Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

mary3
31. júl 2009

Čaute babule....
Ja som dnes ráno bola u zubára.. jaaaj až mi bolo zle od strachu keď som tam išla.... ale dopadlo to super, pichol mi injekciu takže všetko ok, ja by som inak asi zomrela v tom kresle.... straaaašne sa bojím .....

Malý už zaspal, dala som prať, trochu pokoníkujem a pôjdem baliť, zajtra odchádzame do Prejty...

Pekný víkend všetkým....

michaela2410
31. júl 2009

mary, ty si ako moj mm, on si musi davat oblbovak, aj ked ide len na prehliadku. 😀

mary3
31. júl 2009

No veru, som rada že už to mám za sebou.... ja ked viem že tam mám ísť tak mi je zle aj týžden predtým 😒

lienka55
31. júl 2009

Ahojte,
ja este stiham sem nakuknut,ale iba minutku.Sme pobaleni,bola som v TN Laugariciu,kupila som mm tricka a plavky k narodkam.Aj sebe som si kupila plavky. 🙂
Maly mi dnes nechcel zaspat co u neho nebyva a ked vstane tak vyrazame.

Pekny vikend,....!!!!!!!!!!!!!!

mirkaff
31. júl 2009

zdravim.....

Lienka55 idete na Janosikove dni??
no my sme chceli ist na ten Batov kanal,,len nevieme co a ako tie komare a ze by sme este pockali kym bude maly vecsi,aby mal z toho cosi aj on,,,a tiez sme rozmyslali ze by sme sli niekam na predlzeny vikend,,no kazdopadne nevieme kam.....

www.ToyFactory.sk

pekny vikend a nech sa vyletnikom vydari pocasie

mary3
31. júl 2009

caute.... ja tu ešte nakúkam, tatik išiel s malým von tak mám chvilku voľno 🙂

janette4
31. júl 2009

ahojte.u nás dnes boli moji rodičia aj s rodinou z Čiech,ktorých tu majú na prázdninách.Unavili maťka aj mňa,asi zaleziem na "kute".Prajem všetkým krásny slnečný víkendík.

ufka
31. júl 2009

halooo je tu niekto? 😎

natsa
1. aug 2009

Ahojte tak včera sme si boli opekat bolo super malý Danko si hned sadol aj z kamarátovu malu.Tá ho stále boškávala a mala starosť aby nebol smädný a to má 2 roky,prišli sme domov až večer celý vyudený,maleho som hned osprchovala dala mliečko a uložila do postielky,dnes mm umýval a leštil auto celé doobedie, boli sme sa odviezť až k váhu tam kde su záhradky tak som poniektorým zavidelka tu idilku na hupačke

janette4
1. aug 2009

ahojte.my sme dnes boli doobeda na Myjave,kúpili sme uharky,tak sme zavárali.malému sme vytiahli bazénik,že kým si pospí,voda sa mu ohreje.Mladý pán spí už 2hod.,už je kopu hodín,takže kúpanie asi nebude 😝 .večer chcem ešte variť na zajtra,lebo na obed chceme ísť s našimi na zelenku.

janette4
1. aug 2009

Ivetka, tá rodina,čo boli včera u nás mi hovorili, že u nás je taký kľud,až ich to znervózňuje 😀 priznám sa,zo začiatku som z toho kľudu bola nervózna ja ja,ale už som si zvykla.

natsa
1. aug 2009

No ja mám tiež rada klud,aj ten kamarát býva v takej zastrčenej uličke kde maju ticho,ved Turá nieja moc rušne mesto mám aj tam aj ešte jednu kámošku a tá býva priamo v centre Turej má tam tiež ticho až sa čudujem, porad aj vidí kto ide z roboty a do roboty.Ak sa môžem spýtať kde bývaš približne?

ufka
1. aug 2009

Ahojte malá bola celý týžden na prázdninkách na Kysuciach u Babky a teraz na výkend som došla za nou to som si užila čučoriedok,lesných jahod a zbierali sme aj bylinky vobec sa tu nenudím a tu je teda uplný klud a večer býva tota tma a obloha je tak blízko bývajú ne vrchu hory tak to je niečo úplne iné ako v meste...
neplánujete to stretko? alebo už bolo? celý týžden budem v NM tak by som sa mohla stretnút hm?

