Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

janette4
30. júl 2010

@lienka55 ale vôbec ich na tebe nevidno...alebo ich super maskuješ 😀

zajtra máme byť vraj pekne,tak by sme chceli konečne grilovať.a rozhodla som sa,že Maťo bude mať z toho takú malú "náhradnú oslavu",lebo príde ja jeho frajerka.idem mu robiť aj tortičku,náhradu za tú... 😝
takúto:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=28821#dis...
alebo túto:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=26919

lienka55
30. júl 2010

@janette4 zanka,prosim ta nesranduj s tymi mojimi kilami. 😉
Inak na tu prvu torticku sa hlasim k navsteve. 😀 a ta druha vyzera zaujimavo,hod potom foto tvojho vytvoru. 🙂

lulu723
30. júl 2010

@moncika15 moni ja som si kupila tu na bazariku flasky tommee tippee su tam 2 male 2 velke 1 velka zo sosacikom uz pre väcsie dieta 2 nadstavce a 1 cumel za 25€ a dnes som v laugu kupila davkovac na mlieko a bola tam aj AVENT flaska bolo to v akcii za 7,90€.

inac caute baby uz mi ide pc tak sa tesim jak male decko idem si vas docitat,ale este spomeniem,ze jak sme boli dnes v asku tak sme objednali pre malu poschodovu postel horna cast je 90x200cm a spodna 140x200cm rost moj spravy a madrace len take lacne a bola aj v akcii tato postel tak dokopi budeme platit 280€ co je super cena a mame uz vystarane aj pre druhe dieta a nemusime kupovat ziadnu dalsiu postel len pride nejako za 3-4 tyzdne pozno skor a nasackujeme to do spalne,lebo len tam mame este kusok miesta a velku skrinu vyhodime sem do pracovne a hotovo 😉

moncika15
30. júl 2010

@lulu723 tebe sa to pekne krati 🙂 uz robite poxledne xystacky pre noveho clena?
my uz tiez pomaly finisujeme s vybavickou 🙂

lulu723
30. júl 2010

@moncika15 no moni jak mam pravdu povedat tak nemam skoro nic ako na oblecenie sa najde do nejakych 3 mesiacov dnes som si kupila len vlozky do podprdy kosielky mi pozicia svagrina a aj zupan ved to aj tak nenosi len gacky som si kupila pre babo servitky na ritku a tycinky do usiek plienky bude riesit neviem kedy a inac kebyze sa teraz pobalim co uz je najvyssi cas tak mam ako tak vsetko len ma este serka ten kocik,lebo neni objednany a ani neviem kedy si ho mam objednat a vanicku a proste este nejake prkotiny co su dost drahe a inac,aby vas to tam nemylilo termin mam 10 a nie 3 takze podla doktora som v 34tt aj nejake drobne. 😉 idem okupat malu a dat ju spat ved uz tu robi pakes dnes sa mi 2x vystverala na okno na parapetnu dosku a potom hucala,ze nevie zliezt dole 😠

moncika15
30. júl 2010

@lulu723 ake vlozky do porodky si kupila? ja mam aj alvays a este na prve dni po porode xcem kupit najake bunicinove. som kupovala v tescu tie ruzove poporodne ale som ix vylozila ze mi niekto poradi 😅

lulu723
30. júl 2010

to su take kolecka a to das do podprdy ked ti bude tiect mliecko z prsnikov.aj ja idem kupovat alweisky,ale tie na noc mala som ich aj pri malej a su velmi dobre a aj tak oni ti tam daju take bunicinove vlozky a budu ti ich aj vymienat teda mne ich vymienali ked som bola po cisarskom ved som nevedela este hybat nohami 😉

moncika15
30. júl 2010

@lulu723 jaj ci ty hovoris o prsnix vlozkax 😅 ja ze o poporodnyx na tie sa pytam 😀

moncika15
30. júl 2010

@lulu723 este to tak aby mi niekto krvavu vlozku vymienal 😨 😀

lulu723
30. júl 2010

@moncika15 ved od toho su tam tie sestricky.ty ked porodis tak sa moze stat,ze ked pojdes na wcko tak tam odkvacnes a dokonca ked budes aj taka slaba a nebudes moct chodit a bude ti treba ist na wcko tak ta aj vycievkuju

moncika15
30. júl 2010

@lulu723 no to je uzasne prijemne 🙄 mi to robili ked som mala v decembri zapal.
svagrina hovorila ze ju vodili na wc podpazuxy a nie ze jej menili vlozky...xudery sestricky to je tiez taka robota 😒
mas zazmluvneneho dr ci sa nexas prekvapit?

