Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

lulu723
27. máj 2010

no hej do TN. 😉

Leni a jak to,ze sa to zle hoji?a dokedy tam budete?este vam nepovedali kedy pojdete?uz si sa tesila,ze zajtra pojdete domov a teraz toto ☹

no ja som nakrmila kocatka ved uz stiahnu 3 striekacky 5ml 😠 kurnik nech sa uz naucia lizat z misky mlieko sak uz ma to nebavi.pol hodinu mi trva kym vsetky kocata pokrmim a to niektore si vypytaju duplu.teraz som ich vela nakrmila,aby vydrzali kym dojdeme z TN 😒

rikarr
27. máj 2010

lulu som zveadvá.....daj vedieť a tešim na foto

rikarr
27. máj 2010

leni to fakt?booože....tak si sa tešila ...dufam že sa to začne hojiť lepšie

moncika15
27. máj 2010

ahojte, bola som na poradni a ani som malinke nevidela ☹ len ma palpacne vzsetril, tlak,moc a v pondelok na krv.
lulu, ako si sa objednavala do TN na tu morfologiu v 20tt? som zvedava ci si nas pamataju, ronila som mim tam vzdy potoky slz a teraz tam nabehnem s baxorom 😎 😅

lenka, to je mi luto a kolko tam este ostavate?

lulu, prosime si foto z 3D 😵 ja som si nebrala ziadne CD ved to je v cene 😕

lulu723
27. máj 2010

no uz sme aj doma a drobatko sa nam neukazalo stale malo rucky pred tvarickou potom nachvilku ich dalo prec tak mame aspon tvaricku a rucicky a nejako sa na nas mracilo a aj som videla nozicku z palcekom a skoro ma vykotilo,lebo sa podoba zase na Mira 😠 tak ja nebudem mat ziadnu kopiu ☹ no nevadi.aj sme popozerali srdiecko aj mozog a vsetko co k tomu patri.a je trosku pod priemerom z tymi mierami a ma 713g a este vedla bolo +-104 tak asi ma len nieco okolo 600g sak nevadi.andel bol rad a Erika tiez stale sa tam skerila a vyskala a sem tam si pobehala,ale doktor sa cudoval,ze aka je dobrucka len potom to zakrykol a zacala sa strasne rehotat a vyskat no islo ma tam porazit.potom ma kusala stale do nohy a na ten stol sa furt stverala uz bol najvyssi cas ist domov 😠 fotky popridavam potom 😉

lulu723
27. máj 2010

moni na morfologiu ti da Durdik papier a mas si tam zavolat a oni si ta tam uz objednaju a potom ked uz tam budes tak sa rovno objednas na 3D 😉

lienka55
27. máj 2010

mali sme ist dnes domov ale je to komplikovanejsie a potrebuje to dlhodobejsiu liecbu ako sme predpokladali.
Mozno to skusia v pondelok manzel volal s lekarom,tak uvidime,drzte nam palce. 😉

janette4
27. máj 2010

Lenka,tak to je škoda,tak držíme Davidkovi všetky palce.

Ludka a pohlavie vám ukázalo?videli tam to isté,čo na normálnom sone? 😀

michaela2410
27. máj 2010

@moncika15 moj muz volava do piestan tusim do domossu a v pohode nam kukol aj pracku, ktoru sme tam nekupovali...ale neviem presne, kto to bol, muz teraz spi, ale ak budes chceit, mozem sa na to spytat. inak tu v meste poznam este jedneho, neviem ako asa vola a ci este robi...mali opravaren vedla mestskych policajtov a volal sa ...tusim kolnik 😒
@natsa to je mopos, oni mali poredajnu v mnesiciach, ale neviem, ci opravuju aj to, co tam nekupis...len my sme neboli spokojni s ich servisom na umyvacku

michaela2410
27. máj 2010

aj ja som bola dnes na sono... 😀 ale nie so mnou...so svagrinou, bola som kuknut jej babatko...bracho je v tatrach, tak ci nechcem ist...tak som bola v TN, a znova mame chalana, uz tretieho vnuka budu mat nasi, takze to bude oliver...hoci strasne chceli dievku zuzku...ale po sestrocnom snazeni su stastni aj tak 😀 😀 😀 a ten xicht, to bol cely moj bracho 😵

dada78
28. máj 2010

@michaela2410 tak už máme doma pračku opravenú, robil nám ju p.Pecka tel nove mesto - 0905 409 704, kamarát mi dal tel.číslo aj na DataElcom nove mesto - 0907 735 192 a ešte vraj pomaly o polovicu lacnejší je nejaký opravár z MY ale na neho nemám kontakt. My sme mali výmenu oboch ložísk 🙄 tak sme o 93Ečiek ľahší ale čo už prať sa musí. 😅

dada78
28. máj 2010

trošku som poplietla mená 😅 @moncika15 nech Vás to veľa nestojí

dada78
28. máj 2010

@lienka55 prejem Ti pevné nervy, ja som tam bola mesiac a čudujem sa že som nezošedivela 😒

