Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
17. okt 2009

malo tam byť Ivetka.

mirkaff
17. okt 2009

zdravim.......

Zanka tie kobylky nemali chybu 😀

no my sme malemu kupili zimne 24ky..lebo papuce ma 22 a su mu tak len len,tak som ze zobereme radsej vacsie..
no a MM ze kupime mu hned aj snehule,,vyber bol docela fajn,aj cenovo by sa dalo,ale ten nas ma niaky vysoky nart,proste moj mu doslova nohu tlacil do snehule,proste 23,ani 24 snehulu sme neobuli,,to bol taky strih asi uzky alebo co,nebolo tam ani zipsu,iba akoze jazyk a aj ten bol prisity o boky.tak sme zatial bez snehul....

ja uz mam cesto v chladnicke,vsetko nachystane,maly zaspal,hodim do seba stehno s ryzu a mozem ist na piect...

janette4
17. okt 2009

no,zákusok je fantastický.Mirka,kobylky sú veľmi výstižné,keby si videla,koľko toho chystám,keď máme nejakú oslavu 😝

Aj my máme vysoký nárt, pozerám mu len topánky,kde nie je prišitý jazyk.ale takých je teraz tuším dosť málo.

Krpec dnes vydržal celé doobedie suchý bez plienky, zato sa pokadil hneď ako zaspal.išla som ho skontrolovať a prikryť a privítal ma hrozný smrad.

lienka55
17. okt 2009

Nas maly dnes nie a nie zaspat a to asi preto ,ze je tatino doma,pocula ho tak nie zaspat.Pred obedom sa nalial tak dzusu,ze sa vygr.....l do postele,tak som mu musela zvliect navliecku.Hrozneeee!!!

mirka a co ides ty piect?Ja som vytiahla este dva rezy co mi ostali z hodov,z mrazaku a je upecene. 😀 😝

janette4
17. okt 2009

lienka, velice šikovné,zbožňujem také rýchle pečenie 😀

lulu723
17. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to len tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janette4
17. okt 2009

ludka,tuším máš dnes dobrú náladu 😀 😀 😀

michaela2410
17. okt 2009

dnes ste tu ake vysmiate a pritom je take naprd pocasie ☹
Ale my sme dnes drobcov vysikovali spat do Cachtic, tak tiez mozem pridat 😀 😀 😀 😀 😀
Dufam, ze sa aspon rano vyspim, lebo inak strasia o pol siedmej.

lulu723
17. okt 2009

Zanka to ja len tak trosku som sa nudila 😀 😀 😀

mirkaff
17. okt 2009

caute babuse.....

Miska tak to mas dobre,,tutuli mutuli mozte mat aj na kuchynskom stole 😀
boze aby si sa neurazila na mna.....

no Lienka55 hodila som tu vcera link,,a su uz skoro zozrate,,MM ich doslova obedoval,Martinka ako tak ale dosla kamoska s radku a s Renkom tak aspon ty si dali,ale svokra mi ich pochvalila tiez.....inak uz mam na tej stranke obezrety taky druhy,,ten je nepeceny,ked ho pojdem robit dam vam sem link

Lienka55 aj som bola cvicit,ale ty brdos ja som z tej choreografie domotana,no je to tak ze babam idu nohy inde,a mne tiez niekde inde..a martinka ta ma tam tak nahlas zdrbala ze mam chut s tym prastit....zasran maly

natsa
17. okt 2009

ahojte,dakujem za radu ohladom topániek ja som ešte také teliatko.v pondelok pojdeme aj mi malemu kupit topane skusime jednotu lebo do TN sa nám nechce ist.Oslava dopadla dobre,všetko som stihla aj sa všetko vydarilo.torta od Krajčátka bola suprová.joj aká som ulietaná a unavená mám sirkami podložené viečka aby som čosi napísala.Polovičiak si chce plnit MP ale som povedala že pri tom dostanem infarkt,spalasom asi v moci 3 hod malý bol stále hore.tak ahojte idem si lahnut.jaj už konečne zbuchajme to stretko lebo vás chceme konečne vidiet.

michaela2410
17. okt 2009

Mirka, ja som aspon pozehlila, predchvilou som ten kuchynsky stol upratala, nalozila do umyvacky....a co moj mm? Ten spi uz asi dve hodiny v obyvacke pred TV, ale ja som zase taka, ze mne to tutuli mutuli ani nechyba...asi som aj vadna. 😒
No idem spat. Dobru noc. 😔

mirkaff
18. okt 2009

aspon to tu posuniem aby sme neboli na druhej strane.....

a inak dobre ranko 😀

andreao
18. okt 2009

Dobre rano,
konecne neprsiiiiiiiiiii 🙂 😀
Parada.....

lulu723
18. okt 2009

Dobre ranko dievcence 😀 idem sa hrat z malu,lebo nejako mi tu piščikuje a ja hurt tu nalepena 😀

janette4
18. okt 2009

ahojte.Miška,tak to sme asi dve vadné... 😝

ja som pred chvíľou dovarila kôprovku,krpec nejedoll,lebo sa vonku s tatom najedol blbostí a už je v posteli,dúfam,že aspoň na dve hodiny.a ja idem upratovať ten bordel v kuchyni,môj už drieme pred tv. 😝

natsa
18. okt 2009

pripájam sa aj ja k vadním čo im to nechýba,pred chvýlou som chcela dat malého uspať a nič,hlavne že si žmochlý očka už hodinu.

