Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

michaela2410
7. aug 2010

@moncika15 diky, mrknem a ked budem robit, tak sa ozvem, ale to az niekedy v oktobri...bracho budu mat male...

natsa
7. aug 2010

@ostrovcacka ja som tie čaje varila malemu ale už mu varím obyčajný detský čaj bylinkový.tieto granulovane sa mi zdaju byt moc presladené

lienka55
7. aug 2010

@natsa Ivetka to je moc napisat,nie to este porobit. 😝 Sikulka si,to nas brzdia tie nase deti. 😀
No tak poloviciak mal pernu noc,zda sa. 😉 😀

michaela2410
7. aug 2010

@moncika15 tak dobre som si pamatala, ze to u teba som kukala, je paradna...a ako si napojila poschodia? a pripla si tam tie papucky a hrkalky cim? no, ja sa do nej asi pustim...len neviem, ci si ju robila z tych najmensich, alebo tych vacsich...ci je to jedno?

michaela2410
7. aug 2010

@natsa tak to si si makla...

lulu723
7. aug 2010

@ostrovcacka Jani a ja som ta dnes videla,lebo sme stali na svetelnej isli sme do Lauga 😉

no a v Laugi klasika z malu hucala jak diva furt utekala potom tam zbadala ten detsky kutik pri kaviarni a uz tam bola nasackovana spustila sa dole smykalku zramovala tam nejake dievcatko a ta jej hned dala po hlave a pritom tam nemala co stat tak som Erike kricala nech jej to vrati,ale to ma nepocula no hadam mi nebudu furt decko otlkat.len ked ona je medzi deckami rada a este ani raz nikomu neublizila.potom si hovorim a ze sak hore v tom deckom je kutik tak ju tam odlozime a hotovo.tam nam povedali,ze az od 3 rokov aj sa pytala,ze ci nosi plienky a ja ze hej,ze ju netreba prebalovat a,ze je samostatna a sama sa zahra tak ju tam nakoniec nechali.bola som kupit kamoske pre malu nieco a ked som sa isla kuknut ci sa pekne hra tak uz bola vytrepana na tej gumennej preliezke a naramne sa jej tam pacilo tak sme isli nakupovat. to bol paradny pocit ked sme ju nemuseli strazit.a jak sme si isli pre nu zacala hucat,lebo sa chcela z deckami hrat tak sme jej slubili,ze nabuduce tam pojde odzaciatku jak prideme do Lauga.
kupili sme jej v C&A zupan no uplne bola na spapanie ked som ju okupala.pekne sa ulozila do postele a uz spinka no idem aj ja pozerat telku,lebo uz ma krpec tlaci do rebier a dost to boli zatim papa 😉

moncika15
7. aug 2010

@michaela2410 posxodia som pripla spajdlami ale niekto nedava nic len to na seba polozi. papucky som prisila jednym stehom o stuzku a ine drobnosti pritavila taviacou pistolou.
plienky som pouzivala fialove tescoplienky lebo tyx je priblizne tolko ks kolko treba na taku velkost torty ako som robila. ale to zalezi na tebe 🙂

michaela2410
7. aug 2010

@moncika15 diky moc, ale kym sa na to este dam, tak ta urcite este budem otravovat 🙂

moncika15
7. aug 2010

@michaela2410 neva, ja rada poradim 🙂 ja by som tie torty vyrabala stale len uz nemam komu 😅

natsa
7. aug 2010

babule tak som lietala ako keby som mala vrtulu na zadku.aj mi sme v laugariciu kmitali v tom detskom kutiku pri kaviarni.maleho sa bojím davat varovat v tom kutiku čo sa tam platí on by za nami reval keby sme odchadzali ale inak je to dobre tam odložit dieta a ist po nakupoch

natsa
7. aug 2010

@moncika15 no ja to chcem tiež skusit len sa mi akosi nechce.

