Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
18. jan 2010

Tak všetci drichmu lem manka je na nohách.Už su v trube pagačiky mám toho na 4 plechy.Dnes sme boli v bille na nakupoch.
Mirka to je normálne u zubároch.polovičiak tam chodí každeho pol roka a to mu káže kupit hentáku vodičku taku kefku,medzizubnu kefkua taku pastu,takže ked vyleze z kupelky a poumýva zuby tak je to hod.Ja chodím k marekovej aj danko tam pojde k nej.

rikarr
18. jan 2010

mirka a ku komu chodiš?

lienka no stihnem aj 2x len musim byť kočka lebo vo februari nas čakaju 2 mega oslavy a ked mi striha ofinku tak takú peknú ju mam až po 2-3 tyždnoch 😀

jarabicka
18. jan 2010

Baby neviem čo spraviť, polovičiak musí zostať zajtra v práci, takže nás na stretko doviesť nemôže ☹ ☹ ☹ ....a v takomto počasí autobusom sa trepať, to asi e-e...do prdele aj s jeho robotou aj s takým počasím... 😠

lienka55
18. jan 2010

mirka nechodite sem k nam zubarke?lebo dnes bol u nej nas stryco vypytala si 10EUR platil s 20eurovkov a nevydali mu.Pekny tringelt 10EUR. 😠
No ja som zase nakukala Davidovi na ten zub a vyzera to naozaj tak ze si ho vylomil,do pr....le. 😠

natsa
18. jan 2010

Evka nadávat ti nepomôže,ja som si už zvykla že je stále v p...,všade sním chodím sama aj tam kde by sa patrilo aby bol tak tam nieje koli práci.Možem byt rada že má prácu a že ako tak vyžijeme.šoférovať vieš?no ak sa ti nedá tak čo už hádam prídete nabudúce a tak to vyzeralo nádejne

jarabicka
18. jan 2010

...snád do zajtra niečo vymyslím... 😉

lienka55
18. jan 2010

prave mi kamoska hovorila ze su brusne a klasicke chripky.

lulu723
18. jan 2010

Ahojte baby ja mam zaludok jak na vode neni to take hrozne,ale predsa mi je kapanek zle. ☹

ocujte kebyze aj zajtra snezi a moj nepojde do prace tak aj mi by sme prisli,ale jak bude mat robotu tak nie tak sa modlite za snach,aby sme dosli a hadam mi da ten tuk aj fotku a pokukate na moju malu bublinku 😀

lulu723
18. jan 2010

toho tuka som myslela doktora.a este cosi moj povedal,ze on ma tam len nezaveze,ale tam bude somnou a pojdem obhliadnut jake kocky kamosky mam tak sa zajtra nahodte 😀

Evka a zober pekne manzela nech tam moj neni uplne sam a vlastne vsetky si zoberte polovicky aspon bude sranda 😀

jarabicka
18. jan 2010

Hm, môj polovičiak je zajtra v práci, veď kvôli tomu nás nemôže doviesť 😒 , takže ja isto prídem bez polovičiaka, akurát som sa pýtala jednej kámošky z Lubine, či by nešla na stretko...hádam vám nebude prekážať, ak tam dovediem nekoničkárku 😀 😀 😀 , ja len že má také dievčatko 1 rok a 2 mesiace, tak by mal Danielko ďalšiu frajerku 😉 a aj by sa spolu zahrali...Lulu, ty ju asi poznáš, minule sme boli spolu na prechádzke, to ja tá Jankina Vaneska 😉