lienka55
18. okt 2009

Ahojte,
my sme dnes varili vapro,knedlo,zeli a polievku,maly mi uz spi, pol hodku.A asi si pojdem lahnut aj ja ,ak sa tu ,,nezakorenim,,. 😀
Vcera sme vybehli do Lauga,taka som prisla odtial nasr.....a,lebo ziadne poriadne bundy tam pre male deti nemali.Aj sa mi C&A pacila jedna ale zase boli na nej strasne uzke rukavy a to ma odradilo. 😝

Ivetka,tak to som rada,ze oslava sa podarila, a co dostal Danko????Hod potom foto aj torty.
Mirka aj mne nejdu tie ich zostavy cvicenia,tiez mavam misuge z toho.

mirkaff
18. okt 2009

no nas mladenec spi od dvanastej,,dobedu ho spavat uz nedavam,uz mu to staci raz za den,potom sa mi pobede ukladal aj o tretej a jakysi bol v tom mis-mas poslednu dobu,,tak chodi raz za den.....

no baby ja mam dojem ze tiez patrim k tym vadnym.....len MM mi pripada ako keby tomu este len dosiel na chut,,chce to furt....nenasytnik jeden....

ja som varila pecene zemaky a kuracie stehna,a supla som to cele naraz piect a klasicku nedelnu polievku....kolac je zosrotovany,,este sa ma MM pytal rano zeco mam na plane piect,,no a potom majte chut na tutuli mutuli ked len pri hrncoch stojite a okolo deti lietate,vratane manzela.....

no a kedze sa zeny moje k nicomu nemate vyhlasujem ze tento tyzden sa uskoutocni dlhoplanovane STRETKO..
tymto Vas zeny moje ziadam aby ste predkladali svoje navrhy a pripomenky......a hlavne datumy

mirkaff
18. okt 2009

navrh cislo 1: 21.10.09 o 15.00 hod.....

co vy nato??

janette4
18. okt 2009

veru Mirka,to je zrovna streda,stretko zorganizovať treba 😀 😀 😀

natsa
18. okt 2009

ahojte.Potom pridám fotky.dodstal auto z vyklápačku,taká hračka ktorá sa da celá rozobrat funguje to ako puzzle,peniažky,bodynká a trigovice a tričká zo sekáču ale to nedostal k narodkám to má babka známu tak mu odloží všelikaje pekne veci niektoré su ako nové.
Priklanam sa k Mirke a Zanke- steda streto o 15 tej treba 😀
suhlaste a prídite všetky

michaela2410
18. okt 2009

Streda moze byt, ja ucim len do pol jednej (ak nebudem suplovat, alebo co...
Takze aby to bolo jasne a zretelne vidiet:
😀 😀 😀 O 😀 Z 😀 N 😀 A 😀 M 😀 😀 😀
STRETKO, STREDA, o 15.00hod....ale kde????

natsa
18. okt 2009

Pridala som fotky ale len 3 viac sa mi tam nezmestilo.

michaela2410
18. okt 2009

Aj ja som prisla napisat, ze mam novy albumik 😉

mirkaff
18. okt 2009

OZNAM: stretneme sa pri fontane presne o 15 tej hodine
prosim aby sa vyjadrili ostatne maminky

😀 😀 😀

mirkaff
18. okt 2009

boze ja som aj zabudla,,LUKASKOVI vsetko naj k meninam,vela zdravia a kopec kamosov 😀

$$$$$_______________________________$$$$$
__$$$$$$$$*_____________ ________,,$$$$$$$$*
___$$$$$$$$$$,,_______________,,$$$$$$$$$$*
__ __$$$$$$$$$$$$___ ._____.___$$$$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$$$$$,_'.____.'_,,$$$$$$$$$$$$$

____$$$$$$$$$$$$$$,, '.__,'_$$$$$$$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$$$$$$$$.@:.$$$$$$$$$$$$$$$$
__ ____***$$$$$$$$$$$@@$$$$$$$$$$$****
__________,,,__*$$$$$$@.$$$$$$, ,,,,,
_____,,$$$$$$$$$$$$$* @ *$$$$$$$$$$$$,,,
____*$$$$$$$$$$$$$*_@@_*$$$$$$$$$$$$$
___,,*$$$$$ $$$$$$$$__.@.__*$$$$$$$$$$$$$,,
_,,*___*$$$$$$$$$$$___*___*$$$$$$$$ $$*__ *',,
*____,,*$$$$$$$$$$_________$$$$$$$$$$*,,____*
______,;$*$,$$* *'____________**'$$***,,
____,;'*___'_.*__________________*___ '*,,

janette4
18. okt 2009

ahojte. aj ja sa pripájam,Lukáško má dnes meniny,takže všetko najlepšie.

Dúfam,že bude pekné počasie, už sa na vás veľmi teším.

u nás boli naši a zobrali malého von,tak som celé poobedie oddychovala,normálne som nevedela,čo so sebou. 😀

natsa
18. okt 2009

no tak už sme 4 a čo ostatné?Ja som bola z malým po obede vonku ale len tak okolo domu na jeho odrážatku,stále by sa na nom vozil,aj doma tam sedí a chodíme hore dole.

natsa
18. okt 2009

zabudla som aj ja popriat Lukinovy všetko naj