Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
23. apr 2010

Moni v tom Laugu som myslela v C&A.

janette4
23. apr 2010

my už sme u našich,boli sme aj v Meste,bola som sa pozrieť aké sú ceny takých tých prvým trojkoliek.aj mám vyhliadnutú.stará dobrá klasika.Maťo na nej aj skúšal ísť,ale ešte nemá toľko sily,aby ťahal 😀
a bola som pozrieť ten obchodík,čo som myslela a veru je aj ten zrušený,je tamnejaká zdravá výživa.inak,ja somsi nejaké tehu oblečenie kúpila aj starom detskom,vedľa košieľ,ale neviem,či to ešte držia.

Andrejka,ja robím tieto a sú super:
200g masla
250g prášk.cukru
2vanilkové cukre
4vajcia
500g polohrubej múky
1kypr-prášok do pečiva
20PL smotany na varenie(vychádza to jeden 200ml kelímok)
Celé vajcia rozmiešame so smotanou,a potom pridáme ostatné suroviny.v podstate sa majú robiť tak,že najprv zmiešaš tekuté suroviny zvlášť, zvlášť sypké a husté suroviny a opatrne to zmiešaš,aby boli po upečení nadýchané.Do vymastených košíčkov dáš 1PL cesta, naň ovocie,príp.čokoládu a znova cesto.pečie sa na 180st asi 20-30min.po upečení posypať prášk.cukrom.mne z tejto dávky vyjde okolo 30ks.

mariro
23. apr 2010

ahojte,citam vas uz dlhsie....teda som tu aj ja....a ten recept som si hned vytlacila a vyskusam,to moji chlapci si pochutia na tom urcite 🙂

andreao
23. apr 2010

Zanka dik moc, si velmi zlata, zajtra vyskusam, dam vediet, ako to dopadlo. 😉

michaela2410
23. apr 2010

dievcata, tak my znova neprideme, mna priserne boli hrdlo a navyse mam aj teplotu. Teraz idem pre chalanov a zaveziem ich do cachtic, neviem, ci tam s nimi zostanem, alebo vecer poslem muza pre nich... ☹ tak sa pekne bavte
a inak Povazan je uz zruseny...nadavam ako fras, lebo to tam bolo super 😠

janette4
23. apr 2010

😕 😕 😕 miška,ako to že zrušený?

dievčatá vyskúšajte a napíšte,ako sa vydarili

moncika15
23. apr 2010

to ten aztek ,ci ako sa to volalo, zrusili? 😕

rikarr
23. apr 2010

ahojteeee

ako sa mame???

monči nevyhadzuj zbytočne vela prachov za tehu veci ....ja som si kupila gate u činana za 10€ a bola som maxi spokojna ...tak čo ako stretko?????????

janette4
23. apr 2010

to sami nezdá 😒
Miška,skoré uzdravenie prajeme

Moni,prídeš aj ty?

janette4
23. apr 2010

Erika,stretko bude 🙂 ozaj sa ti nedá dojsť,že by sme sa pokochali na Rišenkovi?

moncika15
23. apr 2010

ja som na marodke, bojim sa kontroly 😅

erika160669822
23. apr 2010

Ahojte.Baby nepredavate choditko:

moncika15
23. apr 2010

je tu niektoooooo?

michaela2410
23. apr 2010

ano, azteka zrusili a hrozne sa jedujem, lebo s kolegynami sme si tam robili stretka a teraz nevieme kam ist 😠 😠 😠

ako dopadlo stretko? my sme nakoniec boli v babickinom byte vypratat potraviny, aby sa tam nekazili a aby sme vypli chladnicku a ludia...to ste mali vidiet, tam take zasoby...a niektore veci aj pat rokov po zaruke 😒 ale co uz, stari ludia su zvyknuti robit zasoby...

michaela2410
23. apr 2010

a teraz sa idem liecit, lebo chalani ostali u nasich na noc...

