Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lienka55
31. dec 2009

Ahojte,
prave som dovarila fazulovu s udenym,bude aj nazajtra,hlavne to udene.MM este donesie vianoc. kapustnicu od babky,oni to tak mavaju aj na silvestra.
Este budeme mat ryby,proste ako na Vianoce. 😉
Inak vcera som dostala ,,moju prvu orchideu,,od mojho buduceho svagra. 🙂

Zanka,oslava dopadla dobre,ale ja som radsej ked pridu nasi a svokrovci kazdi zvlast ,nemusim tolko ludi po kope a to aj maly potom nevie co prve,ci je,..... 😠

natsa
31. dec 2009

Ahojte.Tak ja som varila šošovicovu polievku,taku z cesnakom,žmolkami a ešte som tam vyvarila slaninku a sviečkovu.dnes ráno ma skoro kidlo.Každé ráno chodieva polovičiak do stánku na cigaretle.ešte mu hovorím včera večer že sa musí ist dnes do 8.30 na stanicu pre knedlu-mala som ju tam odloženu.Tak sa ráno zobudím,polovičiak už hore,lapel pri pC malý ešte drichmal,hovorím si ake pohodové ráno.Pýtam sa ho že kde je tá knedla?Kuká na mna ako bulo do makových slížov že aká?Tak ma skoro roztrhlo od jedu,vravel že šak sme sa nedohodli kto pre nu pojde.Hovorím mu že šak každe rano chodíš na stanicu tak som rátala že pre nu pojdeš,šak si vedel že ju tam mám odloženu.Tak som sa rýchlo obliekla a letela.Mali už zatvorené ale boli tam ešte,tak mi ju dali.No ak polovičiakovy nič nevysvetlíte ako dementovy tak nemám nič.
Inak vinušujem pekný sivester prežite ho bez hádok a bez ujmi na zdravý

mirkaff
31. dec 2009

zdravim......
Ivet tentokrat sa rehocem ......ale ten vyraz,,bulo do makovych slizov...stobodove..... 😀
no my sme sa dnes nepohadali,sice mi pripomenul ked sme isli do teska v aute,to som ho len tak pisomorila po stehne,no a uz ze co ho hladkam ze vcera som po nom hucala,ale zobrala som to sportovo,nech sa nevadime kade-tade....
no ja som robila ten telgartsky rezen,polievku sme mali od vcera,ale sak zajtra niaku narychlo uvarim malemu,nam bude stacit aj snicel....
a co som dorobila cil ocka a chlebiky,este idem nakrajat to tiramisu...no sak som ho nemala kedy ani ochutnat,ale origos take ako robis ty Zanka,,z toho mascarpone to neni...... 😠
no a aj ja sa pripajam k peknemu,pohodovemu Silvestrovaniu,.. 😀

lulu723
31. dec 2009

Ahojte aj ja Vam zelam pekneho Silvestra a krasny Novy rok 🙂 mi budeme doma nemam naladu behat desi po namesti a ty parchanti budu strielat tych piratov a este vam to hodia aj pod nohy zasrany jakysi.a ani nemam naladu vsetkym vynsovat Novy rok ked niektorych ludi vobec nemusim a nerada sa tvarim,ze su v pohode ked su neni a este aj boskavat sa aj zimu mam na puse vyhodenu.teraz som sa najedla kapustnice a boli ma brusko furt na wcko dobieham tak sme doma.a vcul mi moj hovori,ze sak poj uz slopat 😠 no idem za nim nech tam neni sam ked sa tak trosku obetoval a ostal snami doma zatim papa a moc sa neopite papa 😀

janette4
31. dec 2009

ahojte.mirka,aj bez mascarpone je dobré.

Ivet,som sa dobre zasmiala.vy sa tuším viete tiež dobre porozprávať 😀 😀 😀

my mávame na Silvestra tiež to,čo na Vianoce.akurát že šalát robíme bez majonézy a teraz sme spravili s majonézou a miesto ryby rezne,len Matúško má pangasia.
my sme mali už doobeda uvarené,lebo polovicu som si spravila včera a dnes len polievku pre malého a vysmažila mäso.malý dnes málo spal,tak sme sa boli aj prejsť.potom som ešte piekla tie zázvorníky,malý sa po večeri ešte hral a o 8išiel spinkať.ja som si s mojim povinne zahrala žolíkové karty,hráme ich len cez Vianoce a teraz závisláčím na PC 😀 😀 😀 😀 tiež nepôjdeme nikam.mňa to už neláka a aj keby sme chceli,nemá mi kto varovať malého a psa,lebo ten to búchanie hrozne zle znáša.síce sa mi ponúkla suseda,ale nechcem ju otravovať ešte aj na Silvestra. 😒

tak dievčence,prajem vám krááásneho a veselého Silvestra a v Novom roku lent to naj, hlavne zdravie,šťastie a nech nám detičky robia po celý rok len radosť 😉 🙂

