Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

simasa
16. feb 2009

Natali, napisem za Teba, lebo sa nudim 😀
Je z PN, teraz z Luky - to je za Hradkom.
A pozname sa cez jej mangela - moj byvaly kolega 😔

natali_pn
16. feb 2009

Silvi, ja antitalen na robenie s pc si neviem dat fotku a nie to este album 😀 ale posnazim sa , pred pol hodinou som prisla na to ako si zmenit tie -meno malej , nove mesto a pod- ale cakaj raz to sem dostanem 😀 😀 😀

simasa
16. feb 2009

Leni uz mate omalovane? Davali ste nejaku farbu, ci na bielo?

lenca13
16. feb 2009

Natali aj ja som na taketo veci antitalent u nas to robi mm 🙂

natali_pn
16. feb 2009

lenci a z toho magorenia si nic nerob, ja som tiez v tom stadiu- a niekedy som total det- a to neviem ako sa pise ale urcite tusis co myslim 😉

simasa
16. feb 2009

Natali, ved k tomu pusti Milda, ten to zvladne lavou zadnou 😉

natali_pn
16. feb 2009

Nooooo to by bolo fajn, len keby bol doma-je na poobednej- ale zajtra ho sem dufam dostanem. No to bude obkecavania- ale ja si to budem krok po kroku zapisovat, dufam.....
Vsak hlasia sneziiiiit a sneziiit- fuj tajbl, tak si dufam najde na mna cas a ukaze mi to 😒

simasa
16. feb 2009

Inak dnes Sabinku tak prehnalo, chuda, mala to na chrbatiku az kdesi na lopatkach 😝 😝 😝
Ci ja som chuda - ked som to musela umyvat? 😀 Ale nie - a potom este raz, tak dufam, ze z toho nebude nejaka pliaga...

simasa
16. feb 2009

Natali, ved poradim, ak bude treba. Len cinknite alebo napiste. Ale nie je to tazke...

natali_pn
16. feb 2009

No to byva humus, nanik sa dnes tiez dokydala, tatino to mal na starosti, ja som mala jednu babku na strihanie a nakoniec z toho bola trvala- tak som bola nasrana- vobec mi to do telefonu nepovedali. a mne sa zle robi pri malej- nechcem aby to cuchala. 😠

simasa
16. feb 2009

No, keby mal Mato prebalovat pokakanu malu, tak by som este aj umyvala ovracanu podlahu...

lenca13
16. feb 2009

natali ty si kadernicka? 😉

natali_pn
16. feb 2009

bohuzial- ci buhu dik ano

lienka55
16. feb 2009

baby co sa vam nechce spat? 😔

lenca13
16. feb 2009

dobru noc dufam ze timea nebude strasit tak ako minulu noc

natali_pn
16. feb 2009

no tak uz viete preco som na pc antitalent- ja skor olupem, nafarbim, namelirujem ale tazsie operacie na pc su pre mna niekedy k.o

simasa
16. feb 2009

Inac veru, zislo by sa mi nafarbit. Ked som to naposledy skusala sama, tak som okrem celej kupelne mala okydane aj tricko a papuce 😠

simasa
16. feb 2009

Dobru noc Leni.

simasa
16. feb 2009

Jeeej Lienka, Teba som prehliadla. Ale chce, ale nesmieme to prehanat so spankom, aby sme si moc nezvykali 😀

natali_pn
16. feb 2009

mna naposledy strihal mildo, tak vyskusaj aj ty tatina ....
-no a to nevies dojst? 😉 uz mas zamienku 😀

simasa
16. feb 2009

Ja sa akosi nemozem vykotulat ani ku kadernicke, co je tu, nie este k Vam 😀
Ale uz to musim fakt poriesit. Inac na tie navstevy vzajomne sa uz teda dlho chystame... Tak kto bude prvy?

lienka55
16. feb 2009

teda simisa pekne od teba ze si ma tu prehliadla,ja sa konecne snazim po dvoch dnoch pisat a ty takto.

simasa
16. feb 2009

No ale ved som to napravila, hned ako som si vsimla 😀

simasa
16. feb 2009

A fakt si marodik, ci to len abstak?

lienka55
16. feb 2009

Idem aj ja hajat,som unavena dnes som mala vela prace. 😝

simasa
16. feb 2009

Tak idem teda aj ja. Troska som si tu dobila baterky, tak mozem ist hajat. Dobru noc 🙂

natali_pn
16. feb 2009

-no to som zvedava aj ja, ozaj a uz byvate doma ako doma alebo doma u vasich?
Inak to mas pravdu, ja sa tiez nemozem nikam vykotulat, mam problem vybehnut k nasim do pn ci na lehotu, no ale da sa to s takym drobcom...????
Inak mala je riadne zihadlo - a tiez po tatovi cooooo.... bola taka malicka a je z nej taka baba. Nasa je zas buchticka- ta ti dokaze zmorzovat vsetko a s tymi modrymi kukadlami je jak sup- kde sa volaco deje tak tam musi byt...a to pri jej stvorkovani nestiham ani ja

simasa
16. feb 2009

Ale este sme stale u nasich. Sa jedujem na toho MM, lebo tam akosi nic nepribuda. Dnes sme akurat boli objednavat posuvne dvere a este musim doriesit zabradlie - na schodisko aj na balkon - nasi maju stres, ze sa zvalime.
Ja neviem, po kom je nasa mala. Kazdy do tipuje inak. Jedni ze po tatovi, druhi ze po mne. Ale zakedy nie po susedovi, ok, nie? 😀

simasa
16. feb 2009

Idem fakt spat, lebo aj ja tu na to uz pozeram ako sup. 😝
Ved sa "zastav" aj zajtra. Tak dobru noc prajem.

natali_pn
16. feb 2009

To je pravda, my susedov este nemame. maju sa nastahovat az v aprili, maju malu este malicku 3 mesacnu.
Inak to zabradlie dajte co naskor, my sme museli uz riesit schodisko, zacala sa stverat po nom. tak sme museli dat mreze dole a este musim vyriesit vrch - teda podkrovie. to mam velky strach, ze sa dolame. tych stuplov to strasne laka.