Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
2. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aby ste hned zrana mali co citat a asi napisem knihu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirkaff
2. dec 2009

fuha Ludka,,no nedajboze niaka operacia,by to bolo celkom v pr.deli
Ondrejko dakuje za blahozelanie,a ze nech svokor poslucha,odkazuje 😀

my uz akoze mame trochu pospratovane,,a idem varit segedinsky.. maly sa zacal sam od seba hrat s kockami,no som zvedava dokedy mu to vydrzi......

tak ako to bude s tym stretkom?? hadam sa niak dohodneme 🙂

lulu723
2. dec 2009

jaaaj Mirka no neviem ci bude posluchat,ale ja sa snim nemienim bavit dost dlhu dobu a ja to veru vydrzim.co si vlastne o sebe mysli?on si nic nebude platit a mi budeme na to doplacat?no urcite a sa naserem o pojdem k mame tam nam bude lepsie a nech si je tu na Vianoce sam tam urcite bude mat aj mala vela darcekov nie ako pod tym nasim stromcekom velke prd.no a uz sa zase rozculujem idem si ja pekne zehlit tam sa aspon ukludnim zatial sa majte papa,ale sak ja sem este dojdem 😉

mirkaff
2. dec 2009

a nechces aj moju kopu pradla na ukludnenie 😀

lulu723
2. dec 2009

no uz je neskoro uz som to pozehlila aj poskladala polievku uvarila mala sa najedla a teraz som ju dala do postielky nech spi aspon 2 hodky nech neni zla jak vcera.ale tak sa mi vidi,ze takato zla je len vtedy ked je Miro doma inac je dobra jak medik 😀

lienka55
2. dec 2009

mirka ty si spominala nejake vianocne aranzman na hrob,ja som len nahodne jedno nasla,ale mne osobne sa nepaci.http://www.flos.sk/galeria-kvetov-a-kyti...

michaela2410
2. dec 2009

ahojte,
dodatocne tiez Ondrikovi vsetko naj, naj, naj, 😀 😀 😀

Mna dnes porazi, svokru som poslala s Lukasom k protetikovi, aby som nemusela ja zas vymeskat v robote, aby mu odmeral nozicku , lebo ma slabe clenky tak bude nosit sandalky. No a prve ma vytocilo, ze mu dala zlu adresu, na ktoru to maju poslat, druhe, ze sandalky budu mozno o dva mesiace, hoci sme uz vyhodili teraz za ne 17euro, tak som zvedava, ci mu rovno nebudu male...a ju nenapadlo sa opytat, ci ich zmeral aspon o centimeter vacsie...tak som isla zohnat cislo, a volala som, on ze teraz soferuje, aby som zavolala zajtra...tak dufam, ze mu tu adresu opravim a hadam bude ochotny aby mi odpovedal, ci mu ich spravia aspon o kusok vacsie...inak som zvedava, kam tie sandale pridu a ak ich aj dostaneme, ci rovno nepojdu do kosa. Potom budem mat v ponuke uplne nove ortopedicke sandale, lebo my ich nosit nebudeme moct 😠 uplne som penila. Mozno je sedemnast euro v pr.de.li.

No dnes ma Tomas vystupenie z hudobnej v kuturaku, tak hadam budem mat aj nejaky zazitok z toho. 😎

lienka55
2. dec 2009

neda sa na tie svokry spolahnut,co???

mirkaff
2. dec 2009

mISKA TUSIM AJ TA TVOJA JE RIADNE MOTOVIDLO,,Lienka no ani mne sa to nepaci,,ja to vecer odfotim,to moje teda to mozem aj cil,ale MM to sem musi vlozit..no koncim lebo urodzena slecna huka jak besna po mne,,lebo ideme von a ona sa obliekla niak povedome rychlo......

mirkaff
2. dec 2009

Lienka a preco nebude ten Mikulas v telocvicni?? ved ja co som bola tri tyzdne dozadu cvicit tak spominali ze bude....co som to zle pocula?
Miska a to Vam ako zistili ze Lukino ma slabe clenky,,co ho bolievaju nozicky?

natsa
2. dec 2009

Ahojte.akosi som včera všetko rýchlo prečítala a ani som nepostrehla že Ondrík mal sviatok,tak všetko naj a nech je stále také slniečko.Mi sme boli dnes v centre bolo nás tam dost Tak danko mal spoločníkov ,zajtra ideme zas.
Lulu to je na porazenie stakým polovičiakom šak to vymen 😉
dnes som si konečne kupila naplne do pištole v železiarstve.Miška a kde je ten praktik ved som ho nikde nevidela
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19760

mirkaff
2. dec 2009

fuha,uz sme boli na druhej strane...tak to tu trosku posunem....
a diky za vsetky blahozelania....Ondrejkovi

michaela2410
2. dec 2009

Mirka, on sa v lete pri mori stazoval asi dva dni, ze ho boli noha, ale nic tam nemal. No a ked som si ho vsimala ako stupa, zdalo sa mi, ze nejako zle s jednou nohou naslapuje. Tak som si myslela ze ma plochu nozicku.