mirkaff
1. jan 2010

ahojte.........
ze jak na novy rok tak po cely rok...sak hadam to tu nebudem kazdy den v novom roku otvarat len ja.......
inak silvester bol pre nas taky vsedny den,akurat maly si robil s nami co chcel,pobede spal 45 minut,aj to len cestou z teska,a potom sme isli na prechadzku,zaspal nam v kociku,a staval o pol siedmej,no co ine deti pomaly lahynaju,,on vstaval,a potom uz poloviciak lezal,a ja som este kukala telku,no a konecne pred pol dvanastu sa akoze ulozil spat,aj to sme museli vypat telku,veruze sme aj zaspali,takze nebolo ziadne polnocne pripijanie,moj ma asistenta,tak pil nealko pivo, a ja ma atb.tak som si supla urologickeho caju........vecer,,poilnoc sme prespali....ale rachot som vnimala,i ked tusim po minule roky to bolo ontenzivnejsie.....
tak Vam aj ja babulky ,aj detickam a vasim poloviciakom, prajem vela zdravicka,stasticka,menej hadok,a radosti z nasich milovanych deticiek ....... 😀

lienka55
1. jan 2010

Krasny Novy rok 2010!!!!!Nech to co bolo skarede a zle,nech je v novom roku krasne a dobre,a nech sme vsetci zdravi a stastni so svojimi blizkymi.
Snazilkam prajem, aby boli cim skor tehotne a ERIKE krasny,rychly a co najmenej bolestivy porod. 🙂 🙂 🙂

lulu723
1. jan 2010

Ahojte no Lenka to si nam pekne popriala ja som uz hadam ani neni snazilka,ale to tu napisem az potom jak to bude oficialne 😉

a Krasny Novy rok Vam prajem,aby bol lepsi ako ten minuly 😀

janette4
1. jan 2010

Ludka, mňa to už napadlo,v týždni si tu spomínala nejaké problémy s bruškom,len som to nechcela zakríknuť,tak dúfam,že vám to vyjde.

mirkaff
1. jan 2010

jej..tusim sa nam crta nove babinko...?? 😀 no super,ak je to Lulu tak ,prajem vela vela zdravicka a bezproblemove tehotenstvo......

no a ako travite novy rok,??ja som sa dnes stretla aj s Lenku 55,Lienka musim pochvalit Davidkov kabatik,no bol v nom macher..... 🙂
my dnes ideme prazdninovat k nasim,boli by sme isli uz dobedu,ale svokrovci nas pozvali na obed,tak uz potroche balim veci a medzitym zavislacka aj pri PC.....no dnes je vonku upne super,tak si urobte vsetci doma peknu novorocnu atmosferu,no uz tu akosi postradam mary2 a Jarabicku.....snad sa coskoro ozvu....

a babusky co vy nato keby sme zacali planovat stretko.......?? hadam by sme sa niako dohodli, 😀 uz som Vas davno nevidela,,a aj drobcekov,teda huncutov ...... 🙂
no a mam jednu novinku,co sme boli s Martinku na magnetickej rezonancii,vsetko je v poriadku,nastastie sa v mozgu nic nenaslo,tak mam konecne trochu viac elanu v sebe..... 🙂

natsa
1. jan 2010

Ahojte.čo?niečo mi ušlo,kto je tehotný?
Tak ja som sa super vyspala.Malý strašil do 11 večera nie a nie spať.Tak nakonec zaspal.potom ako sme strielali z balkona od našich tak sa mama len tak išla kuknúť na neho aon velké náreky.potom sa zobudil o 3 v noci akože vyspaný tak mátožil už som mala z neho nervy celá chalupa spala len Danko bol hotre.Potom po hod.zaspal a spal až do 9.
Inak prajem všetko naj v novom roku aby detičky boli zdravé ,mi bohaté,polovičiaci lepší a všetky snažilky tehotné.aby tento rok bol lepší ako tan minulý.
A čo to stretko čo spomínala Mirka? Malo by sa zbuchať ved ja no to čakám lebo neviem čo z malým tak to bol na stretku chvýlu dobrý

michaela2410
1. jan 2010

Tak ja vám želám v novom roku, aby bol lepsí než ten minulý a nech sa vám splnia vaše tajné sny 😎

My sme silvestrovali u známych v TN a tesila som sa na ich krásny výhlad na trenčiansky hrad s ohnostrojom, ale počasie nám to prekazilo, lebo padla hustá hmla a vela sme toho nevideli... 😖 No a klasika, gauč, prepínanie programov o ničom a popritom sme len "žrali" a pili (vajčák, fernet a pohár šampanského - aj som sa bala, ze mi bude zle, ale moj zaludok to kvládol 😀 )

michaela2410
1. jan 2010

kvládol = zvládol

janette4
1. jan 2010

ahojte.nooooo,podľa toho,čo napísala Ludka hneď po Lenkinom príspevku,asi sa tam niečo črtá 😀 😀 😀 😀

