Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

rikarr
23. júl 2008

jani mám kupca .... chce ale vidieť foto toho chodítka aby vedela ako je to opotrebované 🙂 inak na fleku berie.... ak chceš dám ti jej mail a môžeš jej to poslať

sticker
23. júl 2008

Super, pošli mi do IP prosím mail a ja jej pošlem foto. Moc ďakujem 😉 🙂

rikarr
23. júl 2008

máš to tam....

dúfam,že sa obchod podarí keby nie ešte mám jednu maminu po ruke 😀

rikarr
23. júl 2008

viki dnes skúša o 106 chodí sama a stále sa púšťa do takých priestorov kde nemá záchytné body a nemá sa čoho chytiť takže chytá také bočné vetry a kláti ju ale takých 10 krokov spraví sama.

už spí a ja od radosti neviem čo mám robiť ....

asi sa pojdem učiť 😀 už sa vidím

baby neviete aké ceny má akademia humboltd????

sticker
23. júl 2008

Erika, Ty si robíš ešte nejakú školu? 😕 Tak to klobúk dolu. A o tej akadémii počujem ja osobne prvýkrát 😅 . Počkaj na niekoho múdrejšieho, nech Ti poradí 😅 😀
Už som jej to poslala, dám Ti potom vedieť 😉
Idem Jaje pustiť dvd, takže budem off 😒 ☹
Ahojky zatiaľ 🙂

rikarr
23. júl 2008

paaaa

nerobím ale chcela by som ... len neviem aké majú ceny dajú sa študovať aj online -preto ma to láka

sticker
24. júl 2008

Ahojky. Erika vďaka za kontakt na Aďu. Je to fakt super baba, aspoň podľa komunikácie 🙂 😉 . Dnes to posielame a korunky už mám na účte. Ona je stará ako Ty, alebo staršia?
A to miesto, čo mi zostalo na chodbe 😀 Za každým, keď idem po chodbe, tak mi tam zablúdia oči, že čo je to tam za miesto 😅 😀

rikarr
24. júl 2008

😀 je staršia myslím že okolo 30 má alebo do 30 .... poznám ju z iného fora a bola som snou na izbe ked sme mali stretko.....je fakt fajn a aj nelinka ... som rada že som ti pomohla spraviť miesto na chodbe 😀 ale baby ti ho asi zaplnia nie????

idem variť a niečo pobaliť lebo idem k našim na piatok a sobotu 😎

sticker
24. júl 2008

Sa z Teba stane na chvíľu zase "mešťanka"? 😀 Cez víkend má byť pekne, tak sa môžte aspoň prejsť po meste 😅 😉

rikarr
24. júl 2008

sa teším ...jak malá ale ked mne to mesto taaak chýbaaaa....
muž to nechápe, že načo tam idem ale tu by som zošalela asi

sticker
24. júl 2008

Ja Ťa teda chápem!!!!! Asi by som nevedela bývať na dedine. Navyše keď aj bývam v baráku, v ktorom som vyrastala 😅 . Ja som proste mestské dieťa 🙂 😉

rikarr
24. júl 2008

ved aj ja...mne nevadí bývať na dedine ale keby sa tu aspon čosi dialo alebo keby som niekoho poznala....ale tu sú všetci pozaliezaný v domoch a vo svojich dvoroch a nikoho tu nestretneš...akurát babky ked idú z kostola ....napr. čachtice sú aspon pekné a majú zmrzlinu ale tu ani tá neni ...starosta sa na to vytoto ved dal 800 000 na kulturu (akože fotbal a dychovka) a 200 000 na rozvoj obce -chápeš... kukni www.moravskelieskove.sk

miriamkac
25. júl 2008

Ahoj, ahoj ahoj!!!

Tak, my mame po "operacii" v stredu malej vyberali nosnu mandlu. ☹ oni jej to robili bez akehokolvek umrtvenia, alebo nejakej "oblbovacej" tabletky, mna tam skoro porazilo 😠 ale aspon nas pustili hned v ten den domov, lebo by som tam asi "mrchanemoc" dostala.... 🙄
Uz spime celkom dobre, akurat sa musi mala naucit dychat nosom....lebo zo zvyku dycha ustami 😖

