Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mariro
24. sep 2010

@lulu723 - len si odpocin a ked svokra povaruje bud rada,kolke by boli rady ze im ma kto povarovat vtychto prvych tyzdnoch.Neboj sa ked si odpocinies a chytis ten svoj pravidelny rytmus vsetko sa da do kolaji a aj mala sa ukludni.To co stvara je teraz normalne,takze ty sa daj cim skor do fit rezimu a potom na to mala zabudne.A jasne ze jej treba vsetko teraz vysvetlovat a teda zahrnat ju laskou,lebo take male cudo to nechape 🙂 .
Zver jej dolezitu ulohu ...ze je velka uz a teda ze ma na starosti nieco...ze je tvoja velka pomocnicka alebo take nieco..nech ma pocit dolezitosti...a ako dobre to robi a pomaha ti, ze by si to veru bez nej ani nezvladla...a mozno to na nu zaberie 🙂

lienka55
24. sep 2010

@moncika15 tusim na predchadzajucej stranke som ti nechala odkaz ohladne dr. Hndrichovej. 😉

moncika15
24. sep 2010

@lienka55 kocecne som to nasla 5stran dozadu 😀
vsetci ma od nej odhovaraju ale aj ja som k nej xodila a nemozem na nu nic povedat. urcite nebudem spekulovat a doxadzat na druhy koniec okresu len preto ze jedna pani povedala 😅
maleho zahlasim k nej a ked bude ozaj taka nesxopna tak to budem riesit potom 😉

lienka55
24. sep 2010

@moncika15 ved jasne ze si urob podla seba,ja som ti povedala iba svoj nazor 😉 ,to si myslela mna tu: ze jedna pani povedala???.
aj ja som este dieta chodila k nej.

mariro
24. sep 2010

@moncika15 - inac spravne uvazujes,urobis si svoj vlastny nazor 🙂 , to je najlepsie.Ja som zasa na tuMudr.Krc-Sturbovu nepocula chvaly,takze fakt je to o nazore a hlavne o svojom zazitky s urcitym lekarom.
Ked sa Ti nebude pozdavat lahko od nej odides.

lienka55
24. sep 2010

@mariro a ty kde chodis s chalanmi k dr.,ty si tiez z Cachtic???

moncika15
24. sep 2010

@lienka55 nie tyx panien je viac 😀 to bolo obrazne povedane 😝

@mariro ja som sice ku krc-turbovej nexodilia ale ma zvlastne praktiky niektore 😅 moj vnutorny pocit ju odpisal pred skoro rokom ked nahovorila muzovi ze za jeho zly spg mozem ja lebo ho stresujem. a odkazala ma na psyxologa 😅 🙄 jedine co tym docielila bolo ze sme sa vadili ako nikdy predtym a keby som nebola zazracne otehotnela tak neviem ako dopadneme 😔 a dalsia pikoska, povedala muzovi ze nema brat ziadne lieky ani vitaminy, ze su to len reklamne triky ze si ma dat radsej kazde rano stamperlik 🙄 xapete toto poradi studovany dr 😅

moncika15
24. sep 2010

aby som upresnila moj muz ma coskoro 25 rokov a stale k nej xodi 😅 😀

mariro
24. sep 2010

@lienka55 ja chodim do NM Ulahelovi.Byvali sme najskor v cachticiach u svokrovcov a chodila som do cachtic k dr.Slodickovej a teda som nebola spokojna s nou,mali sme velky problem s malym ked mal 10 mesiacov, skoncili sme na kramaroch v BA,maly zije..uz je velky 😉 a ked som prisla z nemocky hned som brala kartu do NM ulahelovi,potom sme sa aj prestahovali do NM takze mi to vyhovovalo a teraz sme uz v cahticiach zasa uz asi 12 rokov ale lekara som uz nemenila.Nemam problem zbehnut raz za cas s nimi ked treba,nebyvaju chori casto a hlavne sa tam rychlo vybavim, necakam jak dilino 2 hodky v cakarni , co sa v cachticiach bezne stvava a este aj s hnusnou cigacou okolo.
A teda snazime sa o bambino a budem chodit nadalej do NM, mam auto takze nemam problem tam skocit ked bude treba.Z NM dojdem skor domov jak z Cachtic od lekarky.

mariro
24. sep 2010

@lienka55 - a kto je este z Cachtic?

mariro
24. sep 2010

@moncika15 a prave pre toto ju nemusim ..je toho viac ale nebudem to tu prezentovat, sto ludi sto chuti.

moncika15
24. sep 2010

@mariro ulehel aj ulahelova boli teiz v horke. tusim k nim som xodila ako babatko

lienka55
24. sep 2010

@mariro tu z konika nikto nie je z Cachtic,teda Miska pochadza odtial.Ale ja tam poznam dost ludi.

