Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

kaktusik007
25. aug 2010

@lulu723 hmm... zeby bol iba na mna taky divny??? 😅

natsa
25. aug 2010

@janette4 boli sme tam od piatku ale pomali som nič nespravila bol tam aj segrin malý sice má už 8 ale aj jemu treba niečo priniest ale inak aj maleho povaroval trošla sa spolu pobláznili no a okolo mojem mamy snáži sa niečo spravit ale aj to musím po nej prekontolovat lebo už je celá omotaná tak zasa planujem tam ist na 4 dni bez maleho.

@kaktusik007 aj ja som rozýšlala ale je to dost od ruky aj tam niečo platíš,
no som zvedavá ked najvedčšia naše pisatelky porodia či budu mat tolko času písat 😉

lulu723
25. aug 2010

@kaktusik007 on byval taky divny,ale teraz sa polepsil aj ordinovat zacina o pol 8 😀

kaktusik007
25. aug 2010

@natsa 😀 - to patrilo k tym pisatelkam, neplatim nic navyse, aj ked za fotku zo sona si podla cenniku pyta 3€, ujo D mi ju dal vzdy zadarmo ale za to sono si nezabudol vypytat 7€ 😠 😠 😠
pre mna to od ruky nie je, ja mam jedno kam dochadzam... do mesta to mam 8km, do tn 27... ale to je jedno, ked uz sadnem do auta je mi fuk ako dlho soferujem 😀 😀 😀

kaktusik007
25. aug 2010

@lulu723 no neviem neviem... naposledy som bola u neho zaniest prepustaciiu spravu z nemocky, a vtedy bol divny este stale... to bol april tohto roka 🙂

lulu723
25. aug 2010

boze baby teraz som bola pozriet Eriku ci uz spi a ona sedela na postely cela vyzlecena a aj plienku mala rozopnutu este mi utekala z jedneho konca na druhy tak som ju musela nahanat 😀 potvorka mala a tak potichucky tam bola som si myslela,ze uz davno spi 😠

janette4
25. aug 2010

@kaktusik007 nie,ja chodím sem na Turú 😝 Od pána D.som odišla pred 3rokmi

kaktusik007
25. aug 2010

@janette4 jaaaaaaaaaaaaj, ty si turanka 😀

naika
25. aug 2010

pridám sa aj ja sem tam vás prečítam 😉 tiež som odišla od ujaD nebola som spokojná 😖 zobral ma Jankovský a som maximálne spokjná a teraz vynovené priestory....neplatila som nikdy nič len za prednostné objednanie

kaktusik007
25. aug 2010

no dievcence, vidite... dalsia pozitivna referencia... dokedy budete u uja D??? 😝

michaela2410
25. aug 2010

@kaktusik007 dovtedy, kym nebudem mat pocit, ze nieco nerobi tak ako ma... 😒 ja zatial nemozem povedat nic, zatial spokojnost, ale ani nemam nejake extra problemy, raz za rok prehliadka a dost...

lulu723
25. aug 2010

@michaela2410 ja tiez Miska 😉 zatial sa nemozem stazovat aj ked v minulosti som velakrat chcela odist,ale nejako sa napravil 😀 idem spat tak papa baby 😉

natsa
25. aug 2010

akosi sa tu udomacnilo slovo ujo D?no neviem keby sme ho nemali o čom by sme písali 😀 viem že nieje supiš doktor ale zatial sa o mna staral dobre od tehul. nemala som pocit že by to odflákol síce ten jeho prístup je na uvaženu.
babuly akosi ste prechvalili maleho z nočnikom sa prestal kamošit,momentálne ho má ako modny doplnok nosí ho na hlave.u našich je taky nočník v tvare psa ale tam nechcel sediet.dnes som ho posadila na náš ale to sa hned postavila pokrutil hlavou že ee.

