Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lenca13
24. feb 2009

Ahojte aj mm sa bol dat dnes strihat 😉
vidim z kazdy je tu trochu chory aj Timka uz zacina kaslat tak uvidim co z toho bude ☹
Natsa to je aka pizza z rozkov daj recept 😉

erika13
24. feb 2009

Sneh som odhrnala 45minut a hned som musela pod sprchu,lepsie ako hodina spiningu.
Natsa ,bola som tu,v Podoli.Pacilo sa mi ako v piatok ostrihala Romanu,tak som dnes isla ja,a som spokojna.
Foto hodim neskor,lebo fotak som cez vikend zabudla u mp.

lienka55
24. feb 2009

Tak dievcata ja som ani netusila aka romanitka dnes na mna caka. 😎 MM isiel dnes ,,akoze,, do roboty,a volam mu ze mi zobral sek na zaplatenie elektriny.On mi to nezdvyhal a naraz sa zjavi pred domom aj s kyticou 15tich nadhernych cervenych ruzi. 🙂 🙂 🙂 On si zobral na dnes dovolenku aby ma prekvapil. 😅 😲 Narodeninove prekvapko!!!! 😅 Tak som stastna ako taka pubertiacka.

erika tak to si si dala poriadne skratit vlasky,hod potom foto. 😉

rikarr
24. feb 2009

lienka fíííha, pekné prekvapko

simasa
24. feb 2009

Lienka, tak v prvom rade vsetko najlepsie prajem a v druhom - teda ten tvoj manzel je ale romantik. Ze aj my takeho chceme, teda ja!!!!!!

natsa
24. feb 2009

Lienka aj ja závidím.prosím ta kde si zohnala takého suprového manžela? 😅 Môjho by to ani nenapadlo.Na môj sviatok síce nezabúda,ale sa ma spýta či chcem aj kvety.romantikuš-poviem ,že nie,lebo to neni prekvapko a potom by som sa tak netešila.Tak všetko naj a dobre to oslávte 🙂

mirkaff
24. feb 2009

aj ja chcem romantikuuuuuuuuuuuuu 😀 fiha tak to je fakt prekvapko,,to mne sa stat asi nemoze.mne MM minuly rok kupil smetny kos do kupelky k meninam......chapete,,skoro som vytiahla nanho vydle.....

lenca13
24. feb 2009

Lienka vsetko najlepsie hlavne vela zdravia..... 🙂
Tak aj mm je romantik tiez od neho dostavam kvety 🙂
poobede sme boli v meste a museli sme isi na sankach pretoze Timka pistala ked som brala kocik a hovori sane 😉 romce si bola vybrat knizku ked mala vcera tie meniny 🙂

lienka55
24. feb 2009

Dakujem vam vsetkym pekne. 🙂
No mm mi vzdy na sviatok kupuje kvety,to nemozem ani krive slovko povedat,ale dnes ma teda riadne prekvapil,to som necakala.Ale mali sme asi aj 2tyz. tichsiu domacnost tak si to asi aj vyzehloval. 😀 😀 😀
Boli sme poobede v Meste bola som si vybrat obraz v kvetinarstve Timea,tak ma tam nasr..... 😠 a ta mala silna aranzerka,tie arogantne a neochotne odpovede,tak som sa zobrala isla prec.Ale ked tam maju take obrazy ako sa mne pacia a nikde inde ich nemozem zohnat. ☹

natsa
24. feb 2009

tie obrazy sa páčia aj mne.to sisi vybrala perný darček 😀 ešte som tam nebola ale výklad majú vždy pekný.čože si im také povedala,že boli také "príjemné?"nebodaj museli pohnúť zadkom? 😵 🙄 😕 😅

martinano
24. feb 2009

lienka to nebola majitelka nahodou, inak caute,obcas precitam co je nove.lienkavsetko najlepsie.mas uzasneho manzela tak ako ja.je totaky moj romatik a je to suoer.teraz bol s nami mesiac doma takdobre nam bolo,uzasne chodil isme po vyletoch, na kavicky,naobedy,vecere no parada.musimho trosku pochvalit
dnes sme bolinasankach jasom tak utahana,ze idemspat

rikarr
25. feb 2009

čaute

čo dnes budete robiť????

my budeme doma,ešte nechcem ísť s tým zubom von tak budeme doma dúfať že sa to otopí ......
variť a upratovať....

v noci si viki zmyslela že od 1-4 bude kecať ..tak sme boli nadšený

lulu723
25. feb 2009

Dobre ranko vam vsetkym prajem 🙂 Lienka vsetko najlepsie ti prajem a aby ste boli hlavne vsetci zdravi.mm mi tiez kupil k 25-ke 25 ruzi tiez som bola prekvapena a nic viac som nedostala,lebo som muzakazala kupovat darecky ved ta kytica aj pekne stala a bola som vytesena jak male decko ked dostane lizatko 😀 .vcera som tiez odhrnala sneh ved ma boli aj chrbat co som sa tak namakala a este som si postavila aj snehuliaka.naposledy som stavala asi pred 10 rokmi.Erika mala trosku zvysenu teplotku co sa jej zase zubky tlacili tak zase celu noc som bola na nohach 😠 zajtra ideme do poradne tak uvidim kolko mi mala pribrala 😉

mirkaff
25. feb 2009

dobre ranko babuse.......u nas to vypada na pekny slnecny den plny clapkanice..ale aj tak sa dnes strojim maleho riadne vyvetrat..vcera sme boli pre tu bundu v Quelle shope,tak sa tam smiali predavacky na malom ked som mu ju skusala,stal jak stlp,zato doma ked som ho chcela fotit mi odmietal pozovat..betarisko.....teraz mi zaspal.......takze babuse sneh sa topi,,uz aby sme planovali dalsie stretko...co vy nato????