...ja budem musieť prísť autobusom, tak som zvedavá ako to dopadne, ešte som sama autobusom nešla, odkedy som tu, nieto ešte s kočááárom, veď ani neviem kde mám vystúpiť...ééééj, to bude zajtra sranda 😀 ...neviem, či sa ma tam o 15.30 dočkáááte 😀 😀 😀 ...a ešte jaký bude Kubko, som zvedavá, lebo čosi štrajkuje so spaním 😒

natsa
18. jan 2010

je tak hadam prideme všetky.teda okrem Eriky.To je dobre že bude mat Danko frajerku kedže Erika je už zahovorená pre Ondrejka.A čo Matuško?Ked taj Danko mu ju požičia.Inak aj nazajtra hlasili snežit

jarabicka
18. jan 2010

Baby, tak ak hádam Kubenko neochorie, tak sme tam zajtra jak na modrom koňovi 😀 😀 😀 ...pôjde aj tá kámoška Janka s Vaneskou a zoberie nás autom, takže žiadna trepanica autobusom nebude 🙂

mirkaff
18. jan 2010

ja sa na Vas tesim jak male decko......normalka,no my neprideme jedine vtedy ak by mali dostal teploty,Ivet a vies ty o tom ze mnohozenstvo je zakazane......??? 😀 no nic to treba aby bola Ludkina bublinka dievcatko,a aby dosla aj Erika s Viki,ale aj tak je chlapov presila,tak ja navrhujem ze vsetky ktore mate jedno dietatko,si date urobit druhe dietatko-dievcatko a budeme vsetky jedna krizom krazom velka rodina.........
jarabicka jasne ze nevadi,,bereme do partie ........ 😀 😀 😀 hned ju nakazime,,neboj 😀

no a ja tiez neviem ci nedojde potom za nami aj ten moj,,kedze robi do piatej,,,ale volat ho nebudem,damska jazda.....ked dojde,dojde........ 🙂

janette4
18. jan 2010

Ahojte.my sme už od obeda u našich.bola som si vybaviť ten rodičák a potom s kamoškou a jej deťmi na prechádzke.prišla som dobre vymrznutá a za Maťomsa ťahala smradľavá stopa 😝 a ako na potvoru sa mi pri každom zastavoval avyškieral 😀

Evička, v pohode,nech kamoška príde a potom sa k nám môže pridať aj tu.Matúško má frajerku na Turej,vo vedľajšej bytovke,ale taká Vaneska tiež nie je na zahodenie 😀

lulu723
18. jan 2010

jasne,ze viem Evka len nech dojde aspon bude medzi ludmi a hadam sa baby zahraju 😀 😀 😀

a vidite,ze som hovorila,ze tam budem ako prva stepovat.uz sa tesim,ze budem medzi normalnymi ludmi.dnes ma zase navstivila svokra 😠 tak uz som aj svoje povedala,ze ci mi nemoze pred tym zavolat ked dojde,ze sa ma najskor opytat ci mam cas a nie ma takto stale stresovat a potom som jej povedala,ze sa nebudem cudovat co z tolkych nervov pridem o decko.tak povedala,ze mi nabuduce zavola 😖 ide ma z nej porazit.

takze moj tam bude jediny chlap?hmmm dufam,ze sa nebude nudit,ale asi nie ten si bude ochranovat dcerenku a jak jej niekto ublizi uz zakroci 😀

natsa
18. jan 2010

To ktorá berie na stretko polovičiaka?no ja mojho volat nebudem lebo je po nočnej a aj keby mal volno tak ani náhodou pretože babská jazda je lepšia.On by ani nešiel pretože on babské debaty neznáša.Raz ešte ked som bola v druhom stave lepšie povedané mala som ten den termín porodu ale šak sa malý nehlásil tak ma kámoška zavolala do baru no nepojdem?, volali sme aj polovičiaka samozrejme nešiel vraj čo tam bude s nami,no čo aspon sme sa dobre porozprávali.Síce som to zvládla len na stanicu ale mne to nevadilo.
Mirka aké mnohoženstvo,ved si ju nebude brat 😅 Danko ma tiež na turej frajerku,síce je staršia ale tak sa lubia 😵

lulu723
18. jan 2010

no ja ho beriem,lebo chce ist tak mu to nebudem zakazovat,ale vcul som mu nadala,ze nech nas tam neotravuje a nech sa nemontuje do babskym reci 😀

jarabicka
18. jan 2010

Baby, my by sme prišli rovno do Považanu, keďže budeme bez kočiarikov, tak viete, že toho môjho Kubenka nebudem vláčiť na rukách po náááámesti a potom do Považanu...baby počkáme vás tam niekde pred vchodom alebo kde máme ísť???