ostrovcacka
25. aug 2010

Babule ani ja nemienim odist od Durda som snim spokojna aspon ku mne bol vzdy mily a ked bolo treba tak mi aj pomohol,ja som mala tiez tu zrazeninku ako ty Lenka a zmizla mi a pozri mame Vanesku,neboj bude dobre a k tomu Jankovskemu presne ako si povedala kaktusik ide len za jeho pacientkami co ma v ordinacii ostatne bral v nemocnici ako z povinnosti,pocula som ze je dobry ale urcite by som kôli nemu neodisla od Durda,ved kazdy lekar ma svoje plusy aj minusy,nechcem to tu pisat ale niekedy vam poviem na stretku co ja viem o Jankovskom a to sa teda mne nepaci,ale kazdemu vyhovuje nieco ine ja len hovorim svoj nazor,inak dnes sa mi lepi smola na paty kedy to uz konecne skonci, v noci mala mala teplotu a dnes jej tiekla z nosa krv,poriadny sok pre mna esteze som nespanikarila,bolo to prvy krat, a teraz vecer mi volala mama ze otec ma teplotu co on nikdy nemal a bratovi zasa praskla zila na nohe a striekala mu krv kade tade, neviem ci ste uz o tom poculi ale nasi maju otvorene rany na nohach aj mama aj otec a brat to ma po nich je to dedicne, ked strieka krv musia rychlo prilozit eurovku to zabera najlepsie inak by mohli vykrvacat fuj je mi spatne ked si na to spomeniem ako som kedysi byvala doma a obcas sa to stalo aj nasim, vzdy sme sa vsetci velmi vylakali,ja to tu rozpisujem prepacte zabudla som na vas tehulky snad vam nebude z toho spatne,inak pozdravuje vas Evka Jarabicka dnes sme spolu volali a pytala sa ze co je tu nove,musim sa jej spytat ze ci nema internet aj tam alebo skôr nema kedy 😎 ,inak riadne ste tu toho popisali ja nemam cez den kedy pisat mala ma k pocitacu nepusti a ak tak len si chce stale pozerat obrazky zvieratiek alebo sermuje s mysou 😀 tak zatim ahojte a ozaj pekny kocik a co ty Ludka uz mas? nechces ten nas? ja sa stym predajom nemôzem akosi rozhybat stale sa mi zda ze ho este potrebujeme ale na druhej strane by som radsej chcela len golface ahojte

ostrovcacka
25. aug 2010

Natsa ja som uz mala hlavu v smutku ze nasa stale nic ze frajo uz chodi a nasa Vanes ako princeznicka do plienky ale snad to pride 😀

moncika15
25. aug 2010

mozeme temu premenovat na " pacientky uja D" 😀 😀 😀
ja som xcela od neho odist hned na zaciatku tehu, xcela som ist hlavacikovi ale som zatial rada ze som tak nespravila bo xodit na poradne do TN a odcakat si pol dna to by som fakt nezvladala 😒
a v NM si z inyx gyn. vybrat neviem 😅

lienka55
26. aug 2010

Dobre ranko,
my sme dnes vynimocne hore asi od 5.00h.,no hruuuuza,maly si pytal ranajky.Tatika sme vyprvadzali na sluzobku tak sme zase sami,poobede ideme k mamine budeme tam aj spat.
@janette4 ja som mala tiez pri Davidovi hematom a vsetko bolo ok,ani som nevedela ,ze ho tam mam,no ateraz vidis to aku galibu mi narobil.
Inak to magnezko beriem aj ja,predpisal mi ho sam dr.
Ja som tiez rozmyslala po porode,ze prejdem ku Jankovskemu kedze ma rodil,ale som spokojna s Kovacom,to urobim az v najhorsom pripade. 😉

kaktusik007
26. aug 2010

@lienka55 my sme hore od pol siestej... idu asi zubky, pretoze to, co stvara, nejako neviem rozchodit... 😀 proste zacina nam krasny den.... ale uz je to lepsie, uz sedim za pc a pijem kafe, konecne 🙂 a dufam, ze o deviatej najneskor zalomi a bude spat aspon hodinku... 😝 zlate oci, ze??? no co uz... snivam aspon 😀
ja som sa dala na sitie na zakazku, tak vcera som mala o zabavu postarane do desiatej, ale tak uz sa to aspon crta, tak som rada... este ze ma to sitie bavi, inak by som to teda nerobila 😉

dada78
26. aug 2010

ahojte, my sme tiež hore od piatej 😅 hercovi sa v noci akosi nedalo spať, neviem,či zuby, či čo 😅 predvčerom nám hralo koncert brúsenie podlahy v budúcom obchodnom dome, celú noc 😠 tak to celkovo posledné dni je paráda.
@janette4 ja tiež chodím na Turej ku gyn., nemám auto a veru dochádzať by sa mi nechcelo,hlavne nie keď som bola tehotná.

