Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

jarabicka
8. sep 2009

Nie, nie písmenko, to aj ten môj je taký...
...ja neviem, čím to je, či sme veľmi podráždené z toho, že máme s drobcami starosti, povinnosti, varenie, upratovanie, žehlenie, zavaranie a neviem čo všetko možné ešte, k tomu ešte aj nočné vstávanie...sme zrejme vyčerpané a málo oddychnuté a preto tí naši polovičiaci nás vytočia už kde akou somarinou...
...mne stačí keď sa vyvalí pred pc alebo pôjde na pivo, ja niekedy neviem čo skôr, mňa s tým tak vie napáliť, že behám po chalupe ako harpia 😀 ...nie stále sa dám vytočiť, no niekedy si sadnem a zo všetkého sa vyrevem, tak to na mňa doľahne...my ženy sme také, musíme zvládať všetko a ešte sa k tomu tváriť milo...ale verte, že tí naši polovičiaci nás ľúúúúbia, aj keď nás sem tam naseru 😉 ...veď si predstavte, že by ste ich nemali...no nebolo by vám smutno???...mne áno...ten môj, aj keď ma vie riadne napáliť, ja ho veľmi ľúúúbim...nechcela by som iného...takže aj v dobrom aj v zlom 😉

andreao
8. sep 2009

jarabicka uplne suhlasim s tebou, ja mam pocit, ze uz sa neoplati ani stazovat.... 😉

mirkaff
8. sep 2009

zdravim....tak cil sa nahlas rehocem aj ja.....Zanka uplne s tebu suhlasim,u nas podobne,ten moj poloviciak ked nieco prepiskne tak je potom ako medik,,a tiez asi dva dni a potom som zase na vsetko sama.a je vsetko po starom....

dva tyzdne dozadu ze ideme mu na futbal fandit,,samozka ze som sa zakecala v parku s kamosku a ked som dosla na ihrisko,,kukam ze vsetci hraju futbal,a ten moj sedi,,no ale asi za tri minuty som to pochopila,,niaky chalanisko sa tam zenil tak ten moj to musel zachranovat aby sa nedajboze nepokazilo vo flasi,,tak bol uz o pol siedmej zrubany pod obraz `bozi....ale naspet sme sa v aute aj na nom narehotali,ked vypraval,svagrovi ze medzi dedinami sa ma ist 50tku,a ze ma vzadu vzacnu batozinu,ze mna a deti....lenze smiech ma doma rychlo presiel,,lebo my zaspal vo vani,,tak som ho jak taka cupka tahala von....a do rana som k nemu vstavala asi 5 krat,co vzdychal jak masuro....

ale napriek tomu vsetkemu som rada ze ho mam.....a veru tiez by som ho nemenila,...

natsa
8. sep 2009

Ahojte.no moj prebalý podla nálady aj maleho osprchuje,veci nevie kde má to musím nachystať,Adka a čosi robila?Dá sa to okolo malej?
Lulu super čítanie.no musím si aj ja kuknut ten jonasov kalendár MM tuži po dievčatku a mne je to jedno z praktickeho hladiska chcem chlapca a dievča lebo v našej rodine nemáme dievča a aby som jej mohla kupovat barbiny lebo mne sa to lubi.
Adka no dovolenke bolo super

janette4
8. sep 2009

no ja by som tiež chcela veľmi dievčatko.

Maťo už väčšinou kaká do nočníka,takže posr..é plienky prebaľovať nemusí.ale v sobotu,po ďalšej prebdenej noci som mu povedala,že nech sa idú s malým hrať,že ja si ešte pol hodinku zdriemnem,aby som dokázala fungovať.zobral ho,jasné,že som nezaspala,lebo malý furt vyhukoval,za ani nie 10min.som ho počula,akos a ho pýta,či náhodou nie je dosr..ý.maťo podozrivo ticho,tato nahlas rozmýšľal,či ho prebalí,alebo počkajú na maminu.tak som mu zakričala,aby ho išiel prebaliť.ešte som nestihla zavrieť oči,už kričal,aby som rýchlo prišla.ja že ešte neprešla polhodina,dajte mi pokoj.ale podľa paniky som vedela,že je stav pohotovosti,vstala som a musela som sa rehotať.Malý v postieľke,kúsok od neho parádne pos..á plienka,muž mu držal nohy vo vzduchu,lebo Maťo bol až po kríže a nevedel,ako ho má zobrať do sprchy,aby všetko nezatentovali od toho.Muž v očiach panika jak hrom,malý sa tomu rehotal a ja som z nich nemohla. 😀 😀
jasné,že žiadny spánok sa už nekonal.

