Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

ostrovcacka
3. aug 2010

@lulu723 nemas obycajne brusko ja som take krasne nemala ja som vlastne nemala skoro ziadne,neraz mi bolo luto ked mi niekto mesiac pred pôrodom povedal ze kde to mam ze ci si nevymyslam,ja som vzdy tuzila mat take krasne vypuknute,nie je to asi sranda nosit to ale je to krasne,skoda ze ani môj uz nechce dalsie babo

ostrovcacka
3. aug 2010

Mam dobreho muza len on nechce kôli peniazom mame pôzicku a este nedorobeny dom,ozi v nedelu nam namontovali stresne okna takze prvy bod uz je hotovy na podkrovi len este tych bodov bude asi vela kym bude mat mala detsku izbu ale uz teraz sa tesim, a on sa na to pozera aj z tej stranky ze na buduci rok ma styridsat a ze uz je stary,jeho otec zomrel ked mal sesdesiat a on sa boji toho tiez a ze by si deticky neuzil, mozno ma pravdu len mi bude luto Vanesky ze zostane sama a mozno nie snad zmeni nazor ked mala trocha odrastie 😉

ostrovcacka
3. aug 2010

@lulu723 co je s prispevkom ne viem ?

moncika15
3. aug 2010

@lulu723 to sa zevraj od januara rusi. ale zvysuje sa rodicovsky.
lulu neboj my stihneme obydvoje 😀

moncika15
3. aug 2010

ahojte 🙂
uz sme doma z 3D, len na fotky si budete musiet pockat lebo mame zle napalene CD tak musime reklamovat... tomu sa hovori stastie 😀
kazdopadne drobec sa zvrtal ukazal aj tvaricku aj vajka aj nam na prstox ukazal ze je o 2tt vacsi 😝
doktor daval bohove hlasky ze som sa nemohla ukludnit a musel prestat sonovat lebo mi skakalo bruxo
ked nam vysvetloval kde je pindur na foto kde maly sedi v tureckom sede tak sa pytal ci si to vieme predstavit, povedal ze manzel to vecer nazorne predvedie a najlepsie bude ked bude sediet v tureckom sede vo vani kde je beztiazovy stav mne to prislo take smiesne ze ked som si na to po 10 minutax spomenula som sa rozhehotala a dr ze "aaaa mamina si to predstavuje" to som sa smiala este viac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

potvrdilo sa to co som uz minule hovorila . sam dr povedal ze pusinka po mamine a nostek po tatovi vraj si nas v porodnici vyhlada ci si dobre tipol 🙂
muzovi dohovaral ze ma ist k porodu, ze nema byt straxopud dnes mu zo saly jeden tatik usiel a on mu potom dohovaral ze ako by to vyzeralo keby sa on zobral a odisiel ze bol ustaty a nevladzal uz ani pupocnik prestrihnut

pouzila som tolko "ze" ze ako nikdy predtym 😅

natsa
3. aug 2010

No leni tak hádam bude všetko ok ja som tiež tie iste lieky brala ale ked som chcela otehotniet.stým mám velke problemy no akonáhla som bola v tom tak som nepotrebovala nič.ja som dnes zasa polovičiakovy povedala že chcem druhé len prevrátil oči.neviem či sa mi to padarí to musím ist na neho ist obklukou a pomali ho dokopat aby začal so mnou chodit do Tn.

betina1984
4. aug 2010

@ostrovcacka, Jani, podľa fotky si mohla zistiť, že som Petra Alušicová (predtým Trchalová 🙂 🙂 🙂 )

betina1984
4. aug 2010

@ostrovcacka, Jani, Lubina nie je sto kilometrov, jazdíš autom, tak si tu za 5 minút...

lienka55
4. aug 2010

Ahojte,
dakujem vam vsetkym za slova podpory a pochopenia.Vcera celkom dobre len v noci to bolo dost horsie. 😠 😢 Spali sme u maminy,dnes nam pride uz tatino zo sluzobky.Mamina si zobrala dovolenku aby mohla mat maleho a ja som odpocivala.

michaela2410
4. aug 2010

ahojte, manzelik isiel uspat deti, nech je chvilu klud a ja som sem nazrela...vnoci som sa riadne bala, bola tu strasna burka, lialo, vetrisko...hromy blesky, no strasne cosi... 😒 ale teraz je celkom horuco, tak sme boli aspon pri bazene, lebo na plazi je dost mokro...uz sa nam to krati a podla predpovedi toto su asi posledne luce tu...ale ved ono sa to mozno este zmeni 😎

lenka, len odpocivaj a drzkaj sa 😉

moncika15
4. aug 2010

ahojte
@natsa zabudla som aky ste mali problem, nedalo by sa skusit prirodzene? cim viac to nepojde tym sa na to muz namota a bude tuzit po dalsom babatku aj on. hovorim z vlastnej skusenosti 😉