@lulu723 keď pôjdeš nabudúce na Sono, daj si predtým čokoládku, bábätká milujú sladké a bývajú aktívnejšie 😉

nemáte niektorá skúsenosť s dieťatkom,čo nechce piť z fľašky, resp. na začiatku keď bol malinkatý pekne pil čajík aj vodičku, ale teraz je to malý expert, iba mi ožužláva fľašku a vymýšľa. Z pohárika s náustkom to isté 🙄 😅

janette4
28. máj 2010

adelka,skús s lyžičkou.my sme problém s fľaškou nemali,a z toho náustka na poháriku si robil žuvačku,mám ich doma dva a nepoužívame ich 😝

moncika15
28. máj 2010

ahojte 🙂

konecne je paradne teplucko 😵 , skoda ze nemozeme ist na letecky den, celz rok sa na to tesim a ked to je tak je muz v robote 😠
@lulu723 ano dal mi durdik papier a mam sa objednat len neviem ci uz mozem teraz alebo az okolo toho 20tt

inak bola som v xovprodukte a tam bola uplne taka ista flaska s dudlom na mliecko ako maju babatka len to bol,o pre predcasne odstavene zvieratka 😵 aj kefku na umyvanie to malo 😀

moncika15
28. máj 2010

@dada78 ani ti nemali zaujem opravit nam pracku, povedal ze nam to pozhana( tu suciastku) ale viac sa neozval a ked nasi po 2 dnox volali tak ze na nas zabudol 🙄 tak sme sa vcera nastvali a isli do Novak a tam sme zohnali aj suciastku aj motorcek do mojix stieracov na aute 😵
dakujem vam za pomoc 😉

janette4
28. máj 2010

moni a čo si bola kupovať nejaké zvieratko?

moncika15
28. máj 2010

fuuu nie mame ix plny dom aj dvor 😀 ten obxod patri ocovmu kamaratovi a tak nas tam pustil popozerat kym sa oni bavili. takeho bohovskeho skrecka tam mal 😀 tolko som do neho stuxala az mi odhryzol z nexta 😕

janette4
28. máj 2010

@moncika15 😀 😀 😀 😀

lulu723
28. máj 2010

moni kludne si tam teraz zavolaj oni ta objednaju presne na 20tt.
no ja sa tu trapim zo striekackami,ale sak nevadi aj som chcela ist niekam pozriet kde by to predavali,ale nemala som cas.a jedno sa uz pokusa pit z misky tak uz im to pojde.len to ste mali vidiet teraz aky rachot robili furt piscali a jak som prisla do kotolne uz aj vsetky boli pri mne a drapali sa mi na nohavice.a som zistila,ze ked im dav 2 striekacky mlieka tak oni potrebuju chvilku cas asi na stravenie a az potom si vypytaju dalsie 2 davky.no som pri nich vzdy aj pol hodinu.esteze Erika spi sak by ich tam poslapala tak sa furt motaju okolo noh.a do toho pruhovaneho sa vsetky 3 biele pustili a uz skoro na brusku nema ani chlpok co sa snazia na nom najst ceciky a uz im rastu zuby a jedno ma aj pokusalo 😠 tak potom chuda koca ono je najbistrejsie,ale njmensie a tie biele to su jak 3 male gule.
no a to z tym skreckom je dobre som sa nasmiala 😀 😀 😀

moncika15
28. máj 2010

😅 ale bohovy bol. furt sa tocil na tom kolotoci co sa v nom beha dokola a nakrkal ci sa na neho pozerame. ked videl ze ano tak pokracoval a ked sme sa nepozerali tak zacal kusat klietku a furt dokola 😀

myslite ze uz ostane takto teplucko? 🙂 nevieme ci mame napustit bazen . tesim sa ako si zaplavam, dufam ze mi to zmierni bolesti krizov 😵

pocujete? maju generalku v PN...ja tam xcem iiiiiiiiiiiiiiiist ☹

moncika15
28. máj 2010

@lulu723 , no teda takze ty mas deti ako smeti, jedno uz doma, dalsie na ceste a dalsie 4 adoptovane 😀

lulu723
28. máj 2010

no sak ma ide porazat z tych maciek,ale vydrzim a hotovo nic mi neostava a ked oni su take peknucke.
aj mi sme mali u nasich skrecka vlastne to bolo jedine zvieratko co sme mohli mat a aj tak sa nakoniec o to starala mama.aj bol riadne macaty,ale raz si poranil vacik,lebo si tam furt cosi pchal a aj sa mi to zapalilo potom mu navrel taky velky hnis na tom vaciku a mama mu to aj vytlacala aj cistila,lenze on uz dlhsie nejedol tak nam aj zdechol ☹

natsa
28. máj 2010

Ahojte.Lulu a stará kocka sa ešte nevrátila?

moncika15
28. máj 2010

ja som cely zivot obklopena zvieratami 🙂 sama macka, pes,kacice,sliepky,zajace...... otec ma doma taku mensiu zoo kedze je xovatel exotickeho vtactva. a my s muzom mame morca,nasa laska 😵 ale asi ho budeme muset vystahovat z izby lebo ked tu bude babo tak to nebude robit dobrotu ☹

moncika15
28. máj 2010

stara kocka asi nezvlada poporodne depresie 😅

lulu723
28. máj 2010

no ja si myslim,ze uz je davno po nej ☹

moncika15
28. máj 2010

tak aspon zaxovala rod, neboj ked sa nevrati tak aspon kocatka budu 🙂
stale na vas myslim 😅 aj na to kde sa mohla zatulat 😒

natsa
28. máj 2010

no naštastie maju náhradnu maminu.
Tak mi sme boli u svokry potom u našich.zajtra chce ist polovičiak do PN na let.dni

moncika15
28. máj 2010

@natsa zoberte maaaaaaaaaaaaaaaaaaa ☹