Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
2. feb 2010

no sak uz som to vyriesila zajtra ho budem varit a kuracie dam mame,alebo komu nech si z toho spravi co chce.ja praveze to kuracie nemozem ani citit teraz ked cakam babo.a ze jake brusko uz mam? 😀

zrovna aj svokra robila segedin tak som sa navalila,ledva fucim taky bol dobry mnam 😝

natsa
2. feb 2010

ved s kuracinu sa dá barš čo,skus nejake sote,daj tam zeleninu alebo to obal v bielom jogurte daj do toho ešte cesnak.obal v struhanke a opraš a máš.ja som teraz bola z malým vonku bože šak je zlý jak satan,z ničím sa nevie zahrat všetko ho baví asi 30sek,len furt robí hnusobu,šak neviem čo sním ked si k nemu sadnem že sa ideme zahrat tak po chvýli odide.ked idem zametat tak si pýta metlu že aj on ked mu ju dám tak ju zahodí a nemá o to zaujem.

janette4
2. feb 2010

ahojte.Ludka, no šikovno hoď foto,nech sa navnadím 😀
podľa mňa aj segedín môžeš s bravčovým.ale keď ti kuracina nerobí dobre... 😝

Ozaj,všetkým Erikám aj Eričkám prajeme všetko naj k meninám,hlavne veľa zdravíčka a lásky,veľkej Erike,nech má radosť z detičiek a malej Eričke prajeme veľa kamarátov a nech ju rodičia a budúci súrodenec poslúchajú 😉

Ivet,ja robím kuracie prsia v jogurte tak,že z bieleho jogurtu,oleja a ešte čohosi spravím marinádu,prsia tam dám na noc,potom to všetko švihnem do zapekacej a upečiem.mňam

natsa
2. feb 2010

Zanka ja tiež tak podobne len tam nedám olej a tiež to nechám na noc.veru už som to dávno nerobila teraz na výkend si polovičiak objednal rezne tak to tak spravím a spravím šalat bez majonezy to može aj mlý papat.

snehuliacika
2. feb 2010

ahojte mamicky, ja síce nie som mamicka, ale myslim ze mi mozete poradit, kedze musim odist od mojej lekarky - skvelej som chodila ešte pre deti a dorast (k ehsanovej) tak a vas chcem spytat, ze koho by ste mi tu v nmnv odporucili , cccela by som lekara/ku s dobrym pristupom, ludskostou a hlavne pristupnu. ak poznate ehsanovu tak by som chcela nejakú s takým podobným prístupom ako má ona k pacientom a k ľudom. som z dedinky a tak uvazujem ze kam sa mam dat, asi to bude tazke vybrat si toho spravneho ;) ale budem vďačná aspoň za rady a typy Prepacte ze somvam nejako zasiahla do temy, ale myslim ked ste tu tak pokope, ze mozno poradite. dakujeeeem
a prajem pekny den
dakujem za odpovede ;)

mirkaff
3. feb 2010

caute babuse......

Zanka otazka k tomu massu,,zapekas to hned so zemakmi?? ja robievam tak ze si meso obalim v hladkej muke,hodim to vysmazit,podlejem vodou,dam zeleninu alebo po novom aj kukuricku //uz som objavila jej fajnovu chut//
a dusim do mekka,ochutim bylinkami a hotovo,,ale zapekane nerobievam,tak mi to tu napis co a ako....to s tym jogurtom. 😝 znie to lakavo,

tusim sa tu mam co priucat....ja ked davam maso do pacu tak tam davam kecup,olej a vsetko mozne korenie..,obcas pivo,.s jogurtom som este masso nerobila..

ja varim fazulovu s udenym,a zamiesila som na kysnuty kakaovy zavin. 😝

natsa
3. feb 2010

veru Zanka napíš ako to robíš ty.Ja to robím tak že to naklepem osilim v klas bielom nesladenom jogurte dám asi 2str cesnaku marinujem do rana obalim potom vstruhanke a vyprážam je to take štavnatre mekučke.
Snehuliacika ja chodím na st.turu k bačovej ale rozmýšlam že sa dám preoísat tuto do mesta.Na samotách je dobrá doktorka neviem ako sa vola ale je to ulica M.Rázusa tam je len jedna.Je tam na tej ulici ešte zubárka marekova

janette4
3. feb 2010

Ivetka,tá dr.ktorú ty myslíš,je Husárová,tá má už nejakú dobu plný stav,tiež som k nej chcela ísť.