lulu723
7. aug 2010

@natsa Ivetka oni by ho tam ani nevzali,lebo nema ani 2 roky a je na teba dost naviazany,ale nasa ta by isla aj neviem kde bez nas,lebo vie,ze sa po nu vzdy vratime tak preto sme ju tam mohli nechat aj to ohrnali nosom,lebo tam beru od 3 rokov

janette4
8. aug 2010

Ahojte.teda,vy ste toho zapísali.,

@natsa a manžel môže aj oprať,ožehliť a upratať,a samozrejme navariť,keď prídeš,aby si mala uvarené.veď aj ty to všetko stíhaš.

my sme boli včera na oslave 50ky mojej maminy.Bolo fantasticky.myslela som,že malý sa bude hanbiť,keď zbadá toľko ľudí,ale vôbec nie.skoro celú dobu tancoval,smial sa,bol hrozne dobrý,normálne som ho nespoznávala.a ja som rástla pýchou keď mi každý hovoril,aké mám dobré,zlaté dieťa a ako je dobre vychovaný 😉 domov sme prišli o 22.keby Maťo nebol taký malý,určite by sme boli dlhšie.kázala som mm,aby zobral kočík,že keď bude unavený,pôjdeme sa prejsť aby si pospal a môžme byť dlhšie.samozrejme,že ho nezobral. 😠 ale nevadí,o 4roky bude mať tatino 60ku,tak snáď bude mať tiež takúto oslavu,čo nepochybujem,lebo naša rodina sa veľmi rada baví .

a musím sa pochváliť.večer som ležala v posteli a ešte si čítala,a krpček sa prvýkrát hýbal.ale nie tak ako Maťko.Pri ňom som mávala najprv len také jemné bublinkovanie až po 20tt to boli už normálne pohyby.teraz som cítila šteklenie a potom normálne kopkanie,aj sa mi bruško nadvihlo.najprv som myslela,že si to namýšľam,ale potom som sa pozerala na brucho a fakt sa mi nadvihovalo,mimčo ma normálne kopkalo.fantastický pocit. 🙂

janette4
8. aug 2010

@lulu723 ja neviem,nechcem ti krivdiť,ale ja som Maťa učila,že keď je na šmyklavke,nesmie sa pustiť skôr,ako tam nikto neni.ked tam niekto stojí,musí počkať.ono to dievčatko tým capnutím v podstate len reagovalo na to,že ju Erička zhodila.takéto spory moc neriešim,nech si to deti vyriešia samé.len keď Maťo bezdôvodne niekoho udrie,alebo niekto jeho,vtedy sa do toho zapojím.

moncika15
8. aug 2010

@janette4 😵 normalne mi slzy vysli 🙂 fakt nadherny pocit rada na to spominam aj ked teraz uz maly zavali do rebra a to az ttake prijemne neni 😅

janette4
8. aug 2010

@moncika15 tak na tie rebrá si pamätám a ku koncu je to ešte veselšie.mňa koľkokrát normálne vystrelo.

silvinka78
8. aug 2010

@janette4 kopkanie babinka so zaciatku je milucke.presne si na to pamatam,aj ja som bola tak 15-16tt.teraz je to uz trosku tazsie.Niekedy od kopanca aj zhyknem,uz to troska boli,ale hlavne je ,ze kopka.

natsa
8. aug 2010

ahojte,tak je navarené teraz rozmrazujem chladničku.potom pojdem robit take zapečené chlebičky pre návštevu.
baby ja neviem ako mám maleho odučit aby nebil detičky,stale do niekoho štuchá,lakomije a na šmýkačke decko odsotí a šmykne sa.No zloduch.
@janette4 tak super že ste sa zabavily ja tiež také oslavy môžem No Matka ja som vždy pokladala za dobré dieta a vyschované.To je krásny pocit ked prvý krát zacítiš dieta

lienka55
8. aug 2010

Ahojte,
ja som dnes varila,mamina mi este ozehlila a prave odisla.Maly spi.A poobede cakame znamych s detmi.

