Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mirkaff
2. jún 2009

papa

lienka55
2. jún 2009

Aj ja by som mala zbehnut na alergologiu,chcem si dat zistit ci nie som alergicka na pel,prach,....lebo stale mam nadchcu,steklia a skrabu ma usi,v ustach to iste.Je to neznesitelne.Ale vraj sa tam dlho caka ,kym ta objednaju.

janette kde chodis na alergologiu?

mirkaff
2. jún 2009

ved sa mozes za priplatok objednat skor...ale sak cil si spominam ze Stanka veru dlho cakala,,hadam vyse mesiaca a tiez to mali ze prednostne.......nas maly spi..sak sa dnes nahucal......

aj ja som dnes posielala maleho do tej sutaze cez meil,hadam im to tam dojde..lebo MM vcera ze sak ho tam prihlas....

Lienka asi to spracem za branu,,lebo jak mi to corkne......to akoze mozem cakat ze ona je schopna mi vytrhat posadene kricky v zahradke.......

lienka55
2. jún 2009

mirka tak mame konkurenciu v sutazi?Ja som pocula ze sa caka aj pol roka.

Uz prisla mama z roboty idem sa pomaly chystat ku kadernicke,maly mi este spi. 😔

janette4
2. jún 2009

Miri,zistili mi ju asi v 19tich,ale mala som to aj skôr,len nikoho nenapadlo spraviť mi spirometriu,kým som si o to sama nežiadala.sprej nosím aj ja,pred tehotenstvom som mala asi 5liekov,ale keď som bola tehotná,nesmela som ich brať a teraz,keď už môžem,zase na to kašlem,lebo som trúba.

Lenka, chodila som do Mesta Ulahelovej,ale nebola som spokojná,pripadala som si jak pokusný králik,zakaždým nové lieky,mala som pocit,že mi predpisuje to,za čo jej dealery nejakým spôsobom platia 😒 Teraz chodím k nám na Turú Kličkovi,on je aj pediater a do Mesta na pľúcne.tam som aj mala ísť v piatok na kontrolu,ale keĎ som takáto,nemá to význam.
Ozaj a môžeš si zaplatiť časenku,stojí nejakých 100,- a vezme ťa presne.

my ideme tiež na prechádzku,má prísť kamoška z PN,hádam zbehneme pozrieť aj do toho parku.majte sa zatiaľ.pa.

mirkaff
2. jún 2009

tak my sme sa vratili z vonku,boli sme s kamoskami aj s nasimi detmi na hupackach v dedine,,potom sme sa zastavili v senku v ramci pitneho rezimu........no a svagor nas pozval zajtra do Podolia na cirkus,,tak hadam tam maly obsedi...

mary3
2. jún 2009

Ahojteee...

My sme boli poobede v meste, na pošte a kuknúť čo to bolo v tom parku ale len tak sme tade prechádzali....
Keď sme prišli domov tak som malého prezliekla a len čo som si odbehla umyť ruky tak už stihol na seba prevrátiť šálku čaju, celý bol mokrý, ešte aj papučky tak som ho šupla rovno do vane.... pôjdem mu uvariť mieko a hadam si už pôjde aj lahnúť lebo si šúcha očká....
Pekný večer baby....

michaela2410
2. jún 2009

ahojte, len sem mrknem, lebo vecer neskor asi nebudem moct. Musim konecne opravit nejake pisomky. Vobec sa mi do toho nechce, hlavne ked si uvedomim, ako sa neucia a ako to dokazili. 😖 😒

A inak, aj ja chodim Klickovi, aj s Tominom. Som spokojna, a velmi. Ale naozaj tam ma natresk!

lienka55
2. jún 2009

mirka aj som rozmyslala ci nepojdeme s malym do toho cirkusu?

miska to musia mat mladi studenti radost s takej mladej pani profesorky. 😀

Inak dala som sa zafarbit na hrdzavo-medeno/je zo mna zrzka/ 😀 ,strasne som tuzila po takej farbe,ma hu kamaratka a hrozme sa mi to na nej pacilo.

natsa
2. jún 2009

lienka a ty kde chodíš ku kaderníčke?Tá tvoja farba môže byt zaujímavá,mne sa páčia farby ktoré sú nezvyčajné

mirkaff
3. jún 2009

zdravim....

no lienka55 ty si taka pekna nova????ale som na Teba zvedava,,sak sa mozno stretneme niekde v dedine....cirkus vcera navrhla Stanka,,,takze pojdeme.....aj ona s deckami,aj my a este mozno susedka s malou.....tak podte aj vy a nahovor aj Janku.nech je Pobedim zastupeny........