babulky prosim vas nepoznate niekoho kto by mohol mat benzinove cerpadlo na punto? ☹ zostala som bez auta

moncika15
4. aug 2010
janette4
4. aug 2010

ahojte.
@lienka55 pekne odpočívaj.Je to asi ťažké,keď má aj mamina zdravotné problémy,nemá ti moc kto pomôcť,že:? 😒

ja som vyhnala mojich chlapov von,pečiem mame na oslavu 50ky 130zázvorníkov 😝 a mám hrozné nervy,lebo sa mi hrozne rozlievajú 😠 nikdy ich nerobím podľa originál receptu,teraz som robila,ale asi naposledy 😢

@moncika15 s tým rodičovským a príspevkom ma nasrali,ale ja som to pochopila tak,že on to chce po Novom roku ešte len predložiť vláde.takže schválené to kľudne môže byť aj v júni.to by sme boli trochu za vodou.mne by ani moc nevadilo,keby ho dal len napolovicu,aj to poteší,ale potešilo by ma,keby sa zvýšil rodičovský.

janette4
4. aug 2010

@michaela2410 a dokedy ste na dovolenke?

dada78
4. aug 2010

@janette4 ja dúfam,že im to neprejde, veď to by bolo do neba volajúce 🙄 sami keď boli v opozícií kričali,že treba podporiť rodiny a teraz by spravili toto !!!! to mohlo napadnúť len debilného chlapa, strašne ma tým naštvali 😠

michaela2410
4. aug 2010

@janette4 v sobotu ideme domov ☹ ale je tu super, aj ked sa niekedy jedujem s detmi a muzom 😀

lienka55
4. aug 2010

@janette4 teraz sa mamina citi dobre,takze si trufa ja na maleho,zobrala si dovolenku,tak ho ma teraz ona.Je zlata ani som ju vobec o to neprosila,proste mi nahlasila ...dones maleho!!!!!!!!! 🙂

janette4
4. aug 2010

@lienka55 zlaté maminy 🙂

lienka55
4. aug 2010

Zanka presne tak!!!! 🙂

natsa
4. aug 2010

Petka nenamotá poznám ho onho jednoducho nechce,snažit sa nebude vraj jedno stačí.je starašne pohodlný.Teraz idem od piatka k našim na 4 dni,maleho nechávam doma.idem lebo mama príde z nemocnice tak potrebuje pomoc.Ani mu nič nenavarím,tak denes kupoval meso na guláš.povedala som mu staraj sa,navarit musíš aj z dietatom.v minulosti mi povedal že maleho nezvládam,tak som zvedavá či to on bude zvládat.slastne si to užijem ako bude za noc k nemu 5 krát stávat a ešte celý den okolo neho lietat.mal k tomu pindy tak som mu povedala že ked bude dalej pindat tak mu nechám čpinave veci abY nemal čo malemu obliect,vymetenu chladničku a špinave riady.
@moncika15 mam hormonálnu poruchu.nepomer mužských a ženských hormonov,nemám tím padom ovuláciu

natsa
4. aug 2010

pomotala so m meno nie petka ale monika

janette4
5. aug 2010

ahojte.Ivetka,veru,nech si to aj chlap užije 😀 .a nemyslí na to,že raz tu nebudete a Danko ostane na svete sám ako prst?Podľa mňa je to dosť egoistické.Nám by tiež stačilo jedno,ale viem,že so súrodencami je život lepší,niekedy aj nie 😝 ,ale keď sa rodičia pominú,aspoň bude vedieť,že neostal na svete sám.
Ozaj,vtedy na stretku si hovorila,že si malému dávala brať krv,keď tak moc pije a krvnú skupinu.ako mu dopadli výsledky?

lienka55
5. aug 2010

Dobre ranko,
super som sa vyspinkala,uz som sama doma.
@natsa ked vie manzelik pindat tak nech sa vie aj pekne postarat o Danka a domacnost,super si to vymyslela.Ale myslim, ze on je ten typ cloveka ,ktory si to nepripusti ze mas pravdu. 😉

natsa
5. aug 2010

verun dievčence.on má zvláštnu povahu.ak niečo dovrza tak si to ospravedlní že sa vlastne nič nestalo a ak sa aj stalo tak ten druhý je ajvedší vinník.ak je o svojej pravde presvedčený tak prsviedča toho druheho.potom su velke hadky pretože ja nie vždy zdielam jeho názor a mám vlastne predstavy.ak je stena modrá tvrdí že je zelená a ešte dokáže toho druho presviedčat že je to tak.

