Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

natsa
2. apr 2010

No ja len tak doma.Zajtra sa chystám piect kinder bueno a taku pochutku z list.cesta.A na pondelok si polovičiak rozkázal pečenu kačicu ,lokše z čer.kapustu.
Aj mi prajeme aby sme všetky prežily sviatky jary bez urazu a hadok.Detičkám aby boli zdravučke a velkuuu výslužku.

moncika15
2. apr 2010

ahojte 🙂
vesele velkonocne sviatky, malo vody ,smradlavyx vonaviek a svihania sibakom prajem.... zenska verzia 😀

nasta, ty vies robit kinder bueno?! posles mi recept,prosim 😨 moj muz si toho kupuje v obxode na kila, teda to origos kinder bueno 😝

natsa
2. apr 2010

pošlem ale až neskor večer ked malý zalahne

janette4
2. apr 2010

aahojte.
Monika,čo to vidím v pase? 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 mooooooc vám gratulujem.Prajem krásne bezproblémové tehotenstvo,a silno ti držím palčeky,aby sa ti narodilo krásne bábinko.určite si mooooc šťastná,že sa predsa podarilo.dúfam,že nám potom ukážeš prvé fotečky zo sona 😉 Ešte raz srdečne gratulujem,teším sa s tebou. 🙂

u nás sa Veľká noc moc nekoná.nevarím nič špeciálne,nepečiem,len pečku na malý plech,k nám nikto nechodí,neni pre koho.a k obedu pôjdeme k našim.
Zajtra sme chceli ísť do Bojníc,ale pôjdeme asi až v nedeľu,má byť vraj krajšie počasie.

natsa
2. apr 2010

No to som si ani nevšimla tak Monika gratulujem a z celeho srdca želám zdrave,krásne a šikovne bábetko,aby si tehotenstvo preplávala v pohode.a tu je ten recept
KINDER BUENO REZY
Cesto:6 vejec,6PL práš.cukru,6 PL výber.muky,1/2práš.do pečiva,
Celé vajcia z cukrom šláháme asi 3 min a potom ostatné suroviny postupne pridávame.nakoniec posypeme orechamy(150g)ktoré sme posekali..Upečieme na papiery.Ešte horuce cesto natrieme nutelou na 0,5 cm a necháme vychladnúť.Medzi tým si pripravíme krém.
Krém:1l mlieka,4 van.pudingy Dr.Oetker,2 žltka,250g cukru, ked je puding skoro vychladnutý zamiešame do neho Heru,plnku rozdelíme na 2 diely,jeden diel natrieme na koláč,poukladáme BE-BE keksy, na to natrieme druhý diel plnky do ktorého sme primiešali trocha rumu podla chuti.Nakoniec vyšlaháme 3 šlahačky v prášku+1 stužovač smeta fix,natrieme na vrch a postrúhame čokoládou.

moncika15
2. apr 2010

😎 som vas xcela prekvapit, preto som sa nepriznala sama, ze ktora si to prva vsimne 😀 dakujeme 😵
sono fotky mam v albume.

lienka55
2. apr 2010

Moncika skoda ze som nebola prvaaaa,ale hned som si to vsimla ako prve.MOc moc gratulujem a prajem aby si to vsetko v zdravi zvladla a aby ste to dotiahli do uuuuplneho konca.Tesim sa velmi s vami. 🙂 🙂 🙂

moncika15
2. apr 2010

dakujem velmi pekne 🙂 posnazime sa zvladnut to az do konca,teda noveho zaciatku 😵 zatialv poho ani zle mi nebyva

lulu723
3. apr 2010

jeee moncika to je krasna spravicka.prajem bezproblemove tehulkovanie a uzivaj si ho 😉 😵

Zanka cakame uz len na teba,ze kedy zamiesite 😀

moncika15
3. apr 2010

dakujem lulu 🙂 aj ja tebe gratulujem, dufam ze ta budem v novembri nasledovat 😵

natsa
3. apr 2010

Tak sme si dnes spravili malý výletík na dubník.Bolo dnes krásne tak čo doma.Malý je dnes akýsi upiščaný furt len vrzuka

moncika15
3. apr 2010

jej nasta, az teraz som si vsimla ten recept 😀 hlavne ze som sem xodila nakukat ci si ho nenapisal.dakujem. vyzera komplikovane ale skusim 😵

natsa
3. apr 2010

no ja som ho dnes robila.Možno sa zdá komplikovaný asi je tak napísaný ale neni.Je velmi dobrý a vcelku rýchlo upečený

lienka55
5. apr 2010

Ahojte babule,
ja som dnes este nemala ziadnych sibacov,trosku som si pospartovala ,nachystala a cakam.Moji chlapci isli uz sibat. 😀

lulu no pekne,ze cakas iba na Zanku a ja som kde s tehulkovanim???? 😉 So mnou nikto nerata v klube???? 😀

janette4
5. apr 2010

Ahojte.Lenka,ja s tebou rátam. 😉

U mňa bol len Miškov synovec(smrdím jak tchor) a hotovo.K nám nikto iný nechodí,chodil svokor,ale ten je už pasé,takže ani nevarím ani nepečiem.Chlapi išli šibať po rodine,keď prídu,ja ešte vybehnem s Maťom k jeho frajerke a k našej susede a potom ideme k našim k obedu.

