Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

miriamkac
5. feb 2009

teraz som si vsimla, ze uz na dvoch stranach mam prve prispevky... 😝 😝 😝

simasa
5. feb 2009

Lienka, ako sa u Vas prejavuje ta alergia na kravske mlieko?

simasa
5. feb 2009

No ved to, ze dovolenka. To musel pomenovat urcite chlap.

lienka55
5. feb 2009

mirka ty si sikulka,mas to vyratane 😀 .
sima ani sama neviem ako sa to prejavuje,len dr. mu robila rozne vysetrenia,lebo sme boli casto chori a nepapal mi a nasli mu v stolici/odoberala som vzorky 😝 / krv.Tak to zistili,ale prejavy nemame ziadne.Ale ja mu sem tam dam nieco co obsahuje kr.mlieko. 😉

simasa
5. feb 2009

Ja ked si dam napr. syr, alebo nieco so smotanou, tak mala sa vyhadze okolo pusiny (take cervene bodky), alebo sa skrabe na hrudniku, alebo na uskach, alebo sa pokaka. Hovorila som to mudr., ale zakial tie vyrazky nevidela, tak nemoze povedat, ci ide o alergiu. Ale sa mi zda, ze ako rastie, tak sa to trocha zmiernuje.

lienka55
5. feb 2009

Tak ked vies ze jej to vadi,tak sa snaz nejest take veci. 😉
Ja pojdem uz asi pomaly do ,,vecnych lovist,,. 😀 😔 Idem sa este osprsit,potom sem este mrknem posledny krat a idem. 😀

janette4
5. feb 2009

Ďakujem, tiež dúfam,že malý to odo mňa nechytí,chodím doma s rúškom na tvári, lebo je to už pomaly prechádza.

simasa
5. feb 2009

Ved nejem, len odkial potom vapnik cerpat? Tak dobru noc.

rikarr
5. feb 2009

čaute krásky, ja mám veci už pobalené a 7,30 vystupujem na hájovkách..... 😀

miriamkac aj ja mám takého mm 😎 ale musím povedať že už dllllho som nejazdila -som spohodlnela a vždy sa rozcapila na mieste spolujazdca 😀 ale musím sa zas do toho dostať lebo aj segra ma furt volá nech dojdem na kafe do čachtíc...že máte lepšiu vodu 😉

sme sa boli kúpať a malá bola taká rozjašená že som ju polhodku nahánala do postele 😠

lienka55
5. feb 2009

Dobruuuu nocku a sladke snicky........ 😔 !!!

miriamkac
5. feb 2009

erika...to tazko, ze lepsiu vodu 😝 😝 😝 ...uz mi zase kanvica nie je vidiet pod vodnym kamenom... 😕

mirkaff
6. feb 2009

dobre ranko.babuse.....vy ste vecer inak akcne,pisete a pisete...Miriamkac nech ti to dnes dopadne dobre...Janetik skore uzdravenie prajem.......tak dufam ze sa nas dnes stretne co najviac.....zatial ahojte..ale sak maly spi,,MM vstava do prace.....a aj "gemblerka" ako ma nazval pred chvilkou MM tuuuuu...aspon vam tu stranku posunem k zaciatku 😀

mary3
6. feb 2009

Dobre ranko....
My uz sme asi hodinku hore, mliecko vypite, tak idem nachystat malemu veci na prechadzku 🙂 len dufam ze sa stihneme vymotat lebo nam to vzdy strasne trva.....

sticker
6. feb 2009

Teda ale to Julku zmohlo 🙂 11:39 som ju dala do postieľky a 11:42 už spala 😀 Takže si vychutnávam kafčo a niečo aj pospracem 🙂
A nato, že ste sa báli, že tam nikto nebude.....super účasť 😵

martinano
6. feb 2009

caute super ucast a dufam,ze nabuduce pobudneme dlhsie 😉

lienka55
6. feb 2009

My sme sa naobedovali,a od 12.00h Dado zarezava.Stretko bolo fajn,len kratke. ☹
Idem piect kysnute mate chut? 😀 😉

