Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lenca13
9. feb 2009

TAhojte tak trosku som sa na spinningu odreagovala 😀
Simasa tak mala jed podarena,nasa timea tiez nestvornozkovala ale ona mala taky divny sposob presuvania sedela a tak sa odrazala nohami ale vzdy dosla tam kam chcela 😀 😀 😀

simasa
9. feb 2009

Tak uz sme aj okupkani.
Miriamkac, tak ako sa dari na skoleni?
Lenca, aj mne by sa zisiel ten spinning. Kam nan vlastne chodis? Ja som si kedysi davno kupila steper, ale moc zodraty teda nie je 😅

simasa
9. feb 2009

Rikarr, to Vikinkine plazenie som videla na videu. Hrozne zlate to bolo, vtedy mi aj bolo luto, ze sa Sabinka vobec nijako neplazi ani nelozi. Ale inak ma to az tak netrapi. Nasi ma stale nahovaraju na choditko, ale do toho sa mi moc nechce. A manzelova sestra vraj tiez zacala chodit az v nejakych 14tich mesiacoch, takze je to v rodine 🙂

miriamkac
9. feb 2009

simasa....drz sa svojho instinktu a choditko naozaj netreba 😉 ....A podla toho ako ti mala stala na styroch na tej jednej fotke ju budes zachvilu nahanat po byte...ako ti bude lozit... 😉 A dik za opytanie...zatial fungujem...
😉

lenca13
9. feb 2009

simi vobec so z toho nerob tazku hlavu ze nechodi stvornozky aby si nebola prekvapena a nezacala ti za chvilu chodit 😉
na spinning chodim tak kde su tenisove kurty pri rampach teda pri podchode 😉

rikarr
9. feb 2009

silvi neboj mne sa malá síce plazila ale štvornožkovala málo..iba pár týždnov a potom už behala za ruky ako 7 mes. 🙄 ako je to fajn že je taká šikula ale zas ked som bola vonku a iné deti pekne sedkali v kočíku a ona sa hemlesila len von a behať 😕 😨 uži si toto obdobie lebo potom budeš po nej behať aby nezletela kdesi ....budeš ju nahánať a učiť padať na prdel 😀

baby som sa rozhodla že zajtra idem do mesta ..mm ide na hokej a bude tm zas do večera tak čo budem doma robiť........???????????

silvi aj ja som začala chodiť v 14 mes. a moja segra v 11mes.

rikarr
9. feb 2009

pavúka určite nekupuj, je to zbytočné

lulu723
9. feb 2009

hmmm pekna tema.my sme boli teraz v tescu na nakupoch tatino dosiel skor tak sme vyrazili 🙂 moja sa snazi liezt,ale vyzera ako tulen,lebo rucicky zabuda vzadu a len ritku vytrci a nozickami sa odraza.potom ju to prestane bavit a prevali sa na chrbatik 😀

rikarr
9. feb 2009

mojej segri malý je smiešny ked sa plazí lebo on sa dvihne na rukách(nohy má rovno položené) a hodí sa do predu -taký lachtaní štýl 😀 😀 😀

idem baliť veci pre malú 😉 jani budete zdravé zajtra....ja budem viki venčiť len na hájovkách...sa mi nechce anii kočár brať

natsa
9. feb 2009

Silvika aká je tá tvoja chutnučká hnad by som ju spapala

andreao
9. feb 2009

Lenca 13 kedy si bola na spinningu? Nestretli sme sa?

lulu723
9. feb 2009

miriamkac ake mas krasne deticky strasne su zlate 😀 😀 😀

natsa
9. feb 2009

Durdík je len dobrý vtedy ak žena nemá problém.Ja viem že Kováč je asi lepší len má odrádza to cestovanie do Čachtíc.Minule išle segra od neho,plný autobus cigánov,ešte bola v druhom stave.Ani ju nepustili sadnúť si.Ešte tam odpadla jedna tiež tehotná.Musela ju sama dvíhať lebo sa nikto nepostavil.