Moja mama chodí ku Gregorovičkovej,tuším tak sa volá,lebo k nej patrí, a je s ňou spokojná

Ivetka,ja som rozmýšľala nad tým pácom a veru neni som si istá,či tam išiel olej,ale cesnak asi áno a ja som dala aj nejaké bylinky,napr.do všetkého cpem bazalku.so zemiakmi to nezapekám,tie robím zvlášť,alebo ryžu alebo hranolky.ja to tak ako to mám napácované,vylejem do pekáčika alebo misy a urobím v trúbe.

a keĎ už sme pri kuracinke,ešte zbožňujeme toto:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11694

my sme boli doobeda vonku,potrebovala som ísť aj do obchodu,ale s kočárom sa nedá,lebo neni odhrnuté a so sanami som nechcela ísť,keď tak sneží,aby zas nesoplil.ja som odhŕňala a mal sa mi válal v snehu 😀 robili sme si cestičky,tak mal zábavu 😀

lienka55
3. feb 2010

Ahojte,
my sme si doobeda navarili,MIRKA aj my sme varili fazulovu,a robila som zemlovku.Potom sme boli na sankach v obchode,a pred domom sa maly tak vyvalal v snehu,strasne sa mu to pacilo,tak sme prisli domov vymrznuty,vysmiaty,premoceny a neviem este aky. 😀
Ale nam dnes zase navalilo toho snehu,budeme mat co odhrnat.

snehulienka a musi to byt dr. priamo v Meste?Lebo ja poznam skvelu dr. ale nie je z Mesta.Pis cez IP. 😉

lulu723
3. feb 2010

Ahojte baby no teda Mirka az uz tu mozem slintat juuuj jak by som si dala tu fazulovu z udenim.to je hrozne somnou teraz,lebo vcera som nerobila ten segedin som si povedala,ze dnes bude a prd z toho,lebo uz nan chut nemam a vcera mi svokra v hrnceku poslala segedinu tak som si hned nalozila,ale teraz veru idem mojmu povedat ked odhrnie sneh,ze nech ide kupit udene a este petrzlen mi chyba,ale to pojdem pekne s nim,lebo zase dojde o 5 a to uz prd spravim idem rychlo aj fazulu namocit.

no Zanka teraz uz nemam ziadne brusko som hladna jak blazen a neviem co si mam takeho dobreho spravit.najradsej by som isla hned k Mirke napapkat sa polievocky nech tie priserne chute nejako schladim 😝

snehuliacika
3. feb 2010

ahojte,
ďakujem za typy snad si vyberiem dobre ;) a prajem pekný dníček a keby ešte niekto mal nejaké typy tak rada si prečítam;)

pekný dník

natsa
3. feb 2010

te péro.tak dnes ráno mi hodil malý mobil do záchoda a nejde mi,ale v auguste cgcem preist do O2 nejako musím vydržat.bola som ešte z malým na nakupe,joj tak sa ide zle z kočárom po ceste z tesca domov mi asi 3 pomohli z kočáram.ešte som ho nechala vyválat v snehu a išli sme domov.teraz mi zasa vrdží za ušami kašdu sek,niečo potrebuje.dnes bačujeme v noci sami

lienka55
3. feb 2010

Ivet tak to potesi s tym mobilom,Danko je teda ,,expert,,. 😀
Aj 😀 my sme boli este poobede vonku,poriadne sme vymrzli a tiez sme sa vyvalali v snehu. 😀

lienka55
4. feb 2010

No ahojte,
kde ste dnes vsetky?Aj zatvaram aj otvaram. 😀 Dnes sme boli na sankach v obchode trosku sa vyvetrali a dnes sme varili fasirky so zemiakmi mala som na ne strasnu chut.
Polievku mame od vcera.
Inak dnes som pozerala Davidovi ten zub no a poviem vam on si ho nevylomil ale narastol mu.Pravdepodobne si iba poranil jasno a ztoho mu tiekla krv.Takze chvalabozku ho mame. 😉

mirkaff
4. feb 2010

caute......

no tusim som to tu dnes nezanedbala sama......
my sme boli dobedu v PN,cosi kdesi,,a konecne cil spi.....ale zaspal az pred tretou.....

Ivetka to potesi,,mne naposledy vopchal do zachoda jednu zufanku// naberacku// .....ale supla som ju tatovi,ze ked bude potrebovat niaku farbu nabrat alebo cosi take,,tak ze ju este uchosni v stodole...

