Kam sa ísť s deťmi vyblázniť v Novom Meste nad Váhom?

maruschka
9. aug 2007

Ahojte všetky mamičky z nášho okresu Nové mesto nad Váhom. 🙂 Rada by som vedela,kde všade sa dá s tými našími drobcami vyblázniť v okrese Nové Mesto nad Váhom.Okrem parku v Meste nepoznám nič iné.Nebývajú nejaké detské predstavenia??Divadielka,kino a tak ďalej??Díky za info. 😀

ostrovcacka
28. aug 2010

Skusam inu fotku,najradsej by som si dala aj s Vaneskou ale vsetky fotky mame bud z boku alebo su moc zdialky

ostrovcacka
28. aug 2010

Tak dobru noc idem uz aj ja spat ked sa nikto nehlasi caute 😔

moncika15
29. aug 2010

@ostrovcacka ahoj robila som nakoniec mazanec a taky pudingovo smotanovy
ano bol to jack russel som si to pomylila s inym podobnym filmom, urcite viete ktorym, len si nespomeniem na meno 😝
bigl je ten z reklamy na orange ..."neprehovorili ste ich? tak si ich preneste " 😀 😀 😀

ta bylinkarka nexce za sedenie nic, ja som jej planovala zobrat nejaku bombonieru alebo nejaku pozornost (ale nastastie nebolo ju treba navstivit 😵 ) mam na nu cislo ak potrebujes 🙂

lienka55
29. aug 2010

Ahojte,
tak my mame dnes veget,kedze sme si navarili vcera,poobede chceme ist do Lauga,chcela by som si ist pokupit nejake tricka s dlhymi rukavmi.
Drobcovi sme dali dnes uz darceky,najviac mal radost z novych vodovych farieb a stetcov,mame doma totizto PICASSA. 😀 Dalej som mu kupila gumacky,tatino mu dal usit hasicske monterky 😀 ,a taku hru ,su to take farebne hribiky co sa zapichuju do podlozky a vytvaraju sa z toho vselijake obrazky.

Prajem vam vsetkzm krasnu nedelu!!!!!! 🙂 🙂 🙂

janette4
29. aug 2010

ahojte.
@lienka55 tú hru si pamätám ešte zo svojho detstva 🙂 a maľovanie so štetcom a farbami miluje aj Maťo.

my máme dnes tiež pohodu.teraz cez prázdniny u nás chodil vláčik-stará mašinka.dnes išiel posledný krát,tak sme sa s kamarátkou a jej malou odviezli po MY a tam prišiel pre nás jej brat.decká ani nechceli ísť,tak sa im to páčilo,asi budeme chodiť častejšie vlakom.moc sa mi nechcelo,lebo zase sme mali "veselú " noc,ale nebanujem,bolo pekne.

tatinko nám zatiaľ uvaril obed. 😀 poobede mi mali prísť moji rodičia.
My sme včera tiež boli v TN,mamina chcela z baumaxu nejaké umelé kvety,ale majú to tam hrozne drahé.V Tescu som malému kúpila svetrík a pulovrík po necelých 6€ a jesennú čiapku.samozrejme stavili sme sa aj v Dračiku,malý si tam vybral hasičské auto k meninám od našich a ja som mu kúpila krtkovú dotykovú lampu,

janette4
29. aug 2010

a tiež vám prajem peknú pohodovú nedeľu 🙂 🙂 🙂

lienka55
29. aug 2010

@janette4 prave som sa chcela opytat ci mate uz vybrate mena nejake,a pozrela som do pasu a nasla som,to su uz konecne mena????