moncika15
23. apr 2010

este stale stretkujete ? 😕

natsa
23. apr 2010

no už sme dostretkovali.ale bolo dobre,troška zima.No ved ja už nevládzem.Myslela som že malý sa unavý.Došli domov malý lietal po chodbe v činžáku a nie a nie ho dostat domov.Tak som ho dostala na kyslé uhorky.No doma ma ešte dorazil.asi pojdem drichmat.ved čo z načatým večerom.Malý už drichme ,polovičiak v robote,

janette4
23. apr 2010

veru dobre bolo,len škoda,že ten aztek je zrušený.keď boli všetky deti "na kope" aspoň sme si dobre pokecali,takto sme boli v parku a každé bolo v inom kúte 😀 ale bolo fajn,až na ten vietor,ale ten sa vybaviť nedal,škoda 😀 kokso,ale unavená som statočne a na deťoch ani náznak únavy 😝 malého som zrovna uložila,spratala nákup a idem relaxovať.mám chuť na vínko,ale to by ma asi dorazilo totálne 😝

lulu723
23. apr 2010

Ahojte baby tak ake bolo stretko?a kto vsetko prisiel?
monika ja som si tehu rifle kupila v Laugu na poschodi kde je ta predajna pre deti.stali sice 40€,ale su paradne a aj gumicka sa da upravit podla toho ake mas brusko.ja ich hadam vyuzijem aj po porode kedze neviem ci mi spravia ten cisarsky aspon ma to nebude tlacit. 😉
juuj baby teraz ma tak kopcuje babatko asi sa zobudilo 😀

baby dneska Erika vstavala o pol 6 som kukala jak puk,ze co je hore ked ani v noci poriadne nespala.isla som k zubarke na prehliadku a nemam ani jeden kaz tak sa vytesujem,lebo sak ked som tehu tak som si myslela,ze mi najde aj 3 a nic.veru mam stastie,lebo ani pri malej sa mi nekazili 🙂 potom sme isli k mame a okolo 12 konecne dovarila polievku tak nalozila malej nech sa rychlo napapa a ide spat,lebo u nasich sa musi uspavat na rukach inac tam nezaspi a ja sa snu namykat veru nemienim.a chudatko jak papala tu polievku skoro jej tam padla hlava co uz ledva drzala ocka tak si ju mama dala na ruky a za minutu bola tuha tak sme spali spolu 2 hodiny 😀 potom sme isli von za tu Mirku,ale sak som nejaka bez nalady tak ani bavit sa mi nechcelo no onicom som bola.asi to bolo pocasim,alebo cim 😒

janette4
23. apr 2010

Vidíš Mirka,to preto,že si nebola s nami.Mirku som videla ísť domov aj s malou a priateľom,ke´d sme sa vracali od našich.

Na stretku som bola ja,Ivetka,Mirka a Lenka.samozrejme s deťmi 😀 😀 😀

janette4
23. apr 2010

kurnik,malo tam byť.vidíš Ludka.myslím dopredu 😝

lulu723
24. apr 2010

dobre ranko baby je tu niektora z vas? 🙂

michaela2410
24. apr 2010

ja som tu 😀

lulu723
24. apr 2010

a co budes dnes robit?ja asi ani nic pockame na tata,lebo je v praci a potom pojdeme mozno do TN 😉

lulu723
24. apr 2010

idem kukat Palculienku vcul 😀

michaela2410
24. apr 2010

tak pekne kukanie 😀 ja mam doma len muza, deti su este v cachticiach, ale pojdeme pre nich pred obedom, lebo tomas pojde s muzom do kina do TN a musim nejako uspat dovtedy lukasa, lebo by bol riadny narek, ze chce ist aj on, ale je to 3D a myslime si, ze by sa bal

michaela2410
24. apr 2010

no a mam tam hromadu pradla k ozehleniu este z minuleho tyzdna a kupelnu plnu spinaveho, tak sa dnes v tom pradle asi utopim

janette4
24. apr 2010

ahojte.ja som tiež dala zrovna prať,tatík sa pokúša spať po nočnej,ale malý sa mu tam nasáčkoval 😝
tešila som sa,že má byť pekne,ale tuším z toho nič nebude.pôjdeme asi len pred bytovku s fúrikom alebo motorkou a poobede by sme chceli ísť na Dubník,alebo možno na Hnilíky,proste trošku do prírody.

Ludka,idete na nákupy?

janette4
24. apr 2010

My sa tiež niekedy chystáme,len ešte musíme trochu našetriť,chceme malému kúpiť posteľ.

lulu723
24. apr 2010

Zanka neviem ci vlastne niekam pojdeme,lebo ak nedostane peniaze tak sa nikam nejde.a ja by som tak strasne chcela topanky,lebo co mam jedny tak uz ich nosim 3 roky.a on mi povie,ze sak aj ja ich nosim kolke roky a su mi dobre,ale on ma aspon 5 parov tych topaniek a ja len jedny 😠

krpatu som dala spat tak idem aj ja,lebo v noci zase vystrajala a musela som ju na rukach hontrlat potom ma nahnevala dala som ju do postielky nech si robi co chce,lebo uz som padala na hubu a aj zaspala potom 🙂