My Silvester v pohode, hrali sme karty, môj kukal hokej,ja PC, pretrpeli strielanie,lebo malý síce všetko prespal,ale pes to hrozne zle znáša 😒 ,vypila som pohár šampusu, bublinky som cítila aj v ušiach a išla som spať.Mladý pán spinkal už druhý deň po sebe do 8.45.som zvedavá,dokedy mu to vydrží.
aj my sme doobeda využili pekné počasie.išli sme si trochu pobehať len tak pri bytovke.malý bol ani nie za pol hodinu jak svinka,najprv 2krát padol do blata,ešte si tam aj poležal,potom skákal v bačorine a skydol sa,tvárou do snehu 😝 moc sa mu to nepáčilo,prskal jak divý 😀 😀 😀
poobede prišla švagriná so synom a druhý švagor,tak sa s malým jašili.švagor chcel zobrať malého na chvíľu k rodičom,aj som chcela,ale muž nechcel,lebo deň pred silvestrom som ich stretla v bille a svokor sa správal,akoby sme mali prinajlepšom lepru 😠

Mirka, som rada,že MR dopadla dobre. 🙂

lulu723
2. jan 2010

Ahojte baby,ale sak ja neviem ci som tehotna to tu napisem az vtedy ked to potvrdi doktor dovtedy to neni oficialne 😉 a inac nic nerobime sem tam cosi upracem,alebo z malu ideme von a tak.tato jej postavil velkeho snehuliaka tak teraz ten chodi obdivovat 😀

lienka55
2. jan 2010

Ahojte,
popri upratovani som sem nakukla.Maleho mam u mamy,mame tu ako po vybuchu,vsade prachu,spiny,narosypaneho,.... 😝 Idem makat,pekny vikend!!!!

Lulu,tak ale ty uz asi nieco tusis,ked to tu tak nenapadne rozoberas?Mas nejake priznaky tehotenstva? 😉 Drzim palceky.

lulu723
2. jan 2010

oki dobre teda ANO BUDEM MAT BABATKO 😀 dnes som si robila test a vysiel pozitivne este to,ale musim potvrdit doktor a to neviem kedy bude ordinovat po sviatkoch. 😀 😀 😀 😀

lienka55
2. jan 2010

Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲

janette4
2. jan 2010

jééééééj,super.vidíš, to je to pohladkané bruško 😀 my musíme ešte počkať asi do marca 😒 kvôli tomu blbému zákonu o RP,,potom sa začneme zase snažiť.

k nám prišli naši,malý spí,tak vegetíme a napchávame sa koláčikom,čo som včera robila 😀

lulu723
2. jan 2010

dakujem baby 😀 😀 😀 😀 😀

natsa
2. jan 2010

Lulu tak všetko naj.A čo by si chcela?Uvidíš že ti to doktor potvrdí.ved tie testy vedšinou výdu.Kolko ste sa snažili?
tak mi sme boli dnes na javorine.ale moc sme toho nepochodili lebo bola hrozná hmla ešte k tomu fukalo a snežili.Snehu tam moc nebolo len taký poprašok.Tak sme zapadli na chate.Dala som si čaj a rizoto.Boli sme tam aj zo svokru a seg.detmi.Dokonca hore v reštike bol detský kutilk tak tam sme sa trocha pohrali.Hovorím že to sme mohli lapet aj doma.z malým sa nedá vobec nikde chodit je jak z divých vajec,mali sme tam aj kočár a tam furt reval

janette4
2. jan 2010

Ivetka,my sme boli na javorine ne pred Silvestrom

michaela2410
2. jan 2010

Lulu, supiš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nech to len dobre znasas a vsetko nech je ok.

lulu723
2. jan 2010

no tak mi sme sa snazili len 2 mesiace.zatial je to v pohode zle mi nieje je este asi skoro,aby mi bolo zle.myslim,ze v pondelok tam asi nikoho nebude tak tam pojdem az o tyzden 😉

natsa
2. jan 2010

no mne bolo zle asi ked som bola mes.v tom.Ale radšej nech ti nieje zle a nech si cele tehotenstvo fit.
Akurát mi kámoška písala že mojej kolegini sa včera narodil chlapec váha 4300g a 53 cm. dala meno Matúško

janette4
2. jan 2010

kráááásne meno dala.ale riadny chlapisko veru 😀

lienka55
2. jan 2010

lulu ved nie je sa kam az tak ponahlat.Ved este pockaj ten tyzden.Aby to nebolo zase skoro. 😉

janette4
3. jan 2010

ahojte.kde ste dnes všetky? 😨 😨 😨 😨 😨

konečne nám napadlo trochu snehu, my sme to hneď využili a doobeda sme sa boli sánkovať.poobede sme boli u švagrinej,čo má 4mes.dcérku.konečne som si ju poriadne popestovala.už som zabudla,ako vonia bábo 😀

lienka55
3. jan 2010

Zanka ja som sem aj mrkla predchvilockou ale ked tu nikoho nebolo,tak som isla aj ja.

A tu u vas je tolko snehu na sankovanie?

janette4
3. jan 2010

Lenka,no neni to pol metra,ale my chodíme na také lúky a tam sa dalo.