Ludka,nech manžel nájde tú stránku s tým kalendárom a hoďte to sem. 😀

lulu723
8. sep 2009

sak to si normalne takuajte na goofle jonasov kalendar a tam si to hned aj vyhladate,ale je to podla mna kravina,lebo ked som cakala Eriku a isla som do TN na sono tak tam bola predo mnou este jedna mne pripadala strasne veriaca a ked jej doktor povedal,ze caka chlapca tak mu tvrdila,ze to neni mozne,lebo podla jonasovho kalendara urcite caka dievcatko a hadala sa tam snim a na obrazku pipik jak hrom,ale ona tomu nechcela verit.

ten moj skreklun maly furt mi tu pisci idu jej zase zuby bola ze..sra..na az za usami ide ma z nej porazit akurat.bordel tu vsade robi zase si trie oci a to pred pol hodkou vstavala.uz som z nej fakt unavena.a to nechcem pomysliet ked budem v tom a bude sa mi chciet strasne spat ved ma tu zezere za ziva. 😠

jarabicka
8. sep 2009

Lulu, mala vyzerá byť veľmi živá, čo čitam 🙂 ...a to si predstav k nej ešte malé miminko, až potom budeš mať zábavu 😀 😀 😀 ...

...baby, takže aj keď sme nasraté na tých našich polovičiakov, uznajme sme radi, že ich máme, že???...

janette4
8. sep 2009

jarabička,jasné,že ich ľúbime,nosia domov peniaze 😀 ale nie 😀

je pravda,že niekedy by som ho najradšej vystrelila na mars s jednosmerným lístkom v ruke,ale niekedy by som ho od lásky aj zožrala. 😀

jarabicka
8. sep 2009

Janette,ak budeš niekedy na mars vystreľovať toho svojho, tak daj vedieť, vystrelíme ich naraz, aspoň im bude veselšie 😀

natsa
8. sep 2009

Joj dievčence šak by ste za chvýlu za nimi leteli.ja som tiež nasratá ale ma to prejde.Teraz sa hrá z malím a zrazu je ideálny manžel ale všeho dočasu ani my niesme dobručké stále amyslia si aké sme mi slepice ale bez nás by sa ani nepototo.Ten moj mi stále nadáva ale ked mám narodky tak mi dá velku kyticu a cerý sa ako aligátor tak mu vravím aby namiesto tej kvetiny bol občas ústretový a milší.
No ja som čítala o chlapcoch a dievčatách toto.že ked chce žena chlapca tak to teba robit 1 den po ovulácii alebo v den ovulácie a ked dievča tak 2-3 dni pred ovuláciou.Zaklda sa to sladkom a kyslom prostredí.ked je sladké tak tak chlapčenské su rychlejšie a ked kyslé tak chlapčenské hynú a ostávaju dievčenské.takže chlapčenské su rýchlejšie ale dievčenske zasa vydržia dlhšie.
http://lunarconception.com/
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...
http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

