Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mary3
23. apr 2009

Ahojte, malý už spí tak som pustila práčku a mám chvilku čas 🙂 nič sa mi dnes nechce, to počasie také o ničom 🙄

lienka55
23. apr 2009

Ahojte,
u nas su pady na dennom poriadku.Ked mal David 11mes.tak sa mi sam vystveral z postielky a padol na tvrdu plavaj.podlahu.Myslela som si vtedy ze zosaliem.Reval strasne, nevedela som co s nim.Spadol hlavou uz aj na radiator.U nas vsetky pady koncia na hlave. ☹ 😢

Ja mam dnes pohodovy den,taky oddychovy. 🙂 Vcera som vybehla narychlo do Mesta kozmeticke na obocie a kupila som aj malemu u japoncika take sandalky na doma,nech ich derie. 😀
Aj som vykukala ci niekoho nestretnem ale nikoho som nevidela.

martinano co aj ty sa chystas do skoly,ked sa ides ucit,ci pomalicky ides studovat literaturu do prace? 😉

martinano
23. apr 2009

lienka aj u nas na dennom poriadku,ale uz aspon nereve.
nie nechystam sa dalsiu skolu, ale koncim, uz mam toho dost to uz je druha 😒 , tazke uz to chcem mat za sebou.a caka ma jazykova skola,ale to bude pohoda.
a na jesen asi do roboty,ak vsetko dobre pojde, uvidime

lienka55
23. apr 2009

Takze sa vratite na Slovensko?Pojdes naspat do TN?

martinano
23. apr 2009

asi nie, uvidime este je to daleko

janette4
23. apr 2009

ahojte. tak počasie dnes fakt o ničom. myslela som,že ani nepôjdeme von.bola som u nás na daňovom len v takom tenkom pulovriku a veru bolo mi zima.
vyzerá to,že predsa len vyjde slniečko,keĎ sa malý zobudí,asi aj vyštartujeme,nech je na vzduchu.

konečne som mu prebrala veci, čo mu boli malé. moc mu toho v skrini nezostalo. ☹ aspoň viem, na čo budem v najbližšej dobe utrácať ten veeeelikááánsky rodičovský príspevok. 😀

lenca13
23. apr 2009

ahojte 🙂 dnes je teda ozaj zima ☹ doobeda bol s malou vonku mm a za chvilu aj prisli domov co bola taka zima aj ked svieti teraz slnko tak vzduch je studeny ☹

martinano
23. apr 2009

vy mate zimu?tak asi sa to otocilo mi mame fajn teplucko, lenca vy mavate tiez tatinka doobeda doma?aj my je to super

lenca13
23. apr 2009

Mata chodi na dve zmeny tak preto je doobeda doma a poobede som s nimi sama

martinano
23. apr 2009

ale je to super,ze?
nas tatino ma teraz v pracvi take zadelenie,ze robi len vecer a vikendy doma,mne to vyhovuje lebo je s anmi cely den, potom ho odprevadime do prace a ked prideme matka okupem a ide spat a ja mam veget

lenca13
23. apr 2009

Mata uz som si zvykla ale zase babam sa venuje nemozem sa stazovat a Timka je na nom zavisla a teraz je dost casto doma kedze nemaju moc roboty tak si to s nami doma uziva naplno aj zajtra je doma a buduci tyzden tiez ide len dva dni do prace 🙂

natsa
23. apr 2009

Martinka a tvoj robí v Norsku či kde?A to tam máte trvalé Bydlisko?Ja som bola dnes z kámošku aj z malým u krokodíla.Aj som ho tam brebalila,nakrmila.no proste pohoda.Chodila by som hádam takto každý den len ten rodičovský ako spomínala Janett je moc vysoký 😔 ,rozmýšlam,že si zan kúpime vilu v Španielsku alebo v Arabských emirátoch. 😎

martinano
23. apr 2009

natsa to ste dobre na tom,ked ideakto vo velkom nakupovat, to nebudde asi zo slovenskeho rodicovskeho 😅
nemame tu trvale bydlisko,manzel ma prechodne,ale my s matkkom sme tu stale len na navsteve,ked by som chcela ist do robotya bolo by to realne potom by sme urcite mali aj ja aj matko.
ano v norsku
lenca super
aj mne to zo zaciatku vadilo,ale teraz sme si zvykli mame fajn zabehnuty rezim,tak je to super

lulu723
23. apr 2009

ahojte dnes mala povedala u mojej mamy BABA 😠 vzdy urobi nejake pokroky u mojej mamy a doma nerobi nic.uz aj sama stala na 3 sekundy,ale potom si to uvedomila,ze ju nedrzim a padla na kolienka,ale veru sikovna je 😀

mary3
24. apr 2009

Ahojte...
To tu dnes ešte nikto nebol? 😕
Malý mi pomaly zaspáva, tak si asi pôjdem lahnúť s ním, lebo som nejaká unavená... poobede musím ešte skočiť do mesta na plienky...
Pekný deň vám prajem