dada78
26. aug 2010

@mata_murkova knižka objednaná 🙂 mne sa páčia hlavne tie básničky, ešte teraz si ich pamätám a to ma mama učila ako decko a Maťkovi ich hovorím -.... šijem,šijem si ja botky .... atď a pritom napodobňujeme že šijeme boty, je to zábava. Inak máš pravdu,že radosť teraz nakupovať knižky, velikánsky výber, akurát by Ste mohli dať aj pri osobnom odber úhradu cez IB, minule ma na to upozornila pani, že aby som to neuhrádzala cez IB 😕

lulu723
26. aug 2010

@ostrovcacka este nemame kocik objednany,ale uz sa na tom pracuje 😉 a ten tvoj sa mi sice paci,ale chcem ten modry dokonca sme nasi este lacnejsi za 289€+zavinovacka zadara 🙂

Erika uz druhy den krasne spava v noci a ked vstane hned uteka na wcko a dnes sa aj u mamy konecne vykakala do nocnika co inac nerobi len cikava.a isli sme na bus o pol 12 a ona,ze kaka tak jej hovorim,ze musi vydrzat,lebo plienocku nemame a ze nie ze sa docika v buse tak pekne vydrzala az do Lubine.aj som si hovorila ako to pekne zvladla a chcela som ju dat doma na nocnik len pri branke sa mi docikala 😠 ,ale nevadi ved mi oznamila,ze chce cikat a 20 minut chudatko drzala.teraz mi buva.mam ist do obchodu,ale pockam kym vstane aspon si urobime malu prechadzku 😉

a bola som aj zo Zankou a Matuskom 🙂 strasne je podareny 😀

lulu723
26. aug 2010

@ostrovcacka neboj Vaneska sa zacne pytat sama.pozri nasa mala ma 25 mesiacov a az teraz sa sama zacala pytatl.netreba porovnavat kazde dieta je ine.aj mna to strasne trapilo,lebo jak sme boli na stretku tak Zankyn maly tam bol uz bez plienok a to nemal ani 2 roky.ja som zistila,ze ked ju budem nutit tak to nepojde. 😉

dada78
26. aug 2010

a zabudla som, včera mi kamarátka hovorila, že bola s malým v Bille na Turej a niekto jej tam ukradol peňaženku z kočíka a to si stačila len ísť pre fľašu minerálky, od malého na dva kroky a tiež tam bola pani čo si myslela,že si peňaženku zabudla doma s plným košom, no asi tiež mala tú smolu 🙄 🙄 🙄 🙄 ešteže tam tá kámoška nemala veľký obnos, horšie, že teraz musela behať po úradoch, do banky, orange atď .... ☹ ☹ ☹

ostrovcacka
26. aug 2010

Ahojte,Vaneska buva a ja si sem môzem na chvilku sadnut kym sa mi uvari kukurica,dnes v noci sme spali dobre dokonca bez teploty neviem co to vcera malo znamenat neviem ci to nebola oneskorena reakcia na ockovanie,dnes je v pohode dokonca sa aj rano aj teraz pekne napapala,na ranajky spapala aj celu rajcinku co som rada lebo ona moc vitminky nemusi ale zato maso len tak bez nicoho to môze 🙂 boze Ludka snad mas pravdu,ona sa na zachod vypyta ale nikdy tam este nic neurobila ale snad kym sa nauci ten tvoj druhy drobcek pytat tak sa bude aj ona 😀 😀 😀 ,este som nepozerala tu knizku na internet ale musim ju pozriet aj ja nasa ma rada knizky ale najradsej si pozera so zvieratkami,Dadka kde si si ju objednal prosim ta?