lulu723
30. júl 2010

@moncika15 no veru ked som tam ja bola tak tam boli zrovna take mlade holky asi nejake praktikantky a buduce sestricky a tiez si ma dve zobrali pod pazuchy a isli sme do sprchy a cakali kym sa neosprsim a pomahali mi aj naspät na izbu.boli strasne zlate,ale povedali,ze este tyzden tam budu a idu zase do Blavy tak sa tam striedali cez prazdniny.no a doktora nemam zahovoreneho a mne je to aj jedno uz som si aj zvykla na myslienku,ze budem rodit normalne aj ked teraz som si chytila jazvu po cisarskom a mam ju dost napuchnutu tak neviem co sa deje 😒

moncika15
30. júl 2010

@lulu723 durdo ti ju kontroluje? tiez ti tak odflagne poradne? ja neviem nic viac sa dozviem na nete ako u neho 🙄

lulu723
30. júl 2010

@moncika15 nie nekontroluje,ale ja mu vzdy poviem,ze ma boli a ze je aj napuchnuta.a ked som na poradni snazim sa vsetko povypytovat a on mi na vsetko pekne odpovie a aj sestricka ked mi berie krv tak mi povie na co ju berie,aby som v tom mala jasno,lebo pri Erike som sa na nic nepytala a prd som aj vedela 😒

moncika15
30. júl 2010

@lulu723 ja tam pridem ani ma neodzdravi, popirtom ako mu hovorim ako sa citim si pise sms, potom ma posle na kozu ani pol slova nepovie a az na konci spravi 2vetove zhrnutie a co ma caka nabuduce 😅

moncika15
30. júl 2010

@lulu723 jej vy uz mate meno 🙂
my sa vadime jak psi ale dnes sme horkotazko zapisla 3, z toho sa bude skrkat a pred porodom zistime ze sme vyskrkali vsetky 😅 😝 😠

lulu723
30. júl 2010

@moncika15 no uz na to serkam uz ziadne tajnosti nebudu a hotovo aj tak uz kazdy vie,ze budeme mat pipika tak co a aj tak to bude prekvapko a urcite aj pre mna,ze kolko bude vazit a merat 😉 idem este kuknut ten kocik sak ho furt nemame a idem za andelom nech neni sam v obyvke 😉

janette4
30. júl 2010

Ludak,no konečne si sa nám sem vrátila,už som ťa postrádala.som na teba myslela,ako sa máš.

k tým vložkám?mne dali na MY len v ten prvý deň,ako som porodila a potom už som musela mať svoje.

@moncika15 práve pre toto som od Durdíka odišla.vidím,že sa nič nezmenilo 😒

ja už mám tortičku hotovú, dúfam,že zajtra bude pekne.

janette4
30. júl 2010

@lulu723 aký to vlastne chcete kočík?hoď link.

ja sa pokúšam predať ten náš, ale neviem,neviem,či mi nakoniec nebude musieť aj stačiť ☹

michaela2410
30. júl 2010

zdravim vas z italie...prave je dazd a burka...s tym pocasim nam to tu nevychadza ☹ ale budeme este jeden tyzden, tak hadam sa to zlepsi, hoci predpovede niesu velmi pozitivne ☹

janette4
30. júl 2010

@michaela2410 aj u nás je otrasne,celý deň chladno a pršalo.
Bože,ja by som už uvítala aj nejakú tú 30ku.

michaela2410
30. júl 2010

tak tie tridsiatky nie su ani tu a to ma riadne stve...dnes sme boli v jednom akvarku hodinu a pol cesty...boli zapchy, ale celkom dobry vilet sme mali, len keby som cestou domov nemala taku hroznu migrenu, ktora doma skoncila tyckou a hodinovym spankom...ale tuk tuk, je mi lepsie