natsa
8. sep 2009

Ešte som Vám zabudla na písat čo sa mi stalo na dovolenke trocha na zasmiatie.Bola som sa tam z malým preist k takej vlke ale akosi sa ohánal tak mi strhol zlatú náušnicu.ked som to zbadala tak si hovorím že to hned nájdem tráva bola pokosená ale hovno hladali sme ju dvaja a to som vedela že kde presne.blížila sa večera hovorím že to nechajme tak ved ráno mudrejšie večera.na druhý den som ju išla hladat sama mm bol z malým na pláži.Zobrala som si hrebet a kusok po kusku som tu trávu prečesávala.Nič bolo mi do plaču horko na odpadnutie.Taký pán kuká po mne tak mu hovorím že nech nejde kosit že som tu stratila naušnicu samozrejme že rukami nohami sem tam som utrusila nejaké slovo po anglicky.Zasa hladala ak som to miesto neprehlada 100 krát tak ani raz,už som to vzdala a odchádzala som no ešte som sa otočila a kukla na miesto no ači sa mi tam čosi nezalesklo? a to moja naušnica.
No a bola tam ešte taká cicuška mi sme jej hovorili bohyna sedmohradská.Postavu mala peknu no do tváre nesimpatická no proste bolo mi snej na grc. 5 krát za den sa prezliekala vždy do niečoho noveho 2 krát sme ju v tom istom nevideli.Hodiniek mala asi 10 aby jej to ladilo z oblečením a o topánkach ani nehovorím.Na ranajky nechlodila- nestíhala ich tak jej ich nosil priatel na izbu.Kufor vám musí najviac vážit 15 kg ak váži viac tak doplácate ona doplácala 60euro.šatečky a sukničky nosila tak pod ritku no ešte nosila aj velku ružu vo vlasoch.Čo ma však zarazilo tak mala len 3 plavky prečo nemala na každý den iné?síce sa tam moc nenakupala lebo bud sadela pri bare alebo v saune ale aj tak

mirkaff
8. sep 2009

Ivet dobreeeeee 😀 😀 jaj s vami baby sa tu clovek nasmeje.... 😀 😀 😀
ja kebyze vidim niekoho cesat travu,tak by mi asi napadlo jedine to ze mu sibe....... 😀 no normalka sa tu rehocem,...a aj ta bohyna sedmohradska.....to sa pocita......

no a este k tomu marsu,,,ked budete kupovat tie jednosmerne listky,ja poprosim 1 kus,,ale nie pre MM...podrobnosti v IP.........

michaela2410
8. sep 2009

tak, bola to fuska vas precitat 😀 A vidim, ze mate na pretrase manzelov. Ja by som toho mojho tiez parkrat vystrelila niekde. Kedysi chodil aj na dva tyzdne na sluzobky do zahranicia a mne to vadilo a teraz by mi bodlo mat par dni len pre seba (a deti) a on je furt doma 😵

Novu Mirku vitam medzi nami. A poviem ti, ze asi najlepsie tie hnusne zimne a cvachtave dni stravis na konovi, ked si tu s nami pokecas. Ozaj a kedy mas termin? Ja som tiez oktobrova 😀 takze to tiez bude skorpion? A pridaj si to do pasu, nech sa ti pekne odpocitavaju tyzdne
😎

Lenka, dakujem za pozdrav, s jankou som sa dnes stretla 😵

A mimochodom, dnes som navstivila zubarku, tak ma "potesila", ze ta moja osmicka musi ist von. Inak boli ma to tam hrozne

janette4
8. sep 2009

miška,aj mňa už asi 2-3týždne hrozne bolia zuby,ale musím ešte 2týždne vydržať.joj,keby som mala dosť peňazí,dala by som sa pekne uspať a všetko to odtiaľ vyrazila preč a dala si keramické,či aké t dávajú 😢

Ivetka,ja som si tak počítala na dievčatko,bola som presvedčená,že sme zarobili 26.ho a dr.vyrátala,že 20ho 😉 a my sme pekne zarábali a ja už som bola v tom 😀 ešte som aj stojky robila,aby to vyšlo 😀

jarabicka
9. sep 2009

Dobré ránko....fííí-ha, ešte tu dnes nikto nebol???...to som prvá???....a kdeže ste???...hádm ešte vám deťúúúrence spia a vy s nimi??? 🙂

jarabicka
9. sep 2009

...naozaj nikoho...ja som dnes vstávala o 5.00, Kubko akosi šantil v postielke, zapchal si nohy medzi drevené tyčky na postielke, tak zúril 😀 ...takže ja už pomaly finišujem s obedom, robila som spišské zemiaky a rajčinový šalátik 🙂 ...na raňajky som upražila papriku s vajcom, takže raňajky boli ako pre drevorúbačov 😀 😀 😀 ...dala som oprať lebo vyzerá, že bude pekne slnečno, tak to pekne vyschne...a mám /akože/ veget 🙂 ...

