Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
29. jan 2009

Ada ved ty pochadzas z dediny,vasi nepestuju zeleninu?Ved domaca je najlepsia. 😉

renuskacool
29. jan 2009

janette4 tak na tú teplú vodu som zabudla,to bola fakt sila.Ona totiž ani teplá neišla kolkokrát...... 😉

mirkaff
29. jan 2009

fiha tak to som nevedela ze Myjavska porodnica ma taketo "slusne" referencie..tak Janette4 snad vyskusas aj tu trenciansku....... 😀

andreao
29. jan 2009

Leni ale ano pestuju, len vies ked sa minie, tak som chcela zasobu, kym bude nova.

jenna7082
29. jan 2009

jake podarene forum :o) aj ja som z turej. aj ja som rodila na myjave...az tri krat...aj ja chcem kecaaat 😵

rikarr
29. jan 2009

ako sa to tu zbieha.....jenna kecaj kludne...a vítam ťa

jenna7082
29. jan 2009

asi sa musim najprv rozkukat, ako to tu funguje 🙂 uplne vsetko som necitala, len kusok zaciatku a kusok konca ... aby som bola v obraze...

simasa
29. jan 2009

Vitaj jenna,
tak napis o sebe nieco - na zoznamenie 🙂

jenna7082
29. jan 2009

no ja uz mam take vacsie deticky, teda uz nemam babatka...najstarsi ma 9 (aj o vysvečku tusim bola rec,same jednotky 😎 ) prostredna 5 a najmladsia bude mat tri....ja som uz prave teraz nakopla vrtulu a ze uz akoze naozaj chodim do roboty, vsetci v skole, v skolke...po tolkyyych rokoch 🙂 aj som sa zamyslala ze ked sa ta najmensia uraci od flasky odvyknut a tym padom aj od plienok, na noc ma este, tak uz nemam absolutne ziadne bejby ☹ si pockam uz na vnucence no 🙂

simasa
29. jan 2009

Jenna a nebol problem vratit sa do prace? Drzali Ti niekde miesto, ci si musela hladat nove?

jenna7082
29. jan 2009

no, ja som vlastne chodila do roboty uz davno...teda,nastupila som, ked mala magduška tusim osem mesiacov...a normalne som mala pre nu izbicku, postielku 🙂 tak tam chodila so mnou ked nemala varovanie. robim papiere takze vlastne cely den sedim pri pc...ku koncu uz to bolo narocne, predsa len uz tolko nespavala, a vlastne od oktobra zacala chodit do skolky na doobedie, potom sa v robote len vyspala...a teraz uz konecne nastupila normalne. taka moja kolegynka mala to bola 🙂 firmu maju znami, takze mi to tolerovali. magduskina izbicka uz je prerobena na kancelariu a fungujeme naplno, kazda na svojom piesocku 🙂 hrozne to letiiii ako tie deticky rastu ☹ a my starneme...aj tot tuna ktorasi kolegyna vravela,co ma pobavilo, ze - uz mam 28 ☹ ja som mala v decembri 29 a tiez mam z toho zmiesane pocity, ved len tot co sa adamko narodil a uz je z neho taka skaderuka skadenoha ojeeeej

simasa
29. jan 2009

Tak to si mala naozaj super. Ja som to tiez vo firme navrhovala, ze aby tam urobili nejake detske jasle/skolku 😀 Pocula som, ze su take firmy, kde to funguje. Ale asi nie na Slovensku 🙄
Tu si moc nevazia, ze clovek je uz zabehnuty, skuseny po tej pracovnej stranke a kludne radsej prijmu noveho, aj ked to potom trva dlhy cas, nez sa do toho dostane akoby poriesili nejako to varovanie deti. Ale co uz.
Odkedy som bola na PN a potom na MD, tak je tam uz treti clovek, na mojom mieste. Takze typicky priklad.

jenna7082
29. jan 2009

pozrela som si tvoj album, zlate babinko mas 🙂 ja ked sa nad tym hlbsie zamyslim,tak mi docvakne,ze som vlastne mala stastie,lebo teraz keby som si mala hladat robotu...kde som robila predtym,nez som sla na MD so starsou, to je vlastne 5 rokov dozadu-sa mi vlastne materske prelinali s dcérami, tak tam uz by som sa asi nemohla (a priznam sa ani nechcela) vratit, tak som rada, ze som po tomto siahla, aj ked som uz ku koncu mala trochu aj vycitky, ci to nemam nechat,lebo nemohla som sa vlastne uz venovat naplno ani robote,ale ani malej...proste sustredit sa,ale jak nastupila do skolky,tak je vsetko super a som rada ze mam v tejto krize robotu..a ty si odkial? nemas napisane

simasa
29. jan 2009

Dakujem 🙂
Ja som z Tr. Bohuslavic. Poznas?

