Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
10. mar 2009

caute........lulu no podla mna je lepsie ist k doktorke,,predsa len je to male babo a nevie povedat co ju boli....a uska je zakerna hnusna bolest

lulu723
10. mar 2009

mirkaff bola u mna kamoska co ma 3-rocneho syna a povedala,ze ked mal maly taky maly prievan tak stale plakal a skrabal a trhal si usko a to stale.moja si len chyta uska ked chce buvat a je unavena.
tak co baby dneska je krasne sup sup z kocarmi von na prechadzku aj my sa chystame ked sa konesne zobudi 😉

lenca13
10. mar 2009

Ahojte tak my sme uz boi vonku ale je tam neprijemny vietor ☹

rikarr
10. mar 2009

ahojteeee

my sme boli vonku ale je tak nijako, chvílu svieti slnko, chvílu prší ....nič moc ....ale ak bude svietiť ešte pol hodku umyjem okná 😉

lulu723
10. mar 2009

mala mi spala vyse 2 hodin tak je dobrucka.teraz mala pere,lebo som dala pradlo prat a ona je v choditku a pozera ako sa to kruti 😀 uz ma aj zeleninku uvarenu tak chvilku mozem byt tu.potom sa napapa a pojdeme do obchodu a pozret tata na strechu 😉

lienka55
10. mar 2009

Pekny den maminy 🙂 ,
my sme dnes vysavali,prali,robila som rizoto,idem este umyt ladnicku,maly spi,tak mam chvilocku cas. 😅Boli sme aj vonku v obchode,kupila som si u nas v zahrad.potrebach hyacint a male narcisky,tak som si to tu uz,, vyjarnila,,. 😀
Babenky ja tiez rada obkukujem zaclony,ale my doma nemame.Ani nejak do buducna neplanujem,kto by to stale pral.A zvonku nam dovnutra nie je vidiet,tak co. 😝 Ale v poslednej dobe uvazujem,ze by som si kupila len garnize a na ne dala len tie okrasne zavesy{take zaclonove alebo ako to nazvat?} 😉

rikarr
10. mar 2009

lulu máte podobnú telku ako my ... 😀 aj viki to bavilo ale teraz ju viac baví to ako sa vzadu napínajú tie hadice ked sa perie...pustím pračku a už uteká vedla nej a nakrrrka čo to tam tie hadice robia

erika13
10. mar 2009

Ahojte,ake ste dnes sikulky,co ste vsetko postihali 🙂
Ja som prisla z prace a pijem pri vas kavu.To pocasie je nejake aprilove,v NM prsalo a v Podoli svieti slniecko 😉
Dufam,ze to ochladenie na vikend sa nekona ☹

miriamkac
10. mar 2009

caute
tak my sme dnes vyuzili, ze bolo trosku pekne a vybrali sme sa pre Ladislavu do skolky na peso... 😅 trosku sa chlapci v skolke pohrali a isli sme domov... 😎 .......taaaky boli zlatucki... 😀

lulu723
10. mar 2009

no mi sme boli v obchode potom sme boli kuknut tatina a ked som sa isla dalej prechadzat tak strasne zacalo prsat aj krupy do toho,ale nastastie som mala ten igelit na kocary a zobrala som si aj dazdnik takze som ani nezmokla.potom ked sme prisli domov mala sa napapala a dala som ju na nafukovaciu postel tak tam lozila az nejako sa zosupla na dlazku tak tam zacala 4-nozkovat. 😀 nejako jej to neslo,lebo sa jej to stale smykalo,ale nevzdavala sa a stale sa smiala ako jej to tam ide potom pobehala este v choditku a teraz zalomila v kociku tak mam chvilku klud 😎

natsa
10. mar 2009

my sme boli dnes na jadierkach na sone.Danuško to má dobré tak už môžeme dávať 1 plienku.Potom sme boli kúpiť klobásky,tam oproti kde predávajú lustre.Sú tam vraj najlepšie a ešte sme boli v Tescu na nákupe.Ako čítam tak už niektoré ste tak šikovné,že sa až hanbím.Okná neviem kady umyjem a do vysávania sa mi nechce.Malý chodí spať neskoro a ja neviem ako ho to mám odnaučiť.Dám ho spať o 21.15,spí pol.hod a zobudí sa vyspatý.Môže fungovať ďalej. 😀

lienka55
10. mar 2009

Ja som si umyla tu ladnicku a hned ked som bola vo svungu tak som zmakla aj celu spajzu 😝.Porobila som si tam poriadok,vyhodila nepotrebne veci.Teraz pozerame telku a nudime sa.