...včera bol malý taký zly, že hrôza..nebolo nijako dobre ani na ručkách, ani ležať, ani v autosedačke...v kuse si tlačí ručičky a aj všetko možné do pusy, ale na zúbky sa mi to zdá skoro, či ani nie???...vašim drobcom kedy vyšli zubky???...tiež mali tak skoro také príznaky???...boože a slintá ako bernardííín 🙂

...baby ako je to s tým stretkom???neviem či náhodou nebudeme musieť ísť na východ...mám chorého dedka a nevyzerá to s ním moc dobre...má 89-rokov a toho roku už prekonal 4 mozgové príhody ☹...prvá bola deň pred našou svadbou, mysleli sme si, že zarovno bude aj pohreb, tak bolo s nim zle...je to môj posledný starý rodič, tak mi je ťažko keď vidím, že o neho prichádzam ☹ ☹ ☹...vy ako???...ešte mate starých rodičov???...

pismenko111
9. sep 2009

jarabicka, aj nas tadeasko slintal uz od 3. mesiaca a vsetko daval do pusy. myslela som si, ze zuby mu pojdu v styroch mesiacoch....... a prvy mu vysiel tyzden pred deviatym m. 😀 za mesiac a pol mu vyrasilo 6 zubkov a odvtedy nic. 😠

natsa
9. sep 2009

no to stretko bude asi až ked príde naša Lienka no akým sa to naplánuje tak hádam aj ten východ stihneš.No Dankovi výšli zubky ked mal 5 mesiacov.To asi Kubkovi zubky nepojdu je to dost skoro.Pozri či má naliate jasienka.Náš ich mal ked mal niečo vyše 4 mesiace.

natsa
9. sep 2009

no mi ked sme zarábali tak ani neviem kedy.Nemohla som otehotnet tak ma to aj prestalo bavit.No aked mi bolo stále zle tak som si spravila test o boli 2 čiarky,akosi som si hovorila že to je akýsi blbý test a tak som si spravila dalšie 2 a znove 2 čiarky potom som išla Durdíkovy a ten mi to potvrdil.Bola som v šoku hovorím si ved sme to ani poriadne nerobili.Mala som pocit že som počala z ducha svätého 😀 ved som ani znásilnená nebola tak kedy?Boli situácie ked som aj ja robila stojky, merala bazálnu teplotu, značila do kalendára a rátala a nebolo z toho nič.

janette4
9. sep 2009

ahojte.my sme dnes boli n akontrole,malý už je celkom fajn,už má len 2dni doužívať atb,aby sa to poriadne preliečilo.
a mne prišli výsledky z alergo,zas mám v nose nejakého streptokoka,to aby mi nebolo ľúto. 😒

Jarabička,ja už nemám starých rodičov.Dedkov som ani nepoznala,zomreli veľmi mladý(prepili sa), jedna babička zomrela,keď som mala 6rokov a druhá pred 8rokmi.ale manžel má veľmi dobrú babičku ešte,tak si to na nej vynahrádzam.a mám fantastickú susedu,dôchodkyňu,ktorá by mi dala aj posledné,tej hovorím,že mi je ako babina.

jarabicka
9. sep 2009

Ja idem zajtra za Durdikom, dostanem asi zdžubanie, lebo som ešte nebola po pôrode ☹ ...vy ste boli v presne stanovenom čase???...ozaj a ako ste mali po pôrode menzes???...ja som mala normálne 01.08 a teraz akosi nič, ešte stále som nedostala ☹ ...dúfam, že sme nič nezarobili 😀

natsa
9. sep 2009

no ja som bola niečo po 6 týždni.Menzes doposial nemám stále malého kojím.Mala som len také špinenie dávnejšie a odvtedy nič.aspon ušetrím na vložkách a na plienkach miniem.Aj je dnes pekné počko ani sa mi nechce íst von.tak som si hovorila ked som trčala v robote a vonku bolo pekne,že ked budem na materskej tak budem z bábatkom furt vonku.Jarbička akoje to stvojím kojením?Ale hádam nebudeš v tom?