rikarr ja byvam v cachticiach ale v bytovke...ty mas aspon dvor, ale ja nemam ani tie decka, kde "vyhodit". Na prechadzku chodime po dedine pomedzi domy, lebo ziadny park, ani detske ihrisko tu nie je 😠 ...Ludia, co maju dvor "vyhodia" deti na dvor, vidis, ty mas dvor, a ja si zas myslim, ze mat dvor s domom je lepsie, a je to jedno kde.... 😉 .... Nasa starostka zase chce mat z cachtic mesto...ked som to pocula od kamosky, tak som spustila oooobrovsky rehot...ona nechapavo na mna pozera "preco?"....a ja na to:"to by musela vymenit v prvom rade ludi... 😉 "

sticker
26. júl 2008

Ahoj Mirka. A to ste nejako na rýchlo šli na tú mandľu 😕 Aj mala s ňou problémy? To ste boli asi v PN, nie? Lebo tam robia na "počkanie", v TN sa leží 3 dni. Ja som tiež uvažovala, keď Janka bola stále chorá, ale zase keď jej to nejako nevadí. Mne bolo včera na "umretie" a dnes ma pre istotu bolí zub. Zubár mal 2 týždne dovolenku, chcem tam ísť v pondelok ale sa bojím, koľko tam bude ľudí 😒

miriamkac
28. júl 2008

Ahoj Jani, hej boli sme v PN..a inac bola mala uplne OK, takze nebol dovod zostat lezat. A tu mandlu sme mali zvacsenu uz rok. Od minuleho leta dostata hnisavu anginu a mandla sa jej nezmensila. Cely rok sme sa v noci trapili a teraz nevie dychat nosom.... ☹ aj to sa musi naucit...

rikarr
28. júl 2008

no je fajn mať dom a dvor len keby tí ludia aj vychádzali von aby si si mala s kým pokecať....

inak vaša starostka sa aspon stará o čachtice ale náš starosta na to zvysoka kašle a hrabe len pre seba, ved musí za nejaké peniaze dokončiť dom čo si stavia v limbachu (ale to je verejné tajomstvo) 🙄

janette4
29. júl 2008

Ahojte baby.dlho som tu nebola, tak už ani neviem, čo je nové.ale musím sa vám pochváliť, že už aj ja som šťastná mamina krásneho chlapčeka.Volá sa Matúško a narodil sa presne pred týždňom o pol štvrtej.A som z neho úplne mimo. 🙂 😀

lenca13
29. júl 2008

Janett tak ti teda gratulujem k Matuskovi a uzivajte si ho je hrozne zlaty 🙂
Ake mal miery ked sa narodil 🙂

miriamkac
29. júl 2008

ahooj janette4 !!! 😀 😀 😀
Tak vitaj medzi nami mamickami a vitam aj Matuska! Zelam vam hlavne vela zdravia...

sticker
30. júl 2008

Jéééj! Janett ahojky 😵 . Tiež sa pripájam k blahoželaniu, prajem Vám, aby ste boli obaja zdraví a nech máš veľa mliečka. Krásnučký je 🙂 😵

sticker
30. júl 2008

Už som aj zabudla, aké sú malinké detičky chutnučké. 🙂
Inak, ani moc nestíham chodiť na net - doobeda buď varíme a upratujem a keď nevarím sme vonku a poobede sme vonku. A keď je večer doma mm, tak zaberá notebook on 😠 . Ale aj tak som taká unavená, že nevládzem sedieť 😅 😝

miriamkac
30. júl 2008

Caute....tak sticker ja som na tom podobne, uz mi "to" doma vsetko chodi takze v priebehu dna sadnut k netu je nemozne 😖 ....ostava mi uz len vecer a stalo sa to, coho som sa obavala.....vecer musim varit, lebo doobeda to proste nestiham 😠 ...zial mam len dve ruky ... ☹

janette4
31. júl 2008

Drobček mal 3050g a 50cm.Bol hrozne drobunký, ale na vytlačenie stačilo aj to. 😢 potom dosť schudol, ale už to pomalinky dobiehame. 🙂 Ako sa máte vy, čo máte nové?

