Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

simasa
6. feb 2009

Ja ze co aky preklep a uz som pochopila. SUPER! To sa podarilo 😀

lienka55
6. feb 2009

teda jenna 😀 😀 😀 .

lienka55
6. feb 2009

Sakra vobec mi nejdu tie fotky ulozit,zakazdym ma to vyhodi,s....m aj taky net.Budem sa dalej snazit. 😉

simi ako sa ma,,F5,,je pri tebe? 😀 😀 😀

rikarr
6. feb 2009

jani...vytvor tú novú onú a tam dáme foto zo stretka......ja mám tušim všetky tuningové kočáre pokope 😀 inak nebolo by zlé to praktizovať raz za mesiac takéto stretko

simasa
6. feb 2009

Nie, uz spi. Ale ked som povedala, ze idem kuknut, ako bolo na stretku, povedal, ze pozdravuj F5. Ale uz mi to bolo aj blbe pisat. Dam mu za Teba po nose.

simasa
6. feb 2009

Jenna, co je? Co sa cervenas? 😀
Dalsi napad: ryzovy nakyp

lienka55
6. feb 2009

Nie nerob to zobudis ho a zajtra ho nechaj odmna pozdravovat. 😀

Jeeeeeeee Jani ak je ,,ocarena Janka,, suprova, 😅 tak to sa ti teda podarilo zachytit ju. 😀

rikarr
6. feb 2009

jani tá sukna je pekná..vôbec nie krátka

simasa
6. feb 2009

Janka je fakt kocka. A aka zbierka nocnickov 😀

nmstretko
6. feb 2009

Ahojte 🙂)))))

nmstretko
6. feb 2009

Dám vám do IPčka prihlasovacie meno a heslo aby ste mohli vkladať fotky 🙂

nmstretko
6. feb 2009

Musím tam dať nejakú fotku, lebo to vyzerá hrozne 😀

nmstretko
6. feb 2009

Snáď ste sa nezľakli 😀 😅

rikarr
6. feb 2009

práve pozerám že kto sa to pridal 😀

nmstretko
6. feb 2009

Neviem akú fotku tam mám dať, lebo by mala byť akože reálna a tak tam nemôžem dať fotku kočárov 😀

nmstretko
6. feb 2009

Zatiaľ som poslala ip Erike a Lienka, ešte Mirke a tuším už nikto nefotil....

lienka55
6. feb 2009

A ja pozera ako puk 😀 .
A kto to zaregistroval ty Jani?

nmstretko
6. feb 2009

Alebo môžte fotky posielať mne a ja ich tam budem vkladať. Alebo sa môže prihlásiť niekto iný a môže to robiť.....lebo zase keď niektorá z nás nebude na stretku tak aby nebol problém s pridávaním fotiek.

nmstretko
6. feb 2009

Hej ja. Lenže teraz nemôžem byť prihlásená ako ja....dám ešte jednu fotku do stretka a prehlásim sa, lebo sa mi to vôbec nepáči 😅

rikarr
6. feb 2009

niečo vymyslíme ako jeho foto 😀

jenna7082
6. feb 2009

nečervenáám sa, ryžový nákyp nelubim a tym padom ho asi ani neviem robit...predbezne to vyhrali francúzske. idem kukat albumy, co je to o jakej sukni rec? mimo som nejak

nmstretko
6. feb 2009

Erika super fotka 😵

sticker
6. feb 2009

Za chvíľu bude zo mňa schyzofrenik 😝

lienka55
6. feb 2009

Idem buvat,dobru noc a pekny vikend vam vsetkym prajem.

rikarr
6. feb 2009

jaja od stiker má novú suknu

sticker
6. feb 2009

Jenna kúpila som Jaje sukňu a sa mi zdá byť krátka ale aj na páse nejaká divná. A pritom veľkosť sedí. Ale tak mala aj pančušky...no veď uvidím. Prinajhoršom bude pre Julku 😀

rikarr
6. feb 2009

brúúúúúú ..ja nejdem, muž šiel zarovno malou ked zas buntošila a ja si potom vychutnám ránečko ked oni budú hore a ja v perinách

jenna7082
6. feb 2009

no ja som videla iba kabatik, suknu som si nevsimla. to je vyhoda mat dve dcery, aj ja tak praktizujem 😀

rikarr
6. feb 2009

jani inak julka celkom vysoká......viki bola taká krpana pri nej

sticker
6. feb 2009

Erika Julka pôsobí celkovo tak "veľko" 😀 Ale váži normálnych 11,5 kg a má 20 mesiacov...takže sa nesťažujem. Ale vysoká je. 🙂