natsa aj mne David chodil neskoro spavat,ale sa to akosi same upravilo aj uz chodi okolo 20.30 az 21.00.Na to ze chodil aj 22.30h tak to je zmena. 😲

miriamkac
10. mar 2009

lienka....ked si taka rozbehnuta...pridi aj ku mne.... 😀 😀 😀 na tu chladnicku... 😝

mirkaff
10. mar 2009

caute.tak u nas je dnes na p..u den..doslova,,dobedu mi maly tak potiahol zaves az zletela vedla neho tyc z garnize..ani nie pol hodinu nato mi vybuchol vysavac ked som vysavala,,aby nebolo dost pes mi zdrhol na ulicu a skoro pokusal niaku babku.a potom ked uz som vysla s deckami von tak ma taka jebla z dediny..Lienka 55 poznas Anesu......tak sa mi prihovorila a sprdla ma zato ze nemam naramkove hodinky ale tak ze sa ma opytala ze pani F.......mate hodinky a ked som jej povedala ze hodinky nemam a mobil mam doma tak mi p..a povedala ze co som to za zenu ked nemam naramkove hodinky...... 😲 tak som sa odisla ku kamoske hanbit 😀 .......a cil ma MM vytocil lebo uvaril klobasky a nie aby mii tu moju nechal lez ju somar isel k svokrovcom vymenit za pivo.....takze ma co chcel..proste nebude mat nic....... 😖 ale ma kapitalne nasral

natsa
10. mar 2009

Tom u sa hovorí den blbec.Kámoška mala tiež.Dostala pokutu,malá jej spadla a ešte ktomu jej spadla celá polica a to všetko za 1 den.

miriamkac
10. mar 2009

mirkaff..........to je jasne....ved ked sa nieco s.r......tak len na kopu. Ber to tak, ze vsetko zle si si za tento mesiac uz zlizla, tak dalsie dni uz len dobrota na teba caka... 😅

lenca13
10. mar 2009

Mirakf tak tomu sa hovori ozaj den blbec 😠

erika13
10. mar 2009

Mirkaff...to mas ako piatok trinasteho...
Piekla som maffiny(z krabice)cucoriedkove,daju sa zjest,ale cokoladove su lepsie 😉

lulu723
10. mar 2009

mirkaff tak to by aj na mna bolo dost.a ja by som sa asi neudrzala a tej babke ci co to bolo by som riadne vynadala.ked sa pytala ci nemas hodinky tak zrejme ani ona ich nemala ci mala? 😕

lienka55
10. mar 2009

mirkaff ved doobeda ked sme sa stretli tak to vyzel celkom fajn den. 😉
lulu a ta stara co sa to pytala mirky,tak ona je tak dost na hlavu,nema vsetkych po kope. 😀

martinano
10. mar 2009

caute
mirka pozname jednoducho den blbec,ale zajtra uz bude fajn
lienka ty si sikovna, stihas, ja teraz pri matoi skoro nic aspon sa mi zda.ale upratane mame navarene tiez a ostatne msi chvilu pockat.
lenca ty si ma vcera nevidela?
natsa aj my tam chodime na klobasky.vraj su najlepsie

lenca13
10. mar 2009

Videla ved sa ta zdravila

martinano
10. mar 2009

jasom si myslala,ze si manezaradila
si bola vazna
a a tiez zle vdim leniva som nosit okuliare

janette4
10. mar 2009

ahojte. neviete náhodou aký je dnes mesiac? lebo ja mám pocit,že sme niečo preskočili. poobede sme sa obliekali ísť von a začalo pršať aj s krúpami a do toho svietilo slnko. 😀 otras. aj tak sme išli, veď maximálne zmoknem.

boli sme aj pozrieť našu kamarátku z pôrodnice,ktorá je o 4hodinky staršia. keď sme tak na nich s kamoškou pozerali pokope, človek by ani neveril,že sú rovnako starý, skôr mesiac.Malá je už veľká baba proti Maťkovi,on je také drobčiatko.

lulu723
11. mar 2009

ahojte aj mi tam kupujeme klobasky a aj salamu ta je tiez dobra a sekanu.vyzera to ako taky bochnik a nemusi sa to ani vyprazat.podoba sa to fasirke a stoji okolo 100sk.
ozajnemoznate nahodou Matu Zemanovu?bola somnou v porodke a byva v Meste.ma za muza Mariana Zemana a robil v Emersone chodil na voziku. 😉

natsa
11. mar 2009

Lulu a salámu akú?Videla som tam len jednu a tu suchú.To je tiež ich výroba?

natsa
11. mar 2009

Ozaj lulu Eriku už neboli to uško?

janette4
11. mar 2009

lulu a nevolá sa jej muž skôr Rasťo?

janette4
11. mar 2009

natsa,nové foto v pase 🙂

lienka55
11. mar 2009

Ahojte,
mam rozbehany den,dnes je u mna moja mama,boli sme v PN,bola si nieco pozriet na seba lebo bude mat oslavu/50tku/. 🙂 Ale za to mi navarila svieckovu/mnam 😝 /.Iedm este uvarit nejaku polievku.
Bola som na poste,prisiel mi balik,malemu som objednala sandalky na leto z mimibazaru,cisto nove. 😉

janette,ty si sa ma pytala minule na tie obrazky, co som si objednala odtial,a nebola som s nimi spokojna. 😠