sticker
31. júl 2008

Na tú dĺžku musel byť chudučký. A to Ti verím, že aj tak to stačilo. Tak si teraz pekne užívate slnečné dni, však? To stačí dať len bodyčko, prikryť plienočkou a je to. Kde sú tie časy, keď som sa mohla v kľude prechádzať 😀 😀 😀 . Teraz len lietam. Ale už sa to stabilizuje. Najlepšie je ísť niekde kde je kútik pre deti a nedá sa odtiaľ utiecť. A to sa mi dnes podarilo. Takže som si kľudne vypila kávu a deti sa zahrali. Akurát sme tam zabudli kýblik a lopatku, z čoho je veľmi smutná Janka a plakala preto. Ostáva mi dúfať, že to tam zajtra nájdem 😒

janette4
1. aug 2008

A kde ste boli, keď si si tam aj kávu vypila?
Veru to pekné slniečko si užívam, ale nem,ám odvahu dať mu len to body a plienku.Veru, bol strašne chudučký, jak taký malý žabiačik, všetky rebrá mu boli vydieť.Ale už to pomaly dobieha, už mu netrčia.Teraz len dúfam, že bude stále taký dobručký, ako teraz.Ale asi nehrozí, že?

rikarr
1. aug 2008

jééé janette....blahoželám.....krásnučký je žabiačik ....

baby ja vôbec nestíham aj preto, že je pekne a muž má dovolenku tak si dovolujeme ale aj preto že viki má v ritke vrtulu alebo čo ...poobede spať nexce max.30min. tak sa potom dlllho prechádzame kým nezaspí....

jani aj mna zaujíma kde ste to boli ......

varenie večer už poznám aj ja ...sem tam musím ...inak sa nedá...ale čo ja už večer aj upratujem lebo cez deň nemám šancu....

máme zub!!!!!!!!!!! lavá horná 2 😕 a ešte nás trocha trápi lebo reveme večer statošne....

zajtra asi spravím ten 5min. koláč čo si robila jani.....mám chuť na niečo mnam....

sticker
1. aug 2008

Ahojte 😉 . No, neviem, či môžem napísať názov, aby to nebola reklama, ale skúsim to opísať. Ak viete, kde sú "šmolko sady", tak prejsť na druhú stranu a ísť akoby smerom na námestie. Je tam telefonická spoločnosť, potom obchod s látkami a potom šup do dvora a tam je to 🙂 Snáď ste to pochopili 😅 😝
Janett - prečo by nemohol byť dobrý aj naďalej 😉 Môže, ale vieš ako to je.....začne viac vnímať, potom sedieť, potom loziť a tak už budeš vďačná za každé posedenie 😅 😀
Erika - užite si tatina. Snáď si aspoň trošku odpočinieš od malej. A dnes máte presne 10 mesiačikov, tak blahoželáme.
Ja som tiež úplne "mŕtva". Dnes sme boli vonku aj doobeda, aj poobede a potom som upratovala - dnes som mala zase deň "Monk" - všetko na svojom mieste 😀

rikarr
3. aug 2008

a ide sa tam tak dalej do vnútra a potom na dvore majú húpačky a pieskovisko????

dakujem za gratuláciu...viki má nijaký režim ked je muž doma 😖 je to o nervy ale pomáhame si on my ju vezme a konečne som varila obed sama a bol presne na 12,00 😵 to sa mi málokedy stane lebo zvyčajne obed varím už o 8,00 alebo až o 14,00 😀

janette presne ako píše janka...môže byť aj nadalej dobrý len bude zvedavší....aj viki je v celku dobrunká len je až moc zvedavá a živá a teraz máme obdobie uvedomovania si vlastného JA takže sa jedujeme ked nieje niečo po našom 😖 ☹ ale to prejde chvílu bude klud a potom nastane obdobie vzdoru a tak dalej...

konečne som vyblískala kúpelne 😉 ajtra ak muž zoberie malú sadiť trávičku vygruntujem kuchynu...lebo na nu pozerám už dlho ale neni kedy ... a potom šatník a spálnu a hosťovskú lebo segra chcela dojsť....

no padám napísať viki denník...

rikarr
4. aug 2008

jani robila som ten tvoj 5 min. koláč....dala som tam šlahačku mandarinky a puding....pretrepala a dala na piškoty ale chutí to práškovo...to tak má?????kúpila som DR qutker vanilkový...

janette4
4. aug 2008

Čaute baby, prajem vám pekný deň. Aký 5min. koláč to všetky robíte?aj ja chcem tak rýchlo napiecť.
Trochu som sa obávala, lebo všetci ma strašili, že keď je teraz taký dobrunký, že sa to zmení.Ale zatiaľ chvalabohu...Občas sa jedujeme, keď má vetry, alebo keď sa mu hneď nepodarí chytiť prso, ale inak to zvládame zatiaľ úplne v pohode.