Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

sticker
31. jan 2009

Jááááj, tak to je mi ľúto. Ale to je Danielko potom "vymodlené" dieťa 😵

sticker
31. jan 2009

Koľko máš rokov....ak to nevadí 😅

natsa
31. jan 2009

mám 34.už som asi stará krava.a ty maš kolko?Danielko ja zlatý moj ho úplne žere

sticker
31. jan 2009

Bože, to ako môžeš povedať?! 😕 😠 Sú tu aj staršie baby 🙂 😉 Ja budem mať v apríli 30 😝

natsa
31. jan 2009

myslela som siže máš menej.ja som to nepovedala ale napísala

sticker
31. jan 2009

😀 😀 😀 Nechytaj ma za slovíčka 😀 😀 Ja tu riešim Jankin "štrajk" 😠 Zase nechce ísť spať, krupica!

erika13
31. jan 2009

Natsa,mam tiez 34,dcera ma 13rokov.Otehotnola som,ani neviem ako.Pred 30kou sme chceli druhe,samozrejme syna,ale nepodarilo sa.Ale uz to neriesim,uzivam si male neterky a vsetky deti v rodine.

natsa
31. jan 2009

Ja som sa zmierila že to moje nepotrebuje spat.stále behám madzi počítačom a ním.ešte sa sám navie zabavit.Muž ja zasa v robote

sticker
31. jan 2009

Erika keď si za pc, tzn. že Lenka asi nebude, však? 😅 Že som tak drzá 😝 Ja len aby som vedela, či ju čakať v téme 😉

sticker
31. jan 2009

Ale nato, že je taký malý, je až moc čulý 😕

natsa
31. jan 2009

no to on je.toje také striebro

erika13
31. jan 2009

Lenka isla uspat Timku.Ale neviem ci ju sem pustim,ked pride.Mna to pisanie zacalo bavit.

sticker
31. jan 2009

Veď nemusíš 😀 😀 Ty si tam "pani" domu, ona nech čarbe doma 😀

lenca13
31. jan 2009

Ahojte tak sa na chvilu hlasim Timea spi 🙂

sticker
31. jan 2009

Sa tam bijete o pc 😀

renuskacool
31. jan 2009

Ahojte babule-ja len tak na skok.. 😀 😀

lenca13
31. jan 2009

Nie Erika isla zehlit 🙂

renuskacool
31. jan 2009

Aj ja chcem davat fotky do takých pekných rámčekov-ako sticker napr.ako to robíte,pesr.aký program na to treba?????pleas ☹ ☹

sticker
31. jan 2009

Reni myslíš napr. tú modrú fotku? To som ja začiatočník robila 4 hodiny 😀 Treba veľa sťahovať z netu a mať napr. photoshop, alebo gimp. Volá sa to scrappy a je aj tu na koňovi o tom téma vo voľnej diskusii 🙂

renuskacool
31. jan 2009

No a ja už celkom antitalent na takéto...Kuknem to.Dakujem!A na jakém konovi....? 😖

jenna7082
31. jan 2009

preco tie problémy s otehotnením nepostretli radsej mna? 😅

renuskacool
31. jan 2009

Ciao jenna,aka bola/je oslava?

jenna7082
31. jan 2009

ale pohodicka, veselo, ja som nerobila nejaku extra velku oslavu, dosla akurat segranka s deckami, mama moja bola...bolo to také fajn, rodinné, milé. decka tam aj ostali, u byvaleho, tak som opat sama doma...ale dnes uz nespekulujem, idem hodit vanu a do hajan...

sticker
31. jan 2009

Reni veď teraz si na "koňovi" 🙂 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Keď sa budeš moc nudiť, tak si to prečítaj 😝

sticker
31. jan 2009

Jen a torta bola dobrá? 😉

renuskacool
31. jan 2009

Jaj vidíš sticker,som už dezorientovana 😀 😀 Oki dakujem prečítam 😉 Jen a ty čo si neaka bez naladky tušim,či sa mi to zda?či po prehýrenej noci asi..... 😀 😀 😀

jenna7082
31. jan 2009

aaale dalo sa. ja moc na sladke nejsom, ale sak zjedla sa, len kustik maly z nej ostal tak asi bola 😀

jenna7082
31. jan 2009

si to vymakla veru, na cucky som uplne...len este komunikujem s niekym po skype...mam take zalezitosti rozne 😀

janette4
31. jan 2009

no krpec je hore už asi 6ty krát, zobrali sme ho z postieľky, skúsime ho viac unaviť.

na mm tuším niečo lezie, stále kýcha,dúfam,že nenakazí aj malého.

Natsa, aj ten náš bol taký živý.keď mal 3mesiace nemal problém vydržať hore aj 4-5hod. 😉

renuskacool
31. jan 2009

Aj po azete komunikuješ si zabudla dodat jen... 😀 😵 😀 😵 No šak treba.Dufam že mala bude túto noc spat kludne.