lulu723
18. jan 2010

Evka mozete ist do vnutra dole schodami pekne si otvorite dvere a pojdete stale rovno a na konci su take dalsie dvere tie take skladackove a tam je ten detsky kutik aj z trampolinou tak tam bezkajte oki? 😀

jarabicka
18. jan 2010

Lulu a to nemám nikomu nič povedať keď tam prídem????...a čo vlastne je ten Považan???do prdele ja ani neviem kde i dem 😀 😀 😀

janette4
18. jan 2010

Evička,Považan je pri kruhovom objazde pri kulturáku.Je tam aj parkovisko.Na prízemí je taká cukráreň,ide sa tam dolu schodmi.Veď keď tak sa spýtajte obsluhy,kde je ten detský kútik,určite vám ukážu.

jarabicka
18. jan 2010

Ok, veď viem kde to je, len neviem čo je vo vnútri... 😉 ...dik za info...
😉

michaela2410
18. jan 2010

Tak ahojte, aj ja sa vam sem ozvem. Citam, ze sa chystate na stretko, tak nech vam dobre dopadne 😎 ja neviem ani kedy sa dostanem domov, lebo o štvrtej mame rodicko, predtým porada a medzitým pojdem pre chalanov, zaveziem k svokre, ta ich odvezie na atletiku a domov sa dostanem okolo pol siedmej 😝 😝 😝

janette4
18. jan 2010

jéééj,Miška,škoda.tak snáď nabudúce ti to lepšie vyjde

lienka55
19. jan 2010

Dobre ranko,
ryza uvarena,povysavane,este dam piect dve stehna z kurata.Ideme poodhrnat sneh,dame sa do gala 😀 ,len neviem ako nam vyjde spanie,sme hore od 06.30h.Mozno budeme aj meskat tak vas poprosim o ciselka na mobil,hlavne mirku. 😉 Dakujem.
No u nas nepripada do uvahy poloviciak je zaneprazdneny,a ja by som ho ani nevolala ked je to babska jazda. 😉

lienka55
19. jan 2010

ciselka cez IP.

lulu a preco sa rozculujes,vykasli sa na nu,a svokra uz viem cakate baby,co na to povedala?

mirkaff
19. jan 2010

caute babuse......
no my sme obehli tu moju urologiu v TN,este sme sa stavili na chvilku u nasich, no a tatino letel do roboty lebo ze na dvanastu ma mat montaz v Nitre,to neviem ako stiha.....Lenka nemas moje cislo?? dobre posielam IP.......

Ludka takze nas trosku priprav na toho tvojho ochrancu,predsa len je to chlap,a nepozname ho povahovo.....

akoze ostatne ste kde????hadam len nestepujete pri fontane.......
no my prideme tak o pol stvrtej na stanicu a tahneme rovno do povazanu...... 🙂

jarabicka
19. jan 2010

..tu sme, tu...boli sme vonku, prevetrať sa trošičku, nech sme dobručký 😉 ...už sa na vás tešííííme...koľko nás vlastne bude???

rikarr
19. jan 2010

tak už je so mna kočka 😀 ,mala je ešte u svokry ale za chvilu dokvitne 🙄 ..auto si zobral muž ako som predpokladala, odhrnuté tu nemame šak načo,je to akurat tak fajn ujazdené že som išla dolu šmykom 🙄 na paradu, asi zavolam starostovi nech sa sem ide previesť

mirkaff
19. jan 2010

sice Lieskove je velka dedina,ale sak nebyvate niekde bokom,alebo ste v niakej uzsej ulici??
no u nas je furt pre zmenu problem so psami.....minuly tyzden mala ist martinka na aerobik,a vratila sa domov ze beha po ceste akysi velky pes,tak som volala do skoly ,ze ak nepride tak je to kvoli psovi,no bolo mi doporucene zavolat majitelovi psovi, 😲 lebo mna si niekto asi pomylil so sarzu, 😲 ze mam kedy chytat psov a pytat sa ich..bobinko nevies nahodu cislo tvojho majitela.....ma nasr.ali kapitalne.....