rikarr
25. feb 2009

tak kuchynu sme upratali, polievku uvarili, už len prach utrieme a pozametáme

idem pridať nejaké foto

lienka55
25. feb 2009

Ahojcek 🙂,
my sme uz uvarili polievku nachystala som si na druhe{budem varit,ked maly zaspi}.Zkurili sme,pozehlila som,trosku pokonikujem. 😀 Von sa mi nechce ist,zda sa mi tam akosi zima a aj tak mam este vela roboty. 😝

erika tak tu noc ti nezavidim,utekaj si schrupnut s malou. 😔
martinano ja som ta vcera videla s babami vonku pri jednote ste tlacili kocare. 😉
natsa,tej predavacke sa nechcelo hovorit,nie este hybat zadkom. 😠 😠 😠 Za mesiac maju mat tovar,tak tam pojdem potom lebo sa mi ani jeden nesikol,aj ked boli nadherne. 🙂

miriamkac
25. feb 2009

Caute....ja len na skok...
Tentokrat hnusna choroba chytila aj mna....styri dni som lezala v horuckach a teraz to maju deti...drzte nam palce nech sa z toho dostaneme co najskor... 😖
Pekny dnik

lienka55
25. feb 2009

mirka tak teda rychle uzdravenie. 🙂 Uz pracujes naplno?

martinano
25. feb 2009

ahoky
ano lenka boli sme vcera vonku, matkovi sa paci s detmi,skoda,ze nie si v meste by sa chalani zahrali, to boli vcera same baby,ale skerilisa na seba, ozvi ssa niekedy zatial sme na slovensku

lienka55
25. feb 2009

Ved som sa cudovala ze co tu este robite?Dokedy ste tu? 😉

martinano
25. feb 2009

lenkaeste dlho ja som musela zosta s matkom, malyvpohode a ja klasicky beham po vytreniach,alet bude dobre aspon dufam

martinano
25. feb 2009

inakvcera bola super prechazka ozvi sa,ked budes v meste

martinano
25. feb 2009

docitavam postupne
rikarr aj som mala,ze narazeny palec u napohotovosti zrengenovali,ze narazeny, nachirurgii mi povedal,zezlomeny, tak som mala zafacovanu nohu mesiac,no neboato sranda, plnechapema zelamskore uzdavenie

rikarr
25. feb 2009

no už ma to nebolí ale narazila som si ho v piatok doobeda a v sobotu ešte furt bolel a nemohla som ho ani do topánky dostať 😖 až v nedelu to nejak povolilo......

martinano
25. feb 2009

rikarr toje riadnasmolaaeste aj pri malom dietati aj sibola na pohotovosti ci nie?ja som to mala zlomene,ale pokial je to prst nanohe sa to nesadruje a ukazalimi na chirurgii ako to obviazat,ale leukoplastom o dalsie prsty boloto super lebo sa o ani nepohlo

erika13
25. feb 2009

Lenka,vsetko naj... k Tvojim vcerajsim narodkam. 🙂
Miriamkac,tak sa rychlo zotav z choroby,tento rok je ta chripka hnusna. 😉
Dnes som zase odhrnala sneh spred brany,kym prisiel mp,lebo mi nemal kde parkovat.
Uz ma riadne boli chrbat z toho a este zajtra ma caka sneh na dvore,inak nevyjdem z garaze ☹

Idem nakrmit psa,zajace a sliepky a supaj do roboty.Buduci piatok uz nerobime,aj dochadzkovy bonus znizili na
16,5 eura.Nici nas hospodarska kriza. ☹

lienka55
25. feb 2009

erika13,dakujem pekne. 🙂
Ta kriza to je hroza,este ze sme na materskej,co by sme robili?

rikarr
25. feb 2009

maťa nebola som nikde s ním...len som si to doma namazala nejakou masťou čo som našla a obviazala.....

erika nám kydol sneh zo strechy trocha tak to treba spratať ale mne sa nechce,,,,nechcem ísť von s tým lícom, ešte mi to trnie tak to nechám na muža...ked bude chcieť zaparkovať odhrabe si 😀

lienka ja som včera zabudla...všetkoooo najlepšieeeee

natsa
25. feb 2009

Maminy ako sa Vám kočíkuje ked je teraz toíko snehu nakidaného?To je normálne posilovna rúk.Dnes som zasa obdržala krabicu od uja poštára.Myslela som že nejaká výhra a to mi prišli vzorky od hami.Prišlo aj umelé mlieko ale to mi malý nevipije.Mamine je lepšie.Zasa to MM vypije.
Ale ozaj stou krízov,sme radi že sme ozaj na tej materskej. 🙂

mary3
25. feb 2009

Caute babule....
Nejak sem ani nestiham chodit... som teraz chora tak sme doma, ale sak vonku je aj tak hrozne, uz aby bolo pekne....

Lienka- tiez ti prajem dodatocne vsetko naj k narodeninkam