jarabicka
9. sep 2009

Natsa ja už nekojím, nemala som mliečko, úplne sa stratilo ☹ a malinký bol stále hladný tak dávam nutrilon...boože, ani nespomínaj, žeby som mala byť v tom, asi by ma j.e.b.l.o 😀 😀 😀

pismenko111
9. sep 2009

jarabicka, ja som bola po malej az po roku na kontrole, nejako som to zanedbala. ale po malom som bola po dvoch mesiacoch, som sa polepsila uz 🙂 a tiez som nekojila, malu tyzden, maleho 1,5 mesiaca a menzes som mala prve dva razy s takymi dvojmesac, prestavkami a potom mi to nabehlo uz normalne.
no co, budes mat deti skoro do roka a do dna 😝

jarabicka
9. sep 2009

Písmenko, takže nie som sama, čo zanedbala kontrolu v stanovenom termíne??? 😉 ...dostala si aj zdrbanie od lekára, či ani nie???...áno, takže menzes bol tak kdejako???...ja si už robím starosti, či sme niečo nezarobili 🙂 ...akože chceme aj druhé bábo, ale toto by bolo o držku 😝 ...a podľa mňa by sa to tak skoro ani neujalo 😉

...veď aj to prvé nám dosť trvalo dokiaľ sa to podarilo, ale to bolo asi tým, že sme boli na diaľku a práve keď sme boli spolu neboli plodné dni... 😉

mirkaff
9. sep 2009

ZDRAVIM.....

jarabicka odchublala by si to jednym vrzom,, ako sa u nas hovori a basta.......

tak ja som mala po malom menzes pravidelne,neviem ci je to tym ze som mala malo mlieka,alebo cim,proste som ho mala a nastastie aj mam.....a dufam ze dalsich 10rokov budem mat pravidelne....

ja mam zo starych rodicov iba babku z maminej strany..dedkov som nepoznala,viem ze jeden umrel na rakovinu,a druhy veruze neviem na co,,babka ivanovska umrela asi na starobu,a12 rokov dozadu,a druha este zije,a aj na mojej svadbe tri roky dozadu veru tancovala jak mladucha,ale cil uz ma dve barle,tak ledva chodi,,co ma tak silnu reumu.....ale ma 83,,pozehnany vek........

no maly cil spi,,my sme dorobili spolu s martinku krtkovu tortu...tak cakame kym pride tata z roboty,nech mozme oslavovat......

jarabicka
9. sep 2009

Konečne, že tu niekto ďalší nakukol, dnes akosi je tu nízka účasť ☹ ...ale sice vonku je pekne, gazdinky asi vyvárali a tešili sa na svojich polovičiakov keď prídu z práce 🙂 ...

...tal teda prijemnú oslavu 🙂 ...

natsa
9. sep 2009

Mirka to som nepochopila ty si vydatá iba 3 roky?ja som si myslela že viac.No bola som trocha vonku ved jepekne tak mi to nedalo,malý ešte drichme zajtra ide už konečne moj do roboty ,tak som to využila aupratala som si doobeda.zajtra už len poutieram prach a upracem kupelku.No ešte by som chcela stihnút okná ale až ked bude zasa moj doma.

mirkaff
10. sep 2009

ahojte......
ano Ivet,,3 roky bolo v maji,,martinku som mala ako slobodna mamina,uzavrela som si jednu nestastnu kapitolu,a neskor som si nasla mojho a tak sme to dotiahli az po svadbu...........ale nebanujem,,teda iba obcas banujem...... 😀

babulky a co dnes varite?? no ja urobim struckovu omacku a druhe ani za pana neviem co.......