lenca13
1. aug 2009

ahojte 🙂 ufka tak mala si aspon uzila tak ja ti tento najblizsi tyzden stretko neslubujem mm ma dovcu tak planujeme niekam vyrazit ale rada by som ta spoznala ved mame skoro rovnako stare deti 🙂

natsa
1. aug 2009

Ahojte.dnes sa náš malý naučil tapy tapy tapušky ked mu to poviem tak to spravý už tomu rozumie.No ufka aj ti závidím tu v meste nič také neni len možeme snívať.Stretko ešte nebolo najskôr bude asi po lete ked nebudú horucavy

janette4
2. aug 2009

Dobré ránko žienky.
Tak malý sa nakoniec predsa len trošku omočil,keď už sme ho nafúkali a naplnili.dnes ideme s našimi k vode,tak ho tam zoberieme a môže sa máčať,lebo do zelenky ho nepustím celkom určite.Moji chlapi išli na prechádzku a do billy, ja sa chystám prezliekať postele a vysávať,ale keď tu budem čumákovať,asi t zas nestihnem 😀

Ivetka, bývame úplne na konci Turej,volá sa to Kujanovec.

natsa
2. aug 2009

Žani poznám tam je blízko učnovka tam som chodila do školy.Ten kulturák tam ešte stojí?Bývali tam dobré zábavy.No tak to bývaš ozaj na konci.Dnes mám roboty vyše hlavy ráno som letela na poštu do tesca,ešte som stihla povysávať a poumývať zem či my malý nepadol do kýbla.potom po obede poletím na stanicu pre oharky naši mi ich pošlu vlakom budem zavátať a ak mi vyde čas tak vydrhnem kupelku.MM je zasa celý den v robote a to tak celý týžden do večera,

mirkaff
2. aug 2009

ahojte
tusim zavarate o dusu,,no ja mam vsetkeho dost,akurat tych uhoriek moc neni,no a uz nam na zahrade zacinaju dozrievat cierne maliny,alebo cernice,,tak z nich budem robit dzem,,ten mame straaasne radi a musim urobit aj 50 poharov,nech mam dost...
ja mam odtial z Turej spoluziacku z ucnovky,,a tiez som raz bola v tom kulturaku na zabave,na tom Kujanovci,inak mi tam slohli trigovicu,tak zazitky mam pekne 😖
my sa dnes chystame k nasim ,,ideme prazdninovat,,tak som zvedava ako to tam bude,ci bude ten smoulak zas prilepeny ku mne........

peknu nedelu prajeme.......

natsa
2. aug 2009

tak už mám pozavárané mám 20 pohárov,alo skoro ma .....ked som išla pre ne na stanicu.vlak pristál až tam v zadu,tak som musela nechať kočár na perone a drbat sa aj z malým cez podchod,výťah akosi ešte nefunguje ja neviem načo ho stavali ked to človek potrebuje a ešte su neni schopní ho spojazdnit,vlajveduci mi pomohol dat oharky na chrbát a už som trásla aj naspäť,nadávala som kade som chodila 🙄

michaela2410
2. aug 2009

ja len posuniem, som utahana ako pes...boli sme cely den v Cachticiach, tomas s nasimi vysplhal aj na hrad...ale uz spia obaja...

Ja nezavaram nic, uharky by som musela kupovat a tych par poharov si aj kupim, v lidli ich mam vyskusane, chutia mi, aj tak ich doma jem len ja...a zavaram len visne, tie lubia zase vsetci moji chlopi 😀

michaela2410
3. aug 2009

len posuniem

natsa
3. aug 2009

kde ste všetky?

michaela2410
3. aug 2009

ja som tu, znova, ale uz koncim. Tu to akosi spi.

lienka55
3. aug 2009

Ahojte koceny,
Moc ste tu toho nepopisali,asi ste vsetky pekne vikendovali?Aspon nemam toho moc citat. 😀 😉
tak ja sa hlasim z vyletu,uz sme doma odvcera,ale nedalo sa mi skor,pretoze dnes som od rana v pohybe,mam zameskane,prala som,varila,kvety polievala,.....
Konecen mam chvilku,prave obedujem,mam mliecny obed -zincicu a ovci syr. 😀 Bolo dobre az na to horko,kvoli malemu,nechcelo sa nam chodit s nim po tom slnku,nemal ziadny svoj rezim co ma stvalo,poriadne sa nemohol ani najest ako doma.No skratka skonstatovala som ze mi je s nim najlepsie doma.
Na vylety budeme chodit ked bude vacssi,no este neviem ako zvladneme to Chorvatsko?
Idem este pracovat mam tu ako po vybuchu,dnes doviezli malemu uz novu velku postel,tak sa pojdeme pomalicky na to pripravovat,len ju musi mm naskor poskaladat.

mary3
3. aug 2009

Ahojte...