@natsa Ivetka mas vrtulu v zadku??? 😀
@janette4 super,konecne nejaka vesela spravicka. 😅 Inak ja som sa prave vcera @moncika15 postazovala,ze som mala akesi divne pocity,je to sice skoro na 10tt pohyby,ale nejake siborenie,bublinkovanie sa mi tam zdalo.Ved mi maminy vieme najlepsie o co ide,no nie??? 😉

janette4
8. aug 2010

@natsa aj Maťo sa bije.včera na oslave,keď sa mu niekto prihovoril,hneď mu dal facáka.ja neviem,čo je taký.dneska sme boli s našimi na prechádzke a keď sme sa vracali,pred bytovkou sme stretli kamošku s malým,rovnako starým ako Matúško.Malý sa k nemu hneď rozbehol,ja po ňom,lebo som čakala,.že mu jednu zas flásne a on mu urobil moja.normálne ma šokoval.

@lienka55 a pri Davidkovi si kedy začala cítiť prvé pohyby?pri druhom sú vraj zhruba o 2týždne skôr.ozaj,Dado už vi,že bude mať súrodenca?ako na to reaguje,že už ho nemôžeš moc pestovať a že máš v brušku bábo?

lienka55
9. aug 2010

Dobre ranko,
tak sme naranajkovani,trosku sme pospratovali,malemu som musela uvarit puding,lebo nic nechcel papat. 😠 A mame dnes veget,inak mam tu ako po vybuchu,po tej vcerajsej navsteve,zislo by sa povysavat,ale mozem sa na to..... 😀 😝 .

@janette4 Pri Davidkovi som zacala nieco take pocitovat v 18tt,ale dr. ma hned zrusil ze som prvorodicka tak to nehrozi,ze keby som bola druhorodicka tak mozno ano. 😒 Dado vie ze budeme mat babatko,samozrejme to vedel ako prvy. 🙂 On nechce ani sestricku ano bratceka,ked tak povie iba ze babo. 😀 😀 Ale inak mi bozkava brusko,masti mi ho,vypytuje sa ma ze ako sa tam dostalo????To je co???Este nema ani 3roky a uz ho ake otazky zaujimaju??? 😀 😀 😀 Vcera mi zahlasil,ze:,,mama si nomalna(normalna)??? 😀 😀 😀 tak som nevedela ci sa smiat,alebo plakat. 😀 Ale kde to zobral,neviem.

lulu723
9. aug 2010

ahojte tak v septembrovkach mame prve babetko 😵 😵 😵 Tomasko sa narodil sekciou v 36tt a mal 2200g a 46cm

moncika15
9. aug 2010

@lulu723 ze gratulujem 🙂

lienka55
9. aug 2010

@lulu723 gratulujeme a co sa stal,ze tak skoro?

lienka55
9. aug 2010

@lulu723 gratulujeme a co sa stalo,ze tak skoro?

lulu723
9. aug 2010

@lienka55 mala nejake problemy z pecenou ci co tak musel ist maly skor von

natsa
9. aug 2010

Ahojte,tak idem dnes domov,je tu zasa u našich segra,mama stále leží ale to bude asi na furt lebo má slabe srdiečko tak neviem ako to budeme riešit.včera som jej umyla chladničku,navarila,dnes vydrhla koberec v spálni ,prezliekla periny a teraz to periem.

natsa
9. aug 2010

@lienka55 som sa nasmiala na Davidkovy ako ho to všetko mohlo napadnut-šikovníček

moncika15
9. aug 2010

@natsa takze o odpociku moc hovorit nemozes 😅 ale aspon si si psyxicky odpocinula od muza a drobca 🙂

natsa
9. aug 2010

to je fakt už som to potrebovala lebo už som bola zrela do blazninca.