Ivet vy tusim idete dnes k dr.....dufam ze je lepsie a ze zajtra mozete prist.......

mary3
3. jún 2009

Ahojky....
Len vás pozdravím a padám lebo nestíham.....

janette4
3. jún 2009

ahojte.my sme boli včera tiež pozrieť v parku,ale pre takých mrňusov to moc nebolo,tak sme sa len prešli a išli si posedieť k fontáne.

Lenka,tak zajtra ťa budeme vidieť už z diaľky 😀 😀 😀

mirka,ten link,čo si sem dala,vyzerá dobre,len musím pozrieť,kde to vlastne je 😝

lulu723
3. jún 2009

Ahojte baby 🙂 inac sa necudujte,ze ma Klicka natresk ked vsetci ho chvalia aky je dobry a vzdy poradi aj mi k nemu chodime a poradila som ho aj Evke.no a Evka je uz od vcera doma,ale teraz nema cas napisat sem.teraz by tusim mala ist ku Klickovi z malym.

na zajtra sa tesim na to stretko,lebo MM by mal v Meste robit strechu a povedal,ze si pre nas pride a pekne nas odvezie na to stretko.inac ma vozi kamarat co s nim robi,ale to na Turu.do Mesta by ma snim nepustil,lebo sa o nas boji tak mam aspon odvoz dohodnuti.

vcera mi volal nejaky pan co som si objednavala tie tricka,ze kedy si pre ne pridem do Nitry ostala som vyvalena,ze ci mi to nepride postou a on ze nie.Ze bud si pridem pre to,alebo poslu kuriera tak dnes by mi to mal kurier doniest dufam,ze nie zajtra.to by som na stretko potom nemohla ist. 😒

lenca13
3. jún 2009

Ahojte vcera som bola s babami v parku 😉 aj sa im tam pacilo

Zajtra snad na stretko pridem ale asi trochu neskor kedze Timea spava aj do 15.30 😵

Ludka tak povedz kurierovi ze zajta nie si doma 😉 tesim sa na teba

natsa
3. jún 2009

Ahojte.Tak mi na stretko neprídeme ešte musíme byť doma.Ja sa hádam toho stretka nedožijem,ak aj bude na budúce tak mi zasa do toho niečo vleze.
Boli sme dnes u doktorky ešte stále kašleme a chrapčíme ale už je to na ústupe už nemá suchý kašel ale vlký,na plúckach to nemá.
Hodte potom nejaké fotky zo stretka,nech aspon trocha viem ako vyzeráte.

lienka55
3. jún 2009

Ahojte,
ja tiez len na skok,lebo mam toho dnes straaaaaaasne vela,kedze som nebola vcera cely den doma,dnes dohanam.Varila som,popolievala vsetky kvety vonku/mam ich vela/,poumyvala chodbu a schody,a utekaaaaam zehlit 😝
Aj my prideme na stretko neskor kedze dlhsie spavame,len aby ste sa ma nezlakli. 😀 😕 😀

Ivetka tak to je skoda,ze neprides,ale do tretice vsetko dobre sa hovori.A kludne mozeme stretko naplanovat zase hned ked budete zdravi. 😅 😅 😅 Kadernicke chodim do Castkoviec,inak robila pred materskou v Povazane.Ja k nej chodim odvtedy ako som sa mala vydavat.