ostrovcacka
26. aug 2010

Ozaj kaktusik este som sa zabudla spytat a co tak sijes,usijes aj pre deti aj pre dospelych?

lienka55
26. aug 2010

@ostrovcacka Janka aj my sme teplotovali v utorok vecer a este aj vcera ,a dnes je uz dobre,aj susedina dcera teplotovala iba jeden den,asi su zase nejake virozy vo vzduchu.

natsa
26. aug 2010

Ahojte tak mi sme stávali o 8,30 aspon raz inokedy už o 7 burtošime.dnes som vypratala celu svoju skrinu a robila velke poriadky.malý nosil na krku moju podprdu a včera mi zas pomáhal vytahovat pradlo z pračky a to zas nosil polovičiakove slipy 😀 teraz malý drichme.ked som bola u našich tak som tam asi schudla lebo mi boli volne gace,ved sa ani nedivým nemala som sa tam ani kedy najest a ani mi moc nechutilo.v nedelu som tam dostala teplotu tak som nič nezjedla bolo mi jedno čo robí maly padala som dole hubu.mama chorá a tato mal tolko roboty že ho nebolo ani doma.ešte im robia činžák tak 2 dni vysekávali kachličky z balkona.

maculienka123
26. aug 2010

baby,nahodou nechodite niektora ku Kovacovi?

janette4
26. aug 2010

Ahojte.No ja som mala dnes budíček o 3ráno! malý prišiel za mnou s plačom,ukecala som ho,aby spinkal so mnou,aby som za ním nemusela chodiť.hodinu bol hore,potom zaspal a potiahol do 8.

ja som dnes bola na poradni,aj s malým 😝Dr,ma vyšetrila a keď som si sadla,malý mi zdvihol sukňu a rukou šmátral,že kde to bábo je 😀a ,lebo keď ma išla vyšetriť,ostal zaseknutý a vykrikoval "mamička niéé,povedala mu,že sa iba pozrie,či sa má bábo dobre.samozrejme bol jak z divých vajec.hovorila som jej,že ma hrozne bolieva brucho a tvrdne mi a ona,že musím poľaviť a oddychovať.potom sa pozrela na malého a hovorí že: sa mi to ľahko hovorí,čo?on je tuším tak trochu dosť živý.Reku,áno,tak trochu asi áno. 😝Dala mi to MagneB6,a mám prísť za dva týždne zas na poradňu sa ukázať,či je to lepšie,že to už by mali byť aj pravidelné pohyby.Že zatiaľ mi nebude písať hroziaci potrat,že uvidí za tie 2týdžne.a zakázala nám sex 😀 tak som polovičiaka potešila hneď ako vstal 😀on mi na to: takže žiadna zmena 😝 😀

@lulu723 Ludka,on je fakt "podarený".niekedy mám chuť si z neho vlasy trhať.Niekedy si fakt hovorím,že kde je to dobré bábo,čo som mala,že ja ho mám tuším za trest.A gratulujeme Eričke k pýtaniu sa.Ozaj a s kým bude,kým budeš v porodke?Len s tatom,či bude chodiť aj mamina na výpomoc?

@dada78 no to poteší,ty kokso.musím môjmu povedať,lebo väčšinou chodí do billy na nákup on.

myslela som,že keď sa vyspí,pôjdeme na ihrisko,ale hrozne sa mi nechce.kým spal,pozbierala som slivky,čo nám napadali na lavičku a stolík vonku,a varila obed,a som hotová.Bože,ako to budem zvládať na konci,keď už teraz som hneď hotová. 😒

@kaktusik007 môžu to byť aj zúbky.Môžu sa mu nalievať ďasienka.Ale,neboj,ešte si pár nocí užijete,tak skoro nevyjdu.

michaela2410
26. aug 2010

@ostrovcacka nas lukas teplotoval dva dni minuly tyzden, ale ved som tu pisala...a nemal ani kasel, ani nic a na treti den bol uplne bez teploty 😉