ostrovcacka
30. júl 2010

caute babule tak synovec dnes odisiel ale mame noveho navstevnika v pocitaci chytili sme virus a pri tom mame aj antivirus este sa da pisat len neviem do kedy,zajtra sa nam ma na to jeden pozriet tak neviem kedy sa sem dostanem parada,ja chodim tiez k Durdovi je sice divny treba sa ho na vsetko pytat ale vzdy mi pomohol dokonca aj veci ktore mi potvrdili v TN v nemocnici mi pred tym nacrtol takze sa naozaj rozumie svojmu remeslu len sa ho treba vypytovat a docela sa mi paci ze je taky flegmos aspon neriesi moje kila lebo pocula som od kamosky ze jej jedna gynekologicka riesila aj jej špeky na bruchu a to by som asi nechcela,Moni neboj tie vlozky ti v nemocniny budu vymienat len ak by si mala cisarak aj ja som to zazila ale ved my baby sme silne vsetko zvladneme s usmevom neboj 😀 😀 😀 v nedelu nam pridu montovat stresne okna takze varim taka mala brigada snad to pri malej zvladnem,aj upiect by som nieco chcela len neviem co neviete nieco chutne a rychle len nie kysnute to mi moc nejde 😖 😖 😖

ostrovcacka
30. júl 2010

ozi Janett aky chcete kocik nechcela by si ten nas aj ja by som ho chcela predat a je ako novy vajco,vanicka sportak,ja by som chcela pre malu uz len golface lebo ona uz v nom sedi aj tak minimalne

michaela2410
30. júl 2010

@ostrovcacka dobre si durdika vystihla, ze flegmos, je to spoluziak mojho muza a vraj bol vzdy taky 😀 ja ked som u neho, tak viac riesime nasich synov, lebo jeho syn chodi s mojim do skolky...teda chodil... 😀 ale ako odbornik si myslim, ze je dobry...

lulu723
31. júl 2010

@janette4 Zani ten je krasny a tusim budu prevladat modre kociky aj moja kamoska ma uz doma kocik v modrej verzii no a sak ja idem kupovat taky ako ma Erika,ale este si ho objednat nemozem.andel povedal,ze uvidime v pondelok co a ako.

malu som vyprevadila k mame,lebo ju strasne chcela tak som zvedava aka zase dojde od nej,lebo vzdy sa dava naspät do svojho rezimu tak o 3-4 dni,ale sak Zanka ty to poznas ze? 😠

moncika15
31. júl 2010

ahojte 🙂
k tomu durdikovi tiez mi vzdy pomohol ked som mala problem a hlavne bez zbitocnyx reci zacal riesit to ze sa nam nedari otehu.mozem ho sice porovnavat iba s jednim gynekologom teda vlastne gynekologickou, ale o to sa nebudem ani pokusat lebo kazda ste urcite poculi "xvali" na Kourilovu 😅 🙄

@michaela2410 ja som tiez zazila dovolenku ze viac prsalo ako svietilo slnko a bola som velmi sklamana. ale v primorskyx oblastiax je vyhoda ze tam sa z minuty na minuty zmeni pocasie zo studeneho pocasia na teple tak vyuzite aspn xvilky slniecka 🙂
drzim palce aby ste sa este koko tolko pokupali 😵

@janette4 pekny kocik ale nebojis sa tyx prednyx koleciek?

janette4
31. júl 2010

ahojte.Mne dnes príde domov malý,tak sa naňho teším.Večer som mu volala a že on nechce ísť domov,potvorka malá,je mu u babiny asi až moc dobre. 🙂

@lulu723 Ludka poznám,poznám.Vždy,ked odtiaľ príde,hovorím,že tak skoro ho tam už nepustím a už vôbec nie na taký dlhý čas,lebo potom sa doma nevie do kože vpratať.Ale zas si hovorím,že od výchovy sme my a starý rodičia na rozmaznávanie.Každému decku dobre padne,keď má u babky povolené opraty 😀 ja som tiež chodila k babičke takmer každý víkend od malička a bola som taká istá.

@moncika15 tie predné kolečká nie sú tie úplne maličké,tie by som nechcela.má veľmi veľkú vaničku,dokonca poolohovateľnú aj hlbokú časť,čo má z týchto moderných máloktorý.
Farbu asi nebudem chcieť takúto,buď zelený alebo ružový.podľa toho,kto sa v tom bude voziť.ale kupovať ho budem,len ak predám starý,inak nie.

lienka55
31. júl 2010

Ahojte babule,
ja som tiez bez maleho,mame opat brigadu,ale dnes moc nevyvaram,rychly obed. 😝 Pomalicky si popritom upratujem,vcera sme boli u susedovcov na opackach,bolo super. 😅
@janette4 kocik je velmi pekny,aj ja by som chcela pri druhom novy modernejsi ,ale poloviciak by ma asi zozral.Ja mam po Davidkovi ako novy,nie je vidiet ze by sa v nom niekto vozil.Hod fofo tej tvojej torticky. 😉
@michaela2410 vy ste v Taliansku,ja som si myslela ze ste v Chorvatsku??? 😉