Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

maruschka
autor
29. okt 2007

už tam valím 😀 😀 😀 😀

monatko
29. okt 2007

ahojte vsetky maminky a nemaminky z nasho ireciteho regionu 😀 😀 tak sa opat hlasim, vikend bol fajn, len kratky, boli sme u manzelovej rodiny a u nejakych kamosov na kysuciach.. takze, dufam, ze tyzden ste nastartovali super /ja tiez - dnes som vyvalila za opravu auta 22 000, Vianoce v cudu 😕 😀 /.. no nic, precitam vas az zajtra, lebo uz mam na miesto oci pomlcky.. papa a dobru 😵

maruschka
autor
30. okt 2007

monatko,tak to poteší.Si všimni,že pred vianocami vždy príde nejaká finančná pohroma-obvykle tak pár týždňov pred.Buď je to doplatok za plyn,oprava niečoho a u nás to budú vstavané skrine.Takže asi tak.Ale vždy to človeka tak poteší 😀 😀 😀 ale vidím,že aj tak si optimista. 😎

monatko
30. okt 2007

maruschka, jasneeeeeeeeee, co sa budem jedovat sak penaaaaze su neni vsetko 😀 😀 😀 a inac, este mi prislo vyuctovanie za byt 6000, takze Murphyho zakony pred Vianocami funguju 😅 inak, mne sa na Tebe, marusch, paci, ze podla toho co pises, si taka aktivna maminka, stale vymyslas pre deticky nejaky program, to je super. Ja som alergicka na tie matky, co si myslia, ze najlepsie spravia, ked rano "bachnu" decko pred telku a tym je cela vec vyriesena 😒 😠 a potom, ked uz je neskoro, sa cuduju, ze si k nim nevedia najst cestu ☹

chiara.rrika
30. okt 2007

ahojte babulienky co buvickate?

monatko
30. okt 2007

nieeeeeee, tu smeeeeeee - teda aspon ja 😝 no dnes je na spanie narok, ved je tma od rana 😖

maruschka
autor
30. okt 2007

tu sme aj aj odchádzam,idem čosi kuchtiť na večeru.Ale keďže sa naša maličká zobudila o 2,30 v noci a s pokojom angličana sa napapala a hrali sme sa,pozerali telku,tak sa mi teraz točí hlava od nevyspatia. 😀 😔 😔 😔 možno sa tu ešte dnes zastavím.papa

chiara.rrika
30. okt 2007

monatko a ty 🙂

angelos
30. okt 2007

ahojky,tak zase len na chvilocku.Aj ked Hanka prave zaspala,potom sa budem venovat manzelovi 😀
Zmenu casu tazko nesiem,mala sa dnes zobudila o piatej ☹ ale ked citam,ze maruschka vstavala o 2,30 hned mi je lepsie 😀

len tak zbezne narychlo som pocitala co ste popisali.mreni kraaasne šatoše,kde sa ten salon nachadza?

my prerabame o 106,zajtra pride vodar a plynar.ja tam radsej ani nechodim,ked to vidim stale sa mi vidi,ze je tam rovnaky bordel.a poriadne velky.boli sme vyberat obklady,nic ma neohurilo,tak musim dat este jeden pokus 😝 mozno som nieco prehliadla.

este sme mali problemy s najomnikmi-neplatili. 😠 😠 😠 no otras.chvalabohu uz su fuc.

utekam do sprchy....

mrenka
31. okt 2007

caute kocky,no my sme boli 2dni mimo NM,takze aj mimo net...no moc sa tu nerozprudila debatka,co to??

leni,ten salon je na perle na zelenej vode,ma tam aj superacke spolocenske satky 😉

monci,uz si sa objednala na to znamienko?vraj tak o 3t objednava,ja pojdem do tn..

chiara,ty si tu dokedy?

marusch,to ste mali fajn noc 😀

martinkamm
31. okt 2007

ahojte 😵

mrenka
31. okt 2007

ahoj martinka,ako?

monatko
2. nov 2007

ahojte, ako? 😉 ja uz mam vikend, tak sa tesiiiim.. Ako ste oslavili vcerajsi sviatok, bolo nadherne, ze?
*marusch, vcera sme boli v beckove, kde tam presne byvate?
*menka, to vazne sa treba objednavat? jedna kamoska mi hovorila, ze ju vzal hned 😕 tak to aby som si pohla

monatko
2. nov 2007

menka - mrenka aduska pardon 😔 🙂

mrenka
2. nov 2007

monci,bratranec tam bol na vyberanie znamienka a objednal ho za 3 tyzdne..
ako bolo u svokrovcov?

monatko
2. nov 2007

to vazne? no toto! juuuj tak sa mi nechce ist tomu dokimu, no uz nabuduci tyzden sa hadam odhodlam........ no u svokrovcov bolo dobre, len sme tam teraz boli kratko, a este k tomu aj bez auta 😒 no proste som si odvykla 😀 a vy ako? chystate sa niekam? ozaj, a lili je uz ok?

mrenka
2. nov 2007

moni,lili uz celkom ok,uz ma len take chrasticky a postupne to mizne...vsak ked pojdes k dokimu,daj vediet a dojdi na kafco..

chiara.rrika
2. nov 2007

ahoj mrenka, nebola si ty dnes na hajovkach??? 🙂

mrenka
2. nov 2007

chiara,veru nie,ale byva tam moja kamoska a my sa dost podobame 😉

chiara.rrika
2. nov 2007

koho myslis sasu korenovu, alebo evu michalcovu??? 😉 😉 😉

mrenka
2. nov 2007

andrejku korienku 😉

chiara.rrika
2. nov 2007

ale ona ma aj dieta nie

mrenka
2. nov 2007

nie,adus nema este 😀

mrenka
2. nov 2007

a ty byvas na hajovkach?

chiara.rrika
2. nov 2007

tak to ste neboli vy, ale jedna kocka sa mi tak podobala, tak uz ste tri co sa podobate 😀 😀 😀
a inak ako sa mas?

mrenka
2. nov 2007

a ktora?s babatkom?no som nejaka rozbita,asi pojdem spat dnes skor..kedy odchadzate naspat?nemas albumik s fotos,ze by som pokukala?mozno sa pozname aspon z videnia...

zuzidr
2. nov 2007

ahojte.poznáte v NmnV cafe bar Aida? 😀

chiara.rrika
2. nov 2007

ja ta z videnia poznam , album nemam lebo ja to tam neviem dat 😒
odchadzam asi za tyzden este neviem, ale ved ked by si kocikovala, mohli by sme dat niekde kafco, co povies?

mrenka
2. nov 2007

chiara,daj si moje albumy,vytvor si nazov a pridaj normalne foto,co mas ulozene v pc,nie je to tazke...a kam si chodila do skoly?

chiara.rrika
2. nov 2007

chodila som na hotelkudo piestan