Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
9. mar 2009

Mati ja planujem maleho vozit aj na bycikli a neviem ci je v sportovom dostat aj klasicku cyklisticku prilbu,,a nanho..sama neviem...tak som vynasla na internete takuto,,a mozno sa mi aj niekto ozve i ked u nas,,myslim na slovensku je to viac menej novinky.....ved segra na nuk kukala ze to o takom comsi este nepocula..takze to nemusim ani daleko ist...mam to v rodine.....mrknite sa na www.slnieckovo.sk krasne hracky,,ja som tam pozerala pre toho nasho divocaka odrazadlo,,ved coskoro budeme oslavovat......1.rok

martinano
9. mar 2009

ahoj
aj my mame presne tieto plany,ale ja som pozerala,ze aj na takuchto drobcov dostat cykllo prilbu, ale inak aj toto je dobry napad.idem kuk tie hracky

lienka55
9. mar 2009

Dobre ranko,
my sme hore od 06.00h ale noc bola hrozna. 😠 Varim malemu polievku,lebo vcera som nevarila polievku.
No a rada by som isla aj trosku von ale ked bude mrholit alebo prsat tak budeme asi doma. ☹

mata a dokedy to este vidis,ze budes na Slovensku? 😉
mirka aj ja strojim na detsku prilbu a aj pre mna.

mirkaff
9. mar 2009

tak potom cyklo prilba je lepsia.......myslis ze to maju aj v N.M.n/V ???

lienka55
9. mar 2009

mirka my sa chystame ist pozriet prilby do normalneho cyklo obchodu,tam urcite maju aj pre takychto drobcov. 😉

mirkaff
9. mar 2009

sa mrkni na www.worker.cz ale je lepsie ju vyskusat........ inak co si vsimam tak ja vam tu hadzem same linky

rikarr
9. mar 2009

ahojteee

ako sa máme?
my perieme, umývame a varíme, pozeráme bambuulku a aj vypisujeme na net 😀

už nech tolko neprší lebo sa doma zjašíme....

martinano
9. mar 2009

lienk este dlho tu budeme, trosku sa nam to natahuje, myslim, ze aj tu som tu prilbu videla.a ked ajhned nemaju urcite teraz na jar dostanu

lenca13
9. mar 2009

Ahojte tak my sme sa boli prejst s Jankou aspon v tescu a dali sme si kafco 😉 a baby boli hrozne dobre 🙂
tak prilby sa chystame aj my kupovat a musime az tri kedze chodime dost na bicykloch a Timke ostane po Radke 🙂

miriamkac
9. mar 2009

Caute...k tym prilbam...my sme kupili cyklisticku minuly rok pre malu a v pohode v cyklo obchode pod jednotou....cca 600Sk...vrelo odporucam, su tam chlapcim ktori vedia aj poradit... 😉

lulu723
9. mar 2009

baby potrebujem rychlo poradit.mala ked zaspava tak strasne kruti hlavickou.moze mat zapal stredneho ucha?uz to pozorujem nejake 3 dni a neviem co mam robit.ci mam ist k doktorovi,alebo to neni nic vazne? 😒

lenca13
9. mar 2009

Ludi ak by ju boleli uska tak my bola upistana ale skus jej stlacit prstom tesne pod uskom a ak bude plakat tak s nou radsej chod ☹

miriamkac
9. mar 2009

lulu.....skus to co ti poradila Lenka....a inac, keby mala zapal str. ucha...tak to by ti inac revala....to su strasne bolesti....a u nas, ked Palka bolelo usko...tak si ho zmolil.... 😉 ....

natsa
9. mar 2009

LULU SKU ZAVOLAť SVOJEJ PEDIATRIčKE.mOžNO TO VYRIEšITE AJ CEZ TELEFON.JA SOM BOLA AJ DNES Z MALíM VONKU.síCE SOM ZMOKLA,ALE MNE TO NEVA.TO PRšANIE VADí AJ NáM.jA ZATIAL EšTE NERIEšIM PRILBU ALE DO BUDúCNOSTI BY SOM AJ JA CHCELA SA VOZIť AJ Z MALíM.

natsa
9. mar 2009

Mirka a ty kde chodíš na také dobré stránky.Vždy nejakú prihodíš.Ja ich mám tiež dosť uložených ale niektoré ani nepoznám.

rikarr
9. mar 2009

lulu moja vikuška mala jedno obdobie že ked zaspávala vyzerala ako keby ju šlahla elektrina...ale trvalo to pár dní a potom zase zaspávala klasicky...