michaela2410
29. aug 2010

tak ja som si konecne sadla, doteraz som upratovala, doobeda varila, lebo vcera sme boli cely den v bratislave, tak sa doma nic nespravilo...este sa doperie a chcem ist do cachtic, nasim poliat kvety a pooberat nejaku urodu, asi tam budu maliny aj tekvice...ale na buduci vikend uz nasi konecne pridu, tak sa tesim... 😉 🙂

michaela2410
29. aug 2010

@janette4 a inak, to chlapcenske meno ste vybrali kraaaasne 😀

lulu723
29. aug 2010

Ahojte baby tak predovsetkym zela Davidkovi k 3 rockam vela zdravicka,stastia,lasky a aby sa mu v skolke moc pacilo 😵 😵 😵

no ja som dnes pospratala este som cosi poprala potom som si isla o 13 lahnut za malu o 13:45 mi zacali kontrakcie kazdych 5 minut.trvalo to doteraz,ale uz je dobre teda aspon myslim 😀 o chvilku pride tato tak pojdeme do tesca na nakup 😉

michaela2410
29. aug 2010

@lulu723 tak to som sa na tebe nasmiala, si super...drz sa...uz si v termine v podstate 😉

moncika15
29. aug 2010

@lulu723 nie ze v tom tescu porodis 😝

lulu723
29. aug 2010

@moncika15 no Moni dokym dojde moj tak porodim aj doma.ved zase mi povedal,ze pride zachvilu a uz su to 2 hodiny a to som mu aj povedala,ze uz mam bolesti,ale ako ho poznam pokial na neho nenahukam ako vzdy tak jednym uchom do vnutra a druhym von 😠

moncika15
29. aug 2010

@lulu723 to ta nexa doma v kontrakciax? 😕 moj tiez hovorieva ze do pol hodky som doma a je z toho aj 5 hodin 🙄
ale minule som mu len tak povedala ze asi rodim a hned skladal sluxatka z usi ze coooo?! 😕

lulu723
29. aug 2010

@moncika15 no necha,lebo som mu povedala,ze to asi nic neni 😅 no,ale idem mu zavol a poriadne mu nadam 😠

moncika15
29. aug 2010

@lulu723 len mu daj! aj ja to neznasam a vzdy to skonci hadkou 😠

natsa
29. aug 2010

Ahojte,tak ja som dnes totálne vyriadená.V noci mi bolo dobre zle mala som krče.ráno sa to prejavilo mala som hnačku a vracanie.celu noc som nespala.polovičiak na nočnej tak som mu volala že nech ohlasi že dnes do roboty nepride.tak ked prišiel ráno z roboty tak som si išla na 2 hod zdriemnut aby som muhla fungovat.potom si išiel lahnut on,malemu som vysvetlila že ma bolí brucho aby sa hral sám tak sa hral ale spravil spušt potom sme si išli lahnut polovičiakovy som povedala aby išiel do roboty že to nejako zvládnem už mi je o trocha lepšie.

mata_murkova
29. aug 2010

@natsa tak sa poliec poriadne nech ste fit pripadne rano k doktorovi

@moncika15 bola si na vystavu v tn? ak ano aka bola?

my dnes pohodicka..polovicka na chalupe a mna bola dnes kamoska z vysky pozriet tak sa vytesujem ze som ju konecne po dlhom case videla🙂

lulu723
29. aug 2010

@moncika15 a vies o kolkej dosiel?az o 18:30 skoro som ho zabila.som mu povedala,ze je nezodpovedny tak sklopil usi a bol ticho jak som na neho nahukala.idem spat teda ak zaspim,lebo len co si lahnem hned mi idu bolesti.esteze su neni moc silne.jedine co pomaha je chodenie a sprcha,ale sprchovat sa veru nemienim v noci len ked budu az moc velke,ale to asi pojdem rovno do nemocky nech mam dusu na mieste 😝 tak idem spat zatim sa tu majte pekne a dobru noc vam zelam 😉