Lienka preco nechodis cvicit???????????????????????????????? aj idete s Davidkom na karneval????????????????????

ja uz som si tak nato zvykla,to je pre mna hotove kulturne vyzitie,,

natsa
4. feb 2010

No on mi tam pohádzalaj kefky na zuby už to ani nerátam.ked malý zaspí tak pojdem upiect zem.pagáče zajtra na karneval.

lienka55
4. feb 2010

Mirka po prve prestalo ma to bavit a a po druhe mm chodi neskoro z roboty a nema mi ho kto varovat.Varovavala mi ho segra ale este ked nemala frajera teraz ked ma nema na nas cas. ☹ 😀

A o karnevali som ani poriadne nevedela,ja sa tu v nasej dedine dozvedam vsetko posledna a ani neviem ci to je aj pre takych co nechodia este do skolky?

lienka55
4. feb 2010

dievcata este som zabudla bola som s malym a so susedami sankovat sa smykat sa,keby ste ma boli videli,ako som sa nasmiala,a poriadne sa vysmykala z kopca ako male decko.super odreagovanie. 😀

jarabicka
4. feb 2010

Čaves žienky, ako si žijete???

mirkaff
4. feb 2010

JJJJJJ chapem Lienka.....

a k tomu karnevalu:.. bola tam aj dvojickova Janka,Stanka,a vlastne plny kulturak,ved je to pre vsetky deti...,,aj pre dospelych..este bola aj tombola,, aj diskoteka.....program az do vecera.... 🙂

t

lulu723
4. feb 2010

Ahojte no ja to tu zanedbavam,ale to len preto,lebo u nas sa stale cosi bura a stavia a maluje a tak.dnes som si umyvala dlazky a uplne mi je super som tu lietala jak netehotna 😀 aj kamaratka ma prisla pozriet tak mi to prislo vhod aj som si dobre pokecala aj mala bola vyskerena jak leco kedy ona nebola ze 😀 a aspon sa dobre vyblaznila a uz od 8 prdka do duchien 😀

inac vcera isla spat az okolo 10 furt vyhukovala z postielky a revala tak potom sme si lahli do postele tam ma uz svoju velku podusku pekne sa ku mne pritulila a zachvilku bola tvrda len cosi som sa v noci zobudila,ze sa nejako prevalovala a chudatko skoro mi spadla z postele tak som ju dala radsej do postielky.neviam cim to je,ale ked nieje tato doma tak o 8 uz chrni a ked je doma tak by furt len vyhukovala a spat ani za svet.

Ivetka tak Danko bol rychlejsi ako ty 🙂 betar jeden ja si na toto davam pozor a radsej fon mam stale na stole,lebo Erika tiez vsetko topi jak male koca.

Evicke som uz gratulovala na FB.ale dodatocne vsetko najlepsie k narodeninkam cmukyyy 🤐

no idem asi do hajan trosku som to tu rozpisala,aby ste mali co citat ked tu moc nepisete tak zatim papa 😀

natsa
4. feb 2010

Ježiš to on je strašná neplecha stále chodí za mnou aj do kupelky a telefon to on stým chodí a potom je strašne pýšný ked mu to hrá.On sa nedá ustriehnut,bola som zahladená v zrkadle do svojej krásy 😵 a už to bolo.Jedno rozhádže potom idem upratať a dalšie rozhadzuje tak chodím ako taká fretka za ním alebo ako neplatená slúžka a upratávam.Aj tak je doma vreskot a bordel ako keby som nič nerobila,Večer somunavená a meliem z posledného a žiadny výsledok po mne.to 10 večera upracem nech je ako tak uprataná a chvýlu si odpočiniem pri PC ana druhý den to isté.ja vlastne ani neviem na čo vám tp píšem ked to všetky poznáte.
veru taká sankovačka bodla že leni?troška vybočenie od každodenného kolotoču a stereotipu

janette4
4. feb 2010

Ahojte.