janette4
2. dec 2009

Ahojte.Mirka,prepáč,ja kalendár akosi nesledujem,len či mám napísané,kto má v rodine sviatok,aby nepindali,že som na nich zabudla.tak dodatočne Ondíkovi všetko naj,veľa zdravíčka, a nech ho rodičia aj sestrička poslúškajú.

Miška, s tými svokrami je to hrozné.ja by som svoju na takéto niečo ani poslať nemohla,lebo bohvie čo by vybavila.ak keď nepochybujem o tom,že by ani nešla,lebo by nemala kedy.
ja som tú moju dneska stretla po dlhej dobe v obchode,kde robí a ona si malého všimla až na nejaký 3tí krát,čo išla okolo nás. a hovorí mu:teba som dlho nevidela.prvé čo ma napadlo jej povedať,že a koho je to chyba?ale bola som ticho,nestojí mi za to,aby som si na ňu hubu drala. 😝ýtala sa ma,aké sladkosti a čokoládky Matúško ľúbi,tak som jej hneď povedala,že kinderčokoláda mu nič nehovorí a čokoláda celkovo, citrusy má zakázané od dr,tak neviem.nech si tú blbú hlavu trošku ohreje rozmýšľaním 😀 😝

Ludka, no to poteší takto pred Vianocami. 😝

ozaj,už aj my sme začali chodiť na pešo do obchodu.trvá nám to síce skoro 2hodiny,ale pohoda.je to riadny kus,tak som rada,že to prejde aspoň tak.

Faktúry teraz riešim aj ja,tiež chcem prejsť do O2,čakám,až my skončí viazanosť v Orangi.

natsa
2. dec 2009

Zanka ty si ale potvorka z tou svokrou

mirkaff
3. dec 2009

dobre ranko...

my sme mali uzasnu noc,,maly bol celu noc mrncavy,doslova sa prehadzoval a potom spustil taky rev az sa z toho dogrckal,,tak sme mali o pol tretej vymenu navleciek ,,hned som to pustila do pracky...este sa aj Martinka zobudila ze ju boli hlavicka,tak som jej davala tabletku a vzala ju za nami spat,sardinky v konzerve su nula 😖
inak u nas ta dudulka asi este mala byt,ani som to tu niak nechcela pisat ale sak napisem,,pobede ked chodieva spavat tak sa nam asi 5 aj viac krat stalo ze spustil rev a z toho sa potom dogrckal,,vcera to bol tiez pobede,predvcerom to urobil tiez,,MM som to hovorila a ze on si proste musi bez nej zvyknut,,sak hej zvykol si ,ale dokedy mal dudulku sa nam taketo cosi stavalo iba ked bol marod a stekali mu hlieny.....a cil nekasle,nema soplik,proste take nervy a ukludni sa az ked je to vonku.... ja neviem ci mu ju mam znova kupit,,inak vecer ked sme doma s tatoma ze aj zhasneme,to sapogula po posteli,vyvyprava a nerobi sceny......

Zanka mas 100 bodov u mna,ten vyrok,nech si blbu hlavicku ohreje rozmyslanim.... 😀 😀 😀 nema chybu

jaj ja som sa vcera v duchu tiez rehotala,,svokra mi asi dva mesiace dozadu vypravala ze na ich okna by nepristali zaluzie,,ze to tak otrasne ukaze,no neviem ci to nevypravala kvoli tomu ze mi ich mame,naraz vcera pobede dojdeme z prechadzky domov a u svokrovcov montuvali zaluzie,no som cumela,si v duchu vravim,sak jej to musi J..e..ba..t sak nevie co kde treskne..... 😲 a este Vam neskor napisem ako som ju pristihla ako v mojej kuchyni corkuje kolace 😀 ked som to hovorila nasim ,,jaj mi sme stali od smiechu.....ale inak je v pohode,,, 😀

lulu723
3. dec 2009

Ahojte babulky no Mirka ja si myslim,ze dudku by si mu este mala kupit nasa mala bez nej nezaspi a ked pojde do skolky tak mu ju pekne daj do nejakej skatulky a povedz mu,ze dudka na neho pocka doma a ked sa vrati,ze mu ju das.proste mu potom vysvetli,ze deticky v skolke nenosia dudky.ja to takto planujem z malu spravit,alebo ked budeme mat druhe babetko tak jej poviem,ze len take malinke babatka maju mat dudku,ze ona je uz velka.hadam to zaberie. 😉