lulu723
30. aug 2010

Ahojte baby.viete co spravila mala?no ja som isla o pol 2 na wecko v noci a dokym som prisla do spalne spokojne som si lahla a otocim sa,ye idem zakryt malu a malej nikde.proste jak som bola na wcku tak ona isla do obyvky za tatom tam sa mu vopchala pod paplon a ja kukam,ze pod do postele a no sa len tulila k tatovi a objimala ho tak som jej dala aspon podusku a,ye dobru noc.ale trvalo to len nejakkych 20 minut a uz krucala na mna tak som zasvietila a ona pekne pricupitala spät.ale to uz nemohla zaspat aj sa mrvila potom sa zacala z plysakmi vypravat a blaznit sa tak som musela na nu zhuknut nech sa uz ukludni a ide spat.to vzdy na nu zabera 😀

moncika15
30. aug 2010

ahojte 🙂
bola som na sono obliciek, mechura a zlcnika a potom na krv na endo. konecne ranajkujeeeeeeeem 😵

@mata_murkova nie neboli sme, bolo tam nejako podozirvo malo aut na parkovisku a aj ludia co tam boli hovorili ze cela vystava stoji za prd. tak sme poxodili po TN po detskyx obxodox. samozrejme co sme xceli nemama ale mame kopu inyx hovadin 😝 😀

@natsa hnusne pociasie robi s telom divy 🙄 ja som vcera mala riadnu nadxu a asi 150x som si kyxla a navecer som mala aj horucku 😨

@lulu723 strasne s tymi xlapmi. rad radom kazdy neozdpovedny a sobecky 🙄
som zvedava ci sa dnes ozves alebo az niektora z bab napise ze je Matko na svete 😵

moncika15
30. aug 2010

@lulu723 tak ty takto 😕

lulu723
30. aug 2010

@moncika15 ale sak som tu furt nacapena len niekedy ma vyzetie mala a musim jej pustit teletabies 😀

moncika15
30. aug 2010

@lulu723 ja som tu tiez od svitu do mrku, teda pokial je muz v robote ked ma volno tak len nakrknem aby mi na FB nepohnila uroda 😀

lulu723
30. aug 2010

@moncika15 no ja na FB uz ani tak moc nechodim,lebo mi nejdu nacitat tie hry.teraz sa mala jeduje,lebo si obuva gumacky a nejde jej do hlavy,ze uz su jej male tak dnes ideme kupit nove

moncika15
30. aug 2010

@lulu723 kdesi som videla take kransne dievcenske v meste, hned som si spomenula ze ste ix tu raz riesili ale ked ma zabijes nespomeniem si kde 😕

lulu723
30. aug 2010

@moncika15 to nevadi ved aj tak asi pojdeme do TN popozerat ak bude taketo hnusne pocasie a hned si zoberiem aj kufor keby cosi 😀
musela som robit topenicky,lebo ten moj chrust nechce nic insie jest le topenickami by sa nadzgavala 😠

moncika15
30. aug 2010

@lulu723 mas odvahu takto xodit po svete pomaly s hlavickou medzi nohami 😅
ja mam pamiku, sice mam este nejake 2 mesiace pred sebou ale bez mobilu nejdem ani do zahrady 😀 xapes prvorodicka 😎
inak ako to budes riesit ked ta to xyti ked bude muz v praci? sanitka?

lulu723
30. aug 2010

@moncika15 ked ma to chyti tak pekne pride pre mna.ale vcera sme sa o tom bavili,ze ked to teda na mna pride a bude to rychli porod,ze kedy mi daju tie ATB proti streptokokovi ved sa maly nakazi 😠

moncika15
30. aug 2010

@lulu723 to sa tusim dodatocne dava babatkam cez infuzku. teda aspon tak mi hovorila kamaratka

ja sa toho strasne bojim, lebo muz robi v TN a kym by dosiel sem pre mna a spat do TN tak odrodim aj sama 😅 jedine moj oco ale ten bude zas v NM v robote. v horke byvame par krokov od zdravotneho strediska tak hadam tam sa dotackam nex mi zavolaju sanitku. nebojim sa porodu ale toho ako sa vlastne dostanem na miesto vykladky 😅 😨