojte.ja som sa dnes stretla z Mirkou len sme prehodili asi 2 slová lebo jej prišiel autobus.kukám aj ja, že nám to tu viazne.Boli časi ked som to všetko ledva dočítala.no čo tak rátam tak je nás tu asi 5 čo sem píše.

lulu723
5. mar 2010

Lenka viem,ze dahlia je uz doma z malinkym ja tam tiez chodim 😉

lienka55
5. mar 2010

lulu viem viem,sledujem to tam. 😉

janette4
5. mar 2010

ahojte.Ludka a Eričke je už lepšie?

my sme mali dnes návštevu-Matúškovu frajerku.No oni dvaja,keď sa spoja,normálne,demolačná čata.oni sú jak dvojičky.keď robí zle jeden,robí aj druhý,keď jeden sa pekne hrá,druhý mu ukáže,ako sa robí zle 😀 😝 uťahaná som jak kôň.poobede sme boli ešte v kvetinárstve kúpiť kvetinky k pondelkovému sviatku,ale šak som mala problém,keď som vyberala pre svokru.všetky kvety sa mi zdali moc krásne a moc drahé pre ňu.

hádam je veru Erika s Riškom už doma.asi si zvykajú na seba aj nový režim.len dúfam,že nás nenechá dlho čakať na najnovšie správy,ako sa majú. 😉

lulu723
6. mar 2010

Dobre ranko zienky 😉 Zanka Erike je uz dobre uz zacina spekulovat stale si na seba dava sal a ciapku co chce ist von,ale este ju pustit nechcemk nech sa pekne prelieci.

veru aj ja som zvedava na Eriku co a ako bolo v nemocke ci bola spokojna a ci Risko pekne papa mliecko 😉

mirkaff
6. mar 2010

caute babusenky.

my sme od pondelka u nasich,,no a ako mi poradila vecsina,nechavam to zatial plavat,cuvat nebudem,to by sme boli zachvilku tam kde predtym...
mame sa tak celkom v pohode,ale tatovi to stale nedoslo,mozno mu to pride,ked bude neskoro.

tak Vas vsetky srdecne pozdravujem,a nech vas poloviciaci a deticky posluskaju a nech su zdrave... 🙂

lienka55
6. mar 2010

Malaaaaaaaaaaa prestavocka 😀 ,
umyvam okna ,upratujem,uz nevladzem tak si musim trosku odpocinut. 😝 Doobeda som maleho zaviezla mame,bola som vybrat tu tapetu dom izby,konecne.

Ludka aj tebe to tam pekne pribuda ze uz 15tt 😉 .

Mirka ahoj,konecne si ozvala,drzime palce aby to dopadlo co najlepsie a aby ste boli opat spolu a stastni. 🙂

lulu723
6. mar 2010

no veru Lenka za 5tt uz budem mat za sebou polovicku nejako to rychlo uteka 🙂

natsa
6. mar 2010

Ahojte.No ja dnes po starom klasuka sama z malým aj som rozmýšlala že pojdeme von ale nešli sme.
To ma mrzí že mu to nedšlo asi stále stojí pri rodičoch a myslí si že oni nepochybily

michaela2410
6. mar 2010

ahojte, som tu aj ja...Tomasovi sa konecne zacali zasusat vyrazky,ale stale nechodi von, tak je uz zly ako cert... 😒

lulu723
7. mar 2010

ahojte 🙂 Miska teda to by aj mna uz mrle zrali.tuto sa zrejme musis vyzbrojit velkou davkou trpezlivosti vsak? 😒

michaela2410
7. mar 2010

Tak, zajtra je tu novy tyzde, Tomas este von nepojde, ale rano ho zaveziem k nasim, dedo bude varovat, aspon zmeni prostredie a v utorok pojdeme k dr na kontrolu, tak som zvedava, kedy ho pusti do skolky. No a Tomas konci, ale LUkasa chyta nadcha, tak som zvedava, ci na striedacku zase nezostane doma on. 😒

maculienka123
8. mar 2010

haloo aj ja sa k vam mozem teda prisat,som z NMNV aby ste tu neboli tak same 🙂

uz mam po ranajkach,som nejak zle spala v noci som este vracala,tak som to mala take rozhodene 😒

janette4
8. mar 2010

Ahojte.Jééééj,ďalšia tehuľka. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂Tak vitaj medzi nami.