Zanka ved to je taka super prechadzka pre maleho.ja uz ani do Turej kocar neberem takto si aspon pobeha a je ticho,lebo ked je v kocary furt sa tam mrvy,ze by chcela behat.

my sme uz ten zeleny kocar pekne vcera zlozili a vylozili na skrinu co tu este taka stara ostala od byvalych majitelov tak nam to tu teraz nezavadza.ten sportovy este nechame hadam ho este nejako pri malej vyuzijeme.a co mame uplne malilinke veci odlozene veru neviem kde ich dam hadam ked bude mat svagrina druhu dcerku tak to znosi,lebo tie vecicky boli hadam len nejake 4-5 krat na nej a take su krasne az mi bolo luto,ze este nic necakame ☹

a vcera sa mojej kamaratke narodil maly Matejko mal 3550g a 53 cm.tak po Novom roku sa tam chystam na opacky.Erika je teraz zla stale nema ani jednu stolicku,ale asi nieco pojde,lebo tak reve,ze zachvilku nebude mat ani hlasok to az tak skrieka 😒 .teraz spinka,lebo nejaka bola unavena tak pokracujem v upratovani uz ma ide porazat z toho.esteze byvame v dome a vcera sme vsetky zbytocne casaky a krabice popalili tak mame trosku viac miesta.no idem upratovat zatial sa majte a Miske prajem prijemny kulturny zazitok 😉

jaaaj a este som zabudla v sobotu budem v Turej tak hadam Zanka niekde sa tam stretneme nech si decka pobehaju spolu 😉

mirkaff
3. dec 2009

Gratulujeme vám, vyhrali ste
balíček s 5 vzorkami vôní D&G.

Výhru si môžete vyzdvihnúť len na Vami vybratej predajni parfumérií FAnn:
Trenčín, NC Laugaricio, Belá 7271, Trenčín
Meno výhercu: Mirka Figedyova, od 7.12.2009 do 20.12.2009.

konecne som aj ja cosi vyhrala 😀

lienka55
3. dec 2009

Ahojte,
mirka ja si nemyslim ze to grckanie je kvoli dudke,nemali by si radsej zbehnut k dr.?

janette4
3. dec 2009

Ahojte.Mirka gratulujem k výhre. 😉

Ludka, v sobotu by som chcela ísť do Mesta na Mikuláša,ale asi až poobede.dobeda pôjdem asi s malým do Turej,lebo môj bude v robote.ozaj,v nedeľu nepôjdete do Lipy na Mikuláša s Eričkou?Matúško mal ísť robiť čertíka,ale nakoniec z toho padlo.ale pôjdeme sa pozrieť,ak sa nebude báť.

Mirka,podľa mňa grcká z plaču,moc sa rozjeduje a nevie sa ukľudniť.Možno ešte nebol pripravený byť bez dudky. 😒

my sme boli doobeda v obchode, minula som kopec peňazí,ale kupovala som v podstate len potraviny a Mikulášske.a v jednom obchode mali výpredaj takých voňavých dekorácií,tak som si kúpila k budúcemu roku na aranžmány a susede darček:voňavé vrecko a vysokú voňavú sviečku za 1,16.ona Matúškovi vždy niečo kúpi,tak aspoň drobnosť.a vonia to levanduľou.

natsa
3. dec 2009

Mirka no vidíš ved aj ty máš šťastie len treba hrať a pokúšať šťastie,tak všetko naj k výhre.inak je to super vôna,mne sa páči tá light

lulu723
3. dec 2009

neviem Zanka ci pojdeme este uvidim jako sa vyjadri Miro. 😉 aj ked by som tam isla hned

Mirka gratulujem k vyhre este aj na mna by sa mohlo stastie usmiat 🙂

Lenka ja neviem ci si zle citala,ale Ondrik ked nemal dudku tak zacal plakat a z toho sa pogrckal.aj mi to takto sem tam mavame ked nema dudku,ale este z toho negrckala aj ked mala na mále

janette4
3. dec 2009

Pomóóóc,moje dieťa nechce spať.zas zalomí vonku v kočíku 😠

natsa
3. dec 2009

dnes som nechala malého v centre a išla som lietat po obchodoch,myslela som že bude nariekať ale som sa zmýlila.mamu ani nepotreboval.ked som prišla za ním tak len nakukol že kto prišiel a išiel si po svojom.tal som si tam v klude vypila čaj,poklábosila.potom som išla ešte rajzovat z kámošku.no škoda že doma taký neni doma mu je všetko,všetko potrebuje,všade je pichnutý.