@janette4 výsledky mal dobre.doktorka sa domnieva že flašku má namiesto mna

ostrovcacka
5. aug 2010

ahojte baby, tak mala marodi ma zapal hrdla dnes som s nou bola u lekara a ma antibiotika Zinat,
@betina1984 pravdaze ta poznam keby som si ta bola hned otvorila bola by som ta spoznala len ma zmiatla ta betina stale som rozmyslala o neakej Betke,ja viem ze nasi su len kusok a ja soferujem len môj chodi na aute do roboty a vela krat pride az vecer tak nasi chodia radsej k nam,a cez vikend som rada ze sme vsetci traja spolu,baby mali by sme dat neake stretko aby sa s vami zoznamila aj Peta napriklad tu opekacku pockame kym bude Lenke lepsie aby mohla prist aj ona a este aby sme stihli aj Ludku 2v1 lebo dohovie ako na tom bude s casom ked bude mat malinkeho a ci nam ho vôbec bude chciet ukuzat! 😀 😀 😀 ,Vaneska je od rana uz druhy krat v postielke doobeda spala a teraz ju pocujem ako sa tam rozprava s hrackami chudiatko najhorsie je to s pitim liekov ale to vy asi poznate vcera sa mi dokonca povracala ked som jej davala panadol sirup,tak teraz periem 😖

lulu723
5. aug 2010

@ostrovcacka Jani jasne,ze drobatko ukazem len ja som uz taky maly hrosik a tazko sa mi chodi uz ani po malej nemozem utekat.esteze je u nas Peta tak ona za nu uteka.sice teraz je zase u svokry,ale vecer zase pride.teraz sme prisli od mamy a chcela som krpcovi kupit na trznici nejake ciapocky a ponozky,alebo kosielky a sak ta dora tam nedosla tak som isla s melonom domov 😝 tato pre nas prisiel ked isiel z obedu a teraz cakam kedy mala zaspi,aby som aj ja isla spat a potom ideme zase za tatom donesiem im kolac co som vcera piekla.uz jednu polku zjedli tak im idem doniest tu druhu. 😉
chuda Vaneska takto chorunka ked je leto,ale ved kazdu chvilu je zima a potom zase teplo clovek nevie ako ma dieta obliect.nasa je velka otuzilka to ked som vypustala bazen a mala som uz vodu po kolena tak sa mi tam svacla a voda mala len 22 stupnov tak si tam plavala v kolese naramnu srandu z toho mala a uz som si myslela,ze bude aj chora a nic tak som rada,ze tie hnusne lieky nemusi brat.

dnes mi dosla karovana kosielka pre maleho to som vynurala tu na bazariku a vcera este dosli male rifle na traky take podsite medzi nozkami sa rozopinaju.tak bude fesak jak Erikin Riki 😀

natsa
5. aug 2010

Ludka ni už sa ti to kráti,aj budeš rodit normálne alebo budeš mat zasa cisarák?veru aj ja sa teším ako nám ho ukážeš.tak sa pekne opatruj a moc sa nevrt okolo piecky ale pekne odpočívaj lebo potom nrbudeš vediet kde skor skočit.u nás je to z opekačku tak že musím vediet kedy bude mat polovičiak volno lebo teraz bude zaskakovat lebo su dovolenky

moncika15
5. aug 2010

ahojte
@lulu723 to aj mna zaujima? nexali ti ten prirodzeny porod ci ako to vyzera? 🙂
zas mi zvysili davku liekov na stitnu zlazu 🙄 uz 7x a xvalabohu ze tehu trva len 9 mesiacov lebo co mesiac to pol tabletky navyse 😝

boli sme pozerat kociky v meste a konecne som si utvorila nejaku predstavu 😵 urcite bude kocik tyrkysovy alebo zeleny 😎

aha co sme dostali od tatinka 😀 len neviem ci je to darcek pre mna alebo pre maleho 😅
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/moncika15/al...

lienka55
5. aug 2010

Musela som si ist zdriemnut,lebo prisiel na mna neskutocny spanok.
@ostrovcacka Janka to teda neviem ,to sa asi nebude dat zoorganizovat tak aby sme tam boli aj ja ,aj Ludka aby to este stihla. 😀 😉
My ideme 19.teho do Tatier,aj to neviem ako to tam zvladnem,mali sme sa aj kupat,saunovat,masaze,.....no a uz som do....... 😠 Idem este v ten den rano na poradnu,tak uvidim co mi povie dr. 😉
Vanesske prajeme skore uzdravenie.

Ozaj baby potrebovala by som na vikend pozicat tu satku alebo taky vak co sa nosia miminka na predu na prsiach,nemate mi to niektora pozicat.Viem ze erika mala satku.

lienka55
5. aug 2010

@moncika15 darcek krasny. 😀 a co si mala opat zle vysledky ked ti zvysovlai lieky???no a co sa tyka kocika je len dobre ze uz mas predstavu,bolo by na case. 😉