lienka55
5. apr 2010

Zanka ok 🙂 .

natsa
5. apr 2010

Aj ja chcem tehulkovat ale asi tak za 1/2roka.tak náš malý teplotkuje už 3 den má 38 v noci stále mrnčal.ak bude mat teplotu aj zajtra tak ideme k dokinke.Aj mna dnes vytasali iba moji 2 chlapy

janette4
5. apr 2010

Teda,Ivetka,tak tuším nás bude v tehu klube viac 😀 chúďa malé a nejdú mu zúbky,okrem tej teploty mu neni nič iné?

lienka55
5. apr 2010

Ivetka tak my uvidime ako dopadneme my zajtra v BA a uvidi sa kedy zacneme.A poloviciaka si uz prehovorila?

Zanka vy kedy zacinate???

natsa
5. apr 2010

Joj babulky moje polovičiaka som prehovorila našla som si znova argument.Včera sme troška večer na tom pracovali,neviem kedy otehotniem zatial na tom tak nelipnem kedže je Danko malý.Mala som problémy otehotniet prvý krát tak uvidíme.Ako sa hovorí nechám to na toho hore.Nie nemá to zo zubkov.čítala som že nieje správne prikladat horučku k zubkom Ta horučka sa niekedy pritrafí že ked idu zubky.Jednoducho kdesi prechladol.Inak by bolo super keby Zanka.Lenka otehotneli a ja potom za chvýlu po vás no nech je viac malých konikárov 🙂

natsa
5. apr 2010

Nie iba teplotkuje teraz spí od 12 tej nech sa dobre vyspinká.Ale je celý den zlý.papat nechce stále je na mne zavesený proste nije vo svojej koži ved to poznáte.Dávam musirupček od horučky a večer mu spravíme zábaly.
Inak ako ste prežili šibačky?u nás nikto nebol.len u susedov ich bolo ako natoto,robili hnusobu na chodbe tak som im vynadala.

janette4
5. apr 2010

Ivetka,tak Dankovi posielame pusinku a nech sa rýchlo vyzdraví.

My sme šibačkovali dobre, malý má výslužku,že ju budeme jesť do ďalšej Veľkej noci:

natsa
5. apr 2010

jej ten je zlatý.Hm to musel teda dobre šibat ked tolko vyšibal.Aj zlá babka sa pleskla povačku a pustila perie?

janette4
5. apr 2010

Ivetka,veru šibal každého,kto bol po ruke 😀 Aj u zlej babky boli,aj keď som zakázala,lebo,keď neprišli v auguste na Maťovu oslavu,povedala som,že Matúš tam už nevkročí,ale môj povedal,že a prečo by ich to malo vyjsť tak lacno a išiel.ale bola prekvapená,spoliehala sa,že neprídu,lebo do balíčka mu dala väčšinou ovocie a 1kinderčokolády a aby sa nepovedalo aj peniaze(dokonca až 10€-som kukala jak puk).

natsa
5. apr 2010

no vidíš.Danko už neteplotkuje.

janette4
5. apr 2010

No super.Ivet v týždni sa nechystáš ísť do centra?ja by som chcela ísť v stredu do mesta,doniesť nejaké veci do burzy

natsa
5. apr 2010

Zanka ja pojdem vo štvrtok.Mám toho 2 velke kapse a z kočárom si to netrufam.Tak ked bude mat polovičiak čas tak ma tam ráno hodí.ty máš kolko toho?Dufam že doneseš také čo ti nebude luto predat.Ja dávam také.

janette4
5. apr 2010

Ivetka,tiež necelé dve tašky.hej,také veci,za smiešne ceny.je mi jedno,za koľko sa to predá,hlavne,že mi to nebude zavadzať v skrini.

lienka55
6. apr 2010

Dobre ranko,
akosi ste sa tu rozbehli v debate Ivetka a Zanka 😀 😉 .Aspon mam co citat.
Dnes nam drzte palce,ideme do BA opat sa dohodnut ci nas teda zoberu alebo co s nami.Lebo uz mam z toho take nervy.Inak sme mali zajtra uz nastupit,tak ked motyka vystreli a budeme mat stastie tak by to mohlo zajtra vyjst. 😒

Aj my, teda David si toho vysibal az az,ale nefotila som ho s tym.Tak to je super ze Danko je uz ok. 🙂

janette4
6. apr 2010

Lenka,tak budem na vás myslieť,aby to vyšlo a Davidko to mal už konečne za sebou.a hlavne,nech mu to dobre dopadne 🙂