lenca13
6. feb 2009

Ahojte tak ja si myslim ze nas bolo dost 🙂 Timea konecne isla spat

sticker
6. feb 2009

Lienka to sa pýtaš teraz po stretku? 😠 😀 😀 😀 Hoď z okna, možno to doletí 😎

lienka55
6. feb 2009

To som este nemala chut na ne,napadlo ma to po ceste domov, 😀 vyskusam hodit,uvidime ci doletia na hajovky. 😀

sticker
6. feb 2009

OKI - otváram balkón 😀 A inak nabudúce príde aj Sima, aj natsa...takže jasné,že nás bude viac 🙂

mirkaff
6. feb 2009

caute babuse.........fiha drobci spia a Ondrej trha vypis z uctu ale je v stave ani sem ani tam......ja som urobila narychlo leco...malemu polievku a povysavala.a viac sa mi niak nechce..stretko super.......sak nabuduce nas bude zaiste viac.....a snad nebudeme stat hodinu pri fontane,ale aj niekde zaparkujeme.....

martinano
6. feb 2009

tak nas mato tiez zalomil ja som uz aj uvaria upratala tatik isiel pre auto nakoniec sam, tak ked sa zobudi drobec pojdeme von je tam super teplucko

mirkaff
6. feb 2009

normalka zaspal

mary3
6. feb 2009

caute baby.... ja som dala malemu mlieko ked sme prisli domov a potom stale plakal tak som ho zobrala na ruky a zaspal.... vidite, vonku hral ze je dobrucky a doma cirkus 🙂 hlavne ze vonku uz oci zatvaral a doma nechcel sam zaspat..... ja ze si pozriem Pohotovost ked spal a zalomila som s nim 🙂 predchvilkou sme vstali, najedli sa a uz som sem musela nakuknut 🙂 aj ja sa uz tesim na dalsie stretko

lenca13
6. feb 2009

Mary ale je hrozne zlaty Lukasko tak si i aspon pospala 😉 len dufam ze uz bude teplejsie ked bude dalsie stretko 🙂

sticker
6. feb 2009

Súhlas s Lenkou 🙂 Malý je taký krásny okáň 😵

martinano
6. feb 2009

ja dodavam,ze zlatucky a dobrucky ako sedkal v kociku, no parada 😉 jasne,ze doma s maminou musi pocvicit, ktore dieta necvici,ze?

andreao
6. feb 2009

Ahojte, baby tak vidim, ze stretko sa Vam vydarilo, som rada.
Aj počko bolo znesitelne. Na buduce sa uz asi pridame aj my, uz bude hadam teplejsie.
Kde ste nakoniec zakotvili?

janette4
6. feb 2009

no nakoniec sa snáď pridáme aj my. ja som bola ráno u dr. a domov 2krabice antibiotík.ale vraj zaberajú do 3dní, tak som zvedavá.večer ma začalo hrozne dusiť a nádcha mi vrazila do ucha, tak som taká polohluchá.

takže na stretku bolo super.aj ste boli niekde sadnúť s deťmi,či len vonku.koľkože vás tam bolo?tuším všetky deti boli zničené,ako čítam.

a fotky nejaké budú?

aj s nami Maťo cvičí, akosi mi začal odmietať mlieko.V noci hrozne plakal,vedela som,že musí byť hladný,ale keď som mu chcela dať, spustil ešte viac.Nakoniec sa po hodine nejako upokojil,alebo skôr unavil a zaspal. a ráno sa to opakovalo.mlieko ani za svet,plač akoby ho vešali, ale jogurtík si dal. ☹ dúfam,že ho toto obdobie prejde.
ale dneska mal už zase dobrú náladu a zase bol ten anjelik,čo doteraz, už aj na obed zjedol polievku a aj na olovrant ovocie, tak som spokojná.som zvedavá, čo ma čaká v noci. ☹

tatinka som vyhnala na prechádzku, nech zbytočne neroznášam nákazu,to bola len výhovorka, aj tak som s malým 24hod.väčšinou ja.aspoň môžem byť v kľude na nete. 😀

jenna7082
6. feb 2009

janette to asi kvoli tvojim liekom. ja ked som bola chora a brala lieky, tiez mi menej pili decka. vraj tie lieky zmenia chut mlieka, neviem.