mirka asi nepojdeme do cirkusu aj som hovorila mm ale nic na to nepovedal.Aspon potom povies ako bolo. 😉

lulu, a co ma Jakubko nejake problemy ked s nim musi Evka utekat k dr.? ☹

natsa
3. jún 2009

Tak už je teda Evka konečne doma.No chvilu jej to bude trvať až zisti čo a jako.Ja ked som prišla z porodnice tak som myslela,že budem v kuse kojiť a že sa mnebudem mať čas ani ....

michaela2410
3. jún 2009

no, caute baby, konecne som prisla domov. aj to ma teraz Lukino vola. tak zatial...

michaela2410
3. jún 2009

tak som spat, aspon nachvilu 😎

Zajtra prideme!!!Uz som zvedava, ako sa budeme pri tej fontane spoznavat. 😀 Mna najdete lahko. Predpokladam, ze dvaja chalani s bledomodtymi siltovkami na hlave so spidermanom budu neprehliadnutelni 😎 😀

Musim ist, lebo sa navzajom jeduju a Lukas reve, akovy mal aspon ruku zlomenu. On je horsi ako babatko. To si asi vynahradzuje, co bol maly a bol hrozne kludny. ☹

michaela2410
3. jún 2009

konecne je chvilu klud, tak idem reagovat na vase prispevky.

Mirka, ak si to, ze preco som sa nestavili adresovala mne, neviem kde byvas a my chodime cez Povazany a Hornu stredu...

Lienka, neviem, ci maju studenti radost, ale ja som v skole dost prisna a snazim sa drzat si odstup, takze mozno ani nie su az tak radi 😀

A ozik, vy vsetky budete take vyfesakovane? Sama kadernicka, no toto... 😨 Ja budem rada, ak si dnes stihnem hlavu umyt a zajtra z roboty letiet... 😒 ☹ 😉

lienka55
3. jún 2009

Ivetka,mna este napadlo,ze ci ti nebude mat kto Danielka povarovat,ze ci by si nedobehla aspon nachvilocku sama,aj ked viem ze by si rada prisla s nim. 😉

mirkaff
3. jún 2009

zdravim...

tak mi sme o osmej dosli domov z cirkusu...a boli sme v Piestanoch na Alesovi...bolo to paradne ale maly ondrej si aj pospal,,aj pohukal,,bolo to nanho dlho,,ale zvladli sme

tak mi zajtra prideme tiez..trosku hlavu prevetrat.........MM sa pred domom povadil so svokrom,,a ked som si ho zastala tak som zostala najhorsia ja.....poucenie...nech sa aj pozabyjaju,,hlavne drzat hubu.....

michaela2410
3. jún 2009

Mirka, mas pravdu 😀 ale aj tak ma ta tvoja posledna veta pobavila, ja ked asi nieje vesela

michaela2410
3. jún 2009

no idem pod sprchu, trocha to tu uhadzat a popracovat este nazajtra do skoly. Ale o tretej, stvrt na styri sme pri fontane ako nakoni!!! 😀

lienka55
3. jún 2009

Mirka nezavidim ti situaciu,ja som zazila nieco podobne pred 2tyz.

mirkaff
3. jún 2009

veru aj ja cupitam pod sprchu...a Miska bud kludna,,ja budem rada ked sa stihnem ucesat,,takze ani ja nepridem ako od kadernicky..jedine ze by sme babam nechali deti a my zbehli tym kadernickam.... 😀 😀 😀

a o tretej doklusajte k fontane........

lenca13
3. jún 2009

Ahojte tak budem sa snazit prist nacas 😉

MIrkaff posli mi prosim ta tvoje tel.cislo do IP 😉

mirkaff
4. jún 2009

zdravim......

ja som ani poriadne nespala......huci mi v hlave,,nos mam plny a v usiach zavalene 😖
ale pobede doklusame..........ten moj chlap ako keby mal problem ze niekde idem,,,,,a to tam musis ist,ved vsetko si pisete na net....som mu nadala,,a povedala ze nech mi vytahne peniaze a nech sa nestara kam idem......tecka

ok lenca napisem do IP.nam ide bus o druhej ,,takze budem sa motat pred tretou pri fontane......