lienka55
24. apr 2009

Ahojte 🙂 ,
vcera som dala maleho 3krat ostrihat,ale bolo to po prvy krat masinkou.Taky je podareny,uplne iny clovek.Strasne plakal,no hroza. 😢 😝

lenca,no co aj sa chystate k mame hodovat? 😉

lenca13
24. apr 2009

lienka ideme uz dnes ved mm ma volno ked sa Timka vyspi tak vyrazime 🙂

mirkaff
24. apr 2009

zdraviiim......tak my konecne spime,,dnes sa kona spanok prvy krat....v podoli su hody??? veru aj my chceme dat maleho strihat,,sice mame masinku doma ale kto si na to trufne?? 😒 aspon by som mu konecne zlikvidovala lupinu,,jemu sa to na tej fontanele stale drzi.....nema jej moc ale on ma blede vlesky,,riedke a ked sa dobre clovek kukne tak to neprehliadne....

natsa
24. apr 2009

Mirka my sme mali tiež lupiny ale už nemáme.Ja som to pol.hod pred kúpaním potrela det.olejčekom a potom ked sa kúpal tak ešte poriadne vyumývala šamponom no a ked som ho utierala tak som mu to vyčesala.Za pár dní mal po tom.
dnes sme boli v Bojniciach v ZOO.Super den nebolo ani moc horko pár ludí.Išli sme radšej dnes lebo zajtra tam bude národa.Malému sme tam kúpili šiltovku.Teraz mal dávno spať ale akosi odoláva.

michaela2410
24. apr 2009

Keďže chlapci sú opäť starší, pridala som nový album s malým prierezom ako rástli a oslavovali. 🙂

natsa
24. apr 2009

Miška chlapcov máš podarených

janette4
24. apr 2009

ahojte. ja som dnes zas umývala okná, na tom prízemí je to hrozné.

a pridala som pár nových fotiek.

natsa
24. apr 2009

Jantt mrkla som na fotky Matúško ja fešák.Aj náš tak nejako vyzerá teraz ked som začala z príkrmami.Kojit mi je pohodlnejšie ale zároven ma teší ako postupujeme -začí na mu chutit čo vyplúval,aj sa mu čudujem že mu to chutí,napr Hami karfiol.Dobrý blivajz 😖

martinano
24. apr 2009

caute
natsa tebe maly je tie hami hipp a podobne?
nas maky nikdy poctivi varim a to zbasti, ja by som toho tolko nezjedla

mary3
25. apr 2009

Ahojte maminy....
My sme sa včera zasa boli hrať v škôlke a malého som odtiaľ nemohla dostať 🙂
Teraz sa chystáme k prababke, nech sa malý zahrá na dvore....
Pridala som nejaké nové aktuálne foto nášho Lukáška...

Baby ani mne malý nechce tie zeleninovo-mäsové príkrmy, ale ani sa mu nečudujem...

natsa
25. apr 2009

No zje to ved sa mu aj čudujem ale ten pohárik má tak na 3 krát.Nejaké mi poslali inak to nekupujem.Včera sme boli v Bojnicách tak som mu to zobrala a jedol to až som bola prekvapená ja som to okoštovala a bolo to hnusné.Nezje mi tie instantné ryžové kaše z príchutou nejakého ovocia,ale výživu mi zje.Od pondelka mu chcem dávať už kuracie.dávali ste každý den?a jedli vám to?

mirkaff
25. apr 2009

tak nas maly mal tie umele prikrmy asi dvakrat,,nastastie zeleniny je doma dost,,a karfiol,,cukinu,,a pod.kupujem mrazene...a presnidavky tiez kupujem,,ale obdobie kedy mu fakt chutili je za nami,,,,nastruham mu cerstve ovocie,,uz sme vyskusali aj zavarane...no dnes sme boli pobede u prababky a davala som mu jahodovu presnidavku,,zjedol asi polovicu a potom tak strasne brutalne zacal pluvat 😀 uz bolo dojedene....idem omrknut bazar,,mam tam vyhliadnute letne tricka,,nove,,....

lienka55
26. apr 2009

Peknu nedelu prajem
🙂 ,
my prave vysavame mravcov,lebo zacali akosi vyliezat. 😠 Mam navarene od vcera,lebo sme mali dalsiu brigadu,tak mam pokoj a pohodicku. 😅 😅 😅
Idem pokukat tie vase nove fotecky. 😉

lenca,aj my by sme sa chceli ist mrknut na kolotoce s malym ked vstane,uvidime ako nam to vyjde. 😉

lenca13
26. apr 2009

Ahojte my sme u nasich hodujeme ale Timka nechce ist na kolotc aspon usetrime 😉 zato Radka ta pomina aj za nu 😀

janette4
26. apr 2009

ahojte. dneska tuším všetky hodujete. 😀

u nás boli moji rodičia, tak išli s malým na prechádzku, aj keď ten vietor bol fakt otrasný. ja som si zatiaľ aspoň upratala a upiekla koláč,lebo môj otec je na koláčoch závislý. 😀

a musím sa pochváliť, Maťo má prvý zubok. 🙂