jenna7082
29. jan 2009

no, viem asi pribliznu polohu 🙂 ale nebola som tam, tak akurat sla cez, kedysi ked sa este chodilo vlakom 😀

jenna7082
29. jan 2009

ty poznas staru turu?

simasa
29. jan 2009

Nemozem tvrdit, ze dobre, ale bola som tam parkrat. Dve prispievatelky su odtial - janette a tusim aj renuskacool. Tak im mrkni do albumu, ci sa nepoznate. Vlastne, renuska asi este nema album.

simasa
29. jan 2009

A ma ho. Az teraz som si vsimla. Musim ho ist mrknu 😉

jenna7082
29. jan 2009

nakukala som, ale nepoznam, aj tusim spominala janette,ze nie je rodená turanka...a asi je to aj mladsi rocnik myslim, takze vobec ee. no a renuskacool - podla deticiek urcite nepoznam 🙂

jenna7082
29. jan 2009

ona tam ma tusim iba deti,seba nie. ale ak poznam maminy, tak poznam aj deticky a tieto mi nic nehovoria. a to sme tu len dve, kam vsetky zmizli? 🙂

simasa
29. jan 2009

Veru, renuska je tam inkognito 🙂 Ale deticky ma tiez zlate.
Malo kedy sa tu "strhne" on-line debata. Vcera sa to napriklad podarilo. Aly myslim, ze viac bab tu bude okolo 20-tej, ked daju deti spinkat.
Musim ist, lebo prisiel manzel z prace. Tak sa zatial maj pekne, este skusim aj ja sem mrknut neskor.

miriamkac
29. jan 2009

AAA...vitam tu dalsiu pisatelku....jenna7082 cau Turanka.... 😀
Tak na ten tvoj vek mas super decka....to si skoro zacala.... 😀 ....

jenna7082
29. jan 2009

veru, v 20 som mala prve ... a posledne som uz vobec neplanovala 😀 no, stalo sa 😀

miriamkac
29. jan 2009

haha....to poznam, my sme planovali tiez druhe len jedno... 😀 😀 😀
Clovek mieni..........mení... 😀 ...to máš prvorodeného syna a dve dievčatá...dobre som to pochopila?

jenna7082
29. jan 2009

ano,presne tak, chlapca a dve dievky, jeeeej ty mas dvojicky 🙂 a tak skoro po dcérke, takpovediac skoro jednym vrzom vsetko 😀

jenna7082
29. jan 2009

panecku, som si kukla aj album, normalne cumim ako to zvladas...tri take malilinke deticky...predsa len moj adamko mal uz 4 roky , ked sa narodila paulinka (mimochodom v ten isty den ako on 😀 ) a uz chodil do skolky a bol dost samostatny...ty sa musis inak obracat, asi ti niekto pomaha ??!!!?

miriamkac
29. jan 2009

Hej pomaha....hlavne manzel, ktory chodi na tyzdnovky.... 😝 ...obcas pride mama, sem tam cez vikend svokra a raz za mesiac sestra.....inac sme sami-....zvykla som si...mame system a ide to. Pokial su vsetci zdravi, horsie je, ked je niektory chory...ako teraz cez vianoce...esteze mal MM dovolenku....a aj on zostal chory, takze som mala styroch pacientov... 😝 ..ale zvladli sme to...

janette4
29. jan 2009

ahojte. vítam ťa ja ja Jenna7082. no, myslím,že som ten ročník ako ty,lebo ja budem mať o pár mesiacov29. 😀

ja na Turej moc ľudí nepoznám, skôr len z videnia.mňa nepoznáš,ale rodinu môjho muža možno áno, jedna švagriná robí v cukrárni a druhá v elektre nad balou.

jenna7082
29. jan 2009

no,janette,napadaju ma dve sestry,ktore takto robia...a ak myslim tie spravne, tak som nevedela ze maju aj brata 😀 miriamkac - hej urcite je to o systeme, ale aj tak mas moj obdiv lebo to su ozaj malinki drobci naraz, ale raz to ocenia, teda myslim,ze si budu blizki s takym vekovym rozdielom...ti moji starsi sa moc nemusia, uz je to dost 4 roky a najstarsi najmladsiu tak akurat vystiska, ale ked zacne revat mala tak prevrati panenky a mizne kade lahsie 😀

jenna7082
29. jan 2009

asi musis mat pevne nervy 😀 ono to inak niekedy ani nejde, obcas proste vypnut, ze jednym uchom dnu a druhym von, hlavne take tie ozemsahadzacie stavy 😀 moja mamča ked to niekedy vidi a ten moj stoický kľud, tak sa čuduje, kam naň chodim 🙂