andreao
9. feb 2009

Natsa mas pravdu, cloveka odradza cestovanie, ale ja som si uz povedala, ze kaslem aj na to, raz za rok to clovek prezije a v tehotenstve je potom lepsia starostlivost. Ja tiež od neho odchadzam. Uz to cloveka nebavi. Ordinacia 300 rokov pred opicami a pritom kazdy nestatny lekar sa snazi vsetko prerobit a on nic, vyhovuje mu to takto.

miriamkac
9. feb 2009

lulu...dalujem 😀 ja som uz teba aj s rodinkou "okukavala" na azete...heh...dobrovolne sa priznavam 😝 ... 😝

baby ja tiez chodim k Durdikovi a nemam s nim ziadny problem, dokonca mi pomohol.... 😉

lienka55
9. feb 2009

Lulu aj my sme boli s mm v Tescu na nakupoch.
simasa teda ,,F5,,bola akcna,mrkla som do albumu,sranda velka. 😀
miriamkac zajtra ta ocakavam. 😉

lulu723
9. feb 2009

miriamkac ja by som si dala aj sem tie fotky len su moc velke ☹ lienka55 a o kolkej mi o pol 6 🙂

lenca13
9. feb 2009

Andrea ja chodimo o 17 hod na spinning 🙂

jenna7082
9. feb 2009

lulu šak si ich zmenši

lulu723
9. feb 2009

baby idem ja veru spat.sak mam taku nadchu,ze ma boli az hlava ☹ dobru noc vam prajem a aj detickam papa

lulu723
9. feb 2009

jenna ja to neviem ja som z toho debil ☹

jenna7082
9. feb 2009

urcite mas v pc program paint , ten ma kazdy. aj v tom sa to dá ... das otvorit obrazok v programe paint, tam mas hore ze "obrázok" dáš "roztiahnuť alebo skosiť" a ručne napises napr 50 a 50 (percent) alebo podla toho o kolko ho chces zmensit a potom to len ulozis

tima19
9. feb 2009

baby preco neodporucate pavuka?????

rikarr
9. feb 2009

čaute....ja som počula že deti čo sú v pavúku potom zle našlapuju a stále aj ked už chodia sa akokeby odrážajú, potom že sa skracujú šlachy s tým a ešte že sa naučia aj neskôr chodiť...dohovie čo je na tom pravdy...ja som ho nemala a prežili sme bez neho

rikarr
10. feb 2009

ahojte

to tu ešte nik nieje?????

baby potrebujem ísť na socku pre papiere aby si ma muž mohol odpísať z daní...kde to je????teda zelená budova asi ale kt. poschodirňe a dvere???

lenca13
10. feb 2009

Dobre ranko 🙂 tak nase baby boli obidve v pavuku a nemaju ziadne problemy s chodenim 🙂 a Radka tam mala od 6 mesiacov a timka trochu neskor a zacali chodit obidve okolo roka 🙂

lulu723
10. feb 2009

Ahojte no moja v choditku pekne bezka ani sa neodraza chodi ako ostatne deticky 🙂 dokonca ked ju drzim za rucicky tak uz pekne robi krociky 🙂

jenna7082
10. feb 2009

ked skoro chodia mozu mat v budúcnosti ploché nohy. vraj.

jenna7082
10. feb 2009

6 mesiacov je naozaj skoro. navyse si pisala ze este ani nevie celkom sama sedieť, bez opory ... neviem no.

renuskacool
10. feb 2009

Moja malá ,aj syn boli v pavúku a sú o.k.Obaja začali chodit zhruba ako roční ale v pavúku boli až ked bez opory sedkali.Neviem lulu723 nechcem ta poučovat ale tiež si myslím že nieje vhodné dávat dieta do chodítka ak ešte nedokáže sediet bez opory-ved to je obrovská zátaž na chrbticu.....nemáš sa kam ponáhlat,všetko chce svoj čas. 😉 😉 😉