Aj my sa hlásime, že už sme doma 🙂 bolo super, no vrátili sme sa aj s novou hrčou na čele... teraz malý zaspal lebo sme cez obed cestovali a on vtedy spáva tak to má teraz trošku posunuté....

Aj my už rozmýšlame nad veľkou posteľou, lebo malý už asi od roka nespáva v postieľke ale so mnou vo veľkej posteli tak už musíme nejakú kúpiť....

natsa
3. aug 2009

No mi nevieme kedy budeme kupovať malemu postel zmestí sa len postielka tak bude v nej spávať až do kým nekupime vedší byt.No ja som bola doobeda vonku v t mobile a potom som išla do lidla malý nechcel spať zaspal až doma teraz mal isť spat o 16 hod ale akosi sa mu nechce no nič pojde spať až o 8 večer dovtedy tu budem mať ako keby mi tu bomba padla.čo budete variť zajtra?Poradte nič ma nenapadá,niečo rýchle.

michaela2410
3. aug 2009

Lienka, ja som bola s Lukinom v Chorvatsku, ked mal rok a tri mesiace a bolo to v pohode. Proste, ked sa mu chcelo spat a boli sme na plazi, nic ho nezastavilo a zaspal aj tam, mali sme taky polostan (vola sa to tusim musla) a tak v chladocku podriemal. No a vecer samozrejme ked sme isli na prechadzku, vacsinou sme sa s nim vratili uz spiacim. Proste, bolo to fajn. Nemusis sa bat. Podla mna je uz dost velky aj na nejake to prerusenie rezimu...

No a idem sa postazovat, v noci sme mali budicek, Lukas sa budil kazdu hodinu s narekom, ze ho boli nozka. Nic tam nemal, ani rano som nic nenasla, poskakoval, behal cely den, tak som dufala, ze vsetko bude ok. Ale teraz vecer sme boli u svokrovcov na Zelenej vode. Decka sa vysantili, a ked sa tak jasili, Lukas skocil akosi zle a vykrutil si akurat tu nozku, co sa stazoval, tak hadam to nema vyvrtnute (ved zatial nenapuchla). N a aby to nestacilo, vecer doma chodil bosy, aj bez ponoziek a Tomas otvoril dvere a jemu pricvikol prstek na tej nozke, tak bol opat narek 😢 Som zvedava na tu noc! Zaspal az teraz, vraj nechce spat a vykrikoval v posteli.

Natsa, ja asi uvarim tekvicovy privarok. To lubia aj deti.

ufka
3. aug 2009

Ahojte
Mirkaf robýš džem z černíc? napíšeš recept? alebo sa robí ako všetky? náš dedko ich má spústu a ja som ich zatial len zavárala a mrazila ale možem skúsit aj džem.

natsa budem varit pangas ryby budem piect v trúbe-zemiaková kaša.
dnes som robilA CUKYNOVý PRíVAROK-ja varím len pre seba a pre malú muž by to nejedol v žiadnom prípade.neviem,či som poradila.
aj ja rozmýšlam nad vatšou postielkou pre Viki-ak niekde nájdete dajte vediet ja som našla takú akú chcem v ikei ale to je daleko.
My sme mali dnes upratovací den,prezliekala som aj periny a komplet celý dom som upratala-malá prišla z prázdnin umrnčaná a stále len somnou sda chce hrat -tak to bolo dnes trocha tažké,ale dalo sa večer sme šli na húpačky do parku a začalo pršat tak sme šli po polhodinke domov.
pekný večer papa

ufka
3. aug 2009

michaela tak to mal malý hrozné nech sa skoro zahojí. aj naša malá stále že tu mám bobo tam mám bobo a nič nemá loen simuluje neviem odkial to má... 😉

michaela2410
3. aug 2009

Ufka, aj ja som nevedela, co to ma. ale ak sa to bude opakovat, je mi jaasne, ze dnes si to vykrutil riadne. Ved aj kracal ako taky invalid. Poriadne krival, ale ja si myslim, ze to aj na osemdesiat percent hral. On je naozaj taky herec. 😉