lienka55
3. dec 2009

ludka ja som to pochopila.Ze ked nema dudku ,jeduje sa a potom vracka.

mirkaff
3. dec 2009

baby on ,proste reve a nevie sa ukludnit.....
ale dudulku sme nekupili,,asi som trafena ze cakam ci sa to bude este opakovat,,dnes zaspal bez revu,proste sa unavil,zalahol sam od seba,ziadny rev,no ukazkove dieta...az nato ze som ho po hodine a pol musela zobudit lebo sme sli na kardiologiu,,ale sak v meste bol s nim tato a aj mu zaspal v kociku,tak to dospal,my sme sa s matku v klude vybavili,,,a veru kupit dudku nam ani nedoslo namysel.....

Ivet to si ho tam proste po nasom " odlozila" a potom vypocinuta maminka si prisla prenho??
maju tam aj niake otvaracie hodiny,,napis ako to tam funguje,co tam maju,co nemaju,kolko sa plati a tak.kludne aj do IP,,ale sak to neni take tajne,tak pis aj sem,,,inak ja sed..lacka z dediny 😀 ,,veru este som v MC nikdy nebola

Lienka 55 hadam sa stretneme zajtra na Mikulasovi,,a aj v sobotu..
no mali sme ist na to superstar ale nejdeme, i ked do TN pojdeme,ale nie v sobotu,ved si musim vyzdvihnut vyhru

rikarr
3. dec 2009

čaute baby

dufam,že ma nevykážete odtialto 😀

sem tam vas čitam ale nestiham odpisovať,vždy ked si sadnem že čosi kdesi popišem musim isť za malou lebo stráááášne čosi potrebuje....

Ondrejkom a Andrejkom aj my želame dodatočne všetko naj k meninkám.

ako sa vam darí baby????????

lulu723
3. dec 2009

no Erika veru mne sa dari na prd.dnes som upratovala velku skrinu co tam ma moj robotne veci a skoro ma vykotilo,lebo on ked sa oblieka a da si nejake tricko potom zisti,ze si radsej da tricko z dlhym tak hento vyzlecie zozmoli a da do skrine tak som to vsetko musela vyhadzat a znova ukladat jak debil.

teraz sa mala skrabe na box.pytel co ho mame teraz na zemi som zvedava kedy odtial zleti a nabije si drzku.ona si neda povedat 😠

este ma aj segra stihla nasrat,lebo chcela k nam dojst zase na vikend a uz mi to lezie na nervy,lebo je u nas kazdy druhy tyzden a ani prd pri nej nespravim skor ona este väcsi bordel spravy tak som jej zakazala chodit,ze ideme do Turej na Mikulasa a furt cosi otravuje

natsa
3. dec 2009

ano jednoducho som ho dala Zorke do rúk a išla som.Ona ho vyzliekla a dala hračky a bolo.Je tam otvorené každý den okrem piatku od 9.00-12,00.platí sa tam 1 euro.prídeš tam vyzlečieš dieťa dáš papučky.je tam kopu hračiek ,šmikačka.bud tam je Zorka alebo majka.si tam z dieťatkom a klábosiš z maminami ,včera nás tam bolo 6 a dnes len 2.vypijem si tam čaj alebo kávu.to len dnes som potrebovala rýchlo nakupit,tak mi navrhla aby som ho tam nechala.bol tam sám len asi 30 min,ale ked sme sa učili robit vence hore tak bol v herni 1,5 a bez ujmu na zdraví.nech sa učí byt aj v kolektíve.aj som ho včera pozorovala ako sa správa medzi detmi.nemal problém.bála som sa že ked mu niektoré dieťa zoberie hračku že sa rozplače ale nebolo nič,zobral si druhú lebo si ju uchmatol naspäť

lienka55
3. dec 2009

mirka susedia nas pozvali ci by sme s nimi nesli na vikend do Tatier,tak som aj trosku nasrata,lebo som chcela ist na Mikulasa,kvoli tym dudkam.
Prave teraz ked som odchadzala od susedov,prisiel k nim starosta a povedal mi ze bude v sobotu o 16.00h detska omsa a potom pride Mikulas.Keby mi to nepovedal tak ani neviem,ze nieco u nas je.

erika,boze co by sme ta vykazali,sme radi ze sa ukazes.JEEEEEEMINECKY ze uz 26tt,ved tod si mala 8tt.