mirkaff
9. mar 2009

Natsa ja som totizto jedina z domu bola proti PC a cil tu travim najviac casu..si predstav ze stiham aj upratat,navarit,obriadit domacnost...ja som taka sikovnaaaaaaa 😀 😝 😝 😝 😀

mirkaff
9. mar 2009

ale nie,ja ked potrebujem niaku vec omrknut alebo nieco take hodim do google napr.zaclony a vyhodime mi kadejake www........a potom sa uz len tulam po nete...ako kedy dovoli cas,,,,,vikendy nemam sancu.......my momentalne zaspavame asi niak podobne v style " co sme zjedli ide von" proste ho natrasam ako keby som ja bola zapojena na 220

natsa
9. mar 2009

Mirka zasmiala som sa 🙂

natsa
9. mar 2009

Chcela som sa spýtať na pluzgierik čo sa robí po zaočkovaní na lavom pliecku.Malý to vôbec nemá pekné.Má tam velkú hrču.Sa mi zdá že tam má hnis.Čo ste stým robili?Nechcem mu to vytláčať.Nebolí ho to.Dokedy sa to zahojí?

rikarr
9. mar 2009

nám to kontrolovala dokina ked som si nebola istá

miriamkac
9. mar 2009

natsa nerob s tym nic, len to kontroluj, ci sa to nezapaluje.....ono by to malo ustupit same..... 😉 ...keby si si nebola ista...opytaj sa doktorky...

lulu723
9. mar 2009

no ved aj poriadne revala dala som jej nurofen od bolesti potom spala vyse hodiny tak som si trosku oddychla,lebo uz som myslela,ze ma tu pri nej vykoti.potom este chvilku mrncala a ked som sa zacala snu hrat tak uz ani nepiscala len behala hore dole po gauci a snazila sa 4 nozkovat.potom ma napadlo,ze ci jej nejdu zase zubky. 😒
natsa mojej kamosky syn ma teraz 5 mesiacov a museli ist do Podunajskych Biskupic a tam mu to vytlacali,lebo to mal velke a nehojilo sa mu to.takto tam bola asi 3x a vzdy chudatko tak plakal,ze aj ona pri nom plakala.nam chrasticka odpadla ked som ju kupala a teraz to ma pekne. 😉 inac teraz si mm dal nove monterky co dostal na skoleni a robil mi tu stryptiz a ja nic ja si tu pisem tak odisiel 😀

lulu723
9. mar 2009

hmmm kde ste vsetky?ved az zajtra je ordinacia 😎

miriamkac
9. mar 2009

lulu, mozu to byt aj zubky....merala si jej aj teplotu? Lebo keby to bola infekcia alebo zapal, tak aj teplota vyleti.... 😒 .....chudatko malicke ☹

simasa
9. mar 2009

Ahojte,

lienka55, mam na teba prosbu, please kuk IP!

Lulu, len sa radsej zajtra prejdite k doktorke. Napr. Munkova ma aj taky pristroj, ktorym malej pozrela do uska a hned videla, ze to ma zapalene. Mala si vtedy usko aj chytala a to mala hadam nejake 2-3 mesiace ☹

lenca13
9. mar 2009

Ludi no ak bude nepokjna chod radsej k dokine uska nie su sranda ☹

erika13
9. mar 2009

Lulu,ahoj,prave som sa dostala k PC.
Mirkaff,zaclony som objednala v Allen,mam uz odtial a som spokojna 🙂

Cyklo prilby maju v NMnV v Jednote v BIKEpredajni velmi dobry vyber od najmensich po dospelacke,ceny od 15eur.Ak chcete lacnejsie,pozrite v Tescu. 😉

Videli ste pocasie na tento tyzden?Skoro ma vykotilo,na piatok cez den 1-6stupnov ☹

janette4
9. mar 2009

čawtw. erika to vážne? ☹ a ja som chcela ísť s malým k našim na predĺžený víkend.

a pre dospelých sú tiež také lacné?my veľmi radi chodíme na bicykloch a chceli sme tento rok aj s malým. ale keď už teraz musíme mať prilby aj my, tak neviem,či bicykle nezapadnú prachom. ☹

v allen kupujem záclony aj ja, mám od nich v celom byte.a tiež som spokojná,jak s cenami ,tak s kvalitou. 😉

lulu723
10. mar 2009

Ahojte no mala si chyta tiez uska,ale to len ked je unavena a hce spat.teplotu som jej nemerala.sice bola spotena,ale to lebo tak strasne revala.a ked sa vyspala tak uz bola v pohode.kebyze sa to dneska zopakuje hned utekam k doktorovi nech jej kukne do usiek.ved mm robi tu v dedine tak by bol hned doma keby cosi 😉