mariro
24. sep 2010

@lienka55 - noo Misku poznam 🙂

moncika15
24. sep 2010

@lienka55 mirka je caxticanka nie? 😕

ostrovcacka
24. sep 2010

No dala som Vanesku spat vyzeralo to ako keby sa jej chcelo hrozne spat ale teraz ako tak pocuvam to iste ako vcera recni si a hra sa takze neviem neviem ci bude nieco z toho spanku porazi ma ak uz nebude spavat chcela som si ist umyt dlazky a navarit na zajtra kedze nebudem doma aby môj s Vanes nepomreli od hladu 😀 ,vcera som sice robila gulas ale malej ho nemôzem dat je dost pikantny a ak môj dnes zasa zje styri taniere ako vcera tak mu uz na zajtra vela nezostane, preboha uz vykrika mamija,mamija, mamicka

lulu723
24. sep 2010

@lienka55 no ona pojde od decembra asi do skolky na pol dna.a budem ju tam davat dokym maly nebude mat nejaky rezim 😉

ostrovcacka
24. sep 2010

Neisla som za nou teraz zostalo ticho drzte paaaaalce! dufam ze zaspi

ostrovcacka
24. sep 2010

@lulu723 ak by sme urobili stretko buduci tyzden isla by si aj ty?

lulu723
24. sep 2010

@ostrovcacka no to neviem,lebo ma sa ochladit a z malu urcite nepojdem,lebo je zla a vo stvrtok ideme do poradne.takze fakt neviem 😒

natsa
24. sep 2010

Ahojte tak sa hlásim od našich už mi polovičiak volal že kedy prídem že či už zajtra ja že nie že v nedelu tak už ho poznám už viem čo sa mu honi hlavou už vymýšlal plany ako by ma mal pritiahnu t domov skor samozrejme že tu robím upratávam,varím okolo mamy ešte chcem večer zbehnut na cintor na babkun hrob lebo je tam burinya stare jvety povyhadzovat.
baby musím vás sprdnut tie ktoré píšete že na buduce prídete to su take reči sme vas navnadily ale ked pride k činu tak nepridete ani jedna,samozrejme že ak sa naozaj nedá to chápem ale........

mariro
24. sep 2010

@natsa - a ja chcem prist aj teraz som spekulovala ze aspon na 10 minut 🙂 aby som vas spoznala, sice nedojdem s detickami,lebo moji fesaci 15 rocni by asi nechceli ist so mnou 😀 ,ale ked sa bude dat tak pridem.Ja som za take stretka. 😉

mariro
24. sep 2010

@natsa -sice to planujete dalsie na buduci tyzden a to mam taky trochen nabity lebo v sobotu ideme na svadbu a v tyzdni mam kadernicku vo stvrtok veziem segru do Viedne na letisko ,tak uvidim aky datum date ,ci sa napracem do neho 😀

ostrovcacka
24. sep 2010

@mariro tak by sme mohli v stredu vo stvrtok nemôzes ani ty ani Ludka tak co vy na to v stredu? a v piatok nemôzem zasa ja! hlaste sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mariro
24. sep 2010

@ostrovcacka - v stredu aj ja mozem 🙂 ..piatok uz tiez nie lebo neviem ci uz nepojdeme k tej svadbe uz v piatok alebo skoro rano v sobotu

ostrovcacka
24. sep 2010

@mariro tak fajn este aby to potvrdili aj ostatne, mala mi este buva to je dobre uz mam poumyvane dlazky upratane, hovadzia polievka sa vari aj maso na stave este urobim rychlo halusky a vecer chcem este rezne ked bude mala spat aby sme mali na cestu do Polska, asi sa cudujete co tolko vyvaram ale zajtra pridem urcite k.o. z Polska tak chcem mat navarene aj na nedelu radsej sa budem venovat malej mozno si niekam aj vyrazime

mariro
24. sep 2010

@ostrovcacka - no tak to jasneee,tiez by som dneska pochystala...dojdes jak zbity pes zajtra 🙂

natsa
24. sep 2010

no mi prideme dufam že to zbuchneme do utorka aby som zasa mohla zariadit centrum

mariro
24. sep 2010

@natsa 😀 sikulka si

ostrovcacka
24. sep 2010

No nasa Vaneska uz sa napchava a pri tom pise o sto sest,dnes budeme do vecera same neuvidi ani tatina kym pôjde spat, isiel z roboty niekoho brat na letisko do Wiedne a pride az okolo deviatej desiatej dufam ze nebude meskat lietadlo inak neviem neviem ci by som isla do Polska