Evka, aj my sa pripájame a dodatočne prajeme všetko naj,hlavne veľa zdravíčka a nech vám Jakubko robí samú radosť. 😉

Ivetka,je mi to povedomé 😀

Ludka,ja som zrovna dneska hovorila krpcovi,že keď je doma len so mnou,tak je dobrý jak maslo a keď je doma aj tato,len škrieka,piští,nervačí...ja som malému tiež už dala do postieľky podušku a pekne na nej spí,prestal mi cestovať po celej postieľke.

dneska som Maťovi pred spaním 1krát čítala rozprávku.Čakala som,že sa bude jašiť,ale hneď na začiatku som mu povedala,že musí pekne ležkať a počúvať,lebo keď bude vymýšľať,nebude ani rozprávka.Baby,on mi normálne ležal,ani sa nepohol,oči vypleštené na mne,ani neviem,či vôbec dýchal 😀 .No asi to začnem praktizovať častejšie 😀

mirkaff
5. feb 2010

caute.......

a ja ze Vas tu budem dlho citat..no ako vidim ? tak nie...... 🙂

Ludka u nas je to podobne,,od pondelka do piatku ho mam na reguli,pravidelne svoj rezim,dokonca uz treti den po sebe spi dva krat za den,,mne to samozrejme vyhovuje,a vypada byt kludnejsi aj on.sak uvidime dokedy ho to bude bavit..no a to chcem povedat ze akonahle pride vikend maly je jak utrhly z retaze,z vysoka na mna sere a je jak kliest na tatovi....ale aj rezim je nula bodov...teda dva dni ho nema a v pondelok sa musime znova vpratavat do koze.

Evka mala narodeninky?? tak potom vsetko naj naj prajeme.....

Zanka treba praktizovat kazdy den,ked teda cucal jak prikovany..... 😀
na nasho knizka neplati,,ked nevie co so sebu,urobim kakao,dam ho lezat na podusku,zapnem minimax a poviem tuto pekne lezkaj,papaj kakavko a pozeraj minimax,on stahne kolko sa donho zmesti,ukludni sa a ked ho to prestane bavit este ma zavola k televizoru,ze uz ho mozem vypat.... 😀 a zase niekedy musime mat minimax zapaty cely den,krpec uz to vie aj prepinat na boku telky...hned nevidime spravy aj tri dni.

jaka litania,,no a cil mozem ist zehlit...jaj to neznasam.....

rikarr
5. feb 2010

ahojteeee

pozeram že to mame všetky rovnako ...aju nas cez vikendy režim veškerí žádný lebo to počujem len tatinto sem tatinto tam a statintom toto a hento ..no ale lepšie ako furt počuvať maminta 😀 toho mam dosť za cely tyžden.

viki nechce poobede spavať vobec zato ja by som schrupla až do večera 😀

mirka že žehliť....ja len strhavam pradlo a davam na kopu, nechce sa mi strašne.......

janette4
5. feb 2010

babulky,doneste mi žehlenie a vy mi môžte navariť 😀 😀 😀 😀 😀 mňa tie hrnce hrooooozne nebavia 😝 😝 😝 😝 😝

sticker
5. feb 2010

Babenky že vám sem tak vpadám.... nemáte skúsenosť v meste s rehabilitačným doktorom? Viem, že je Kukuča a potom dve ženské.... Potrebujem, kto je asi tak najlepší...ak sa to dá.... Moc ďakujem 🙂

lienka55
5. feb 2010

Ahojte babenky.
tak ja som dnes nemala akosi casu,doobeda som piekla zakusok,mam tu segru od vcera.No a musela som si ist lahnut lebo som bola ako mechom prastena.A to som mala ist umyvat wc a kupelnu,ved robota neujde,ze?

erika tu novu foto co si dala na fb,musim ti povedat ze su uplne v tavari zmenena. 😉

janulka,ahoj,aj zijes,co k nam nezavitas castejsie. 🙂

Pekny vikend vsetkym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

mirkaff
5. feb 2010

Jani v tomto ti poradit neviem,,nepoznam ,mozno nastastie ani jednoho . 😉

no u nas to vypada zaujimavo,tak sme sa s MM dohodli ze pojdeme do teska na nakup ked dojde z roboty,ale asi aj s malym na pohotovost,dobedu spal,,pobede zaspal o pol jednej a vstaval pred stvrtou,a v spanku len ochkal,stonal akosi,no a ked vstal,prve co bolo hodil sablu na paplon,potom este tri razy v priebehu 45 minut,,ani caj mu uz nechuti,no bledy je jak biela stena,teplotu nema,ale aj tak sa mi zda byt horuci......a len na mne sedi chudatko moje,uz nepomaha ani minimax,iba mi tu na rukach placka,teda takym placom ako keby ho cosi bolelo...... ☹ ☹ ☹

janette4
5. feb 2010

no Mirka,radšej s ním veru choďte,ide víkend,aby sa mu ešte nepohoršilo. 😢

Janka,ani ja nepoznám.takže neporadím.ale veru,mohla by si sa tu aj častejšie ukázať. 😉