Náš krpec vstával už pred vyše hodinou.Zas ma zobudil ohromne príjemným spôsob,tak po mne zvrieskol,že ma v posteli skoro natiahlo 😝 a už vidím,že celý deň bude taký milá,furt len vrieska,škrieka,nervačí...už nech je obed a ide spať.

baby, chcem sa vás opýtať:boli ste niektorá už na neurologii?ja tam idem vo štvrtok a neviem,čo mám čakať.

jarabicka
8. mar 2010

Ahojte žienky...tak ako po víkende????...my sme dodatočne oslavovali manželikove narodky, tak som celý víkend vypekala, vyvárala a tak točila sa okolo sporáka 😉 ...

Maculienka vitaj medzi nami...asi tu máááme nejaký tehotenský "vírus" 😀 😀 😀 ...musíme si dávať pozor, aby sa to na nás nenalepilo, ktoré ešte nechceme 🙂 😉 ..

...nakukla som, či ešte Erička s Riškom nie su doma a či ešte nič nenapísali, ale ešte e-e 🙂

...dnes bola v noci kosa, tak asi ani vonku nepôjdeme, šak ešte furt je -8 ☹ 😒 a ja že už bude jar... 😠

lulu723
8. mar 2010

Ahojte macka tak ako sa mas?som rada,ze si tu medzi nami inac si davame sem tam aj stretko v povazane,ale na poslednom som nebola nejako sa mi nechcelo.

ja som vcera od rana do vecera bola v Turej som pomahala mame varit a aj som jej ozehlila a ona mi za to uspala malu a aj som si trosku od nej oddychla.dneska sa ma sem dovalit svokra tak som vytesena jak ho...va..do 😖

janette4
8. mar 2010

no tá moja teraz maľuje,tak ju chvalabohu nestretám ani v obchode 😀

môj jej bol ráno doniesť kvetinu k mdž,a ani sa neopýtaa na malého a to s ním bola pred 2mesiacmi 😝

janette4
8. mar 2010

macka,mňa môžeš kľudne nakaziť 😀

včera som polovičiakovi povedala,že ak mi na neurol.nedajú žiadne lieky,ideme spraviť ségru 😀

lulu723
8. mar 2010

jee Zanka tak Vam drzim palceky nech sa to rychlo zadari.a sak si si mala moje brusko pohladkat 😀 ja som teraz videla dvojcatka chlapcekov no taky boli krasny a veru by som si na to aj trufla,ale tato zamiesil len jedno 😀

jarabicka
8. mar 2010

Zanka, aj ja držím palčeky, nech to príde, kedy to prííísť má 😉 ...čo dnes mate na plááne??? 🙂

jarabicka
8. mar 2010

...ta dze sce šicke????...

janette4
8. mar 2010

no ja sa práve rozčuľujem nad krpcom,dojedli sme polievku,bordelu,jak keby tam jedla celá škôlka 😝 boli sme trochu vonku,ale prišli sme s veľkým plačom,lebo Maťo sa zbláznil do vláčikov a oni chodia ponad našu bytovku a bolo mu ľúto,že vlak odišiel a nešiel ďalší.asi budem musieť kúpiť nejaký väčší vláčik.kamoške,čo mi robieva torty,som už aj hovorila,že v lete budem chcieť 3D tortu- vláčik,nech si zoženie formu 😀

natsa
8. mar 2010

Ahojte babulky.Tak vítam medzi nami novu členku.zanka treba chodit na stanicu na vláčiky .
Babule po velkej noci bude v cente burza.tak ak máte nejake veci na predaj tak možte potom ponuknut ale nie draho.termín ešte priblížim bude to asi celý týžden.Tak zatím idem na farmu večer sa tu zastavím