Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
16. feb 2009

čooo aký zápis?ja by som si hned vybrala z tej stránky mamino 😀 my do škôlky až o rok

rikarr
16. feb 2009

😀 http://www.youtube.com/profile?user=ErikaRR&vie... 😀 máme 3 nové videjká 😎

mirkaff
16. feb 2009

je podarena...... 😀 😀 😀 erika vy mate v baraku vsade dlazbu???

miriamkac
16. feb 2009

caute.....precitam vas vecer.....mozno 😖 ...mam tu zase svokrusu az na cely tyzden.
Uz som nasla opatrovatelku....takze mozem zacat naplno pracovat... 😎

A este, ktore by ste chceli ten rozbor vody mam poslednych 5 testov a potrebujem to do konca tyzdna dorobit....takze este ktore by ste si to rozmysleli 😀 😀 😀
Velka vdaka, tym, ktore mi pomohli 😵 😵 😵

jami3
16. feb 2009

No pekne Miri, na nás si zabudla?? 😀 A v našej vieske si bola... 😔
A druhá Mirka - mám obláčiky a Pipy v albume 😉
Zdravia vás veľkí škôlkari - celkom pekne si zvykáme- ani domou nechcú chodiť 😉 , Držte nám palce,len nech im ten elán vydrží 🙂

mirkaff
16. feb 2009

no su uplne zlaty..........a ja asi polovicu karnevalu nevedela ze kto je ten "strasiak do maku" ...my ked sme tam dosli tak sa nam prihovorila riaditelka,,ze nas pekne vita a tak a ja potom ze pani riaditelka mozem vam nieco povedat..ze jasne nech sa paci.a ja tava zavalila ze dnes je z Vas fakt pekna maska 😀 Ondrej na mna kukal ze co jej vypravam.inak medvediky mal aj dnes,,srotovala ich martinka tak skusal srotovat aj on ,,a a nic neslo na zem 😀

erika13
16. feb 2009

Baby,tie deti na fotkach su vsetky krasne 🙂 Vsetky sme ich s Romanou poprezerali.
Rikarr,Viki na videach mi pripomina Romanku,ked bola mala,tiez tak lozila 😉 Boze,ako ten cas leti
Dnes mi pomohla upratat a ja este pozehlim
Jami3,na tvoje dvojcata sa nemozeme vynadivat,su uzasni.

lenca13
16. feb 2009

Miri ked ju chcem, dat do skolky tak sme museli ist na zapis len neviem ci ju zoberu ☹

andreao
16. feb 2009

Leni nebola na spinningu?
Len som tak tipovala, ze ktora asi si.... 😉

simasa
16. feb 2009

Ahojte babule,
zasa ziadna on-line debata?
Tak aspon spravy od nas: mame obdobie typu "aha, tu je spinka" - vsetko zbierame a este typu "nepotrebujeme odzmolkovac", lebo ked mi nieco najde na svetri, tak to otrhava o stosest 😀 Je to velmi dobra zabava, lepsia ako hracky.
Mirkaff, tak riaditelku si asi potesila, co? 😀

lenca13
16. feb 2009

andrea dnes som nebola na spinningu Timeav noci trochu strasila tak sa mi nechcelo ☹

natali_pn
16. feb 2009

Cauko simasa,konecne som sa vykaslala na telu a som tu- inak cauko aj ostatne babulky- nezlaknite sa -uz od 21.1.2009 som platnou spoluobcankou okresu NM- a nie PN-ale nik menit nebudem.Silvi ja to poznam s tym zbieranim spiniek- mala zozvachle co najde- od kamienkov po zomolky - a strasne jej chuti voda ci zradlo nasej Tiny-psa. No ale to su inaksie ofuky-to mam v zadku vtedy asi vrtulu 😀

natali_pn
16. feb 2009

myslela som telku-sprosta klavesnica...

lenca13
16. feb 2009

ahoj natali a kde byvas ked uz v okrese NM 😉

Jami tvoji chalani su uplne perfektny 🙂

lienka55
16. feb 2009

Ahojte babenky,
som chora ☹ .Dva dni som tu nebola a uz mam z toho horucku 😀 Stale mame pokazeny net a musim cakat na segrin kedy bude volny.Ale ste tu toho zase popisali.Idem nakuknut do albumov co nove.

natsa,co sa tyka toho nestihania pri malom,tak ja cim je David vacsi tak tym viac nestiham. 😠
mirkaff gratulujem k zubkom.
lenca aj my ideme teraz tusim v marci na zapis.

natali_pn
16. feb 2009

No napol cesty do PN a NM- v luke - ale nie na normalnej ale tej nad vahom 😀 😀 😀
Mame tu posaveny domcek a kooooonecne byvame len my traja- ja, manzelik a nasa skoro 11 mesacna slecna natali

simasa
16. feb 2009

No seeeeeeeeeeeeervus Natali.
Tak ten moj stary Ti odkazuje, ze Luka nad Vahom neexistuje, ze castejsie je pod Vahom ako nad 😀 😀 😀
Ale nic si z neho netreba robit. Len keby sa uz konecne zaregistroval a nemusela som tu ja pisat jeho myslienky. Tak a mas to drahy moj...

lenca13
16. feb 2009

tak gratulujem k domceku 🙂

simi a co brani tm zaregistrovat sa 😀 😀 😀

simasa
16. feb 2009

Leni, prave skonstatoval, ze aj tak by mu to bolo na nic, lebo mame iba jeden PC a vraj ked on pride z roboty, som tu stale prilepena ja 😀

simasa
16. feb 2009

Ale taky je zvedavy....... Stale mi tu stlaca F5 (to nie je o Tebe Lienka 😀 )

natali_pn
16. feb 2009

jeeeeej uz si tu silvi- ja si z tych chlapov uz nic nerobim- blbi su a blbi ostanu 😀 😀 😀
Mildo by mi povedal, ze co zas nemam s kym kecat-vsak aj malej sa pusa nezastavi-aspon volaco ma po mne 😀

lenca13
16. feb 2009

simi tak treba kupit este jeden my uz mame dva 😀

simasa
16. feb 2009

A co uz mala vsetko hovori? Pozdravuj mangela. A este - jak to, ze nemas albumik???

simasa
16. feb 2009

Leni, vies co povedal? Ze si mam usetrit z materskej. Ja ho asi... 😠 Asi bude bez 😀

natali_pn
16. feb 2009

martinko vsak si to zas neber k srdcu- aj vy na nas somrete- no nie????!!
co by sme bez vas robili a vy bez nas tiez- tak sme si kvit.....no nie.... 😉

lenca13
16. feb 2009

ved mam albumik 🙂 dik ale uz spi 😉 timea dnes súala do 16:00 tak isli spolu spat 😀
mala hovori vsetko na to je sikulka asi bude ukecana po tatovi 🙂

simasa
16. feb 2009

Leni, ohladom toho albumiku - to bolo na Natali 🙂

lenca13
16. feb 2009

uz som to pochopila ved to ta materska prichadzam o rozum 😀 😀 😀

simasa
16. feb 2009

Leni, takych je nas viac... Ved vidis, co tu pisem za koniny. Az sa sama sebe cudujem 😀 Jak odtrhnuta z retaze...

lenca13
16. feb 2009

a inak odkial pochadza natali 😉

Simi aspom nie som sama 😀